6 Amsterdam zeven maal zo duur als Rotterdam Economie en Financiën KOHLER's BP Energol Visco-Static motor oil geschikt voor alle viertact benzinemotoren Ui PLUNJEZAKKEN WORDEN VOLGESTOUWD o Duizend Hollandse jongens 5 gaan naar de Jamboree ii Jeeft u wel eens van het plaatsje Sut- I Coldfield gehoord? Zo niet, dan zult er de komende dagen en weken onge- jjfeld meer van weten. Van 1 tot 12 justus wordt !n de nabijheid van dit jjelse oord, nabij de fabrieksstad Bir- ngham, de jubileum-jamboree gehou- B. waar zo'n 15.000 padvinders uit de iele wereld bij elkaar komen. De Ver- Igde Naties in de praktijk dus. Naar m wellicht reeds heeft vernomen wordt Jamboree gehouden ter gelegenheid n het vijftigjarig bestaan van de pad- jderij. De jamborees hebben eigenlijk i de vier jaar plaats, maar twee jaar dat de laatste te Niagara Falls In Ame- a gehouden werd, zullen de padvinder» aar nu weer ontmoeten. 3et Nederlandse contingent omvat een Izend jongens uit alle windstreken van 1 land. die de volgende week voor de dige drukte in Hoek van Holland zul- 1 zorgen. Dinsdagmiddag a s. van half ee tot half vier zullen zij zich inschepen een voor die gelegenheid gecharterde jrwich-boot, hetgeen met de daarbij rende feestelijkheden gepaard zal gaan. leden van de band zijn hun instru- mten reeds aan het oppoetsen. Oecumene ffiet minder verwachtingsvol dan de jgste verkenner voor wie de reis de beurtenis uit zijn leven moet zijn, ls J. W. van Swigchum, Hervormd predi- pt in Rotterdam, die als geestelijk ver- rger van de protestantse jongens zal treden, met zijn collega's ds. H. Mis tte uit Zwolle, ds. S. Vis uit Aarden- rg en ds. J. J. W. A. Wijchers uit Den ag. ^Zo'n jamboree", zei hij, „laat iets n van de oecumene. Als ik mij de eer- id herinner van die neger aan het Ondmaal. Gewoon beschamend voor s. Pracht momenten zijn dat", foor de geestelijke verzorging van de igens heeft hij een speciale handlei- ïg geschreven. Elke morgen zal die bij touts own", de ochtendwijding na het ighijsen worden gebruikt. Daarbij irdt ook een artikel uit de padvinders- it gelezen. Éondag 11 augustus wordt een geza- inlijke Hollandse dienst gehouden. D" rste zondag, 4 augustus, zullen alle jon as van de jamboree worden toegespro- n door de aartsbisschop van York er moderator van de Free Church Fede- I Council. De dag daaraan voorafgaan- zuilen Koning;n Elizabeth en de Her- van Edinburgh een bezoek brengen Holland Day Maar de grote dag voor onze jongens 1 5 augustus zijn. Dan wordt de Hol- pd-dag gehouden, mede ter gelegen- Id van de verjaardag van prinses „De vorige keer ln Bad Ischl hebben ij daar ook bijzonder veel eer mee i legd" aldus ds. Van Swigchum, „trouwens altijd, daar staan de Hollanders bekend in de padvinderij. In Bad Ischl (Oos tenrijk) hielden we tot slot van alle "fees telijkheid een grootse lamplonnenoptocht met oranje licht door de bergen. Het onvergetelijk. En op de dag hebben wij links en rechts oranje-lollies uitgedeeld die kennen ze nergens in de wereld. Vooi de Duitsers gaf het woord „lollie" een kleine taaimoeilijkheid, want dat begre- _ie niet. Weet je hoe we het vertaald hebben? „super luxus bonbon mit holz- angriff'Nu hebben we ook van alles in petto: een demonstratie, leuke puzzles Vogelenzang Als aardige bijzonderheid kunnen wij nu alvast vermelden, dat het jamboree kamp in Sutton, dat in een mooi natuur reservaat zal worden opgebouwd, in een aantal sub-kampen wordt verdeeld, die elk de naam van een vorige jamboree- plaats zullen hebben. Vogelenzang is er dus ook weer. En om het volledig te ma ken: Kopenhagen. Gödöllö (Hongarije). Moisson, Bad Ischl en Niagara Falls. En intussen zijn duizend knapen links en rechts in Nederland nu druk bezig hun spullen bij elkaar te rapen. Die spullen zullen in grote plunjezakken met oranje- biezen eromheen gestampt worden. Na Maastunnel nu IJ-tunnel G.Z.C. polokampioen van Nederland Haagse Zian werd titelhouder in de eerste klasse C Het Goudse G.Z.C. is gisteravond polokampioen van Nederland gewor den, nadat het in de hoofdklasse van de zomercompetitie van de K.N.Z.B. met 6-5 in Amersfoort had gewonnen van A.Z. en P.C. uit Amersfoort. Ook in de eerste klasse C werd de kam pioen bekend. Het is het Haagse Zian, dat zich titlhouder mocht noemen, nadat het Haarlem met 70 had verslagen. In de eerste klasse C werden gister avond voorts nog gespeeld Zwemlus: (Utrecht) tegen DWR (Haarlem), welke ontmoeting door de Utrechtenaren met 102 werd gewonnen- De uitslagen van de gisteravond ge speelde wedstrijden in de eerste klasse E luiden: De Dolfijn (Amsterdam)Merwe- de (Dordrecht) 3—0 en RZC (Rotterdam: HPC (Heemstede) 30. In de eerste klasse dames eindigde df edstrijd ODZ (Rotterdam)De Robben (Hilversum) ln een 80 overwinning voor de Hilversummers Geen groots spel Het was overigens geen groots spel dat Zian tegen Haarlem liet zien en dal de Hagenaars het kampioenschap van de eerste klasse C bracht. Zian scoorde vijf doelpunten en hun tegenstanders hebben de bal tweemaal in eigen doel geplaatst, zodat het toch een 70 zege werd. De Haagse doelverdedlger Van Woerkom heeft geen schot behoeven te keren, waaruit het Haagse evenwicht dujidelijk bleek. Het eerste doelpunt ontstond door eer schot van Vermeulen, dat door een ach terspeler van de Haarlemmers van rich- t!ng werd veranderd. De Zian-voorhoede daarna in voortdurend duel met de Haarlemse achterhoede geweest. Leo K'laassens scoorde het tweede doel- ont en toen Joop Vermeulen een goed schot afvuur-de, was het wederom raak. doordat een tegenstander de bal in eigen loei sloeg. Met 30 kwam de rust. Direct na de hervatting waren de Ha- ;enaars weer voor het vijandelijke doel in Bram Leénards wist als eerste in de tweede helft het net te vinden. Leo Klaassen en daarna midvoor Meyer had den korte tijd later succes. Kort het eindsignaal bracht Vermeulen de stand op 70. waarna de Haagse spelers de bloemen voor het behaalde kampioen schap in ontvangst mochten nemen. Zian II kon het tegen de reserves var De Robben uit Hilversum niet tot eer zege brengen. Na een zware strijd werden de punten (2—2) gedeeld. Lening Christelijke school te Loosduinen De Vereniging tot Oprichting en In standhouding ener Christelijke School te Loosduinen opent bij Gebr. Kooijman en Co. te 's-Gravenhage de inschrijving op 100.000 5 pet obligatie van 1000 500 ét 98 pet, looptijd 21 jaar, eerste vijf jaar geen uitlotingen, daarna recht tot gedeeltelijke of algehele aflossing a pari. Doel betaling waarborgsom voor bouw nieuwe sohool in wijk Bouwlust, kostende 600.000. Vereniging heeft reeds twee scholen en twee kleuterscholen en exploi teert in samenwerking met Gereformeer de, Schoolvereniging ULO-school. Stor ting 15 augustus. (Van een onzer redacteuren.) De aanbesteding: voor de IJ-tunnel in Amsterdam is gisteren dan gehouden Drie combinaties van aannemers hadden Ingeschreven. Onder hen bevond zich een internationale combinatie, gevormd door aannemers uit Nederland. Antwerpen. Pa rijs en Mannheim, die gevoegelijk bulten beschouwing kan blUven vanwege de hoge prijs: 139.952.841.— Twee andere combinaties, hoofdzakelijk samengesteld uit Nederlandse firma's heb ben elkaar zwaar beconcurreerd. Het feit doet zich voor. dat de combinatie van aannemersfirma's, die thans 20 jaar geleden 19 begonnen met de bouw van de Maastunnel in Rotterdam, uiteen gevallen en thans eikaars concurrenten waren. Bij de eerste combinatie bevond zich de Ned. aannemingmaatschappij v.h. firma H. F. Boersma uit Den Haag, een der vier firma's, die de Maastunnel bouwden. Deze firma, gecombineerd met Zanen Verstoep, de N.V. tot aanneming van werken v.h. H. J. Nederhorst en het aannemersbedrijf v.h J P. Broekhoven heeft als combinatie een imenwerking aangegaan met twee Duitse firma's, resp. uit Dusseldorf en Frankfort de Main. De combinatie van deze zes bedrijven schreef volgens het ontwerp van publieke werken uit Amsterdam in voor 103 miljoen gulden, volgens het ontwerp varianten van ondergeschikte aard 104.300000.— en volgens het ont werp met varianten van meer ingrijpende aard voor 106 miljoen gulden. Bij de tweede combinatie vinden we de N.V. Internationale gewapend betonbouw uit Breda, Christiani en Nielsen N V. uit Den Haag en Van Hattum en Blankevoort uit Haarlem. Deze drie firma's behoorden destijds ook tot de combinatie van die de Maastunnel heeft gebouwd Zij heb ben voor de inschrijving voor de IJ-tunnel niet samengewerkt met de firma Boersma (die thans tot de andere combinatie be hoort) doch met de Hollandsche Beton Mij, de N.V. Ned. Beton Maatschappij Bato en de N.V. Amsterdamse Ballast latschappij. Deze combinatie schreef or de bedragen 107.600.000,(ontwerp P.W.), 106.800.000.— (ontwerp met ne varianten) en 107.300.000.(ontwerp varianten Ingrijpende aard). De cijfers spreken boekdelen, wanneer nen deze aanbesteding vergelijkt met de nschrijving, twintig jaar geleden, voor de Rotterdamse Maastunnel. De firma's die dit werk hebben uitgevoerd, en thans alle hebben ingeschreven, zij het dan in verschillende combinaties, gaven toen de inschrijvingsprijs van 14-919 900,af, waaruit dus blijkt, dat de bouw van de Amsterdamse IJ-tunnel precies zeven maal duur wordt geschat als van de Rotter damse Maastunnel en dat terwijl er tus sen beide inschrijvingen slechts een periode van twintig jaar ligt Hogere resultaten van Indola De bruto-omzet van Indola met N.V Industriële Onderneming W. H. Bras kamp over het eerste halfjaar van 1957 was ƒ6.25 (v.j4,54) miljoen, het netto bedrijfsresultaat 7* 851.000 (484.000) te ver minderen met f 120.000 (43.000) saldo diverse baten en lasten; netto-winst f 731.000 (441.000) op ƒ3.33 (2.77) min kapi taal. Het bedrijfsresultaat was 13.6 (10,66) net van de omzet. De vennootschapsbe lasting is buiten beschouwing gelaten evenals de resultaten van buitenlandse deelnemingen, di.» bijna geen betekenis hebben voor de winstsaldi. Tsjechische fabriek van banden, kosten de 18 min. roepiah's wordt in Djakarta zebouwd, op een krediet van vijf jaar; nandelscommis9ie komt te Djakarta. Europa sterker door dollarinvoer O.E.E.S. De raad van de Organisatie voor Europese Economische Samenwer king heeft gisteren de Britse minister financiën, Peter Thorneycroft herko; tot voorzitter. E.G.K.S. Tussen de K.SG.-landen en Oostenrijk ls overeengekomen, dat voort aan voor het treinvervoer van goederen in Oostenrijk dezelfde degressieve tarie ven zullen gelden als binnen de landen van de E.G.K.S. De vrijmaking van de Europeee lnvoe- •n uit het dollargebied is de laatste Ja- ;n krachtig voortgezet, aldus een rap port van de Organisatie voor de Europese Economische Samenwerking. Het vrijma kingspercentage is van 44 op 30 september '954 toegenomen tot 61 op .1 mei 1957 Voor voedsel en voedingsstoffen steeg he« percentage van 64 tot 73, voor grond stoffen van 44 tot 67. voor gefabriceerde Drodukten van 27 tot 42. Ook bij onzicht bare transacties is vooruitgang geboekt Vele Europese landen behandelden he' dollargebied op dezelfde voet als landen van de O.E.E.S. De stijging van de dol- 'arinvoer was minder een gevolg van df vrijmaking dan van de economische be drijvigheid in Europa en voorzienings- mogelijkheden buiten he4 dollargebied Deze stijging was niet buitensporig ge zien de economische expansie en heeft dp oroduktie bevorderd en de concurrentie kracht vergroot. In sommige landen leid de de zij tot vermindering van inflatoire krachten. Om te kunnen voortgaan moet het evenwicht van Westeropa's dollarba lans stevig worden gegrondvest. De hoge uitgaven van de Amerikaanse regering ln Europa hebben belangrijk tot verster king der balans bijgedragen doch zulleD verminderen. Europa moet dus de expor ten concurrerender en aantrekkelijker maken. Daar de Amerikaanse wet tot breiding van de handelsovereenkomsten 'n 1958 afloopt, is het van groot belang, dat nieuwe voorzieningen worden getrof fen. Het is te hopen dat de vrijere han delspolitiek van Amerika geen terugslag 7,al ondervinden. Het rapport dringt op afschaffing van de kwantitatieve perkingen door Europa. Export Financieringsmij. Winst Export Financieringsmij. ov« 1956 1,52 (v. j. 1,18) miljoen; dividend- voorstel 5 (5) pet na 1,36 (1,02) min. reservering. In januari 1956 25 min. obli gaties uitgegeven. Aandeelhoudsters stel den ook in 1956 40 min. rekening-cou rantkrediet ter beschikikng. Voor 63.3 min. onderhandse leningen gesloten, waarvan op 1 december 800.000 opge nomen. Naar behoefte zullen er publieke en onderhandse leningen worden gesloten tot na midden 1961 terugbetalingen op nemingen overtreffen. Op 7 Juli besloten kapitaal tot 50 min. te verdubbelen, waarvan 30 min. geplaatst en 20*/» van gewone aandelen volgestort. Nieuwe aan delen door oprichtsters genomen. FAILLISSEMENTEN Opgegeven door Van Es. Pro' mr. Th. J. E. gs-. Handel- r'asseeaa,r. thans v Weedcstraat 32, Soestdijk, nr. ror. L. Stadig. Amersfoort; M. Roo :h anger. Sarphalistraal 99 huis, A'dam ira A. D. P. V. v. Löben-Sels; W. Bunsc ratenmakersbedrijf, Mgr. Nolcnsplein 32, Dordrecht, faill A. v. Ca pet. Veld; in faill. fa. 1 P. D. en G. A. v. A. A Vtrt>eek. Nijnv (dit betreft 27/6 gs-, Handel- I, Den Haag uitgesproken faill., zoals boven pnieiiw een faill. uitgesproken; looodorser, Zuiderdiep 184, 2de ZATERDAG 27 JULI lvo< MAATSCHAPPIJNIEUWS Lindetcves. Dividend bepaald op Wh, geheel buiten Indonesië verdiend; over transfer tast men Ln duister; zaken Indo nesië zeer behoorlijk, daarbuiten zekere achteruitgang; ln Kongo moeilijkheden, nu recessie; over Irak niet ontevreden; Amsterdam droeg belangrijk tot winst bij; voorraden Indonesië eind 1956 met rp. 22 min. toegenomen tot rp. 49 min., het geen normaal; in Ned. Antillen moeilijk heden opgelost; prof. mr. H. J. Hellema herkozen als commissaris. Hoogenstratcn. Dividend vastgesteld op 6t% met 120 tegen 40 stemmen; A. J. Noordam tot commissaris benoemd i.p.v. dr. S. Holst Weber; aandeelhouder achtte f35.597 netto-winst te laag ln verhouding tot f 721.004 bruto-wlnst; bestuur wees op lagere opbrengst en stijgende kostprijs; boekjaar was vol tegenslag. Prwanger Regentschappen. Verlies f 70.949, afgeboekt van reserve fiscale her waardering 1952; nadelig exploitatie-saldo Indonesië rp. 343.893 (v.j. winst rp. 1.63 min. voor afschrijvingen), w.v. slechts rp. 219.084 ten laste van res. dlv. doeleinden; exploitatieverlies Indonesië f 41 603; oogst bijna onveranderd, opbrengst rp. 7.48 (8.49) min., wlnningskosten rp. 7.93 (6.65) min.; zorg voor toekomst doch hoop, dat geldelijke maatregelen gunstig werken door dalende theeprijzen en stijgende kos ten; door onveiligheid achterstand bo- demonderhoud op Patoeha; door onveilig heid rubberoogst Tjisompet teleurstellend; benden bemoeilijken arbeid. Shell Oil. Winst 2de kw. 33,8 min. dol lar. 1ste halfjaar 75,3 (69.4) min. d.; per aandeel 1ste kw. 1.37. 2de kw. 1,12 d., lste halfjaar 2,49 (2.2Ö) d. Van Waverens graanhandel. Dividend bepaald op 6*/»; tot commissaris benoemd ir. P W. Rost Onnes van de H.B.U. Chrysler. Kw. div. 0,75 (0,75) d. Gen. Motors. Winst 1ste halfjaar 481 (503) min. d. of 1,71 (1.8) d. per aand.. om- tet 5914 15869) min. d. St. Oil. Kw. ddv. 0,50 (0,45) d. EXAMENS M.O. TEKENEN VGRAVENHAGE. 25 Juli. Voor de ex. tekenen M.O.-skte MA. lijn gedaagd: mej A. M. A. de Bourbon, mej. W. G. M. Th. van Vliet, de heren H. M van den Berg, R. G. van den Berg allen te "s-Gravcnhage; 1. R. Dilroscn te I :uizec(N.H.): H. P van don Essenburg te Amersfoort en H. P. Gr-aus te 's-Gravenhage. ACADEMISCHE EXAMENS DELFT, 25 juli. Geslaagd voor het prop. ex. elektrotechnisch ing.: Lie Han Sing en Ong Lian Tjiat beiden te Delft; voor het knnd. ex. voor bouwk. ing.: J. Canncgicter te Haarlem. Kunststoffen. Verkopen in landen van O.E.E.S. in 1956 record van 1,2 min ton of 16°/. meer dan 1955 en drie vier maal zoveel als in 1950; ln thermoplastische sector 21»/. stijging tot 600.000 ton, thermo- hardende kunststoffen stegen 10"/o; voor polyethyleen zeer snelle uitbreiding ver wacht, doch totale verkopen zullen na sterke stijging wat minder opzienbarend toenemen; verkopen in Nederland 25.970 ton in 1955, 34.781 in 1956, ln V.S. 1,46 min en .1,57 min ton. Geëindigd: beek; N V. 1 Leiden P. K. Sijbel, bocht 9b. R'dam. akkoord nedegclegd. VERLOVINGS RINGEN 4 modellen in voorraad Alleen het allerbeste H.D.Z. en LOVE Op het graveren kunt U wachten. De specialist sedert 20 ja. v. d. WATER Haarlemmerstraat 207 Tel. 24469. Zn. EPAKAT1ES AAN KUNSTGEBITTEN Voor de buitengemeenten morgens met bode mee middags retour. INRICHTING VOOR Mod. Tandfechniek BANGETJE 1 LEIDEN (hoek Breestraat) Blefoon 24334 (b.g.g. 20234) NIEUWE AUTO's zonder chauffeur 4 6 9 persoons GARAGEBEDRIJF Ma re dijk 34 A Leiden Telefoon 32735 cemeente alkemade GRENSWIJZIGING De Burgemeester van AL KEMADE brengt ter alge mene kennis dat vanaf 29 juli tot 28 augustus 1957 ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage is neder- gelegd, het ontwerp ener regeling met kaart en toe lichting betreffende wijzi ging van de grens tussen de gemeenten Alkeraade en Woubrugge. Gedurende genoemde ter mijn. alsmede gedurende een en twintig dagen na verloop daarvan kan iedere inwoner of ter plaatse gevestigd rechtspersoon tegen de ont- werp-regeling schriftelijk bij Gedeputeerde Staten bezwa- -- inbrengen. Alkemade, 27 juli 1957. De Burgemeester voor noemd. E. J. M. Kolfschoten. gemeente zoeterwoude Burgemeester en Wethou ders van Zoeterwoude zullen op 10 augustus 1957 des voor middags 11 uur ten ge meentehuize openbaar aan besteden; „Het herstraten van de in het gebied tussen Schen- kelweg en Korte Miening liggende bouwstraten en het maken van trottoirs langs deze straten." Bestek te verkrijgen ter ge meentesecretarie vanaf 29 juli 1957 tegen betaling "on f 7.50. Vie ruilt zijn woning t Katwijk tegen een nieuwe roning in IJmuiden? Spoed ewenst. Inlichtingen ver trekt het Makelaarskantoor C. de Mayer te IJmuiden, losterduinpiein 3. Tel. 4228 K 2550). hypotheken beschikbaar a 4V2 Bij overlijden van de hypo theeknemer vervalt de schuld en zijn de erfgenamen onbe twist eigenaar van het ver- hypotheukte onroerend goed. Nieuwbouw zowel als be staande panden. Br. onder Nr R. 6691 bur. v. d- blad. «tCIALC MAANDAG - e»t DINSDAG- AANBIEDINGEN jeBoerX HAARLEMMERSTRAAT 164-166 Ook geldig in RUnsburg. PAN SPON SEN of STAALWOL LUCIFERS 2 pakken Het zuiverste RUNDVET pak 500 gram Vet gerookt SPEK gezond, lekker en goedkoop. NU 500 gram De laatste liter blikken SPERCIEBONEN oude oogst HUISHOUDZEEP pak met 10 grote stukken van 77 69 TE KOOP Herenhuls. Joh. de Wittstr. in prima staat van onder houd en met gr. tuin, omstr okt. ontruimd te aanvaarden- Hcrenhuis. RUn en Schiekade nabij Noordeinde. met vele ruime kamers, in prima staat, binnenkort ontruimd te aan vaarden. Herenhuis met garage, als nieuw, aan de MeU v. Streef kerkstraat, in overleg binnenkort te betrekken Burgerwoonhuis, Spieghel- te betrekken. Bedrijfspand te Lisse. be bouwde opp- ruim 400 m2, totale opp ruim 700 m2, met ruim woonhuis, te aanvaar- I den na overleg. Bedrijfspand te Leiden, opp. Dim. 200 m2, met twee ver huurde afzonderl. bovenwo ningen. De bedrijfsruimte is reeds ontruimd en terstond in gebruik te nemen. I Hypotheek beschikbaar Voor de woonhuizen is ves- uginesve-gun.ning vereist Nadere inlichtingen bij het Makelaarskantoor I v. d. Drift en Zn. Oude Vest 29 Tel. 20513 LEIDEN ZUID-AFRIKA Land van mogelijkheden DOOR GERARD H. HOEK 2e druk met veel foto's PRIJS GEBONDEN f 8.90 boekhandel verkrijgbaar N.V. OMR. ZOMERK KBUNINGS UITGEVERSMAATSCHAPPIJ WAGENINGEN Het Ned. Instituut voor Praeventieve Geneeskunde, Wassenaarseweg 56. Leiden, DIERVERZORGER leeftijd 16—23 jaar. Aanmelden aan bovenstaand adres. Gevraagd WINKELJUFFROUW Indiensttreding ca. half sep tember a.s. Drogisterij, Parfumerie- ei Fotohandel J. M. A. WATERREUS Voorstr. 15, Katwijk aan Ze Tel. K 1718/2060. In een ogenblik verandert U de kleur ven Uw potlood, hetxp Rood, Bleuw, ftrooe ©f Zwort, •not een 3- of 4-ktooronpotfood vol-automatisck F 7.'° N.rtMv.T11."-32.»0 In >K,.r ,n JnubU Reparatto-lnrlektlflf voor ede merken Vulpennon Benzine en Petroleum Handel Maatschappij N.V. Amsterdam Verkooporganisatie voor Nederland van The British Petroleum Co Ltd. te koop: Goliath Express 1954 Type G.V. 800 met inspuiting, benz. verbr. 7.3 op 100 km. 1 Ton open laadbak met zijschotten, 35 cm. hoog. Te bevragen: TULPENSTRAAT 24. RIJNSBURG. BRECHT EN HAAR KNECHT Een verhaal met tintelende humor door ARJEN MIEDEMA aimtroOet tam Plet Donkersloot PRIJS GEBONDEN P. 3,90 Hier Is de humor van het dagelijkse leven, wanneer Mledema scheut een Christelijk gezin van vandaag, met zijn laqgzamer- hand gewijzigde sfeer, zijn boulngen en achlpbreukeo. Een kostelijk boek. Jn efke boekhandel verkrljgbaor

Nieuwe Leidsche Courant | 1957 | | pagina 11