Sunil voorde witste was u proeft de natuur in Natuurzuivere Planta Ni L ■KlltM.llr UlllKAN'I 8 WOENSDAG 10 JULI 1957 1 4 ...daarom is natuurzuivere Planta zoveel smakelijker en gezonder Geniet U ook 20 van die overvloed aan vruchten en groente? Wat bréngen ze een gezondheid bij U op tafel - natuurzuiver voedsel, 't is de eerste voorwaarde voor een jeugdig, vitaal gestel! Daarom laat U geen maaltijd voorbijgaan zonder groente, vruchten of rauw kost daarom staat natuurzuivere Planta ook bij U aan de top! Want Planta, uit zuivere plantevetten bereid, is immers óók puur natuur! U proeft het, nietwaar? Zo zuiver smaakt Planta alleen 1 wel, dat Planta alleen werd gebruikt. De moder ne vrouw weet wel beter! Ook zij die hun kostbare gezondheid willen behouden, verlan gen natuurzuiver voedsel - elke dag groenten, vruchten, tarwebrood. Daarom eisen zij ook elke dag natuurzuivere Planta! Planta. licht- vertcerbaar, met grote voedingswaarde en zo Alleen Sunil wast ZÓ wit I Sunil verschilt immers hemelsbreed van alle andere wasmiddelen... kijk maar... 't is blauw! En kijk vooral naar Uw weergaloos witte was. Alstublieftzó werkt alleen het vette, vlijtige Sunil-sop voor U! Extra energiek, extra intensief. En wat een gemakéén washandeling en alles is stralend wit - zonder weken, bleken of blauwenMaak van élke wasdag een Sunildag SUN MJJ7J40.54. ...met 't minste werk! De Snnlight-fabrieken geven extra wasmachine-garantie voor SUNIL/ Sunil, bet modernste wasmiddel van de vertrouwde Sunlight-fabrieken, kdn geen schade aan Uw wasma chine veroorzaken. De Sunligbt-fabrieken geven U Je garantie zwart op wit.Kies Jus de veiligste weg, altijd en alleen met Sunil. I I

Nieuwe Leidsche Courant | 1957 | | pagina 8