HTKffl Niemeijer SAMSON half zware shag Handig rollen Heerlijk roken! J| Goede reis!" zegt zijn Boldoot-flacon Galante ridder, die reisgenoot - hij heeft Boldoot bij zich voor zijn medepassagiers. „O, heerlijk, dank U welzegt het jonge mevrouwtje, die het juist zo warm had gekregen. „En wat een leuk flaconnetje!" „Ja, vindt U niet? Klein en plat. Past gemakkelijk in Uw kleinste tasje, en ook in het colbertje van de heren. Boldoot noemt het dan ook de „Goede Reis" zakflacon. Neem èltijd Boldoot mee op reis. Als koele stift, als verfrissend doekje, óf in flacon voor allen die de kunst van het reizen verstaan. Welriekend, verkwikkend, verrukkelijk! Bij reizen en tourisme Zomer beha voor 4.1 reclameprijs 3/i b«ho von mooie witte popeline met broderie garnering, verstevigde buste- brede steungeven de maagband, af neembare schouder bandjes, reclameprijs 150 keuze schouder- »75 LEIDEN Breestraat 99-101 Telefoon 21770 koffie en horen bij elkaar De prijs van Nutroma de veredelde koffiemelk van Itlltricici blijft ongewijzigd gehandhaafd. ..Beste Spekkie."' sprak burg» Blomhert fel. „wil je misschien snel de belachelijke gedachte uit Je hoofd zetten dat ik, op welke wijze ook. de meester-ver- mommer zou zijn? Ik mag je graag, jongen, maar wanneer Je op deze manier door blijft gaan zal ik me genoodzaakt zien commis saris Bonebokker te verzoeken Je door een van zijn mannen te laten verwijderen. En wat is dat voor een briefje van Blekkie waarover je het had? Wat is er met jou. Bonebakker?" wendde hij zich tot de com missaris van politie. „Je kijkt alsof je een klap met een zak zand op Je hoofd hebt ge kregen. „Blekkie heeft ontdekt wie de mcester- vermommer 1 s. burgemeester!" stamelde de politiechef. „En hij denkt dat hij vanochtend proberen zal het land uit te komen door u te bedwelmen en zich als u te vermommen Leest u zelf maar En de commissaris drukte de burgemeester het briefje, dat Blekkie aan Spekkie geschreven had, in handen. De bur gemeester pakte het aan en las het haastig door. Zijn gelaat kleurde zich hoogrood. „Bonebakker, dit is een impertinentie," sprak hij dan scherp. „Ik heb een groot zwak voor Blekkie, maar dit gaat te ver. dit is eenvoudig onbeschaamd! Waar hangt Blek kie ergens uit?" „Hij is verdwenen, dat zeg ik u toch!" huil de Spekkie bijna. Do burgemeester keek met een nijdige fronsende blik op zijn horloge. „Bonebakker, ik moet helaas onmiddellijk weg." sprak hij dan „Ik vind het bijzonder vervelend dat ik Juist op dit moment vertrekken moet, maar ik moet eenvoudig op tijd in Kukclenburg aankomen anders loopt de hele ontvangst, die me daar bereid zal worden, in het hon derd Probeer jij Blekkie te vinden en breng hem aan zijn verstand dat wat hij hier schrijft gewoonweg onzinnig is. Tot over vijf dagen. Bonebakker. En denk erom dat jij je ook rustig houdt. Spekkie en dat je deze onzin die je hier opgehangen hebt niet verder gaat verkopen 1" En de burgemeester stapte waardig, zijn hoofd .n zijn nek geworpen, op de gereed staande auto toe. Spekkie wist later zelf niet waar hij eens klaps de moed vandaan gehaald had om te handelen als hij deed. Maar de botte af wijzing van de burgemeester had hem bui ten zichzelf gebracht. Met een schorre kreet van: „En toch bent u de meest er-vermom- mer!" sprong hij plotseling op het hoofd van de gemeente toe. en rukte wild aan diens snor. En tot ontzetting van alle toeschou wers. gaf de snor mee en stond de burge meesters eensklaps op de bovenste 'rap van het bordes met een haarloze bovenlip. (Wordt vervolgd). eerste eigrn... 65.000 Km gereden. In prima conditie. Garage Roskam. Xoord\v(jk. SAMSON half-zware shag is werkelijk iets bijzonders. Zon heerlijk pittige shag proefde u nog nooit! En hei is wat handig rollen uit die moderne patent-verpakking, waarin SAMSON shag steeds vers en soepel blijft. Probeer nog vandaag SAMSON shag en u zult zeggen: die is af! Vraag daarom Uw winkelier SAMSON halfzware shag. SUPER-KWALITEIT SN SUPER-VERPAKKING!

Nieuwe Leidsche Courant | 1957 | | pagina 8