schepen Forty Four Ned. amateurs speelden tegen Ierland gelijk Aanschaf van nieuwe machines ving stijgende kosten op Rotterdammers kregen voel ha Hes van rustig spelende Engelsen NIEUWE LEIDSCHE COURANT 4 DONDERDAG 16 MEI 195? p&u/ocg ivuy NIEUWS "^SLEUTELSTAD Leidse invaliden behaalden hun zwemdiploma De algemene Nederlandse Invalidenbond, de A.N.I.B., voor Leiden en om streken, had zich op het gebied van de zwemkunst geen betere instruc teur kunnen bedenken dan de heer Van Zijp. Tot deze conclusie kwam men gisteravond in de Overdekte, waar de heer Van Zijp tijdens het diploma- zwemmen en enkele demonstraties, de(prestaties van zijn pupillen toonde. De voorzitter bestuur, de heer het A.N.I.B.-hoofd- F. C. R. Drossaart Bentfort, noemde het een verheugend verschijnsel, dat de Nederlandse Rooms- Katholieke Invalidenbond Sint Llduina en de algemene bond samen deze avond hadden georganiseerd. Juist de zwem- sport is voor revalidatie zeer belangrijk Door het beoefenen van deze sport, zijn de mensen vaak weer in staat om zo wel lichamelijk als psychisch een vol waardige plaats in de maatschappij in te De voorzitter van de Leidse afdeling vertelde de genodigden iets over de ge schiedenis van het zwemmen der inva liden in Leiden. Vijf jaar geleden is men begonnen om ook hier een club voor waterliefhebbers op te richten. Mo menteel oefent men iedere week met 30 tot 40 deelnemers. Spr. achtte dit het beste bewijs, hoe deze tak van sport door de bondsleden op prijs gesteld wordt. Ook uit medisch oogpunt is deze sport beoefening van groot belang. De heer Pannekoek dankte voorts alle instructrices en instructeurs, die in de voorbije Jaren hun diensten gaven voor de afdeling. Er waren gisteren zowel voor het a-diploma als voor het b-diploma kandi daten. Een bijzondere vermelding ver dient de heer T. de Waard, die verlamd aan beide benen is en zich zes weken geleden onder de hoede van zwemmees ter Van Zijp stelde. Woensdag kreeg hij zijn diploma al. De Leidse Watervrienden zorgden voor Wie HEREN KLEDING zegt, charmante afwisseling van het program- onder meer met een goede demon stratie van figuurzwemmen. De kandidaten slaagden allemaal. Dit aren voor diploma b: P. Verra en P. J. Levahrt en voor a: J. Bakker, J. Hoo- geveen, C. P. van Rijn, H. Steenvoorden, in Schooten, T. de Waard. P. W. de Zwijger. C. Prins. A. Stikkelorum. J. Slie- merink. P. Laurier, G. Westerink en A. de Groot. Dies-viering r.k.s.v. „Sanctus Augustinus" De 64ste Dies natalis van de r.k.s.v. „Sanctus Augustinus" werd gistermiddag uur in het Antonlusclubhuis ge opend met een toneelbewerking van Ste fan Andres' novelle „Wlr sind Utopia", onder de Nederlandse titel „Het mes der barmhartigheid". Tijdens de Spaanse burgeroorlog komt >n monnik, die zijn kloosterleven op gegeven heeft, na twintig jaren weer terug in zijn cel. waar hij kloosterling geweest; nu als gevangen matroos, die ?t tweehonderd andere gevangenen op zijn executie wacht De commandant, die het vonnis moet voltrekken. zoekt bij deze ontrouwe monnik geestelijke steun. De gewezen monnik aarzelt tussen een messteek of in daad van liefde en kiest de laatste. Dit gegeven, dat Stefan Andres tot een ontroerende novelle heeft geïnspireerd, kwam door de wel zeer korte toneelbe werking niet geheel tot zijn recht. Daar- ast hadden de studenten, die geen vas- toneelclub vormen, wel wat erg hoog gegrepen. In feite was alleen de voor malige monnik, gebracht door de studen tenkapelaan. pater Van Wel. aanvaard baar. Deze speler toonde over de goede toneel-allure te beschikken. De aanpak -an dit Dies-toneel heeft de leden van .Sanctus Augustinus" echter geprikkeld jlch meer aan de toneel-muze te gaan wijden en in de toekomst zijn dus waar schijnlijk betere prestaties te verwachten. STIJL en KWALITEIT verlangt èn GOEDE GELD BESTEDING wenst, naar Den Haag Groenmarkt 24 Amsterdam Leidsestraat 7 Rotterdam Stadhuisplein 28 Hervormde kring van jonge lidmaten Op uitnodiging van de kring van jonge lidmaten van de Hervormde wykgemeen- te Het Centrum sprak gisteravond In bet wijkgebouw aan de Hooglandse Kerk- grscht ds. mr. G. A. Alma van Amster dam over het onderwerp „Het leven na de dood". Ook waren de Jonge-Kcrk- groepen van de w(jkgemeenten Marewyk en Koolwijk aanwezig, alsmede de predi kanten M. Ottcvanger en J. N. de Ruiter. De avond stond onder leiding van ouder ling Kutjper. Ds. Alma begon zijn causerie met de aanwezigen twee vragen voor te leggen wat is de zin van het leven en wat is de dood? De antwoorden waren nogs! verschillend. Men was het er vrijwel over eens, dat de zin van het leven Gods eer en Christus' verheerlijking. Sprekend over de dood werd opgemerkt, dat die het rijk is van de satan. Zonde ls: doel missen. De dood is ook het loon op de zonde. Wij hebben ons doel ge mist In dit leven, zoals men ook de trein mist In het slot van zijn verhandeling gaf ds. Alma een drietal gelijkenissen ter duidelijking weer. namelijk over de rijk# man en de arme Lazarus, het grote avond maal en de landlieden, die te elfder ure gehuurd waren en hetzelfde loon ontvin gen als zij die de gehele dag hadden ge werkt De strekking daarvan ls. dat niet op het loon of de verdienste moet den gezien en dat alles genade ls. Ds. De Ruiter sloot de avond. Ruwe ivedstrijd werd 2-2 H' TET NEDERLANDSE amateur voetbalelftal Is in wedstrjjd na de oprichting derde officiële interland- dc semi-prof. afdeling van de K.N.V.B. er wederom niet in geslaagd een overwinning te behalen. Gisteren traden de amateurs In Leeuwarden in het veld tegen de amateurs van de Ierse Vrijstaat. Na een slecht gespeelde wedstrijd, die in de tweede helft werd ontsierd door zeer ruw spel. werd bet 22, nadat de Nederlanders ln de eerste helft hun overwicht slechts door écn doelpunt hadden kunnen uitdrukken. Tegen Frankrijk werd met 5—1 verlo ren; tegen Schotland werd een gelijk spel (2—2) bereikt. De Ieren waren zwakker dan deze tegenstanders, zodat de hoop op een overwinning bestond. Deze hoop is niet in vervulling gegaan. In de 16e minuut van de wedstrijd nam Nederland verdiend vde leiding. Midvoo' Verhoeven liep uitstekend door op een pass van Van Ham, trok bij de uitlijn de bal voor. precies op de schoen van Kerkhofs. die met een harde trap de ba) in het net joeg (10). De Nederlandes kre gen hierna nog kansen te over. doch In d® eerste helft werd niet meer gedoelpunt Als herboren begonnen de Ieren aan de tweede helft. Linkshalf Wall loste van grote afstand een schot op het Nederlandse doel. De Oranjedoelman stompte de bal weliswaar weg, doch precies op het hoofd van rechtsbinnen Rice, die met een harde kopbal de gelijkmaker in het net depo neerde (11). In de negende minuut van de tweede helft schoot rechtsbuiten Fitz gerald uit een pass van zijn linksbinnen d® stand naar 12 voor Ierland en het had maar weinig gescheeld of dezelfde speler had kort daarna opnieuw gedoelpunt. Druk werk voor verzorgers Hierna werd het spel zeer ruw. D® Nederlanders vochten om het verloren gegane terrein te herwinnen, doch de H.C.W. te Leiden blijft uitbreiden Geen verbetering in tekort aan bekwame vaklieden en levertijden materiaal UIT HET JAARVERSLAG van de N.V. Hollandsche Constructiewerk- plaatsen te Leiden blijkt, dat in 1956 noch in de levertijden van het materiaal, noch in het tekort aan bekwame vakarbeiders verbetering is gekomen. De strenge winter heeft bijzondere eisen aan het bedrijf gesteld, maar door het treffen van speciale maatregelen was het mogelijk een belangrijke exportorder toch op tijd af te leveren. 2.926.148). Na afschrijvingen van 454.802 508.557), belasting 1.000.000 1.200.000) en koersverlies effecten 277.910 52.500) is het winstsaldo 1.287.112 1.165.073). Voorgesteld wordt na toevoeging f 500 000 aan de reserve bijzondere doel einden. waardoor deze wordt gebracht op f 2.5 min en 75000 aan het reservefonds, dat wordt gebracht op 1.575.000. een dividend van 22 pet, waarvan 6 pet in- terem werd betaald, zoals bekend, uit keren (v.j. 21 pot) en het saldo v 4.640 naar de nieuwe rekening over brengen. De aanverwante ondernemingen van de N.V. konden hei afgelopen jaar opnieuw gunstig afsluiten. Met de resultaten is in de balans nog geen rekening gehouden, aangezien conform de voorgaande jaren uitsluitend de in 1956 ontvangen dividen den zijn verantwoord. De uitbreidingen konden gedeeltelijk worden verwezenlijkt en zullen dit Jaar worden voortgezet. Ook met de bouw van woningen wordt voortgegaan. Het steeds stijgende kostencijfer kon, bij de ver kregen omzet, grotendeels worden op gevangen door het aanschaffen van mo derne machines. Voor aanschaffingen en vernieuwingen werd 927.333 geïnves teerd. Er werd in 1956 454.802 afge schreven. Het bedrijf is voor 1957 nog goed van orders voorzien. Cijfers Het saldo exploitatierekening over 1956 bedroeg: 2.625.988 (v.j. 2.564.250); baten uit deelnemingen 163.510 184.771); Interest 156.531 128.694). Inclusief andere baten en onverdeeld saldo a.p. bedraagt het totaalbedrag 3.019.824 Benoeming Bij beschikking van de minister van onderwijs, kunsten en wetenschappen is de heer B. J. Bakker voor het tijdvak van 1 maart 1957 tot en met 28 februari 1958 benoemd tot wetenschappelijk hoofd ambtenaar bij de dermatologie aan de rijksuniversiteit te Leiden. De heer Bak ker was reeds als wetenschappelijk ambte naar aan de betrokken universiteit ver bonden. Openluchtconcert Het Christelijk tamboer- en pijperkorps Kunst en Genoegen geeft vanavond om acht uur een concert in het Van der Werffpark. Uitgevoerd worden: junioren: Fred. Hendrikmars: Klappermelk; Blijde jeugd. Senioren: Patriottenmars: El Balon; band; Tamboer- en pijpercapriolen; mars ,.Ik ben zo blij"; band; Juniorenwals; St. Triphon. Taptoe: Roffel en taptoe tamboers: Hol landse taptoe (hoornblazers); Russische taptoe (le helft); Gelukkig Vaderland; Franse taptoe (hoornblazers); Bede v. h. Vaderland; Leve 't Regiment der Grena diers; Bandmars; Nightfall ln Camp: Tertsenparade; Wilhelmus. Burgerlijke stand van Leiden GEBOREN: Henk Otto, z. v. O. van Rossum en A. Rlnsma; Petrus Hendrlkus Cornells Maria. z. v. S. .M. Verdegaal en A. A. van Went; Johannes Hubertus Ma ria, z. v. T. J. v. Rooden en J. M. Straat hof; GIjsje. d. v. A. v, Duijn en M- v. d Bent; Jozef Marie, z v. G. H. Oltheten en M. W. C. Verheijden. OVERLEDEN: W. F. Kukler. 46 jr.. man; E. J. Bogerman. 8 mnd., zn. Kleuter dronk petroleum De 3-jarige Theo van den Broek uit de Rcmbrandtstraat te Leiden is in het aca demisch ziekenhuis na het drinken van petroleum overleden. ACADEMISCHE EXAMENS LEIDEN. 15 mei. Geslaagd voor het doet examen Nederlands recht de heren J. B. A. M dc Haan te Rotterdam en R. R. Hugenholtz te Lelden. Geslaagd voor het doet. examen geschieden!» M. de "s-Gra Roodenburg-VCS 7-4 Voor het grootste deel in de stromen de regen hebben Roodentourg en V.C.S. elkaar bestreden in de verliezersronde van het zllveren-molèmtoernooi. Het ls begrijpelijk, dat -de -belangstelling uiterst gering en het spel van bijzonder matig gehalte was. In de eerste helft was de strijd het aanzien nog wel waard Roodenburg nam al spoedig een voorsprong. De door in vallers verzwakte Hagenaars maakten gelijk spel. Er werd direct met de tweede helft begonnen, waarin de Leidenaars door een veel hoger tempo uitermate ge vaarlijker bleken. Succes bleef dan ook niet uit. want de produktieve Rooden- burg-aanval scoorde kort achtereen vijf doelpunten, 7—2. Tegen het einde van de wedstrijd kwam VCS verwoed opzetten om te trachten de cijfers dragelijker te maken. De Ha genaars slaagden erin met goede doel punten de achterstand tot 74 in te lo pen. maar verder liet de stugge Rooden- burg-defensle het niet komen Roodenburg legde door deze zege be slag op de derde prijs, terwijl VCS me> een vierde plaats genoegen moest nemen De tweede ontmoeting tussen Enge land en Denemarken om het toernooi in het wereldkampioenschap voetbal is gis teren in een 41 overwinning voor Enge land geëindigd. Ir. A. J. Pekelharing is benoemd tot ge woon hoogleraar In de werkplaatstechniek aan de Technische Hogeschool te Delft Gouverneur J. van Tilburg heeft giste ren te Paramaribo de zitting van de Suri naamse Staten geopend. De oppositie was Ieren deden voor hen niet onder. Er wa ren momenten, dat er twee of drie spe lers tegelijk door de verzorgers onder handen moesten worden genomen. Het werd nog erger, toen Nederland in de 38ste minuut weer gelijk was gekomen. De Nederlander Verhoeven en de Ier Wall liepen gelijktijdig op de bal af en trapten gelijk. De Ier had de bal echter iets eerder geraakt en moest tot zijn ontzetting toe zien. dat het leer niet naast maar in het doel verdween (22). In de harde slotfase moest de Nederland se doelman Wetzelfs nog worden vei oen, doch gedoelpunt werd er niet r Beide partijen konden uiteindelijk met het 22 gelijke spel tevreden zijn. De opstellingen waren: Nederland: doel: Wetzelfs (Maurlts); achter: Van Bruggen 'DFC) en Claus (Helmondia): midden- Paule (WVC). Blom (WVV) en Ten Braak 'HRC); voor: Elfring (Robur et Velocitas) Van Ham (Zeeburgia), Verhoeven (Lugdu- num). Kerkhofs (Maurits) en Van Gaans 'MOC '17). Wetzelfs werd door Mouw (Ra- piditas)vervangen wegens een blessure. Ierland: doel: O'Brien (Bohemians); ach ter: Murphy (Home Farm) en Archbold (St. Patrick's Athletic), later Kavanah (Bohemians); midden: Downey (Drum- condra), Willy Browne (University College Dublin) en Wall (Bohemians); voor: Fitz gerald (Waterford). Rice (Bohemians). Gorman (Drumcondra), Charley Browne (Univereity College Dublin) en Coady (Waterford). Sportflitsen Sportclub Enschede en de Engelse tweede divisieclub Sheffield United heb ben gisteravond ln Enschede met 3—3 ge lijk gespeeld, nadat de Enschedeërs met rust een 21 voorsprong hadden. De Europese tafeltenniskampioen schappen 1958 zullen van 9 tot 22 maart in Boedapest worden gehouden. Feijenoord-Chelsea 1-4 TAT HET FEIJENOORD STADION te Rotterdam is gisteren de wedstrijd -*- tussen Feijenoord en de Engelse eerste divisie-club Chelsea gespeeld. De ontmoeting heeft wat de baten voor de vluchtelingen betreft, onge twijfeld een goed resultaat gehad, daar het stadion weliswaar niet tot de laatste plaats bezet toch slechts in de tweede ring enkele open plek ken vertoonde. De wedstrijd is echter een teleurstelling geworden. Uit de tegen de avond reeds dreigende wolken viel de regen nauwelijks een half uur na de aanvang gestadig neer en de vroeg invallende duisternis maakte het vrijwel onmogelijk de wedstrijd na rust goed te volgen. In de eerste helft heeft Feijenoord zijn tegenstander goed partij gegeven. Meni ge goede en snelle aanval werd op het Chelsea-doel ondernomen. Een fraaie dribbel van Schouten werd door hem met goede voorzet besloten. De kopbal f. d. Gijp, die daaruit volgde had stel lig beter lot verdiend dan naast te gaan. »en combinatie tussen Meerman en Moulijn scoorde v. d. Gijp het eerste doelpunt, dat wegens buitenspel ongeldig werd verklaard. Aan de andere zijde had kopbal van de Chelsea linksbinnen de lat getroffen. Een reflexbeweging van Veldhoen In het strafschopgebied werd door scheidsrechter Schipper gestraft met een strafschop. Zo nam Chelsea na een half uur de leiding door links back Sillet. Hoewel Feijenoord in het laatste kwar tier voor rust de achterstand in corners wist ln te lopen, ontstond het enige wer kelijk gevaarlijke moment voor het En gelse doel toen v. d. Gijp een schot loste dat tegen de paal terechtkwam. Na rust Direct na de aanvang van de twee de helft kwam het Engelse doel even onder zware druk te staan. In een verwarde situatie stuitte een schot van Meerman af op de Engelse doel man en kort daarop werd Feijenoord een strafschop onthouden bij een overtreding tegen v. d. Gijp. Chelsea liet al gauw zien hoe men na goed samenspel wel tot doelpunten kan komen. De gevaarlijke rechtsbuiten Bra- book plaatste de bal naar zijn midvoor Allen, die Veldhoen omspeelde en de stand op 02 bracht. De voorhoede van Feijenoord kwam er hierna niet meer aan te pas. Zij bleven op het gladde veld vol harden in 't korte samenspel 'n kolfje naar de hand van de Engelse verdedigers. Een doorbraak van Chelsea's rechtsbuiten en middenvoor, waaruit laatstgenoemde het derde Engelse doelpunt maakte, bezorg de scheidsrechter Schipper een fluitcon cert, omdat het publiek buitenspel ver onderstelde, hetgeen beslist niet het ge val was. Na goed werk van Schouten die de bal voor doel trok, werkte de keeper de bal voor de voeten van v. d. Gijp, die hard Inschoot via de onderkant van de lat (1-3). Chelsea speelde in de zo langzamer hand volkomen duisternis rustig verder doelpuntte tien minuten voor het einde nog eenmaal door zijn linksbuiten een keihard schot van grote afstand, dat de overigens goed spelende Panman erraste. Bij Feijenoord waren Van Kerkum. Meerman en vooral Van Woerden de beste spelers. Bij Chelsea traden links back Sillet. rechtsbuiten Brabrook en midvoor Allen op de voorgrond. Ruim 90.000 De recette van de wedstrijd Feijenoord Chelsea wordt door de heer K. Lioni op wiens initiatief het duel tot stand kwam. geschat op ruim 90.000 gulden Gehoopt wordt, dat van het bruto bedrag Schaaktoernooi Dublin Van Scheltinga won De Tsjechische grootmeester Pachman heeft gisteren ln de vierde ronde van het Europese zonetoernooi schaken als voorbereiding voor de strijd om het we reldkampioenschap zijn eerste plaats we ten tc behouden door de Portugees Du- rayo in 29 zetten te verslaan. Van Scheltinga boekte zijn tweede overwinning in dit toernooi door van de Zuidafrikaan Dreyer te zegevieren. Na de vierde ronde leidt Pachman met 4 pt.. gevolgd door Benko (Hongaije) ZVt pt. en Schmid (Duitsland) 3 pt. Van Scheltinga staat op de gedeelde achtste plaats, samen met Durayo (Portugal), Llado (Spanje). Sternborg (Zweden). Dun- kelblum (België) en Walther (Zwitser land) elk met 2 punten. Damesschaaktoernooi in Venetië In Venetië ls een dames-schaaktoernooi begonnen, waaraan elf schaaksters deel nemen. Nederland wordt vertegenwoor digd door mevr. C. Roodzant en mevr. A van der Veen. In de eerste ronde verloor mevr. v. d Veen en speelde mevr. Roodzant remise; ln de tweede ronde verloren beide dames en in de derde ronde eveneens. Hierdoor staat mevr. Roodzant met halve punt op de gedeelde achtste negende plaats en mevr. v. d. Veen deraan met 0 punten. a controle door een accountantsbu- i ongeveer tweederde kan worden afgedragen aan de heer M. A. Reinalda, j lid van de Raad van State en voorzitter van de Ned. Fed. voor Vluchtelingen. Daarbij komen nog de ontvangsten uit de collecte, die tijdens de wedstrijd werd gehouden. Vrijwel alle daarbij betrokken instanties (de K.N.V.B., het stadion-Feije- noord en de vereniging Feijénoord) heb ben hun medewerking gratis verleend, j Bovendien werd geen vermakelijkheids belasting geheven. De grootste uitgaven zijn de gage en de reiskosten van Chel sea. Deze bedragen gezamenlijk ongeveer 16.000 gulden. Korfbal door regen gestaakt Voor de vorming van het districts twaalftal Zuid-Holland-Noord van de C.K.B. traden gisteren de twaalftallen van Den Haag/Delft en Leiden binnen, de lijnen. Met regen werd begonnen en na 25 min. moest de strijd worden gestaakt De ontmoeting wordt op a.s. woensdag avond opnieuw op het Tonego-terrein gespeeld. Op 29 mei speelt dan het dis trictstwaalftal in Delft tegen het verte genwoordigend twaalftal van Zuid-Hol land-Zuid. Hond redt meisje van verdrinkingsdood Het tweejarig dochtertje van de famWie Van der Bosch te Drachten viel dinsdag bij een stoeipartij met de herdershond van de buren, in het water van een brede vaart. De hond sprong haar onmiddellijk na, beet zich vast in de kleren van het meisje en bracht haar weer op de wal. De ongeruste moeder, die haar dochter tje was gaan zoeken, kwam het tweetal tegen. De hond droeg het meisje in de bek. Poujadisten gaan zich met boeren verenigen De Franse anti-belastingbeweging van Pierre Poujade heeft meegedeeld, dat haar 37 afgevaardigden in de Nationale vergadering zullen samengaan met de 16 afgevaardigden van de boerenpairtij. die tot dusver met de conservatieven samen werkten. De voorzitter van de boerenpartij, Paul Antier, heeft aangekondigd dat de nieuwe groepering zal strijden voor de belangen van winkeliers, handwerkslieden en boe- Politieke waarnemers zien hierin een zware slag voor de conservatieven, wier blok nu is verzwakt van 102 tot 88 afge vaardigden en 90k een tegenslag voor de regering, die tot nu toe minstens kon rekenen op de neutraliteit van de boeren partij iin bepaalde kwesties. REILEN EN ZEILEN AMSTELVLIET AREND 9DIJK BROUWERSGRACHT Krlatlnlhamn CALLISTO 2 CALTEX VEDER-LA.! CONCEPCION 14 Londen DONG EDI JK 15 Crlstob HAULER WIJK 14 FlnL-terre n Rdi HECTOR 14 Beyro HERA 15 Kaap Haltien HOOGVLIET 1 rVSPECTEUR MELLEMA I LEMSTERKERK 14 n La» Pa lm as LEOPOLDSKERK 1 LEUVEKERK 14 V LIBERTY BELL 1 LENDEKEHK 14 LOMBOK 13 Ni LOOSDRECHT 1 La* Palmaa LIJNBAANSGRACHT i ZW Landaend MARTHA 13 I MAIRKAB-N 1' MELISKERK I MERWELLOYD 10 MODJOKERTO 1 MOLBNKERK 13 MIJDRECHT Ahmad! n S\ NAES COMMANDER -RREGAUX I PRINS WILLEM IV 14 p PRINS WILLEM V 14 36C WZW Scülya n Mnntreal PRINS WIL GEORGE FRED 15 PRINS WIL VAN OR. PURFINA HELLAS PHIDIAS 14 Piraei PLATO Aalborg PG THULIN 14 13 RUBY 11 I RUYS 15 F ROTULA 1 RIDDERKERK SARANGAN SALATIGA 14 San Fr SARPEDON 15 New SCHERPENDRECHT SLIEDRECHT 14 Bane SOMMELSDIJK 11 B; STAD ARNHEM 14 28 STAD^DORDRECHT STRAAT BALI 1 TANKHAVEN TELAMOn'4 15 Mi THEMIS 15 Curat THEMISTO 14 IJ THEOBALDIUS 1 RIEMSDIJK 14 Singapore VEBNENBUKGH 12 Mlddelbn VINDICAT ATQUE POLTT WALENBURGH 1 WESTLANü 14 14 Graned do Sul n WICKENBURGH 1 W IE BOLD BOHMER WILLEMSTAD 1 WITMARSUM 1

Nieuwe Leidsche Courant | 1957 | | pagina 4