èxtra voordelige prijzen Speciale week n 24" 29" een bijzonder gevarieerde en modieuze collectie tegen «qpp jitstek 37 t/m 49 38 t/m 52 japon met jasje: een practische en - in het bijzonder voor de zwaardere figuren - flat teuze en slankmakende mode vondst voor deze zomer. Soe pele linnen-kwaliteit, smaakvol geborduurd. Diverse voorjaars- tinten. A Q75 44 t/m 52 «7 Juist door de uiterst eenvou dige lijn heeft deze Ottoman mantel een bijzonder slank makend en gedistingeerd effect. Speciaal ontworpen voor de maten 40 t/m 54 in de kleuren beige, blauw en antraciet; ook met fijn stipdessin. Slechts 59^ De edelste kwaliteit wollen kamgaren n.f. grain de poudre is hier verwerkt tot een uiterst slankmakend mantelpakje. De feilloze coupe is blijvend, dank zij het beroemde C A-binnen werk votmvart In m.grijs. I.grijs, beige, bleu en marine. Opvallend elegant en slank ziet zelfs de grootste maat er uit in deze modieuze zuiver kamgaren ottoman swagger met aangeknipte halslijn. In 2 tinten grijs, beige, zand, marine n Patrol. "J^50 Eén van de talloos vele Klein- prijs-japonnen speciaal voor de grote maten, is dit flat teuze èn slankkledende japon netje van kreukherstellende rayon spun met 'n rustig en beschaafd dessin. 44 t/m 52 Ook al heeft U maat 50. ge niet volop van de zon en zie tóch beschaafd uit in deze zonnejapon met jasje Modern van lijn en van dessin In bleu. grijs en beige. Op onze Guldenmidden-afdeling Maten 44 t/m 50 De geheel doorgeknoopte che- mise-japon, hèt modenieuwtje van dit voorjaar, is wel bui tengewoon geschikt voor de zwaardere figurenDit zeer gedistingeerde model in ho- nantex, voor de maten 44 t/m 54 kost slechts

Nieuwe Leidsche Courant | 1957 | | pagina 10