Show Afdeling van Rode Kruis veel en goed werk deed hoed KHEPEH NIEUWE LEIDSCHE COURANT 11 ZATERDAG 6 APRIL 19ST Katwijk In restaurant Marina hield de plaat selijke afdeling van het Ned. Rode Kruis gisteravond onder leiding van de voor zitter, de heer A. Roosdorp, haar jaar vergadering. De secretaris, de heer E. van Wensveen, meldde een kleine daling van het ledenaantal. Er zijn momenteel 833 leden. Spr. gewaagde van grote acti viteit in het afgelopen jaar en bracht daarvoor dank aan de korpsleden. De geest in de colonne is goed en de oplei dingen gaan, in stijgende lijn, door. De jaarlijkse inzameling bracht f 2331. en die voor Hongarije f 10.531, dank werd gebracht aan de bevolking. Het Welfarewerk werd op bescheiden voet voortgezet en zal opnieuw gestimu leerd worden. Het aantal donors voor bloedtransfusie is (gelukkig) in Katwijk zeer toegenomen. De bestuursverkiezing had tot resultaat H VISSERIJGOLFJES Schrale markt vrijdagmarkt leverde slechts één schip op: de VL 27 met 1200 kisten (320 haring, 140 makreel, 140 open en 180 dichte schelvis, 80 dichte en 230 open wijting, 80 kool, 25 kabeljauw en gul plus diversen). De kleine vaart had 8000 kilo tongen en 350 kisten schol. Voor de export De export nam de grote tong af voor ƒ2,50 tot 2,60 en de grootmiddel voor a 2.70; de kleinmiddel haalde k 2,75. De enen deden ƒ2,55 a ;n de tweetjes ƒ2,10 a ƒ2,30. Grote s verkocht voor ƒ31 tot 39 en de grootmiddel ƒ36 a 49. De zetschol'en '38 a ƒ51 verkocht; de enen deden 41 a 50 en de grote kabeljauw deed per regel 55 a ƒ60 terwijl de kleine ƒ34 tot 38 opbrachten. Kisten kabeljauwen gingen van de hand ƒ77 tot ƒ88. Binnenlandse markt De binnenlandse handel nam de grote gullen af voor 38 35 en de middel 25; torren deden 13 k 16, ie kool ging voor 30 k 31 en de grote kleine gullenmaatkool noteerde 12 k 13. Voor kleinmiddelschelvis kwam ƒ34 de pennen haalden 30 tot 36 /oor de braad is 15 tot 20 gegeven; oor wijting 10 11 per kist. Schol 22 varieerde van ƒ50 tot ƒ36; Ie tweeën van 12 k 36 en voor len en kwam 70 tot 76 terwijl de haring 11 k f 13 noteerde en de makreel 16 ƒ19. dat in de vacatures v dringh Van der Hoop en r der Harst gekozen werden C. W. Duiker-Van Hasselt K. M. van der Have-Boogert te Valken burg. De penningmeester, de heer L. van der Plas, lichtte zijn financieel jaaroverzicht toe. Er was een batig saldo te vermelden. Ook in Katwijk moet het verkeer veiliger de Herv. Gemeente 1 bijeenkomst gehou In de kapel werd gisteravond den van de vereniging „Voor Veilig Ver keer." De voorzitter van de plaatselijke afdeling, de heer D. Goedhart, komde speciaal burgemeester H. Duiker en de waarnemend politiechef, de heer Van Geldere. Hij achtte de tijd ger romantischer, toen de kinderen nog op straat konden tollen en springen, zon der door net verkeer bedreigd te worden Sprekend over de verkeersexamens voci de jeugd, dankte hij ieder die hieraan had meegewerkt. De heer De Jong, propagan- het verbond, draaide enkele in structieve films zoals De sterrit naai Uddel. Pedaaltoerist en Klaar Over. Bur gemeester Duiker sloot de bijeenkomst Zondagsdienst De zondagsdienst wordt waargenomen door dokter J. Cleveringa, Zeeweg 11. De dienst van de tandartsen wordt waarge nomen door dokter Bouman, van 11.30 12.30 uur. Zeeweg 34, telefoon 2234. (A averten tie) De bekende evangelist JACOB KLEIN IANEVELD te Bodegraven, hoopt d.v. op laandag 8 april 1957 des avonds 8 uur in U.N.I. zaal aan de Weth. Ouwehand- lat te Katwijk aan Zee te spreken et onderwerp: —.WET DOOR ZILVER OF GOUD" -1 Pctr. 1:8. Een deur, die Katwijks groei bevordert! 111e spaargeld, dat achter deze deur ge- orgen wordt, bevordert de woningbouw, e visserij, de middenstand en de nijver- n Katwijk aan Zee. laarachter ligt Uw geld veilig voor n diefstal en daar groeit het het aan. Die kluisdeur is van de RAIFFEISEN - BANK RENTE VOOR SPAARGELDEN: dagelijks opvraagbaar 3 REMINGTON FOUR-MOST SHAVER kunt nu voor slechts 59.75 'n echte Remington hebben. ■•BEDEKER - D. en H. Kapper raat 73 Telefoon 2584 KATWIJK AAN ZEE be apparaten zijn all risk verzekerd. KATWIJK AAN DEN RIJN Jaarfeest van M.C. en CJ.M.V. In de gymnastiekzaal van de Hervormde school aan de Narcisstraat werd de jaar vergadering gehouden van de meisjesclub Ruth en de C.J.M.V. „Jer, 13 16a. Ds. A. Makkenze opende deze zeer druk bezochte bijeenkomst met een woord van welkom Spr. verheugde zich zeer over de grote belangstelling en wekte de aanwezigen op, het jeugdwerk te blijven steunen. De leider van de C.J.M.V., de heer M. Vöge hield dan een inleiding over intocht in Jeruzalem. De jaarverslagen werden door de secretaresse van de meis jesclub, mej. A. Parlevliet en de secre taris van de C.J.M.V., de heer W. Kralt. op zeer originele wijze, op de manier Thomasvaer en Pieternel, wereldkundig gemaakt, wat zeer in de smaak viel. Het schetsje „Eens helemaal er uit" door leden van de meisjesvereniging gespeeld, verwierf veel bijval. Begeleid door guitaarmuziek zongen enkele jongeren kampeer- en krontjongliederen. Na de pauze werd het karakterstuk in 3 bedrijven „Niet onze wegen" prima opge voerd. De heer M. M. Vöge sprak een slotwoord. (Advertentie) De Gedeputeerde Staten der provincie Zuid-Holland, brengen ter algemene kennis, dat van 8 tot en met 18 april a.s. ter secretarie der gemeente Katwijk ter inzage zijn gelegd een verzoek van burgemeester en wet houders van Katwijk en een verzoek van de Kerkvoogdij der Nederlands-Hervorm de gemeente te Katwijk aan Zee, respec tievelijk strekkende om, overeenkomstig artikel 16, tweede lid, der wet op de lijk bezorging. toestemming te verkrijgen tot het uitbreiden van de algemene begraaf plaats en de Nederlands-Hervormde be graafplaats, gelegen aan de Parklaan te Katwijk, met een ten zuidoosten vai dezer begraafplaatsen gelegen perceel Belanghebbenden bij de percelen, welke na de uitbreidingen geheel of gedeeltelijk binnen de afstand van 50 meter van de genoemde begraafplaatsen zullen liggen, worden in de gelegenheid gesteld om vóór 24 april 1957 hun bezwaren schriftelijk in te brengen bij Gedeputeerde Staten vi Zuid-Holland, Korte Voorhout no. 1 te 's-Gravenhage. Wit-Gele Kruis ver gaderde De plaatselijke afdeling van het Wit- Gele Kruis hield gisteravond onder lei ding van de heer C. Braun de jaarver gadering. De verslagen van de secretaris de penningmeester, respectievelijk de heren S. Hofstra goedgekeurd. Er van f445.31. In het bestuur werd herkozen de heer S. Hofstra en in de vacature P. H. Casten- miller werd gekozen de heer J. A. Bominaar. De begroting sloot met een eindcijfer van f 51.00. Aardbeien in bloei Bij' de heer Van der V., wonende aan de Commandeurslaan, staan reeds aard beien in bloei. Zondagsdienst Voorzover het patiënten betreft van de artsen E. E. van der Laan te Rijnsburg en J. Bergman wordt de zondagsdienst waar genomen door dokter H. M. Hueting, Rijn straat 33. telefoon 2102. KATWIJK AAN ZEE Jaarfeest M.V. en J.V. Gisteravond is in de zaal bij de Oude Kerk een gecombineerde jaarvergadering van de M.V. Ruth en de J.V. Johannes Bogerman gehouden. Annie van Duijn hield een inleiding over Ruth, waarna Jannie Helleniberg het gedicht Orpa voordroeg. Jaarverslagen en het financiële o-ve: zicht waren in optimistische toon gi 6teld. Verscheidene afgevaardigden feldci' teerden. Aan het Hervormd-Gereformeerd jeugdverband werd een door de meisjes gemaakte sprei aangeboden. Na de pauze deolameerde Lies de Best het gedicht De tien Maagden en tenslotte •hield de voorzitter van de J.V. een inlei ding over De Kerk. Geslaagd Bij de te 's-Gravenhage vanwege de afdeling kusttelegrafie der P.T.T. gehou- examens zijn geslaagd voor het ïen van radiotelefonist Willem var der Plas. schipper van de KW 30 en J Barnhoorn van de KW 65. Verder is vooi hetzelfde examen geslaagd Jan Plug Pzn n militaire dienst). Bij de eveneens te 's-Gravenhage door de rijkscommissie voor de stuurlieden examens gehouden examens is geslaagd het tweede gedeelte van het voor stuurman bij de zeevisserij, recht gevende om voor schipper te r n, H. Messemaker Kzn (schip bekend). Alle geslaagden wonen in Kat wijk en werden opgeleid aan de Katwijk- visserijschool. Hoog en laag water Zondag: hoog water 7.43 en 20.18 laag water 3.13 en 15.41 uur. Maandag: hoog water 8.47 en 21.29 laag water 4.02 en 16.45 uur. Nieuws voor en van Alphen a. d. Rijn Blokfluitclub gevormd VAN BEELEN (Fa. VERLINT) °0RSTRAAT 54 Tl Katwijk 2 een fijn stukje kaas? Probeert het dan eens bij DE LANDBOUWER Donderdagavond is in het Hervormd Verenigingsgebouw een blokfluitclub op gericht, onder leiding van de bekende 'cus en koordirigent Dirk van Vliet. Onder de pupillen van de heer Van Vliet er verscheidene die blokfluit spelen. Nadat met dit groepje enkele malen met ;s was opgetreden (onder andere in het programma Jeugdland van de N.C. R.V. op 6 maart en tijdens een zangers avond op 21 maart te Leiderdorp), gingen stemmen op om zo mogelijk een „vaste' club te vormen, meer blokfluitspelers aai te trekken en te trachten het spel op hoger peil te brengen. Welnu, donderdagavond kon reeds aardig orkestje worden gevormd, er •n 27 deelnemers. Het ligt in de bedoeling, dat de nieuwe club op de eerste Paasdag, 's morgens zijn medewerking verleent aan een in de grote kerk te houden Open-Deurdienst. Verder vernamen we nog, dat e voldoende belangstelling een cursu: komen voor hen die het blokfluitspel niet (helemaal) machtig zijn. De duur van deze s is nog niet vastgesteld, maar het einde ervan gaan de leerlingen aar de gevormde club. De heer Van Vliet, die een en ander wil animeren, geeft graag nadere inlich tingen. De doktersdienst De zondagsdienst der huisartsen wordt waargenomen door dokter J. H. Veenen- daal, Oudshoornscheweg 86, tel. 2072. Benoeming jeugdouderling De heer M. de Groot is benoemd tot jeugdouderling van de Ned. Hervormde Gemeente (vacature G. H. Franken) Ondeugdelijke Gistermiddag is een Amsterdamse auto mobilist op een voor de hefbrug wach tende file auto's Ingereden. Zijn auto werd zwaar beschadigd. De aangereden auto van een Voorburger liep lichte scha de op. Bij een remproef bleken de remmen van de Amsterdammer niet aan de eisen te voldoen. DE KAAG Brok steen viel op kinderwagen Bij het spannen van draden is gister middag de schoorsteen van het pand Julianalaan 25 naar beneden gevallen Een flink stuk steen kwam terecht op de kinderwagen die voor het raam stond en waarin de tien maanden oude Adje Groenendijk zat. De wagen werd zwaar beschadigd, maar het knaapje kwam er met een paar schrammen en bulten af. Herhaling Hedenavond 8 uur wordt in de jeugd herberg een herhaling gegeven van de opvoering van de klucht „Trouwen of ALKEMADE Zondagsdienst De zondagsdienst wordt waargenomen door de dokters Van der Bijl en Muekens. KOUDEKERK A. D. RIJN Bouwwerkzaamheden vlotten goed De bouw van de achttien woningen In het nieuwe uitbreidingsplan vordert in een snel tempo. Reeds staan drie blokken van vgf, drie en vier huizen onder de kap. Ook is men begonnen met de bouw het blok van zes woningen. Van de openbare schopl zijn de vloeren al gegoten. De school zal weldra bov het maaiveld uitrijzen, zodat de v« wachting gegrond is, dat het gebouw per 1 september kan worden geopend. Ook het werk aan de straten verkeert in vergevorderd stadium. De gemeente is begonnen met de aanleg van plantsoenen en groenstroken. Jam mer is, dat de jeugd het uitgestrekte bouwterrein als speelveld gebruikt. De aanemer heeft hierdoor reeds voor hon derden guldens schade, moeten boeken. Voor- en nadelen van rapporten Gisteren werd in de Hervormde school een ledenvergadering tevens ouderavond gehouden. De burgemeester en wethouder Van Vegten waren hlerbfj aanwezig. In zijn openingswoord deelde voorzitter ds. Koerselman mee, dat voortaan aan elke rapportuitdeling een kijkavond zijn verbonden. Er wordt naar gestreefd alle leerlingen met september te doen overgaan. Uit het rapport van de secretaris bleek, dat het leerlingental stijgende is. Er zijn goede verhoudingen met het gemeentebe- uur. Penningmeester Jac. Vonk meldde ;n batig saldo van 11.896,46. Bij de bestuursverkiezing werden de af tredende leden, de heren C. van der Bijl D. A. Verdoold, met grote meerderheid herkozen. De heer G. S. den Hollander werd in de financiële commissie benoemd. Vervolgens sprak het hoofd van de school over het onderwerp De rapporten. Hij noemde deze boekjes een belangrijke schakel tussen de school en het gezin. De rapporten kunnen niet worden gemist, hoewel er toch ook nadelen aan het uit reiken van cijferlijsten zijn verbonden. In dit verband vestigde het schoolhoofd de aandacht op de betrekkelijke waarde van de cijfers. De onderwijzers moeten de rap porten met de grootste voorzichtigheid samenstellen en de ouders moeten ze op op verstandige wijze bezien. Ernstige hoofdwond Gistermiddag is het zoontje van de familie Van der Mey uit de Koningin LEIMUIDEN Het verkeer moet veilig De vierde algemene verkeerscursus in Leimuiden is geëindigd. Van de 32 deel nemers hebben er 28 de gehele cu gevolgd en zich voorbereid op het men, dat op 8 april wordt gehouden. In de examencommissie hebben zitting de heren Kammenga, Bakhuizen en Bax. De kandidaten zullen eerst schriftelijk en daarna met behulp van de verkeers- maquette mondeling worden getest. In de loop van de cursus zijn hun niet min der dan driehonderd vragen uit wegen verkeerswet en -reglement ter schrifte lijke uitwerking voorgelegd. Dinsdagavond 16 april om acht worden de diploma's in het Leimuidense gemeentehuis afgegeven, 's Middags reikt burgemeester Kammenga in zaal Snee- boer de jeugdverkeersdiploma's uit. Van de drie scholen uit Leimuiden en Rijn- saterwoude behoefden slechts drie kan didaten te worden afgewezen. OUDE WETERING Jaarvergadering De uitgestelde jaarvergadering van d( Chr. jeugdvereniging „Oude Wetering" ie vastgesteld op 9 april in het cuturele centrum te Nieuwe Wetering. Opgevoerd zal worden het toneelstuk „Het Wespen nest". NIEUWVEEN Groene Kruis heeft 500 gulden tekort Gisteravond vergaderde in het Groene Kruisgebouw de plaatselijke afdeling van deze vereniging onder voorzitterschap de heer P. Sprey. Uit het jaarverslag de secretaris bleek onder meer dat r. dokter Van der Windt ontslag heeft genomen als leidster en genees kundige van het zuigelingen-consultatie- kleuterbureau. Met het Wit-Gele Kruis is contact opgenomen over een op volger, wat tot resultaat had, dat dokter Van Dongen zich nu met deze taak be last. Door het ongeval, dat zuster Firet overkwam, zal tijdelijk een andere ver pleegster moeten worden aangesteld. Het ledental bleef gelijk. Uit het jaarverslag van de penning meester bleek, dat het boekjaar 1956 is afgesloten met 500 gulden tekort. Beslo- :n werd enkele aandelen uit te loten. De aftredende bestuursleden, de heren Sprey en W. Schellingerhout werden herkozen. In de vakature van de heer an der Breggen werd de heer A. Vis- gekozen. Het bestuursvoorstel om de brandverzekering tot 50.000 gulden te verhogen, werd unaniem aangenomen. Gezellige avond Het gezelschap „Wurettdni" te Amster dam gaf gisteravond in de Johannes- stichting een marionettenuitvoering. Voor de pauze werden tussen prachtige decors sprookjes in beeld gebracht. Er volgden enkele humoristische sketches en slotte het „Poppenkoor" van Handel. RIJJSSATER WOIJDE Sprookjes van Bomans voor plattelandsvrouwen Voor de afdelingen Rijnsaterswoude en Alphen aan den Rijn van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen sprak don derdagavond mevr. Hulsman-Griep te RMland-Bath, presidente van de Zeeuwse Bond van Plattelandsvrouwen, over de sprookjes van Godfried Bomans. Zij deed uitkomen, dat deze voor grote mensen geschreven zijn, en droeg een zestal hu moristische sprookjes voor en ter verge lijking ook een ernstig sprookje. Verder werden de uitgaansdagen be sproken. Op 9 mei gaan de dames naar de Stichtse lustwaranda en op 14 april is er een fietstocht naar Keukenhof. In juni volgt een tuinmiddag bij de oud-presi dente, waar ook het programma voor het volgende seizoen wordt behandeld Meegedeeld werd nog, dat er voortaan op elke vergadering een ideeënbus zal worden geplaatst. et een daverend schot uit een geweer, bijna twee meter lang en 12 kg zwaar exemplaar uit het oude arsenaal van het Venlose Akkcrmansgllde, heeft minister mr. J. Algera gistermiddag de nieuwe verkeersbrug over de Maas bU Venlo offi cieel geopend. terrein ernstig aan het hoofd gewond. Dokter Blaauwendraad verleende de eer- Julianastraat bij het spelen op het bouw-'ste hulp. K.L.M. emitteert te New York De New York Times meldt heden, dat de K.L.M. voornemens is onge veer tegen het einde der maand 250.000 gewone aandelen elk van 100 op de Amerikaanse markt te verkopen. Het blad verklaart, dat daardoor voor het eerst sedert het einde van de oorlog een Europese onderneming door een aandelen- uitgifte tracht in de Verenigde Staten kapitaal op te nemen. Bij informatie bij de K.L.M. te 's-Gravenhage wordt de juistheid van deze mededeling bevestigd. Rusland waarschuwt Nederland nogmaals Radio-Moskou heeft gisteravond Neder land nogmaals gewaarschuwd en gezegd dat Amerikaanse atoombases op Neder landse bodem een „verschrikkelijke ver Nederland zullen brengen in geval an oorlog. De staatssecretaris van marine, admiraal b.d. H. C. W. Moorman, zeide in commentaar hierop desgevraagd: „De nieuwe intimidatdepolitiek van het Krem lin wijst erop, dat de Russen zenuwachtig beginnen te worden. Dat *s eigenlijk teken aan de wand, want het bewijst, dat wij op de goede weg zijn met onze de fensie-inspanning." Nieuw radarapparaat geïntroduceerd Radio-Holland n.v. heeft gisteren een nieuw radarapparaat gedemonstreerd, dat gemaakt is door Philips en dat begin 1958 in de handel zal komen. Het onderscheidt zich van de thans in gebruik zijnde toe stellen door de zeer korte golflengte van acht millimeter (tot nu toe drie of tien centimeter) en heeft als voordeel de bui tengewone definitie, waarbij op het scherm de vorm van het eigen en de omringende schepen te zien is, welke koers zij voor liggen en welke richting zij uitgaan. Van daar de naam Ship Shape Radar. Het toestel heeft verder geen aansluiting op kompas of log nodig en is een wereldpri- neur voor de scheepvaart genoemd. Nederland leverde 12000 ton haring aan Duitsland West-Duitsland heeft in 1956 voor de bin nenlandse markt in totaal 68.657 gekoelde en bevroren haring ingevoerd Dit is ongeveer evenveel als de invoer beide voorgaande jaren. De voornaamst» leverancier was Noorwegen met 31.000 tc Nederland leverde 11.700 ton. Sportkampioenschap- pen voor studenten De Ned. studentenkampioenschappen zijn gisteren in Amsterdam voortgezet. De Delftse studenten hebben zich daarbij onbetwist de sterksten getonod 1826 punten opnieuw beslag gelegd op de wisselbeker van het ministerie van O. K. W. De Amsterdamse studenten kwa- i met ruim 1000 punten achterstand (812) op de tweede plaats en Utrecht legde beslag op de derde plaats. De sterkte van Delft bleek bijvoorbeeld bij het waterpolo, waar de eerste Delftse ploeg eerste en de tweede Delftse ploeg tweede werd. Bij het damesschermen floret werd Utrecht eerste en Nijmegen tweede; bij de heren floret werd Utrecht eerste en Delft tweede; bij het herenschermen sabel werd Delft eerste en Utrecht tweede en op de degen Delft eerste en Utrecht tweede. Zowel bij zaalhandbal als bij basketbal werd Delft eerste, gevolgd door resp. Groningen en Utrecht als tweede. De Vrije Universiteit te Amsterdam werd eerste bij het schaken, gevolgd door de Gem. universiteit. Amsterdam toonde zich zowel bij hel dames als bij het herenvolleybal de sterk ste. De tweede plaats bij de dames nam Groningen en bij de heren Leiden in. Dameshockey was voor Nijmegen, ge volgd door Leiden en het herenhockey aor Utrecht, gevolgd door Delfi. In het ploegenklassement zw dames werd Amsterdam eerste en Leiden tweede en bij de heren werd Delft als geplaatst, gevolgd door Amsterdam Prei doorgedraaid. Dagelijks worden thans tienduizenden kilo's prei op de Venlo: veiling doorgedraaid omdat de vastgestel- nimumprijs van 10 cent per kg niet gehaald kan worden. Prei is een veel ver bouwd winterprodukt en de tuinders heb- en een strop aan het zachte voorjaar. Markt- en visserijberichten LEIDEN, 5 12—38, prei 10-^24, 12—24, stoofsla 11—19, Wjj brengen op de Show DE NIEUWSTE KAPSELS J. SNEL Van Mandersloostraat 4 Telefoon 3056 ALPHEN AAN DEN RIJN 31—50, komkommers 21—53, sla 2.509.30, peterselie 3—33, TER AAR, 5 april. 7 per bos; stoofsla 40—120 per-Idst. Bloemt Narcissen II12, tulpen 20 per bos. ROELOFARENDSVEEN. 5 april. Bloemen veiling: Irissen 115, Freesia's 29—41, Lathyrus 55 —100. Dhoronicum 10—22, Prunus 58—95, Anemo nen 70—74. Tulpen: Golden Harvest 36—64, E. Eddy 21—42, Rose Copland 30—55, White Sail 28 W. Crown Imperial 21—36. V. d. Eerden 27— 55, Carara 32—44, Couleur Cardinal 15—34, Tf- lescopium 4254. Sonja 2931. Reforma 50—61. Scot La&sy 60—62, Parkiettulpen 60—100, Elmu- 35 —42. Rcmland 4619, Golden Measure 42— 53, Corel Huil 51—61, Camp fire 30—48, Winter- gold 28—52, Glorie of Noordwijk 60—73, Queer Elisabeth 45—59, Piccadilly 32—50, Zwanenburg 50—53, Moederdag 51—62, Elisabeth 43—55, Bar- gon 31-47, Lustige Witwc 35-43, Purper Cop- nd 60-68, Dubbele Tulpen 15-43. Narcissen: sel 10—25, Red Cup 10—22, Cheerfulness 15—29, ctea 13—18, dubbele Narcis 16—29 per bos. m. Anjers 7—25 per stuk. ROELOFARENDSVEEN, 5 april. Groente- :iling: aardbeien I 150—280, 11 60—130 per doos- kropsla 500—800. radijs 7.50—H.00, spinazie - 100 kg. 5.60-6.60, RIJNSBURG, 5 april. Groenteveiling: aspeen A 2856. B 29—54, rode kool 710, roten 5.50, witlof 22—34, rabarber 36, prei 10—14, alles per 100 kg; peterselie 49, selderij 5, bosprei 3.20—3.90, radijs 22—24, alles per 100 VLAARDINGEN. 6 april. Visserijbericht. 1JMUIDEN, 6 april. Besommingen: log- :rs: IJM 14—470, 75—1430, KW 138—2600, 5-4340, 59—1130, 70-4470, 78—4000, 46—3620. 5—2060, 82—14.700. 160—1540, 53—1270, 77— 540, 30—2900, 88—1910, 71—1510, 21—1200, 210—2100; kotters: KW 178—2200, 96—1680, 56 -2150, 128—450, 65—1580, 35—1500, 72—1190, 15—2040, 12—1700. 92—650. 96-1390, 61—2530, M 11—1550, 3—1350, 59—2030, WR 67—1540. -1250, TX 14—195, AM 16—1500. RO 29— WlnnlngOioff DINSDAC A.S. 9 APRIL Nutsgebouw Alphen een den Rijn TOEGANGSPRIJS 1.50 inclusief Thé-Complet. Aanvang middagshow 2.30 uur Avondshow 8.00 uur

Nieuwe Leidsche Courant | 1957 | | pagina 13