NEEM 'T BESTE NEEM 'N VotmvoJft 9t Costuum beheerst het modebeeld Geen wonder dat 't costuum dit seizoen zo n voorname plaats inneemt. Want de nieuwe costuummode is uitermate boeiend en biedt vele variaties. Onze nieuwe collectie is méér dan ooit verzorgd en met bijzonder critische zin samengesteld. Alléén modellen en kwaliteiten, die in ieder opzicht af zijn, werden waardig gekeurd voor U. Voeg daarbij de grofe keuze en de opvallend voordelige prijzen en U wéét waarom de meeste dames bij C A hun costuum kopen. 'n volmvost is een kwaliteilscosluum gesneden van zuiver wollen kamgaren door eerste klas vakmensen en voorzien van 't originele C A-binnenwerk VOtfTlVaót de garantie voor blijvend goede pasvorm. Wilt U iets heel exclusiefs, een costuum van wereldtopklasse, een meesterstukje uit het buitenland, kies dan uit onze weergaloze „Premier"-collectie. Een prachtige Engelse stof in een gedistingeerd dessin. Door een van de beste ate liers van Europa verwerkt tot dit elegante, moderne costuum. Een voorbeeld uit onze ..Premier" collectie ('t beste uit het buitenland) Uitstekende kwaliteit zuiver wollen kamgaren, feilloze coupe en eerste klas afwerking. C A-binnenwerk votmvoit Costuums uit onze ,,ldeaal"-serie Moderne marmer-effect dessins in first class kamgaren stoffen. Voor treffelijke pasvorm en elegante coupe. C A- binnenwerk votmvoirt Costuums uit onze ,,Per- fect"-serie. In alle maten Jonge meisjes dromen van zo'n echt Junior Miss-mantelpakje met. de nieuwe stolpplooien- rok. - 'n Enig model van „Blazer flannel"" in marine, blauw, grijs en rood. 34. t/m 40 Typisch in Engelse stijl is dit moderne Junior Miss-pakje van kam garen natté met een vaag ruitdessin. Wijd- klokkende rok (zeer practisch op reis). Beige, grijs en turquoise 75 34 t/m 38 Een mantelcostuum met twee rokken (gladde en plooirok) heeft vele mo gelijkheden. Zo ook dit pakje met de haarscherp gesneden revers en grap pige zakjes. I 00o/o kam garen flannel, in grijs en 109.- ,4^m 44 Van de edelste kwaliteit wollen kamgaren: z.g. grain de poudre is dit zeldzaam chique costuum gemaakt. Feilloos van coupe en afwerking.Glad de rok met dubbele plooi achter. In zwart, marine en twee tinten grijs. 129- 40 t/m 46 Hebt U al eens een bezoek gebracht aan onze Model-afdeling? Daar zult U prettig verrast zijn door exclusieve costuums en mantels voor bijzonder voordelige prijzen. -r*:_£_un Vervaardigd op de beste ateliers, uit de mooiste binnen- en buitenlandse stoffen, uitmuntende coupe en geraffineerde pasvorm. C A-binnenwerkvotmvait Costuums uit onze „Elite"-serie. In alle maten

Nieuwe Leidsche Courant | 1957 | | pagina 16