mpiH- Gymnastiekvereniging Hercules kan geen leden meef aannemen Gerefschoolvereniging had een zeer goed jaar VI SSEK IJ GOLFJES HOE Dl Bouw van Herv. Duinoordkerk kost zeven ton Plaatselijke B.B.-organisatie gaf voorlichting nieuwe leidsche courant 9 DONDERDAG 14 MAART 1957 KATWIJK AAN ZEE ring gisteravond gehouden in „Marina". Nadat voorzitter J. G. Schoneveld de bij eenkomst had geopend, las secretaris J. van Rijn het jaarverslag voor. Daaruit bleek, dat het ledental nog steeds stijgt. Hoewel thans geen nieuwe leden meer kunnen worden aangenomen, want het jaarverslag werd besloten met de vast stelling, dat de verschillende afdelingen het maximum aantal leden hebben be reikt. In verband hiermee zou het be stuur ook nog graag de beschikking over het gymnastieklokaal hebben op woens dagavonden. Het lokaal „Irene" is te klein en bovendien zijn daar niet genoeg toestellen en materiaal. Men' hoopt, dat er binnenkort verbetering zal komen. Het bestuur verwacht o.a. een even- wichtsbalk. Met 665 leden gaan we zo het nieuwe jaar in, aldus de 6ecretari6. We hopen en vertrouwen, dat de desbetreffende instan ties terdege rekening zullen houden met het belang der lichamelijke opvoeding. Er werd in het jaarverslag veel dank gebracht aan de politie voor de grote medewerking tijdens de adspirantendag en andere gebeurtenissen. Het jaarverslag werd met algemene stemmen goedge keurd. Er werd de secretaris bijzondere dank voor gebracht. Penningmeester B. M. P. Kornet, die herinnerde aan de grote uitgaven, gedaan i.v.m. de herden king van het 35-jarig bestaan, werd gede chargeerd voor zijn beleid. Bij de bestuursverkiezing maakte d< voorzitter bekend, dat in de bestuurebij eenkomst, die aan de jaarvergadering was voorafgegaan de heer J. van dei Plas was benoemd tot voorzitter voor dc behandeling van praktische aangelegen heden en dat hij zelf voortaan bij officiële gelegenheden zal optreden. De heer Scho neveld werd. omdat geen tegenkandidaten waren gesteld, met algemene stemmen herkozen. In de plaats van de hee van der Pla6 werd geen nieuw lid geko zen. omdat thans het aantal oneven is. Tot lid van de kascommiseie werden be noemd de dames J. Dubbeldam en F. G. Kooietra. Negen leden gaven zich op uitnodiging van mej. L. van Rossum op om als leid ster op te treden bij de pinkster-wandel- tochten. De voorzitter riep ook vrijwilli gers op voor het leiderschap bij gebeu: tenissen als de WV-wandeltocht. De pei ningmeester deelde nog mee, dat de leden zijn verzekerd tegen wettelijke aansprake lijkheid. ook bij wandeltochten. Gevonden voorwerpen Gevonden werden: paar gele dames hand schoenen, paar gebreide herenhandschoe nen, linker kinderwant, rode autoped, ge deelte van polshorloge, autoped, geel wol len sjaal, autoped, halsketting, rood ge breide handschoenen, grijs windjack, lin ker kinderhandschoentje, zegelring, bron zen medaille, zwart-witte damesparapluie, fietspomp, 2 wollen kinderwantjes, pakje inhoudende 12 camisoles, 2 blauwe jon gensmutsen, handpompje, rol touw, bruine kinderwant, zilveren gulden en enig klein geld, wollen kinderwantje, muntbiljet van f 1, hoofddoek, wollen kinderwantje, rode autoped, zwarte glacé dameshandschoen, rode speelgoedauto, groene autoped, lin ker glacé herenhandschoen, blauw ge kleurd kjnderwantje, donkerblauwe wan ten, konijn (wit met bruin), linker heren glacé handschoen, padvindersriem, bruini motorhandschoen, Amerikaanse gouden .broche, rode autoped, zwarte lage hei schoen, bruin wollen kindermuts, bruine herenhandschoen, witte badschoen, zwart lederen portemonnaie met inhoud, donker blauw windjack, herenhandschoen, trawl- zak, paar grijze wanten, herenpolshorloge, blauw gevlamde vulpen, rode autoped, ceintuur, linker glacé dameshandschoen, vulpen, aktentas met inhoud, Amerikaans gouden hangertje, leerboekje (bedrijfs leer). Inlichtingen aan het politiebureau iedere woensdag- en zaterdagmiddag van 2-3 uur. Bordenwedstrijden schaakclub „Katwijk" De uitslagen van de onderlinge borden wedstrijden van schaakclub „Katwijk", die dinsdag zijn gehouden, luiden: C. M. LagemaatD. Hazebroek 10; J. van DuijvenbodeJ. Reitsema 01. Het eerste tiental speelde in Casa Cara een competitiewedstrijd tegen „Warmond" Het won met 9—1. De uitslagen luiden (Katwijk I—War mond): J. H. EdelingT. H. J. de Bruin 1—0; E. H. van Galen—P. Wassenaar 1—0; D. Hoek—A. van Bladel 1—0; P. Rous (res.)—K. W. v. d. Willik Vz—Vz; A Berkheij sr—W. G. A. Kuchlin 1—0; BarnhoornC. J. Meskers 10; A. C. Berkheij jr (res.)—A. Warburg 1—0; P. Bavelaar—F. J. J. Slager Vz—Vz\ J Jong (res.)—J. Schipper (res.) 1—0; H. Dijk (res.)—J. C. v. Bladel (res.) 1— Geslaagd Onze plaatsgenote mej. H. G. E. de Groot is in Den Haag geslaagd voor het praktijk examen kleuteronderwijzeres. Geslaagd Te 's-Gravenhage slaagde onze plaats genote mejuffrouw G. H. E. de Groot voor het praktijkexamen kleuterleidster Hoog en laag water Vrijdag: hoog water 2.30 en 14.48 uur; laag water 10.33 en 23 uur. Heidemij. wil elektronisch gaan administreren Op het hoofdkantoor van de Ned. Hei demij. in Arnhem zal op 28 maart de mwste elektronische administratiema- ine door de directeur-generaal van de landbouw, ir. A. W. van de Plassche, in gebruik worden gerteld. Dit is het eerste toestel van deze aard in Nederland en veer gelijk aan de machine waarop in Parijs begin van dit jaar de salariseen 70.000 Nederlandse ambtenaren wer den berekend. President Eisenhower heeft gisteren zijn annen voor een korte vakantie in Flori- i opgegeven en medegedeeld, dat hij boord van de kruiser Canberra naar Ber muda zal reizen in de hoop op zee zijn verkoudheid en zijn oorontsteking af te komen. De president moet op 21 n voor besprekingen met premier Maomillan van Engeland op Bermuda zijn. Pieter Stuyvesant prijs gisteren uitgereikt Drie Nederlandse zakenlieden ontvin gen gisteren uit handen van de Ameri kaanse ambassadeur in Nederland Z. Exc. H. Freeman Matthewseen zilveren bo kaalde onderscheiding die behoort bi) de pas door Amerikanen ingestelde Pieter Stuyvesantprifs Het dnetal mr. D A. Delprat van de Stoomvaartmij Nederland, ir. P. F. S Otten van Philips en de heer A. H. van Heek van Rigtersbleek heeft zich bij zonder onderscheiden bij de versterking van de vriendschapsbanden tussen Ne derland en de V.S. en de handelsbetrek kingen bevorderd De bokalen zijn vervaardigd door de Amerikaanse kunstenaar Paul Revere. Verder reikte de ambassadeur boekwer ken over Pieter Stuyvesant uit. Rijnsburg VERENIGING TOT STICHTING en instandhouding van scholen met de bijbel, gewoonlijk Geref. schoolvereniging genoemd, heeft een gunstig jaar achter de rug. Niet alleen nam het aantal leerlingen toe, maar ook werd een nieuwe school in gebruik genomen. De financiën laten even min iets te wensen over. Woensdagse schaarste In afwijking van de gewoonte vangst v onder 300 de middenweekse IJmui- kt maar weinig aanvoer; vier i grote trawlloggers losten hun i totaal 1500 kisten vis, waar met schelvis, 300 kabelj 250 makreel. Daarvan zette de Thorina er 300 neer, waaronder 70 schel vis, 70 kabeljauw en gul, 20 kool. 110 wijting en 10 haring plus 20 makreel en daarenboven 260 stuks stijve kabeljau wen. De Curacao zorgde voor 530 kisten, waarvan 60 schelvis, 40 kabeljauw en gul, 140 kool en 140 haring, 40 makreel. 20 wijting en 90 varia, terwijl de Liesje en Rutger (VL 153) van de eerste reis 480 kisten meebracht, waarbij 55 schelvis, 105 kabeljauw en gul, 135 haring, 55 ge stripte makreel, 70 stuks ijs- en 70 stuks stijve kabeljauwen. Ten slotte had de HD 87 180 kisten, waarvan 100 schelvis, De polikliniek voor kleine huisdieren in het gebouwtje op de gemeente- werf, door de plaatselijke afdeling van de Ned. vereniging voor dieren bescherming gesticht, hield gistermiddag het eerste spreekuur. Acht dieren 'werden onderzocht. >Ze waren niet ernstig ziek en zullen, door zich 'adti 'een voorgeschreven dieet te houden, wel weer spoedig opkik keren. Op de foto is dierenarts Lankamp uit Wassenaar aan het werk. Hij wordt geassisteerd door de secretaresse van de afdeling, mevrouw Bödeker. Foto D. Kruyt 80 gul en kabeljauw, 10 varia en 400 stijve plus 70 ijskabeljauwen. Er was voorts wat platvis van de dagschuitjes. uw af en betaalde voor de regels grote van 100 tot 76 en voor de kleine 50 tot 46, terwijl de kisten 96 tot 88 Binnenland de rest De binnenlandse handel ontfermde zich /er de niet ruime rest en betaalde de wijting 26 tot 32, terwijl de schelvis 30 tot ƒ31 opbracht. Grootmid del haalde 38 tot 36 en kleinmiddel van 41 tot 32, terwijl de pennen 41 tot 33 deden. Braadjes maakten 42 tot 35. De grote gullen ƒ49 37 ei middengullen 36 tot 32 met 32 tot ƒ30 voor de torren. Zwarte kool noteerde van ƒ45 tot 43 en voor de grote kleine gullenmaat kool kwam 18 tot J De leng haalde ƒ82 tot ƒ84 de kist 125 kilo. Haring is gegaan tegen 22 14 al naar gelang van de kwaliteit, de makreel deed tussen 16 en 24. Vandaag De SCH 117 was vanmorgen aan de hal met 400 en de Postboy met eveneen kisten vis. De Emma en de Polderman stoomden vannacht thuis. Oudste De oudste schepen worden nu de KW 99 en 101 en SCH 117 (28 febr.), de Her man. Polderman en Elie. Dirkje. HD 10 en SOH 27 (1 maart) en de Emma vai 2 maart. Brits-Jordaans verdrag ten einde De Jordaanse premier Naboelsi heeft gisteren de beëindiging van het Brits Jordaanse verdrag van 1948 afgekondigd. De Britse troepen, die nog krachtens het verdrag op Jordaans grondgebied zijn gelegerd, zullen binnen een half jaar te ruggetrokken worden. In één der lokalen van de school aan de Smidstraat werd de jaarvergadering gehouden. Ze stond onder leiding van de heer C. van Klaveren. De secretaris, de P. Pauw, memoreerde in zijn ver slag de ingebruikneming van de Beatrix- school Er zijn vier lokalen, drie ervan worden momenteel gebruikt. De moder- ïrichting en uitrusting voldoen uit stekend. Spr. noemde vervolgens de ties bij de leerkrachten. De Juliana- school telt thans 327, de Smidtstraat- school 277 en de Beatrixschool 100 leer lingen (in totaal 704). Er is één vacature (onderwijzer aan de Smidstraatschool). De penningmeester, de heer Joh. Junge- us, meldde een batig saldo .van f 1617,40. Bij de bestuursverkiezing werden de eren G. D. Kralt en D. Schoneveld de opvolgers van de heren P. Pauw en Joh. Jungerius, die zich niet meer herkiesbaar stelden. Laatstgenoemde heren werden waarderend toegesproken door de voorzdt- n het hoofd van de Smidstraatschool, de heer C. Versteeg! Exploitatie Ds. Post was van mening, dat door een efficiënte exploitatie van de ni< openbare school de kosten per leerling zullen dalen. Daardoor zal, aldus ds. Post, ook de vergoeding van de gemeente om laag gaan. De heer Kralt kon deze ziens wijze niet delen. Volgens hem zal de ex ploitatie van genoemde nieuwe school ongunstiger zijn dan voorheen, omdat voor de oude school, die toch moest v> dwijnen, weinig geld werd uitgetrokken. Ds. Kampen sloot deze goed bezocht< vergadering met dankgebed. Prachtige uitvoering Hervormde koren Het Ned. Hervormd meisjeskoor „Con Brio" en de Ned. Herv. kinderkoren A en B gaven gisteravond onder leiding van de dirigent, de heer Dirk van Vliet en met mevrouw A. van Dongen- Muyden aan de piano, een uitvoering in de uitstekend bezette kleine kerk de Brouwerstraat. In zijn openingswoord was ds. M. Groenewoud verheugd over de grote be langstelling voor de koren. Ze hebben reeds een goede naam gekregen. Het meisjeskoor opende het progi ma. Het zong vlot en zuiver een aantal liederen, o.a. Gezang 121 1 en 2. Agenda Hedenavond 8 uur, Vliethof, jaarver gadering vereniging van kleinhandelaren in bloemen en planten. Hedenavond, donateursbijeenkomst C.H.J.G., afdeling Rijnsburg. Mr. dr. J. Bruggen spreekt over Bestedings beperking. Hedenavond, pastorie Geref kerk (art. 31) vergadering Geref. kiesvereniging Pro Ïïege. Morgenavond, Concordia, vergadering A.R. kiesvereniging. Wethouder D. Kralt <en over Gemeentepolitiek i groot verband. Filmvertoning De Cefa vertoont vanavond in de M; anathakerk de film „Maria Theresia". kinderkoor onderscheidde zich vooral „Het spoorreisje" van P. Zwager. Een woord van lof voor de heer Van Vliel hier zeker op zijn plaats. *la de pauze kwam de clou van d« avond, namelijk het zangspel in vier be- „Fe pruik van de koning" var v. d. Wal door het kinderkoor al was het een prachtige avond. Enige kinderen boden de heer Van Vliet nooie mand met fruit en een band de bandrecorder aan. Voor de pia niste en de beide helpsters Ina Driebergen d. Meij waren er bloemen. Ds. Groenewoud sprak het slotwoord. EISENHOWER OPN1EEW ONDERZOCHT President Eisenhower is dinsdag op nieuw medisch onderzocht in het Walter R-^ed hospital. De president liet zich on derzoeken in verband met de zware ver koudheid, die hem reeds enige weken kwelt Het gevolg hiervan is een ooront- king, die een tijdelijke doofheid heeft veroorzaakt. Volgens de geneesheren is rijn toestand verbeterd. Teken- en opstelwedstrijd Van 16 tot 23 maart wordt bij het V.H.M.O. voor de derde maal sedert 1955 een Europese tekeningen- en opstellen wedstrijd gehouden. De beate prestatie per school wordt na tionaal beloond met de schoolprijs var maximaal 500. Voor de leerling, die het beste opstel van alle deelnemende landen heeft ge maakt, stelt de Raad van Europa eer gouden medaille ter beschikking. Per land zijn bovendien enige interna tionale reis-prijzen in het vooruitzicht Leraar van Kathl. Terrier Roy Henderson komt zanglessen geven De bekende Britse zangpedagoog Roy Henderson, die Kathleen Ferrier nog on der zijn leerlingen heeft geteld, heeft aan een Rotterdams Toonkunst Con- -atorium verbonden voor het geven een meestercursus in solozang. Hij zal zich voornamelijk bezig houden met de technische kant van het zingen. De directeur van dit conservatorium, George Stam, verklaarde dat hij contact heeft gezocht met Roy Henderson, daar er op het ogenblik Sprake is' van een zangpeda- gogisch probleem in Nederland. In tech nisch opzicht schiet men vaak te kort. Roy Henderson zal nu elke vrijdagmid- terdagmorgen in Rotterdam zijn gedurende de maanden mei en juni a.s. Het talenprobleem wordt opgelost door de aanwezigheid van een tolk. Het gaat hier om een meesterklasse, die alleen be stemd is voor mensen die al iets bereikt hebben. Getuigen ter zitting gearresteerd Op last van de procureur-generaal b(j het Haags gerechtshof, mr. J« Zaaijer, werden tijdens de zitting van gisteren de 21-jarige fabrieksarbeider K. V. en de 20-jarige fruitteler G. A. M. de L„ beiden uit IJssclstein, gearresteerd op vermoeden van meineed. Zij moesten getuigen in de zaak tegen de 35-jarige koopman J. B. uit Vianen, die in eerste Instantie was veroordeeld tot drie weken gevangenisstraf omdat hij niet had voldaan aan een bevel tot stop- Met een gezelschap was verdachte in oktober j.l. 's avonds van Vianen naar IJsselstein gereden. Een politieman had stoptekens gegeven, omdat verdachte geen richting had aangegeven. De auto was met vermeerderde snelheid en met gedoofde lichten verder gereden. De politieman kreeg een lift van een Wegenwachter en de auto werd achter haald. De agent trof de verdachte B. ach ter het stuur aan, maar later betoogde B. dat hij helemaal niet had gereden. V. zou de chauffeur zijn geweest, maar omdat deze geen rijbewijs had, zou men in de korte periode dat de politieman zich van de motor naar de auto begaf van plaats hebben gewisseld. De procureur- generaal achtte het volslagen onmogelijk dat men in enkele sconden in een kleine auto. waarin zich vijf personen bevonden, over de banken heen een andere plaats had kunnen innemen, want volgens het verhaal zou B. eerst achterin hebben ge- Sfeer in 't gezin De ..Nieuwe Leidsche" er in I De zomerpostzegels zullen dit jaar wor- - den verkocht van 13 mei tot 27 juni. De waarden zullen bedragen 4 plus 3, 6 plus v 4, 7 plus 5, 10 plufr 8 en 30 plus 8 cent. LANGKOEAS (Advertentie) VRIJDAG 15 MAART GEEN SPREEKUUR N. VERKAIK, tandarts Zeeweg 6870Katwijk aan Zee. VANAVOND om 8 uur 6preekit im de Oude Kerk Ds. GOEDHARD van Rolterdam - de Geref. Bond. ALTIJD VERS GEBAKKEN VIS! VISHANDEL P. V. d. PLAS Katwijk aan Zee QP DE JAARLIJKSE contactavond van de 5 cent-actie der Nederlands Her vormde Gemeente van Katwijk aan Zee is meegedeeld, dat de bouwsom voor de nieuwe Duinoordkerk niet, zoals aanvan kelijk gedacht, ongeveer 300.000 gulden zal zijn, maar door de architect op meer dan het dubbele, n.l. 700.000 gulden, is ge raamd. De bijeenkomst van de leden werd ge opend door de heer A Pronk, die het wei en wee van de vereniging de revue liet passeren en speciale aandacht vroeg voor de onderlinge verstandhouding die het afgelopen jaar niet zo goed was te noe men. De penningmeester heeft dit duch tig gevoeld, want er kwam in 1956 maar f 12.800 binnen in tegenstelling tot vroege re jaren, toen er 's jaarlijks 20.000 gulden in de bouwkas kwam. De heer Pronk spoorde aan om onderling saamhorigheid te betrachten. Sprekend over de hogere bouwsom, meende de voorzitter, dat ook dit ten goede zal keren, al zal er gewerkt Katwijk aan den Rijn ONDER LEIDING VAN BURGEMEESTER H. Duiker hield de B.B. gis teravond een voorlichtingsavond. De voorzitter zette doel en werk wijze van de plaatselijke B.B.-organisatie uiteen en maakte bekend, dat het plan bestaat, in Katwijk een aantal wijken te vormen. Een dezer wijken zal het dorpsdeel Katwijk aan den Rijn zijn. Iedere blokploeg zal bestaan uit 20 man. heer K. D. Gerth van Wijk, vertelde ander over de opleiding Spr. merkte op, dat de B.B.-organisatie niet vergeleken mag worden met de voor malige luchtbescherming. De ervaringen uit de tweede wereldoorlog hebben op de huidige organisatievorm hun stempel gedrukt. De blokploegen dienen daarom te worden beschouwd als georganiseerde burenhulp, waartoe burgerzin verplicht. Goede wil hiertoe is onvoldoende, men moet deskundig zijn opgeleid om zijn taak behoorlijk te kunnen vervullen. De plaatselijke B.B. is slechts bestemd om in geval van nood onmiddellijk zelf standig te kunnen optreden, in afwach ting van hulp op uitgebreide schaal door de kringorganisatie B.B.. die in interlo- caal verband optreedt. De B.B.. aldus bur gemeester Duiker, is niet slechts een ap paraat voor oorlogstijd. Men denke aan de overstromingsramp in 1953. Spr. wekte de aanwezigen dringend op zich in te zetten als noodwachter. Het I "inghoofd van Zuid-Holland I, de ichillende diensten en over de verhouding tussen de plaatselijke en de kringorgani satie. De vragen werden door beide spre kers beantwoord. Na afloop meldde eer aantal personen zich als vrijwilliger aan K.D.C.-nieuws De uitslagen van de gespeelde wedstrij den" om de H. A. van den Ankerbeker waren als volgt: Jac. FrekeH. J. Koele- wijn 2—0; C. van Klaveren—A. A. Vcoys 02; H. VoorzaatFr. Spierenburg 02; J. SlootwegJ. Houwer 20; Jac Heems kerkJ. Zwaan 20; Ant. VerhoogAlb. de Koning 20; A. OuwehandJ. R. van Slooten 2—0. Geslaagd Te 's-Gravenhage slaagde onze plaats genote mejuffrouw J. de Krijger voor het praktijkexamen kleuterleidster. moeten worden om deze financiële tegen valler te boven te komen. Na het jaarverslag van de penningmees- rr, waarop geen commentaar kwam, volg- 5 een aardig programma. Allereerst trad ievr. Grims-Strootman op in enkele lie deren. Met haar mooie sopraanstem zong :ij liederen van Handel en Catherlna Rennes. Dankbaar applaus oogstte zij met ertolking van „Mij spreekt de blom- »en tale" en „Mijne moedertaal", uus Heemskerk declameerde o.m. var Prins het bekende „De bruid" er >nd" van Martien Bevedsluis. Haar voordrachten stonden op hoog peil. De heer Kwakernaak nam de leden n ïaar Oostenrijk. Mej. De Best trad nog n een ballade van Willy Boddaert. In zijn ilotwoord meende de heer Pronk, dat di de beste avond van de 5-cent-actie- tot m oe is geweest. KATWIJK Brand in de Koestal Vannacht om 2 uur is brand uitgebro ken in de bouwsohuur van de in aan bouw zijnde 46 woningen in de Koestal. schuur, waarin hout en een zaag machine waren opgeslagen, brandde ge heel uit. Het vuur sloeg over op een var de nieuwe woningen, doch richtte hier geen noemenswaardige schade aan. Voor bekend loopt er geen verzekering. Burgemeester H. Duiker was bij de blus ing wezig. USSE Lezing Jan Strtfbos De bekende natuurkenner Jan P. Strij bos komt dinsdagavond een lezing houden voor leden en belangstellenden va: vereniging „Theorie en Praktijk". De bij eenkomst is in „De Nachtegaal". Vrije Universiteit Maandagavond om 8 uur wordt in „D« witte zwaan" een propaganda-avond ge houden voor de Vrije Universiteit. Ds. H. W. Eerland, Christelijk Gereformeerd predikant, heeft de leiding; de heer G. A. van Solinge zal een propagandawoord spreken en enkele films vertonen Kadervorming De anti-revolutionaire kiesvereniging heeft een club voor kadervorming opge richt ter bespreking van de politieke vraagstukken en de gemeente-politiek Dinsdagavond 8 uur wordt de eerste bij eenkomst gehouden Jubileum Na de receptie van ds. J. J. Verleur, predikant van de Gereformeerde Kerk (art. 31), woensdagavond in Rehoboth. werd een bijeenkomst met de Gemeente gehouden in verband met het zilveren jubileum van de voorganger. Op verzoek van de organisatoren nemen wij hier der geen nota van. 'REILEN EN ZEILEN AMSTEL VAART I AGAMEMNON ALPHACCA 1 ANNENKE2RK 1 ARENDSKERK v Tyne o Delfzijl BRANDARIS 12 Flrth CATHARINA-V CONFLANCE 1 CONGOKUST 1 COOLHAVEN 1 CORfT.T.A 13 v DINTELDIJX I DOMBURGH 13 ELLEWOUTSDIJK FRIESLAND 1 „Al* je nu toch in de keuken

Nieuwe Leidsche Courant | 1957 | | pagina 9