Jüieutue Gfourmtl Makarios van Cyprus verbannen Griekse ambassadeur in Londen uit protest direct teruggeroepen „Dit is vuile politiek in optima forma" Duizenden Algerijnen trekken naar Nationale Vergadering Een Bredase gevluchte wordt uitgeleverd NOG 1 WEEK GRATIS BOREN ZATERDAG 10 MAART 1956 t BUREAUS: Steenstraat 37. Directie, Redactie, Abonnementen- en Advertentie-afdeling: Tel. 31441. Postrekening: 58936. ABONNEMENTEN: 7.— per kwartaal; 2.35 per maand; 0.55 per week. ADVERTENTIES: 0.20 per millimeter. (Bij contract belangrijke korting). Familieberichten 0.18 per millimeter. ZegeraJerfigste ieterrgcmg No 10599 Directie: F. DIEMER Hoofdredacteur: Dr. E. DIEMER Chef-Red.: H. W. I. ENSERINE CHR1STELIJK-NATIONAAL DAGBLAD Voor Leiden en Omstreken .StantoasUcft fs gficMeocn myn bert in tcgtjenspoef De levende natuur ZIE PAGINA S ENGELAND TREEDT STRAF OP -NICOSIA, 10 MAART DE KERKKLOKKEN van Nicosia hebben vrijdagmiddag het verbijste rende nieuws van de arrestatie van aartsbisschop Makarios aan de bevolking van Cyprus gemeld. Van alle torens stroomden de klanken en deden de bevolking te hoop lopen. Winkeliers deden die luiken voor hun vensters. Een grote menigte stroomde naar het bisschoppelijk paleis om te zien hoe Britse parachutisten het paleis onder zware bewaking door zochten. I schop Makarios vernomen. Het bereikte |de wandelgangen van het Lagerhuis juist toen de vergadering verdaagd was. De leider vart de Labourparty noemde et „eèn dwaze daad", de leider van de liberalen drukte zich nog sterker uit met :eggen: „De deportatie schijnt my een daad van krankzinnigheid toe". Men vermoedt, dat Eden wil tonen niet terug te deinzen voor krachtig optreden Cyprus als basis bij de spanning in het Midden Oosten grote betekenis heeft gekregen. Maandag zal deze gebeurtenis in het Lager Huis besproken worderl, oorspron kelijk stond de kwestie Cyprus voor oensdag op de agenda. Premier Eden heeft geen enkel com mentaar gegeven op het nieuws van de arrestatie. Het is nog steeds onbekend, waarheen Makarios gevoerd is. Teruggeroepen Grote opwinding heerst in Athene, 11 gistermiddag eén menigte van duizenden men op het vliegveld vergeefs komst van Makarios verwachtte. De gering kwam In spoedzitting bijeen. Van morgen vroeg deelde de minister va Buitenlandse zaken Spyros Theotoki mede, dat de Griekse regering in ver De arrestatie van Makarios drong slechts langzaam tot de buitenwereld door. In gezelschap van zijn zuster had hij zich volgens afspraak naar het vliegveld van Ni' cosia begeven om per lijnvliegtuig naar Athene te vertrekken, waar hij met de politieke leiders besprekingen zou voeren. Het vliegveld was geheel afgezet. Slechts de passagiers en het perso neel werden toegelaten Naar verluidt werd Makarios gearre steerd vlak voordat hy ln het vliegtui; zou stappen. Tegeiykertyd werd een de portatiebevel door de gouverneur vai Cyprus Harding uitgegeven voor dril medewerkers van Makarios. nl. de bis schop Kyriakides van Kyrcnia, de priester Papastavros Papaganthangelou cretaris van het bisdom Kyrenia, Poly- carpos Idannides. De gouverneur heeft verklaard, dat de arrestatie en deportatie noodzakelijk wa ren, daar Makarios de leider van he verzet op Cyprus is. Hij zou in zijn palei wapens verbergen en in Amerika fondse werven voor de opstandelingen. Ook ge bruikte hij gelden van het aartsbisdom om boeten te betalen van hen, dc aan illegale activiteit hadden schuldig gemaakt, terwijl hij degenen, dienst van het aartsbisdom verlangden gelden deed storten in een fonds verzetsorganisatie. Voorts werden in het bisschoppelijk paleis de pamfletten gedrukt, die aan spoorden tot verzet tegen Engeland. Tijdens de huiszoeking hoopten de Brit ten voldoende materiaal te vinden orr deze stelling te bewijzen. Bij dehuiszoeking zou onder de soutane van een geestelijke een automatiscl pistool gevonden zijn. Dwaze daad' De oppositie in Engeland heeft met verbazing en ontzetting het nieuws var de arrestatie en deportatie van aartsbis- Nadert bemiddeling in het irawlerconflic' De commissie van vertrouwensmannen uit de IJmuidense stakers, heeft na zi; mededeelde, bemiddeling in het trawler conflict aanvaard. Wanneer de weder party de werkgevers zulk een be middelaar of bemiddelende organisatie eveneens accepteert, kunnen de bespre kingen, naar de mening van de stakers, over de nieuwe c.a.o. in de trawlvissery beginnen. Hierbij, houden de siakers ech ter vast aan de eis, dat de reders, vooraf moeten garanderen, dat het nieuwe loon systeem. inhoudende het vervallen va: de vaste gage, niet zal worden toegepas Grensincident Israël- Jordanië twee doden In de heuvelen van Judea is vannacht het vuur geopend tussen Jordaanse en Israëlische grensposten. Van beide zijden werd één dode gerapporteerd. M.s. Düiveland voer tégen vuurtoren op Het Nederlandse motorschip Düiveland is vanmorgen vroeg tegen "de vuurtoren Drogden ten zuidoosten van Kopenhagen gevaren. De antennemast van de vuur toren brak af, maar volgens een woord voerder van de vuurtorendienst was de schade gering. De Düiveland zette met haar lading van 1500 ton kolen de reis naar Kopenhagen op eigen kracht voort. band met de arrestatie van aartsbisschop Makarios de Griekse ambassadeur in Londen onmiddelUjk heeft teruggeroepen. Verder heeft de Griekse afgevaardigde by de Verenigde Naties opdracht gekré- gen bij de Veiligheidsraad te 'protesteren beroep op de algemene vergade ring te doen. De Griekse vertegenwoordiger by de V.N., Palamas, noemde de deportatie van Makarios „een slag voor de vrije wereld". ,De gang van zaken op Cyprus hééft be- vezen, dat Griekenland gelijk had toen het verzocht de kwestie Cyprus op de agenda van de. V.N. te plaatsen. Ons is verzocht het pad van rustige diplo matie en vreedzame onderhandelingen te volgen, maar de V.N. zien nu, wat de Britse opvatting daarvan is'', alijus Pa- mas. In Washington werd onmiddellijk een bijeenkomst van deskundigen voor het Midden Oosten bijeengeroepen. Onrust en woede Op Cyprus heerst grote onrust. Alle telefoonverbindingen tussen Grieken land en Cypius zijn verbroken, pe tele grammen worden gecensureerd. De straten zijn door militairen met het ge weer in de aanslag afgezet. De soldatep zorgden ervoor steeds in de rug gedekt te zijn. Zij zijn kennelijk niet vergeten hoe kort geleden zeventien van hun ka meraden in de rug werden aangevallen en doodgeschoten tijdens relletjes. Taxi's namen geen passagiers meer op. Des avonds waagde niemand zich meer op straat. In Athene had de politie alle kracht nodig om de woedende menigte uit de buurt van de Engelse ambassade te houden. Een groot cordon werd rond het gebouw getrokken. Alle vliegtuigen, ook van buitenlandse maatschappijen, die in de loop van de dag op het vliegveld te Athene zouden landen, werden elders vastgehouden. Aartsbisschop Makarios is, n»ar Ver luidt, op weg naar de Seychellen, 'n Britse eilandengroep ten oosten van Afrika. (Men me ook 't Verklaarde Uitzicht op paigima 7). Ondanks „nieuw licht": Zaak uit bezettingstijd niet weer aan de orde Voor de bijzondere feimer van de recht bank te Rotterdam stond gistermiddag te recht de 62-jarige koopman P. C. H. uit Den Haag. Hem was ten laste gelegd, dat hy in november 1944, althans in de be zettingstijd, drie Rotterdammers zou heb ben verraden, die een overval hadden ge pleegd. Hét drietal zou zijn gearresteerd en op 27 januari 1945 zyn gefusilleerd, Voordat de zaak begon, vroeg de dediiger, mr. L. J. de Haan, de rechtbank de officier van justitie niet ontvankelijk t"e verklaren. Naar hij zei, was deze zaak in 1946 al voorgelegd aan de procureur- fiscaal bij het byzonder gerechtshof in Den Hgag, die H. voorwaardelijk bulten vervolging had gesteld, op voorwaarde, dat hy 'zich al6 een goed Nederlander zou gedragen en een som gelds zou storten. H. zou hieraan hebben voldaan en de voorwaardelijke bui'tenvervolgingstelling nqoit zijn ingetrokken. De officier zich wel ontvankelijk te achten, omdat fei ten, die by het onderzoek sinds 1954 bat licht zyn gekomen de zaak een nieuw aspect hebben gegeven. Dc rechtbank overwoog na raadkamer, dat do buitenvervolgingstelling van H. in derdaad nooit is ingetrokken en verklaar de de officier van justitie op grond va i 19 van het buitengewoon strafrecht niet ontv^nkeiyk. ,Er zijn in Indonesië rechters die vrijspraak aandurven Voor Jungschlager moeten wij offer brengen Prof. Romme over zaak-Schoklcing Waarschuwing tegen gevolgen publieke laster de KVP-fractie in de Tweede-Kamer, prof. mr. C. P. M. Romme, gisteravond zün hevige ontstemming geuit over de gang van zaken in de affaire-Schokking. Hy sprak van „vuile politiek in optima for ma" en waarschuwde het Nederlandse Egypte stookt... Parijs, 10 maart TIENDUIZEND Algerijnen zijn gis teren in optocht van de moskee naar de Nationale Vergadering ge trokken, waar de debatten over de wet, welke de regeringvan Guy Mollet bijna onbeperkte volmach ten voor Algerije moet verschaffen hervat waren De Paryzenaars zagen in ontzetting de machtige stoet door de straten trekken. Nationalistische Algerijnse liederen klon ken over de Place de la Concorde tot een geweldige politiemacht de betogers staande hield en ln groepen in gevangen wagens deed stappen. De betogers pleeg den geen verzet, hoewel de politie later tientallen messen vond, die by de arres tatie door de Algerünen waren wegge worpen. Geen enkele Algerijn bereikte de ver gaderzaal van de Nationale Vergadering, waar de minister-president van Algerüe, Jacques Soustelle, in felle bewoordingen Egypte beschuldigde als de aanstoker van de onlusten De operaties der opstandelingen, aldus Soustelle, worden geleid door een com missie van drie, welke te Kairo zetelt. Er 7,yn brieven onderschept waarin gene raal Nasser „de opperbevelhebber van het bevrydingsleger" wordt genoemd. Als F rainier ijk Algerüe verliiest zal dat een nationale ramp zonder weerga zün, dan zal Frankrük ook zijn Westafrikaan' se bezittingen verliezen en ophouden eer mogendheid te zijn, aldus Soustelle, Zyn rede werd met gejuich onderbro ken en men neemt aan dat Mollet de wet voor de volmachten glansrük erdoor krijgen. Mollet had in de middagzitting het bat onderbroken om mede te delen, dat de opmars der Algerünen naar de Natio nale Vergadering gestaakt was. Hij zeide, dat 700 personen waren ge arresteerd. Later deelde de politie mede, er 2300 personen naar het politiebu- vervoerd waren om verhoord worden. De Algerynse Nationale Beweging heeft aan de leden van de Nationale Vergade ring een brief doen toekomen, waarin Frankryk beschuldigd wordt, dat het de totale oorlog aanvaardt. Er wordt vrij- heid geëist voor de Algerünse nationalis ten, die in Frankrük gevangen worden gehouden. Nog deze maand zal een gemechanlseer- Fr'anse divisie in Algerije aankomen, dit werd gisteravond ln Algiers bekendge maakt. Gisteren zün 25 rebellen en een Franse officier gesneuveld in de s-trüd tussen opstandelingen en militairen. ervoor niet mee te werken de pu blieke laster zyn kansen te geven enige inleidende zinnen aan de zaak- Jungsohlager te hebben hebben gewijd, ;ei prof. Romme: .Waarom zün we door heit geval-Jung schlager geschokt? Natuurlük, omdat het om een mensenleven gaat. helaas om één van de duizenden en tienduizenden, die over het hele wereldtoneel door .sbaatsororèdhit htm leven bedreigd zien Maar wij zün geloof ik en hoop ik ook -nog geschokt om een tweede reden, de reden van het staat6onreoht zelf, de reden, dat men in een staatsgempen- sohap zo gemakkelijk met de hoogste belangen van een mens omspringt". ,En moet u mü niet kwalijk nemen, dat ik overspring maar een ander geval Naar een geval, waarin wU niet in een positie zyn om alleen aan anderen ver- wyten te maken, maar waarin wij ons moeten afvragen, of wijzelf ate gemeen schap, als Nederlandse rechtsgemeen schap, wel brandschoon zün". „In dit geval", aldus prof. Romme, „gaat het niet om het physleke leven van een, mens, maar wel om zün morele leven Om de eer, om de goede naam van een van onze eigen medeburgers. Er zün er misschien onder u, die opluchten, om dat tenminste het leven van een mede burger ndet daarby betrokken is. Al leen maar zyn eer, zijn goede naam, ai is het dan de naam, die ook zün kinde ren dragen, al is het dan de eer, waar mee zijn nagedachtenis gemoeid te. Be denkt maar eens wat u zelf daarvan zoudt vinden, ate men pogingen ging ondernemen uw eer en goede naam te (Zie vervolg pag. 7). Kapitein J. F. M. Polman Is met in gang van afgelopen maandag bevorderd tot majoor der infanterie en benoemd tot plaatsvervangend hoofd van de Leger- voorlichtingsdienst. De 70-jarige Israëlische premier Ben Goerion helpt bij de aanleg van prikkeldraadversperringen aan de zuidgrens van zijn land. Nederlands schip brengt Egypte vliegtuigen Vandaag werden in Halifax negen Ca nadese Harvard oefenvliegtuigen aan boord van het Nederlandse schip Wono- giinrd gebracht om naar Egypte vervoerd worden. bepaalde dingen niet wenst te nej moet zyn grote economische belangen durven te wagen, wanneer het zegt „Tot hiertoe en niet verder", aldus verklaarde W. H. Fockema Andreae, voorzitter de raad van beheer der Koninklyke Vereniging tot het houden van Jaarbeur- Nederland, gisteravond aan een maaltyd voor de binnenlandse en buiten landse pers te Utrecht, hierby doelend op de znak-Jungschlager. Het lid der Tweede Kamer, mr. Th. M. J. de Graaf, heeft gisteravond voor de jongeren van de Katholieke Volkspartij Nijmegen verklaard de heer Jung schlager pereoonlijk te kermen. Hij achtte hem niet een man, die zich nog bemoeien met politieke zaken in In donesië, nadat de oude verhoudingen tussen Nederland en Indonesië waren verbroken. Spreker beschouwde het proces tegen Jungschlager niet als een zaak tegen de persoon van de verdachte en meende, dat dg hfeer Jungschlager meer slachtoffer is van de politieke verhouding tussen Nederland en Indonesië. Aangaande het vonnis was zyn per- sooniyke mening, dat er bij de rech terlijke macht in Indonesië vele leden zyn, die een by uitstek deskundige scholing genoten hebben en ook zulke zuivere rechtsbeginselen zyn toege daan, dat men van hen geen uit spraak behoeft te verwachten, die ln stryd zal zün met de zuivere rechts opvattingen. Hy verwachtte vry- De oud-Koreastrijder, adjudant-ondei officier E. Valentijn, roept al zyn oude strijdmakkers op om ten behoeve van de heer Jungschlager te protesteren bij hun voormalig oppercommando, de Verenigde Naties. Verzocht wordt zich by hem melden op Buitenhof 5, in Den Haag. De Washington Post geeft grote aa dacht aan een verklaring van Charles Horsiky, aan wie door de Indonesische regering indertijd een visum was gewei gerd, en die de mening uitspreekt, dat de zaak tegen de heer JungsCh-lagêr geënsce neerd is voor binnenlandse propaganda. In verband met de binnenlandse toestand zondebok nodig en hiervoor beschouwt men de Nederlanders als de aangewezen figuren. De kat en het koopmanschap velen geïnspireerd. Via Tomabuoni hun po- met aanminnige kopjes Er zijn talloze schrijvers, sitie verbeterd en zo zijn de klanten vermaakt. Op die de psychologie van de ze in hoog aanzien geko- een avond sloot men kat tot uitgaanspunt heb ben gekozen man, terwijl het de wijs- straat meer, held van de gelaarsde kat ln waardige was, die in het oude toonbank va sprookje de arme mole naarszoon tot een rijke markies maakte. De kat schijnt op een of andere manier een prak tische intelligentie te hebben, die van geheel andere aard is als de in telligentie van de hond Deze immers dient ln trouw zyn baas en neemt diens bevelen gehoor zaam aan. De katten ech ter ontplooien eigen ini tiatief en handelen naar eigen Inzicht. De baas den spn heeft dit te volgen, wil merken hij er wèl bij varen. Het bewijs van deze stellino kan men dage lijks vinden door een wandeling te maken langs bank de Vla Tornabuoni Zü zijn geen katten Moschino in de winkel op, de kelders en de daar men muizen ver- t meer, maar tronen moedde. De volgende ochtend vond men echter geen muizenbuit, maar enige totaal opengereten stoelzittingen, waarop Moschino de hem aange dane belediging gewro- Paolino is de meest ijverige poes van Floren ce. Overdag houdt hij toe zicht op de verkoopsters van een elegante hand schoenenzaak. Hij zit op de toonbank naast het Hun welverzorgd kleine bankje waarop de dames haar elleboog la ten rusten bij het passen der handschoenen. Zo- het dra de toinkel dicht is, slipt Paolino echter naar de kleine bloemenstad van Menelli. Hij vangt daar'de wespen uiterlijk, hun welgedan molligheid en hun tevre- zijn de ken- krediet de boekwinkel weg. die hinderlijk i Caldini zetelt. Er wordt de bloemen afschrikken. Na de plechtige rust in de Oorspronkelijk was de ken uitzoekt tgak der katten daar de- middagslaapje zelfde als overal éldërs, namelijk het vangen van de muizen, die de voor. lediging werd Moschino koopmanskatten is steeds raden bedreigden zijn handschoenenw door te hij een en al geivorden. Geslachten lang echter trekpleister i i aangedaan Hij is dc :n- ln Vla Tornabui Twee vorstinnen op Schiphol met twee prinsessen (Van een onzer verslaggevers) Toen wij vanmiddag uit Athene vertrokken, sneeuwde het." Het wa ren de eerste woorden die koningin Frederika van Griekenland gister avond op Schiphol, waar de Constel lation Soerdbaja van de K.L.M. haar en haar dochter prinses Sophia om acht uur bracht, sprak. Koningin Juliana, gekleed in een korte bruine bontjas, was ter begroe ting aanwezig en werd vergezeld door prinses Irene. Het betrof een particulier bezoek aan ons land van de Griekse koningin en daarom was er op het vliegveld van enig militair vertooh geen sprake. De Griekse vorstin droeg een lange bruine nerzmantel en daaronder een don kergroene japon. De begroeting van de twee vorstinnen werd met een hartelijke omhelzing ingeleid. Daarna kwamen de twee prinsessen, Irene en de 17-jarige prinses Sophia voor de verwelkoming Ook de Griekse ambassadeur in Neder land, de heer N. A. Anissas was met zün echtgenote op het vliegveld aanwezig. Me vrouw Anassis bood na de begroeting tus sen de twee vorstinnen, haar koningin een boeket rose anjers en orchideeën aan, gebundeld door een lint in de Griekse kleuren, blauw-wit. Met een ohanmant ge baar gaf deze de bloemen door aan haar dochter. Gearmd liepen de twee Ko ninginnen naar de wadhtendjay^to toe. De koninklyke gasten zuiden vanavond het prinsessebal in Amsterdam bijwonen ter ere van prinses Beatrix. Zü blüven, tot morgenmiddag in Nederland- Daarna vertrekken ze naar Hannover. Koningin Frederika en prinses Sophia waren ver gezeld van de grootmeesteres by het Bovenste foto: Koningin Juliana en koningin Frederika omhelzen elkander hartelijk Onder: prinses Irene en prin ses Sophia, gereed om in de auto te stappen. Besprekingen met Von Brentano verhelderend (Van een onzer verslaggévers) „Ik ben niet naar Nederland gekomen om verdragen te sluiten," aldus de Westduitse minister van buitenlandse zaken Von Brentano tijdens de pers conferentie welke hij gisteravond aan het einde van zijn bezoek aan Neder land in Den Haag hield. Wel is hij gekomen om verscheidene zaken, die een oplossing vragen nader te bezien. In een communiqué van het Neder landse ministerie van buitenlandse zaken worden enkele van deze onder werpen genoemd. Hiertoe behoren de delving door Nederland van kolen onder Duits grondgebied, de grenscorrecties, het Dollartprobleem, het steenkolen- en kredietverdrag van 1920, het sluiten van een cultureel ver drag en natuurlijk de kwestie van de Duitse oorlogsmisdadigers. Volkomen onverwacht kwam de Duitse minister met de mededeling, dat aan één van de uit Breda ontvluchte oorlogsmis dadigers het Duitse staatsburgerschap is geweigerd en dat de man zal worden uit geleverd. Het is de veroordeelde Borgers. Van de overige gevallen zeide hy met nadruk, dat zü by rechteriykc uitspraak als Duitse staatsburgers zyn erkend. Tot tweemaal toe vroeg hü begrip voor de toestand van de gevangenen in Breda. ,Ook zü hebben kinderen, echtgenoten en ouders," pleitte hy. Vpn Brentano was zeer verheugd over de buitengewoon prettige sfeer, waarin zijn bezoek en de besprekingen ge houden waren. „Dit wordt wel altijd gezegd," merkte hü op. „Maar ditmaal was de ontvangst, die men mü bereid heeft wel byzonder open en hartelyk." Het steenkolen- en kredietverdrag van 1920 zal blyven be staan, doch wyzi- gingen ondergaan, die noodzakelyk SANDER BORGERS ?^n 8ew°rden door de veranderde om standigheden. Wat in 1920 gold, Is thans iet meer modern. Voor oplossing van het probleem van Eems en Dollart zullen wederzijds con cessies gedaan moeten worden. De gehou den besprekingen hebben verhelderend gewerkt omtrent eikaars standpunt en gevoelens. Het koppelen van problemen ees Von Brentano geheel van de hand. Grote waarde hechtte hij aan de Euro- NOG EEN MAAND „GRIEP" Dc heersende epidemie van Influenza A kan nog omstreeks een maand duren, al dus maakt het Instituut voor Praevcn- lltve geneeskunde In Leiden bekend. Omstreeks 10 januari begon in Neder land influenza te heersen, doch deze breidde zich zeer langzaam uit. In de eer- zeek van maart was de algemene uit breiding merkbaar met in sommige plaat sen ziektecüfer van vyf procent. Het aantal longontstekingen is thans vrij groot, doch niet verontrustend. Alle geïsoleerde virusstammen behoren tot de zgn. A-groep en zijn verwant met die, welke in 1953 werden gevonden. Het merkwaardige van deze epidemie is st weinig explosieve begLn en het lang- sam toenemen van het aantal ziektege vallen, een zelfde verschijnsel als in En geland wordt waargenomen. pese samenwerking, ook ten aanzien van de atoomenergie. In het communiqué worden een lucht vaart- en een cultureelverdrag, dat op handen zou zyn, genoemd. Minister Von Brentano achtte dit zeer belangryk. Uit wisseling van culturele waarden leidt tot het beter wederzyds begrip en werkt sti mulerend. Vierduizend werklozen meer in februari Het aantal werkloze mannen ls ln fe bruari gestegen van 49.700 tot 55.000. Dé to,tale geregistreerde arbeidsreserve tiep op van 70.000 tot 74.000. Deze stijging is voornamelük te wüten «an de streng» en aanhoudende vorst. (advertentie) Wegens enorm succes VAN ALLE LOPERS HAARLEMMERSTRAAT 172 174 179 HERENSTRAAT 9 Alleen voor textiel Midza-bonnen voor onze cliënten WEERBERICHT Rustig weer )Tot morgenavond verwacht De Bilt: Droog weer met enkele overdryvende wolkenvelden. Weinig wind. Minder koude 1 nacht Morgen overdag onge- i veer dezelfde temperaturen als vandaag. ZON EN MAAN Zondag: Zon 7.06-18.39. Maan 6.13-17.52. Maandag: Zon 7^03-18.41. Maan 6.32-19.04. 12 maart Nieuwe Maan.

Nieuwe Leidsche Courant | 1956 | | pagina 1