EEN FLINKE JONGEMAN ASSISTENTEN STENO-TYPISTE leerling verpleegsters en leerling verplegers a. kantoorbediende, (mnl.) b. aankomend metaaldraaier NETTE WERKSTERS goede verkoopster MEISJE NETTE MEISJES THUISBREISTERS NETTE KOSTHUIZEN *IEUWE LEIDSCHE COURANT ZATERDAG 3 MAART 1956 Op de reclameafdeling n I» plaats voor een aankomend tekenaar- reclameontwerper(ster) Wij zien hiervoor uit naar iemand (niet ouder dan 22 jaar) die aanleg voor illustratief tekenen paart aan commerciële belangstelling. Het bezit van typo grafische kennis wordt niet als voorwaarde gesteld. Zij die zich als tekenaar-reclameontwerper verder willen ontwikkelen en bereid zijn flink aan te pak ken. kunnen hier in een bedrijf met veelzijdige ac- Sollicitaties met vermelding van personalia en voll gegevens omtrent opleiding, ev. vorige Werkkring, Ie richting enz. dienen vergezeld te gaan v»n enige pre van bekwaamheid. Deze worden geretourneerd. N. SAMSOM N.V. UITGEVER ALPHEN AAN DEN Mp in de huish. voor d. of d. en n., bij Mevr. Staverman, Fruinl. 6. Leiden. Meerdere hulp aan wezig. Aanm, schrift, of des wonds, beh. woensdag, tus- en 6 en 8 uur. Tel. 25929. Iroothandel in chocolade en suikerwerken vraagt voor haar nieuwe magazijnen no.nC6830 dit Blad. Gevraagd, wegens huwelijk, NETTE WINKELJUFFROUW l '.elfstandig kunnende w?r- 1 ken, liefst met vak bekend. Fa. Wed. S. Eikclenbonm, Levensmiddel enbedryf. Hoofdstraat 121. Sassenheim Telefoon K 2532—7751 LEIDSTER en oen vacantic-leidstcr Wjj vragen voor Leiden BUS-CHAUFFEURS Rijbewijs B.D.E. - Min. Ift. 21 jaar. CONDUCTEURS Minimum leeftijd 21 jaar. Opleiding tot chauffeur mogelijk: Goede soc. voorw. Vrij vervoer voor gehele gezin. Schr. soil. Hoofdkantoor Haarlem. CEVORDERDE Eigenhandig geschreven soMicitaties met vermelding van leeftijd, schoolopleiding en behaalde diploma's worden ingewacht onder letters S.S.R. aan Nijgh van Ditmar. Advertentiebureau. Rotterdam. Op fabriekskantoor wordt gevraagd BEKWAAM Uitgebreid? sollicitaties te richten onder no. 6860 bur. blad. Gevraagd voor direct: EXIGE HULPMOX'TEIRS BENZIXFPOMPBEDIF.Xnr Bakker s Automobielbedrijf - Flinke jonge mensen van christelijke huize kunnen als Aanvangssalaris 87 per maand, intern. 3 weken vakantie per jaar, 2 maal per maand vergoeding van de reiskosten naar huis onder aftrek van 2.50. De nieuwe cursus begint 1 mei a.i. Sollicitatie of verzoek om inlichtingen te richten aan dt Geneesheer-Directeur van de Psych. Inrichting „Vogelen- zang" te Bennebroek. N.V. ALLAN Co., Kleiweg 244, Rotterdam in verband met omvangrijke opdrachten hebben wij grote behoefte aan prima meubelmakers Aanmeldt* dagelijks op de afdeling personeelszaken van de K.V. ALLAM Co,, kleiweg 244, Rotterdam, (ook bereikbaar over het viaduct eind odenrijsestraat Gevraagd in Wassenaar: HUISHOUDSTER bij bejaard echtpaar (oud bloemenkweker). J. P. Schmal, Oostdorper- weg 119. Wassenaar. Banketbakkerij M. A. M. van Noort FLINKE WINKELJUFFROUW het vak bekend. N.V. NEDERLANDSE KOPERENBUIZENFABRIEK ZIJLDIJK 19 LEIDERDORP flinke ongeschoolde mensen «.Aanmelden a.s. maandag 5 ".#0 en 8.00 uur, alsmede m 9.00 en 12.00 uur en 14.00 soneëlsafdeling. Reiskosten uaart des avonds tussen landag en dindag tussen n 17.00 uur bij de Per- zullen worden vergoed. Deze zon moet verwarmen. licht verspreiden in ons 3e clubhuis Prinsegracht 67a. In de harten van vele Jannen, Pieten en Mienties Dal moet kunnen, wanneer U helpt! Gal U nog njks: geef dan is 156850 Stichting Jeugdwerk Den Haag-Oost tel. 559880 Het Nederlandse Instituut voor Praeventieve Geneeskunde, Belastingconsulent Inlichtingen omtrent erkende opleiding examens en lid maatschap bij het Seer. Ned. College voor Belastingconsu lenten. Belgischeplein 6 te 's-Gravenhage (post Schev.) Telefoon 551763. Tekenaar van het kadaster worden ingesteld. Hieraan kunnen deelnemen zij, die in het bezit zijn (of dit jaar komen) van een MULO-B of gelijkwaardig diploma en op 1 januari 1956 de leef tijd van 21 jaar nog niet hebben bereikt. Zij die voor deze kosteloze opleiding in aanmerking komen, wor den per 1 september 1956 in dienst genomen. De belo ning tijdens de 15 maanden durende opleiding va rieert van f 88.tot f 194.per maand. In deze functie kunnen t.z.t. de middelbare technische ran gen worden bereikt. Aanmeldingen dienen voor 1 april 1956 te worden gezonden aan het Hoofd van het Centraal Te^en- en Opleidingsbureau. Nieuwe Havenstraat 6. Den Haag. Prospectus vermeldende alle verder'gevende inlich tingen t.a.v. deze functie wordt op verzoek g; toegezonden; N.V. Machinefabriek „DRAKENBURGH" y.h. D W. van Rennes GEVRAAGD i 17 jaar, MuNj-dipl. gewenst, kunnendi JONGEDAME jaar, in bezit dipl. HBS A i diploma secretaresse, zoekt werkkring j arts. Br. no. 6863 Blad. Bij het ACADEMISCH ZIEKENHUIS te LEIDEN gelegenheid tot plaatsingen van enige mannelijke bedienden Salaris volgens rijksregeling. ADMINISTRATIEKANTOOR kantoorbediende (mnl. of vrl.) Brieven met opgaaf van ver langd salaris, leeftijd enz. onder nr. 6858 bur. v. d. blad. TEXTIELZAAK N.V. Wernink's Belonmaalschappij Leiden vraagt TEGELPERSERS BANDENSTAMPERS CEMENTWERKERS ARBEIDERS voor div. werkzaamheden Aanmelden: tot 5 uur aan de fabriek Hoge Morsweg 148. of van 67 uur bij de Heer C. Middelkoop. Hoge Mors- kantoor: Su- A. EEN VERVANGEND GROEPSLEIDSTER gratis opleiding voor het diploma Kinderbescher- B. EEN JUFFROUW v. hulp in de keuken (intern). Beiden van pos. chr. levensbeschouwing Voor direct gevraagd een keurig helder niet beneden 18 jaar. van 84 uur. Geen winkel of bakkerijwerk. Mevrouw Ravensbergen. Dubbele Buurt 8. Rijnsburg. JONGELUI (mnl. en vr.) van pos. chr. huize om als leerling-verpleger en -verpleegster in dienst te treden. Leeftijd 17 jaar of ouder. Opleiding voor Rijksdiploma B. Salaris vol gens Rijksregeling Eerste aanschaf van dienstkleding wordt van Stichtingswege verstrekt. Tegemoetkoming in reiskosten naar huis 2 x per maand. Inlichtingen en soil, bij de Geneesheer-Directeur. Personeel gevraagd 0 Gevraagd een flinke zelf standige werkster, voor 3 dagen in de week. Hoog loon. Aanmelding na 4 uur. Mevr. G. Boon, Morssingel 1 A. 0 Gevraagd: net meisje van 8.30 tot 3 uur, niet beneden 16 jaar. Woninginrichting P. v. Duijvenboden, Varkevis- serstraat 126. Katwijk a Zee. Heer aHeen zoekt huish. hulp voor 2 uur per dag, tegen 50.— p. mnd. Brie ven no. 6862 bur. v. d. blad. Gevraagd werkster voor Ma., Wo. en Vr.-morgen, kl. gezin. Mevr. Donkers. P. J. Blokstraal 37. Wegens huwelijk der te genwoordige vraagt mevr. Ouwersloot een nette werk ster voor 2 ochtenden per week. De Kempenacrstr. 69, Oegstgeest., Telef. 26673. Kapster gevraagd bij Jac. Ramak. Dames en Herenkap per. Haven 10. Telef. 26353. Leiden. Gevraagd net meisje voor halve dagen of werkster voor 3 ochtenden per week. Mevr. Varkevisser. Thorbeckestr. 19. Leiden. Telef. 23076. 0 Gevraagd voor direct een net dagmeisje. Leeftijd 15 s 16 jaar voor lichte werk zaamheden. aanb. directie Oudenliedenhuis. Herengr. 33. 35, Leiden. Gevraagd: nette jongeman Bekend met het herenmode vak. of ter opleiding. Br. n verlangd salaris onder 6850 bureau van dit blad. Welk net meisje heeft interesse om opgeleid te den in het herenmodevak? Leeftijd 20 jaar. Goed laris. Br. onder no. 6849 bur. van dit blad. „De Rustenburg" Inrich ting voor verpleging van chroniechzieke patiënten, vraagt meisje van Christe lijke beginselen, 17 jaar en ouder, voor de verpleging en het huishoudelijk werk. Aan vangssalaris 85 bruto plus kost. inwoning en bewassing. Er is een 2-jarige opleiding aan verbonden, die leidt tol het diploma Ziekenverzorg- ster. Sollicitanten kunnei zich schriftelijk of monde ling wenden tot de Directie Mathenesserlaan 491. Post bus 6020. Rotterdam. Gevraagd een net meisje voor hele of halve dagen of werkster voor'3 dagen. Me vrouw Oostdam. Valkenbur- gerweg 3, Katwijk aan den Rijn. Telef. K 1718—2669. Wilt u bijverdienen? Gra tis inl. Postbus 60, Dordrecht. Gevraagd: Nette werkster donderdag of vrijdag van 9 u. tot 5 u. Julianalaan 1, Oegstgeest. Gevraagd: Dagmeisje. zelfst. kunnende werken in gezin met 2 schoolg. kinde ren: weekend vrij. Wijtten- bachweg 69. Oegstgeest. tel 20248- Personeel aangeb. 0 Een nette jongen 15 jaar voor bloetnisterij. Te bevra gen Agent N.L. Crt. A. v. d. Bosch, Rijnsburg. 0 B.z.a. Nette zelfstandige Werkster voor 4 of 5 och tenden per week. Br. Bur. v. d. Blad onder no. 6855. 0 Jong echtpaar z. k.. ad ministratief onderlegd, vra gen thuiswerk, hebben veel vrije tijd, ook telefonisch bereikbaar. Br. onder no. 6856 bur. v. d. blad. Vlot meisje uit zakenmi- lieu zoekt betrekking als leerling verkoopster. bij voorkeur in schoenenzaak of vergelijkbare branche. Br. no. 6859 bur. v. d. blad. Te huur aangeb. 0 Net kosthuis aangeboden, voor 2 heren. Weekend afwe zig. Noordeinde 17, Leiden. 0 A.N.W.B. Bondsvaeantic- oord heeft modern ingerich te kampeerwagens, waar zelfs de moeder ook vacan- tie heeft. Van 5 t m 10 pers. Mooie terreinen in Heerde, Rochefort. Ardenen, België. Echternach, Luxemburg. In lichtingen P. C. Vermeer. Markststr. 8. tel. 596. Heerde Woningruil 0 Wie wil heel vrg huis aan Baron v. Wassenaarlaan, huur f 7,75, ruilen voor een heel huis te Katwijk aan Zeé, huur f 10.- p. w. geen bezwaar. Adres te bevr. bij v. d. Eikel, Kerkstraat. Te koop aangeb. woning (prof. wijk), best. uit kamer suite. 3 slaapk., badkamer, zolder en kleine tuin. Te koop gevr. dito huis met grote tuin, liefst in Leiden. Br. no. 6352 bur. v. d. blad. 0 Woningruil den Haag Leiden. Aangeb. vrij bene denhuis in Den Haag. Huur f 9.-. Gevr.: woning of w keihuis event, m. garage Leiden of omstreken, huur tot f 75. Br. no. 6854 bur. bl. 0 Heel huis aangeboden, omtrek Zoeterwoudseweg, best. uit kamer-suite. 2 sl. k. vliering, keuken enz. Gevr.: vrije beneden of 3 kamerwo ning. Br. 6853 bur. blad. Aangeboden te Utrecht vrij heel huis. Gevraagd: woning te Leiden. Br. no. 6857 bur. v. d. blad. Gratis Gids voor woning ruil of verkoop onroerende goederen en zaken. Woning- ruilcentrale „Nederland", Spoorstraat 11, Utrecht, tel. 21758. Te koop gevraagd 0 Gevr.: Voor studerende organist: Een goed twee kla- viers pedaalorgel, liefst met windmachine. Volledige op gave van prijs en merk met namen der registers onder no. R 3883 bur. v. d. blad. Gevraagd in prima staat zijnde snellopende bromfiets Brieven H. P. Schut, Picke- straat 29 Noordwijk Binnen 0 Inkoop antiek, zoals klok ken. stoelen, tafels in ma honie, eiken en iepen. Schil derijen enz. Nieuwe Rijn 60. (hoek Hooigracht). Tel. 22150 0 Gebruikt speelgoed van particulier te koop gevr. Br. no. 6851 bur. v. d. blad. Gevraagd Gruenlctcclt- verguniiing punt 4-5-7. Sier teeltvergunning. ook perio dieken. C.V. N. Bakker Hzn, Roelofarendsveen. Telefoon 487—K 1713. Te koop aangeb. 0 Gratis een accordeon, gitaaf, mandoline, banjo of haw.-gitaar 3 maanden lang mee naar huis. Voor deel nemers aan onze testcursus. Vraag nadere inl. Muziek school Zwaag, Korevaar- straat 5. Telefoon 24358. 0 Poot aardappelen. Goed gekeurde pootaardappelen, Eigenheimers, Libertas, Noordelingen. Meerlanders, Bevelanders enz. Met en zon der spruiten bij A. v. Eg- mond Wzn.. Sandtlaan 19, Rijnsburg. K 1718—2502. Herenrfjwiel overcom pleet in goede staat f 27.50. Jongensrijwiel in zeer goede staat 10—12 jaar f 55,-. Beide met alle toebehoren. Hoge- woerd 51A. 0 Een pul KOEMEST le koop. Adres: A. v. d. Poel, Noordw.weg 66, Katwijk-Rijn Bromfiets Bcrini M. 19 in zeer goede staat. Baron v. Wassenaarlaan 31, Katwijk a d Rijn. 0 Vrachtwagenbanden. Gro te partij buitenbanden maat 750'20, 900'20, 1050 16. 1050 20, aangeb. tegen lage prijs. Auto- en Bandenhandel J. Hövig, Rijnsburg, Telefoon K 1718—2090. Aangeb. wegens teleur stelling, gedeeltelijke baby- uitzet en z.g.a.n kinderwagen Te bevr. Agent N.L.Crt. A. v. d. Bosch te Rijnsburg. Aangeb Amerikaans Thomas orgel. F Zandbergen Rijnsburgerweg 143. Rijns burg. Tel. K 1718—2623. 0 W(j kopen alle soorten boeken, roman.-.. tncLchnf- ten enz. J. Borsboom. Oude Rijn 23, Tel. 21876. 0 Aangeboden: Germaan bromfiets. Nog fonkelnieuw. Slechts even gelopen. Heeft gekost 650.Nu tegen zeer gereduceerde prijs te koop. Evt. gem. betalings- cond. Te bevr.: Goejestraat 34. Telefoon 30794. gas cc. samen f 40. B. Warnaarkade. Ha- oude, tel. 01728-192. Aangeb. i.g.st.z. één pers eiken ledikant met spiraal Oudwater, Brouwerstraat 43 Rijnsburg. In huurkoop eiken orgel- en piano's. 15V» contant, res in termijnen van 48 maanden 5 jaar schrift garantie. Br onder no. 6836 bureau van dit blad. 0 Aangeboden: Renault 4 de Luxe, 1952 in zeer goede staat. Beste motor en nieuwe banden. Prijs 1650.—. Evt. gem. betalingscond. Geen jaar. Goejestraat 34. Telefoon 30794. 0 Duits orgel. 9 reg.. mod. eiken kast. in staat v nieuw. Nieuwe Rijn 104, Leiden. 0 Gasfom., Koffcrschr(jfm. enz., radio's, bureaux, ka: fauteuils, pracht compleet kamerbiljart op tafel, v' kleden, groot gespijkerd kleed, ledikanten, spiralen, tafels, Küpperbusch gasfor nuis enz. Nieuwe Rijn 60. Telef. 22150 bij hoek Hooigr. aterschade aan Uw id. Wij kunnen U direct helpen en geven U gaarne advies. Bel MOTEX, Leiden, Telef. 24029. Speciale droog- 0 Auto- en motorrijschool Marks. Volledige opleiding keersles inbegrepen. Gediol. erkend instructeur. Nieuw lesmateriaal. Taxi dag en nacht beschikbaar. Morsstr. 60a Parkstraat 5a. Telefoon 26584—22513. ïgens. Alle .dewagenö, ehands hert Het adres - rijwielen. Prima opgeknapte rijwielen met nieuwe ban den, lamp. jasbeschermer. slot, snelbinder enz. Geheel compleet f 90.— en f 92 50 enz. J. H. Schaart, Rijwiel handel. Sluisweg 58. Tel. 2238 Katwijk aan Zee. Diversen 0 „Rosinc" geeft de hoogste prijs voor goud, zilver en juwelen. Grote keuze in ver lovingsringen, gouden, zilve- ilverde artikelen, ■oor alle repara- ïrwerken. Steen straat 46. Telefoon 26854 0 Vlecssn ij machines, snel wegers. kasregisters, elektr, gehakt- en elektr. koffie molens bij Leeuwenbursh Goudse Singel 47. Tel. 25995. Rotterdam- 40 tot 50 procent goedkope: en volle garant:e 0 Heeft U last van rheuma- lische pijnen, bloedarmoede, bleekzucht, verval v. krach ten. vermoeidheid en zenuw zwakte? Gebruik dan Khn- gers verste-toingswijn. - Al leen-verkoop F C Boot Zoon. Kloksteeg 7. 0 Hcrcnhoedei deiJei tóht. •groten of ver kleinen. Voor vakwerk Van Velsen, Hoedentoliniek, Don- kersteeg No 3. 0 Voor officieel agent van Berini, Mosquito, H.M.W. en N.S.U. Quickly. Speciale reparatie-inrichting. Onder delen voorradig Desgewenst betaling in overleg. Motor en Rijwielhandel J Stam Terweeweg 60 Tel. 23815 Winkler Prins Encycl. ;n goede st. t.o. gevr. Br. R 3681 bur. v. d. blad. zelf- wandel- beweegbare en motorwagens Carrierhuis Gebr. Huisman. Hogewoerd 6668 Tel. 22962 0 Orgels, piano's grote tering Vraagt Prijsl: Boots Piano- en Orgelhan- dei. Bodegraven. Telefoon K 1725—2541. 0 Pijnlijke voelen? Volledig verzorgd door med. gedip! pedicure 1.50. Abonnement (5x) f 6.25. Thuis reap, f 1.75 en f 7.50. Steunzolen n. maat. Massage. Behandeling volgens afspraak. J. M. Heijn Jr. Haagweg 216. Lei den Tel. 20554 Rijwielen. R. S. Stokvis. Gruno, Simplex. Senders en Marepoort rijwielen. Reeds vanaf f 2.50 per week. Joop Nieuwenhuis. Korte Mare 6. Telefoon 26857. 0 5 Hofberg orgels tot 9 15 spel. Steeds 200 piano's en orgels. Fijnste kwal. lage prijzen. Cred.-serv. tot 4 i. (5 jaar garantie). Vr. inl. en prijsl. (inruilen). Sommer. Gorinchem, Tel. 27; Pcdalion Organ Cy. Voor de beoefening van het pe- daalspel is het moderne twee klaviers PEDALION een on misbaar instrument. Vraagt catalogus en condities bij: Firma R. van den Burg, Amersfoort. Arnh.straat, tel. 3877. 0 D. 1 handel Havenstraat 34. Telefoon 2100 biedt aan- Magere 1 kilo- briketjes, zeer geschikt vuoi centrale verwarming. Afge haald f 85 per 1000 kg. 0 Filmstrookavond over Is raël. Spreker: Chr. A van Druizen. van ..Het Zoeklicht" te Driebergen. Deze Film strook is speciaal voor ..Het Zoeklicht" vervaardigd. Dinsdag 6 maart nam. 8 uur in gebouw Middelstegracht 3 0 Voor een schuimrubber- matras moet u in 't Schuim rubber- en Plastic-huis zijn: Mare 70. Wij confectionne- U i elke schuimrubber plastic en leveren u dit in elke afmeting. Antieke ronde tafels. Eiken. mah. en noten lade kastjes en bijzetmeubeltjes. Mahonie en eiken secretaire. Kabinet. Oud Holl. glazen kastje. Kloostertafel. Perzi sche kleden. Koperen kro nen Koper en tin. Ter Wee. Hooigracht 86. Costuums, regeniklediin-g, demi's, sportcombinaties, mantelcostuums, mantels, f 10.- maandelijks. Schrijf aan SUPER STANDING, Jac. Cremerstraat 44b. Arnhem. Kleur en maat vernielden. 0 Veran. St. Jorissteeg 14. verft reeds 50 jaar. Geeft steeds het juiste advies dat beslissend is voor een prach tig resultaat. Leidse Autorijschool. Voor alle rijbewijzen kunt U bij ons terecht. Auto. motor, vrachtwagen en autobus. De rijschool waar uw vader reeds leerde rijden. Mare- dijk 159. Telefoon 21280. Haardbrandolie Psychiatrische Inrichting „Bloemendaal" 's-GravenhageLoosduinen Prot. Chr. jongelui (mnl. en vrl.) van 17—30 jaar ter opléiding voor het Rijksdiploma Ziekenverple ging B. le leerjaar f 87.— 2e leerjaar f 101.— P.m. 3e leerjaar f 110,— Vrije kost, Inwoning, ge nees- en tandheelkundige verzorging, reiskosten naar huis, dienstkleding. 0 Verhuur zonder chauffeur De nieuwste 6-pers. Amerik. Ford. Volkswagens enz. v.a. f 5.- per dag en 8 cent per km. Werkhoven's Luxe Auto verhuur. Van 't Hoffstraat 11. Tel. 22300. Wij financieren uw auto, motor, rijwiel, scooter, brom- machines. o.a. landbouwma chines. .Alle verzekeringen. Ass. kantoor C. W. Betcke. Kanaalwég 11, Leiden. Tel. 2678-5. 0 De Knittax breimachine met hel voorzetapparaat breit automatisch recht, averecht, patent, en ontel bare patronen Vraagt in lichtingen aan Knittax-Brei- school Van der Spek, Haar lemmerstraat 196A. Telefoon K 1710-23214. Ook gemakke lijke betaling. 0 Een nieuw rijwiel krijgt U terug, zo goed als nieuw, als u uw rijwiel laat moffe len bij ons; 1ste klas gemof feld, nieuwe kogellagers, nieuwe handvatten. alles keurig afgebiesd, f 30. Joop Nieuwenhuis, Korte Mare 6. Wasmachines. Laat.U niet misleiden, maar koopt een merkmachine. iets waar U Uw leven plezier van hebt. Erres Mielle. Fam. Glas- béek enz. Reeds vanaf f 2.50 p.w. Joop Nieuwenhuis, Kor te Mare 6. Tel. 26857. 0 Opgelet! Zwitserse post zegelverzamelaar wenst met het oog op het ruilen van zegels in verbinding te tre den met Hollandse verzame laar. N. Grandiean. p'a Frau Seiter, Alte Feldeggstrasse 18 Zürich. 0 Polshorloges vanaf f 1.— p. w. Gouden ringen, pendu les, billijke prijzen, prima kwaliteit. Plasmeyer, Storm Buysingstraat 33 (L. Mors weg) Telefoon 32173. 0 Permanenten v.a. f 4.50 met crèmebewerking. Jac. Ramak. Dames en Heren kapper. Haven 10. Telefoon 26353, Leiden. Bij Drukkerij J. W. DE GRUIjTER N.V. Hoofdstraat 251 Sassenheim is nog plaats voor Prima zeiler Inslaander 2e klas drukker Kousenfabriek fa. Joh. Parmenfier Voor direct kunnen geplaatst worden enige Tevens gevraagd (voor de hand-vlakbreimachine). Alleen uit Leiden en naaste omgeving. Reiskosten van buiten de stad worden geheel of gedeeltelijk vergoed. Aanmelden bij de portier SCHELPENKADE 14A. De N.V. KON. NED. GROFSMEDERIJ te Leiden vraagt t.b.v, een aantal ITALIAANSE WERKNEMERS

Nieuwe Leidsche Courant | 1956 | | pagina 8