7lutriiC handige bamboemesje NIEUWE RADION witter wast Elke dag hebt U plezier van dit U kunt zelf bewijzen dat dan enig ander wasmiddel! RADION wast nog witter! NIEUWE LEI7 3CHE COURANT DONDERDAG 17 NOVEMBER 1955 Kap Uw haar met Kemt, Mevrouw. In één minuut geeft Kemt Uw haar de betoverende, diepe natuurglans van rijde. en Kemt houdt Uw haar de gehele dag in die weelderige soepele golf. Dit schitterende resultaat bereikt U alleen met Kemt en met de handige Kemt-verstuiver. De meest hygiënische methode van haar- verzorging die er bestaat Eén stuif je Kemt... en Uw haar glanst als zijde! Kemt, h •ijk St. Nic U (her)kent toch dit pak? Vele huisvrouwen denken ten onrechte, dat alle soorten kindermeel door Nutricia worden gemaakt Tot nu toe fabriceerden wij echter uitsluitend het vanouds bekende Kindermeel met de afbeelding Moeder-en-kind. Kijkt U maar op de hiernaast staande verpakking. Oit Kindermeel behoeft slechts minuten te koken. dit is al bijzonder vlug maar nu... verrassend nieuws voor iedere moeder! alle records gebroken - de pap klaar zonder koken! gebruiksklaar kindermeel Een opzienbarende prestatie van ons laboratorium NUTR1X behoeft niet gekookt te worden. U strooit de Nutrix op het bord, giet er de melk overheen (suiker naar smaak toevoegen), even roeren maar ende pap is klaar. Extra licht verteerbaar - geen vitamineverlies minder afwas - gasbesparing plomaUeke wijze getracht olie op de golven te gooien en de ruziegolven ln de herberg te doen bedaren. Eilaas.... hij kon niet weten, dat het noodlot nog meer kleverige en sinistere dra den spon van een soort, waaruit alleen maar ruzie kon voortkomen. _j de gerechtsdienaar, uit wiens handen Don Quichot de twee kettinggan ger» had bevrijd, die de fraaie namen droe- e» van het ..kanariepietje" Deze twee onversaagde dienaren der ge rechtigheid naderden de herberg juist op het ogenblik toen de reizende kapper met zijn goudstukjes op het erf liep. Hun ge oefende speurdersoog meende toen wel de gelijk iets bijzonders aan het kappertje waar te nemen en daarom vroegen ze hem: ..Hela' Wat sta jij daar zelfgenoegzaam naar dat geld te kijken! Is er soms iets mee aan de hand? Is het misschien vals?" Een sluwe vraag. Maar het kappertje antwoordde: ..Welnee, het is zo echt als ik zelf! Ik heb het zojuist van meneer pas toor gekregen om er een nieuw scheerbek- een voor te kopen. Mijn oude scheerbekken zit nu op de kop van de een of andere mal- oot, die het koperen ding voor een beto verde gouden helm aanziet. Het kappertje wees daarbij naar Don juichot. die in de buurt op een muurtje at en voegde er duidelijk en luidruchtig aan toe: ..Jullie zijn van de politie en van het gerecht, hè" Wel. maken jullie dan maar eens uit of dat koperen ding een icheerbekken is of een helm!" De Hermandad en de gerechtsdienaar lie- oen op de hidalgo af en de Hermandad •akte veelbetekenend tegen zijn voorhoofd .Geen sterveling ter wereld maakt mij wijs. dat dit geen doodgewoon barbiers- oekken is." zei hij. ..Wie beweert van wel. iie is niet goed wijs Nu deed ook de gerechtsdienaar een duit in het zakje. ..Dat is zo wis een scheerbek- een als mijn vader mijn vader is." zei iij. ..Wie iets anders zegt, die moet wel ironken zijn!" En natuurlijk drong de zin van deze ge- tegdes héél goed door tot Don Quichot (winkelwaarde minstens het dubbele) Tijdelijk slechts fV° bij elk pak Niemeijer Koffie of Oók op de koffietafel handig voor kadetjes en krentenbroodjes. Kortom, altijd onmisbaar als U vlug en goed wilt schillen of snijden, b.v. sinaasappelen of mooie plakjes worst! U betaalt thans slechts de helft van de werkelijke winkelwaarde. Dit is dus Uw enige kans om voor zo'n lage prijs een compleet stel bij elkaar te sparenDe mesjes staan klaar bij Uw winkelier. Een kwaliteitsmesje met: 1 luxe heft van origineel bamboe (elk heft is weer anders door het prachtige natuurbamboe) 2 roestvrij, vlekvrij lemmet van glanzend gepolijst Solinger Antinitstaal 3 geslepen punt en snijkant gedeeltelijk gekarteld 4 let vooral op het merk. Uw garantie U geniet nu meer dan ooit van Uw pittige Paarsmerk Koffie envan Uw heerlijke Gala Thee, geurig als geen andere! Neem twee stukken wit wasgoed, mevrouw, beide even vuil. Het mogen handdoeken, lakens of slopen zijn. Was het ene stuk in nieuwe Radion, het andere in welk wasmiddel U maar wenst. Het ene stuk wordt beslist witter dan het andere - véél witter. U zult zien, dat het witste stuk uit het Radionsop komt. In teil, ketel of wasmachine: Radion wast uitge- sproken witter! HET KOMT DOOR RA DION'S „ZONNE- WERKING"! Al die jaren dat Radion er al is. waste Radion witter. En nu meer dan ooit! Want Radion is nog verbeterd! Radion ontwikkelt ozon. precies zoals de zon dit doet in drogend wasgoed. Intens- zui verend ozon. dat elk vlekje radicaal uit trekt. Even veilig als de zon maakt Radion Uw was hagelwit, 's Zomers, 's winters, al tijd geef t Radion met „zonnewerking" U een smetteloze was. want er zit zon in dat sop! UW GOED RUIKT HEERLIJK FRIS. Fris geurt het sop. fris geurt Uw wasgoed. Zo fris of het heerlijk in zonen buitenlucht geweest is. Nog vóór U het ophangt. RADION IS ZACHT VOOR UW HANDEN! Gebruik geen wasmiddelen, die Uw huid ont vetten. Het stevige, schuimende zeepsop van Radion is zo zacht, dat Uw handen nooit schraal worden. Zo zacht voor Uw handen betekent: mild en veilig voor de teerste weefsels en... voor het kostbare materiaal van wringer en wasmachine

Nieuwe Leidsche Courant | 1955 | | pagina 12