Albert Heijn BRffl uf mn6n sozpj De wonder-appel van Albert Heijn Uw naam is Mevrouw Tijdwinst ■teJ* NIEUWE LEIDSCHE COURANT 8 WOENSDAG 9 FEBRUARI 195S Hoe f 49.- ongemerkt aangroeit tot f 150.- voor de bezitters van een AH-klantenspaarbrief Traditiegetrouw heeft Albert Heijn steeds de beste kwaliteit geleverd voor een lagere prijs dan wie ook. Maar nu gaat Albert Heijn voor U nog een voordelige stap verder Voor elke in onze winkels bestede, volle gulden kunt U nu (maar U behoeft niet) een spaarzegel kopen van 10 cent. Wanneer U f 49.- aan zegels bij elkaar hebt gespaard, ver strekt Albert Heijn U: öf f 50.- in contanten, of een 4% winstdelende klantenobligatie, groot f 50.- öf, en dit zal voor velen een nog aantrekkelijker bezit zijn: een klantenspaarbrieff, groot f 50.- Etn AH-spaarbritf kweekt rente op rente. Na 22 jaar b.v. is de waarde maar liefst aangegroeid tot f 150.- Onge merkt verzekert U zich dus van een aardig sommetje achter de band voor later, als de kinderen verder willen studeren of trouwplannen krijgen en wat er al zo meer in een gezin nodig kan zijn. Op elk tijdstip inwisselbaar Mocht U Uw spaarplannen willen opgeven, dan kunt U te allen tijde Uw AH-spaarbrief met een aantrek kelijk voordeeltje inwisselen. Indien er b.v. 5 jaren zijn verlopen, krijgt U er f62 50 voor; na 10 jaren f77.50; na 15 jaren f 100.-; na 22 jaren zelfs f 150.-. U spaart niet alleen voordelig bij Albert Heijn, maar ook zo gemakkelijk. Dank zij de lage prijzen, bent U èn voor Uw boodschappen èn voor Uw vrij willige spaarinlage bij Albert Heijn toch nog minder geld kwijt dan elders. Hoe U in het bezit komt van een AH-klantenspaarbrief P* Vraag in een onzer filialen het GRATIS spaarboekje. Voor elke bestede, volle gul- den kunt U - als U dit wilt - 1 spaarzegel van 10 ct kopen Zodra het boekje vol is (waar y voor U een totaal van f 49. aan zegels spaart) kunt U a. in het bezit komen van een rente op rente kwekende A H - klantenspaarbrief, groot f 50.-; b. öf: van een 4% winstde lende obligatie, eveneens groot f 50.-; C. öf: tegen inlevering van het boekje in een onzer filialen f 50.- contant uit betaald krijgen. In alle drie gevallen ontvangt U dus direct rente van Uw gespaarde geld. Spaartegoed, spaarbrief en obligaties kunnen op elk ogenblik worden verzilverd U vindt alles nauwkeurig om schreven in het boekje „HOE en WAT". Gratis in onze winkels i 3-voudlg voordeel 1 de beste kwaliteit; 2 maakt U het leven goedkoper en laat U bovendien delen in de winst! Nu koken op de vlugste en lekkerste manier. Neem een blik groente, verwarm de in houden let dan goed op! Want na slechts vier minuten kunt U de kostelijk ste tuindersproducten op tafel zetten, die U in de wintertijd ook zo nodig hebt. Stel U voorDe groente hoeft niet meer schoongemaakt, niet gesneden, niet gewas sen, niet gekookt te worden. U hoeft niets anders te doen, dan slechts even te wachten Houd daarom altijd een paar blikken groente bij de hand: voor gezondere variatie voor extra drukke dagen voor onverwachte eters voor een vrije Zondag VSaor oP ta fel Smetteloze van Lux Toilet Zeep bewijst haar volmaakte zuiverheid De conditie van Uw huid bepaalt de charme van Uw voorkomen. Breng daarom Uw tere huidweefsel alléén in aanraking met een toiletzeep, waarvan U zeker weet dat ze intens zuiver is. Lelieblanke Lux Toilet Zeep geeft U die zekerheid. De zuiverheid straalt U toe Uitgelezen oliën, die in Lux verwerkt zijn, worden gezuiverd en gezuiverd totdat ze doorzichtig helder zijn. Vandaar dat Lux een overvloed van wit, inzuiver schuim geeft dat Uw poriën volkomen reinigt. Enveilig reinigt! Lux Toilet Zeep laat Uw huid onbelemmerd ademen, dat betekent: lucht opnemen. Een gezonde, gave huid met een natuurlijke charme is het re sultaat. Kies daarom vooreen prettige, dagelijkse verzor ging de beschaafd geurende Lux Toilet Zeep. Zo tvit zo zuiver - zo zacht voor Uw huid LUX TOILET ZEEP A ón, één, uftwwt: F0RM/PA8U!! Wat een uitkomst I Geen tijdrovende (en kostbare) voorbereidingen meer om man en kinderen eens te verwennen met een heerlijk bord bruine bonensoep. OXO komt als eerste aan de markt met een verrukkelijke bruine bonensoep, het oer-Hollandse gerecht, zo kant en klaar voor het gebruik. Dit nieuwe OXO product heeft dezelfde kenmerken als alle andere OXO soepen: sublieme kwaliteit, vol maakte zuiverheid en een heerlijke, natuurlijke smaak. OXO bruine bonensoep, een smakelijke verrassing. Uw winkelier heeft ze vanaf heden in voorraad. 5-12 FEBRUARI 1955 - NATIONALE B L I K G R O E N T E N - W E E K oxo

Nieuwe Leidsche Courant | 1955 | | pagina 8