Van Nelle Thee vM&VJS0 HZ®*] (T Van Nelle Thee... 'T LIJKT WEL MOEDERDAG lydefejlegtatió fiool Swuiffe beleefctjft! NIEUWE LEIDSCHE COURANT DONDERDAG 27 JANUARI 1955 Daar gaat de krant voor opzij! Hoe belangrijk het nieuws ook, mag zijn, éérst zo'n geurig kopje Van Nelle thee! Dat drink je echt met aandacht om volop te genieten van de fjjne smaak, en het krachtige aroma. Verreweg de plezierigste verkwikking na een vermoeide dagtaak! PA Cr I» Vao Nelle Thee voor Iedere smaak: 2. Afternoon (het bekende rode pakje 2. Golden Cup (Ceylon Melange S. Plantage-thee Personeel gevraagd 0 Gevraagd een werkster 2 ochtenden per week. Mevr. Berger, Kanaalweg 104. Flink meisje voor dag of d. en n., Zondags en Dins dagsmiddags vrij. F. Reyne- veld, Hogewoerd 79, Leiden, Telefoon 20608. 0 Meisje gevraagd voor halve of hele dagen, v.g.g.v. Terweeweg 43, Oegstgeest, Telefoon 26823. 0 Verkoopster gevraagd In winkel van huish. artikelen. Minimum leeftijd 20 j. Aan melden van 912 en van 2-6 uur. Nova - Noordeinde 43 - Leiden. Telefoon 22915. f Een nette werkster gevr. Irissenstraat 13, Rijnsburg. 0 Zweden. Jongeman abso luut vakkundig narcissen tul penteelt en schuurwerk kan mooie werkkring vinden in groot Zweeds bedrijf. Beste beloning. Inl. Alkemade, Voorstraat 56, Noordwijk. 0 Gevraagd werkster, 2 och tenden p. week. Wasstr. 43. 0 Werkster gevraagd voor twee halve dagen per week. W. Duindam, Stengelinstraat 30, Katwijk aan Zee. Personeel aangeb. 0 Dame, Wed. biedt zich aan voor huish. hulp, ook ver stellen. stoppen enz. Voor enkele dagen per week. Br. onder no. 4732 bur. v. d. bl. Nette flinke juffrouw met schoolgaand kind biedt zich aan als huishoudster bij nette man, voor direct, in of bij Leiden. Uitvoerige brieven onder No. 4734 Bur. Blad. Te huur gevraagd Verpleeghuis Weltevreden Zoeterwoudsesingel heeft plaats voor rust- en verple- gmg-behoevende. Te koop gevraagd 0 Winkelhuis m. woonruimte te huur of te koop gevr. Ruil- woning aanwezig. Br. Bur. v. d. blad ond- no- 4728. Winkler Prins Encycl. in g.st. to. gevr. Brieven onder No. R. 1396 Bur. v. d. Blad. Huisorgel te koop gevr. voor pasgehuwd paar. Liefst met eiken ombouw en harp. Opgave prijs, merk en aan tal reg. onder no. 4730 bur. van dit blad. 0 Huisorgel te koop gevr. Liefst met harp en eiken ombouw voor verenigings werk. Aanbiedingen met pr., merk en aantal reg. aan Sla gerij J. van Veen, Mathe- nesserdijk 221, Rotterdam-W. 0 Een mooi orgel van parti culier. Brieven met omschrij ving aantal registers, spel en prijs onder No. 4735 aan het Bureau van dit Blad. Te koop aangeb. 0 Keurige Nylon trouwjapon wit maat 42. Br. onder no. 4729 bur. van dit blad. 0 Een mooie Duitse herder met zwart dek. Tegen elk aann. bod. M. Hoek, Elle boogsteeg 9 Katwijk a. Zee. 0 Van emigrant te koop: Philips radio, even gebruikt, als nieuw, 3 banden, pracht geluid, 95; sleestofzuiger 125 Volt 25. Oude Rijn 19 0 Z.g.a.n. box met wringer 22.50, z.g.a.n. Bes-kachel 25, z.g.a.n. haardbankje ƒ6, 4 armstoelen, koopje 10, 2 stel overgordijnen 7.50 per stel. Janvossen- steeg 51. Aangeboden mooie heren fiets 70, damesfiets 70, herenrijwiel, als nieuw, met Philipsverlichting 85, heren rijwiel met trommelremmen 95, jongensfiets z.g.a.n. 75 Rijwielhandel B. Sjouke, Hogewoerd 9. 0 Wegens overcompleet 2 crapauds en 4 stoelen, vloerkleed, tafelkleed, dres soir en salontafel. Midden weg 13, Valkenburg. Diversen 0 In Chr. Rusthuis is nog piaats v. Dames. Ook beo- pauenten. (xTys billijk). ivoasduinseweg 47. Den Haag. Telefoon 33241/. 0 Hout- en boardrestanten ruimen wij op. Laatste week. Nu kunnen de knutselaars profileren. Zeldzame koopjes- Voor elk wat wils. Alleen in Leiden's knutselaarseldorado „De Houtnal", Hogewoerd no. 99—103. 0 Sensatie voor tafeltennls- uefhebbers. Uitsluitend in de laatste week der opruiming ontvangt U op alle bats 25 koning. Dat Komt niet meer terug. Alléén Kaaij's Tafel- tennismagazijn, Hogewoerd no. 103-s 0 Vakkundig Uw bed over trekken met een nieuwe da mast gebeurt alleen bij ons! 1-pers. v.a. ƒ22,50; 2-pers. v.a. 29,75. In één dag ge reed. De Kleine Winst. Haar lemmerstraat 51, Leiden. 0 Beertjes Honing geneest en voorkomt alle winterse I kwalen, o.a. hoest, heesheid, griep, asthma, bronchitis, enz. Reformhuis'Honinghan- del Ligthart. Terweeweg 84, Oegstgeest. Telefoon 25610. 0 Heeft U een feestje? Wij verhuren serviesgoed, glas werk en tafelgerei. Natuur lijk Het Emaillehuis, Haar lemmerstraat 165B. 0 Kinderameublement 12.50 Sjoelbak 15-, Eiken Kap stok 4.50. Keukentafel 8.50 Boekenstandaard 1.50, Lees- lamp 6.-. Vakkundig zagen vijlen. Oude Singel 216. 0 Dames! Bij ons is de per manent beter. Prijzen vanaf ƒ5.Geen warmte. Wassen, watergolven, onduleren en haarknippen. Haarverven. Heren bezoekt de kapper voor lastig haar- Het Kap pershuis. Apothekersdijk 8. 0 Is U al lid van de Neder- landsche Vereeniging tot bescherming van Dieren? Neen? Geeft U dan nog heden op. Contributie ƒ3- per jaar. Secr. Acaciastraat 10. Leiden. 0 PASSAP. het ultra snelle breitoestel waar U in één avond een jumper op breit. ƒ295 of ƒ4.40 per week. Dernee. Haven 7. Tel. 25365. Leiden. Waaigat 17. Tel. 2278 Katwijk aan Zee. 0 Overal vraagt U, bö Was senaar slaagt U! Voor op- klapbedden, tuimelbedden enz. Altijd de beste kwaliteit tegen de laagste prijs! Grote sortering ombouwen uit eigen meubelmakerij. - Wassenaar, Janvossensteeg 60, Tel. 20143. 101. De goede koning Martinu» l ze» ver der. dat alles al lang vergeten en verge ven was ..Zo zien Jullie, beste kerels." be sloot hij. ..dat ik het met mijn eerlijkheid in derdaad verder heb gebracht dan jullie. Laat dit nu een les voor jullie zijn. Maar om jullie te bewijzen, dat het geen praat- volgende ochtend PB het geen p zijn. als ik zeg. dat ik goed met jullie meen, geef ik jullie de kou- het sen winkel cadeau, die koning Prudentius II voor mij heeft laten bouwen." Hier heb Jij de sleutel. Coridon. ik hoop oprecht, dat Jullie veel geld in die raak zullen ver- dlen-1. Martyn beloofde hel vnceiai. dat hij de zou toekomen ei> hun duizend dubloenen zakengeld zou over handigen om de eerste tijd goed door te ko men. Toen liet hij de heren door een van zijn lakeien naar de mooie winkel brengen, die keurig in orde was en vol atond met voorraad. „De lach me ziek!" zei Coridon. toen ze eindelijk alleen in de winke! stonden. „Zie je al die mooie dozen wel, Diederic? Nou gaan wij tweetjes morgen achter de toon bank «taan en kousen verkopen. Alstu blieft. mevrouwtje, drie paar kousen en twee kloentjes wol. Had U nog iets anders gehr wol." zei Zwarte 1 ning worden. Kale! Wat zeg ik? Keizer wil ik worden! Dan neem ik met myn legers Martyn's land in en ik ben benieuwd wat die Martinus 1 dan te zeggen heeft." „Wat! Keizer worden?" vroeg Coridon opgewonden. „Hoe doe je dat dan? Kan ik dan adjunct-keizer worden?" „Natuurlijk," antwoordde Diederic. „Zo wil ik het aanleggen. LuisterPssss. pssssEn Duisterend vertelde Diederic aan zijn kale handlanger wat zijn bedoeling TUSSEN HEI EN DENNENGROEN A. B. WIGMAN Met 60 prachtige illustratia GES* ZOMER a KEUNINGS Kijk toch 's wat een gezellige verrassing GRATIS uit het Klok-Pakket komt! Prima wasmiddelen en nog *n fraai geschenk GRATIS op de koop toe! Eigenlijk is het verwennerij. Niet alleen wasmiddelen die alles beter en véél sneller was sen, maar ook iets leuks! Een sierlijk lepeltje (zwaar verzil verd), een mooi zakdoekje of een moderne halsketting. Zo maar - GRATIS! Zó wordt wasdag net moederdag! Dui zenden huisvrouwen halen elke week trouw hun Klok- Pakket en willen nooit meer iets anders. Doet U 't ook! Zie nu eens zelf! Bij Uw winkelier staat ook voor U 'n Klok-Pakket met verras sing! KLOK. WASMIDDELEN voor een zonnige wasdag Pakt U eens mee uit! Eerst twee pakken Snelwerkend Sneeuwwit, de naam zegt 't al: snelwerkend, dus minder slijtage én sneeuwwit! Dan een dubbel stuk Klokzeep! En dan óók nog een pak alkali, vrij wolwasmiddel Klik. Daar kan vandaag de dag geen huisvrouw meer buitenIn 't pakket kosten al deze was middelen precies net zo weinig als wanneer U al die wasmid delen los koopt! Niet meer dan f 1.42U ziet 't nu zelf, *t cadeau is GRATIS! MODERN BOUDKLEURIB, VERKLEURD NOOIT! ALTIJD SCHONE NA8EIS Dit zijn nog maar enkele van de vele leuke verrassingen uit de, Klok-Pakket ten. GARANTIE Alle producten van Zeepfabriek „De Klok" worden onvoorwaardelijk op kwaliteit gegarandeerd. Zeepfabriek „DE KLOK"-Heerdei wast en masseert tegelijk U doei zoveel Sunsilk in het bekertje als voor één wassing nodig is. W U masseert Uw hoofd huid en de Sunsilk ver spreidt zich gelijkmatig in Uw haar. Zo wordt Uw haar tegelijk gewassen! EEN VINOLIA PRODUCT Een modern, practisch Sunsilk-bekertje, dat wast en masseert tegelijk. En haar met Sunsilk ge wassen is móói haar. Soepel en met een natuur lijke, warme glans. Want alleen met Sunsilk hebt U geen tweede wassing, die Uw haar schade kan doen, nodig! 1 x Wassen en 1 x spoelen is voldoende. Sunsilk schuimt onmiddellijk, rijk en mild. Nu in 1 beurt schoon, gewillig haaren *t handige Sunsilk-be kertje bij iedere fles Sunsilk Shampoo gratis't Is een tijdelijk aanbod. Vergeet dus niet een fles te halen. Sunsilk geeft U baar als zonneglans en zijcle! Verkrijgbaar bij Apothekers, Drogisten, Parfum, De Nieuwe Leidsche - een gezellige krant!

Nieuwe Leidsche Courant | 1955 | | pagina 8