mf%Mw week pIIp *33 149.- Speciale bij Cl A DE DREE KOUSENÉKOOPLUI NIEUWE LEIDSCHE COURANT 10 MAANDAG 18 OCTOBER 1954 Dit elegante jasje is gemaakt van Mouton een bontsoort met een mooie glans, zacht als zijde en ijzersterk. Yemen is altijd modern en zeer gewild. Het is een soe pele bontsoort met schitte rende moiré tekening. Vooral bij een uitstekende kwaliteit als van dit model dat slechts een voorbeeld is uit onze goed gesorteerde collectie. Voor Yemei slaagt U bij C* A reeds Wij hebben een heel bijzon dere aanbieding Seal en Bl- berette voor U. zowel in korte als lange mantels. De priizen zijn wel zéér voor delig. Het afgebeelde model is Biberette, schuin verwerkt. U slaagt Persianer Pattes staat zé chique. Bij deze bontsoort het vooral van belang. U koopt Ct A heeft pracht collectie door eerste klas vakmensen vervaardigd van nauwkeurig geselecteerde vellen. Dit royale jasje, op wattine verwerkt, speciale C a stunt en kost U slechts Dit ruime model van zeer mooie kwaliteit Lapin is uit onze gevarieerde collectie lange bontmantels. U kunt bij Ca A ongelooflijk voordelig terecht. Een lange bontmantel uitzonderlijk lage prijs van C&A biedt U de unieke gelegenheid om een bontjas te bezitten Waar U jaren van droomt, kan nu eindelijk in vervulling gaan U ziel 't: de prijzen kunnen geen bezwaar zijn en van de kwaliteit bent U zéker bij C&A Ook in kostbare bontsoorten bij C&A ruime keuze. De prijzen zijn véél en véél lager dan waar ook. Ga maar rustig naar huis, boer Japik. Die zaak komt in orde!" De boer krabbelde zenuwachtig op zijn hoofd en stak zijn vingers in zijn mond. „Kan 'k dan niet wachten tot de kousenkerels hier bint? Die kerels heb ben mien geld en dat mo'k terugheb ben!" „Nee!" zei de schout. „Dat kan niet Niks aan te doen. Dat is regel. Soldaat! Laat hem weer uit!" De soldaat bracht boer Japik weer naar buiten en ons m -naar nuis. „En..?" vroeg zijn vrouw nieuwsgie- r rig. toen hij weer in de kamer stond. ..Wat hef de skout allemaole gezegd? Zitten de boeven al in de gevangenis- se? Heb-ie de centen al weerumme?" „Niks weerd!" bromde de boer. „Da's mien ook een skout van niks! Hij wil agees geen spek hebben en hij kan niks anders zeggen as kalm an, niks an te doen, dat is regel. As-ie 't mien vraogt, zien wie ons geld nooit weerum- me!" camp", antwoordde de boer. „En maak noe maör 'n bettien vort, skout, anders bint de boeven verdwenen. Kousenke rels bint het!" „Kalm aan alsjeblieft", knorde de schout weer. „Eerst proces-verbaal op maken. Niks aan te doen. Dat is re gel". Hij bukte zich over zijn dikke boek en schreef precies op wat de boer hem allemaal vertelde Toen dat ge beurd was, leunde hij achterover in zijn •toel, vouwde zijn handen op zijn buik Per auto, per trein, per schip, per vliegtuig, per helicopter op allerlei wijzen gaat HOMBURG's heerlijke Gelderse worst dag in, dag uit - ja, dag èn nacht zijn bestemming tegemoet: naar de dis van de fijnproevers; van allen, die prijs stellen op bijzonder smakelijke Gelderse worst. HOMBURG's Gelderse worst komt uit Cuyk, het land met de vlezige varkens en 80ortige koeien. Er is werk aan de winkel bij Homburg, omdat iedereen thans die heerlijke Gelderse worst wil hebben! Vooral Homburg's dikke Gelderse worst is zéér in trek! Geef 'm bij de maaltijd, geef 'm op de boterham: Homburg's sappige, kruidige Gelderse worstmet recht: „de glorie van Cuyk!" HOMBURG Gelderse worst „de glorie van Cuyk99

Nieuwe Leidsche Courant | 1954 | | pagina 10