Jlieutué £rii (iToiimiil Botsing van standpunten der beide partijen Onrust en angst in Hanoi Wie lacht er het laatst? Hongarije ook zwaar door ramp getroffen Twee inwoners van Assel hielpen koninklijke auto De goud-toren voor Texel zaterdag 17 ruu 1954 BUREAUX: Steenstraa* 37. Directie, Redactie, Abormemer.'teri- e Advertentie-afdeling: Tel. 31441. Postrekening: 58936. Vijf en dertigste jaargang No 10092 Directie: F. DIEMER Hoofdredacteur: Dr. E. DIEMER Chef-Red.: H. W. J. ENSERINK CHRISTEL1JK-NATIONAAL DAGBLAD Voor Leiden en Omstreken .SMnUattlcft ,l,rt!,fn, "I" l»rt in Ktleaspoet" SPANNING IN GENÈVE GESTEGEN (Advertentie) Een 18de of 14 de voor verdeling breedtegraad V ietnam DE SPANNING rond de conferentie te Genève, waar over Indo-China onderhandeld wordt, stijgt met het uur. De Amerikaanse onder minister van Buit. Zaken, Bedell Smith, zal inmiddels wel te Genève ge arriveerd zijn, want hij vertrok gisteren per vliegtuig uit Washington. Ofschoon radio-Peking verkondigde, dat een voor beide partijen eervolle vrede in zicht is, verklaart Reuter, dat er tussen Mendès-France, Eden en bruikt Me'otof geen vorderingen weïden gemaakt. Molotof verliet de confe- rentie en de Franse en Britse minister bleven achter voor verdere be sprekingen. Momenteel is de zaak dus zo, dat er geen resultaat werd be-! reikt, hetgeen voor Mendès-France allesbehalve bemoedigend is, omdat hij nog slechts de tijd heeft tot a.s. Dinsdag. Hij had immers de belofte gedaan om op 20 Juli een bestand in Indo-China te hebben bewerk stelligd. Tragisch einde van kleuter Waarschuwing aan ouders Gisteren is een 2-jarig zoontje van de loonsproeier Wolfs te Middenmeer door vergiftiging om het leven gekomen. Het kind at op straat een boterham, die het vermoedelijk even had neergelegd op de sproeimaehine, welke zijn vader had ge- het doodspuiten vah aardap- :wel medische hulp spoedig De moeilijkheden van Genève zijn als volgt samen te vatten: 1. De eerstkomen de zitting van ministers, waarbij de Ame rikaanse onderminister Bedell Smith in begrepen, moet nog worden vastgesteld. 1 De demarcatielijn in Vietnam moet worden bepaald. De communisten willen de 18de breedtegraad als grenslijn en de Transen de 14de. Er bestaat enige kans op een compromis, de 16de parallel. 3. Dan U er de kwestie van controle als een wa penstilstand wordt bereikt, alsmede het tijdstip van verkiezingen voor geheel Vietnam De communisten willen hoog stens met verkiezingen wachten tot zes maanden na een bestand, terwijl Men dès-France tenminste achttien maanden respijt noodzakelijk acht. Onder deze om standigheden is de toestand niet rooskleu rig en de Westelijken gaan voort met overleg, evenals de minister van de com munistische tegenpartij. Vooral is het een probleem, wat er met de Zuidelijke helft van een eventueel ver deeld Vietnam zal moeten gebeuren. Fos ter Dulles heeft tijdens de jongste bespre kingen tc Parijs met grote stelligheid ver klaard. dat hij weliswaar een verdeling van Vietnam als „onvermijdelijk" kunnen accepteren, maar dan moet al het mogelijke worden gedaan om de rest Vietnam volkomen veilig te stellen. Hier tegen hebben Moskou en Peking uiteraard grote bezwaren, want inschakeling Zuid-Vietnam bij een Zuidoost-Aziatisch defensiepact zou de kans op hereniging van Noord- en Zuid-Vietnam zeker nietigen. Wij herhalen, wat wij reeds eer der schreven, dat Molotof door een stroe- houding roet in het eten wil gooien. Aan A. F. P. ontlenen wij, dat Dulles er op gewezen heeft, slechts gehoor te heb ben gegeven aan deelneming van de Ge- neefse conferentie door Bedell Smith, om de Westelijke positie in Europa niet te ■zwakken. In aansluiting aan hetgeen :ds gemeld laten wij nog volgen, dat thans ook de Franse opperbevelhebber in Indo-China, generaal Ely in een rapport gewezen heeft op de schrikbarende toe stand, waarin teruggekeerde gevangenen de Franse Unie zich bevinden. Semjonof van post ontheven WorcH opgevolgd door Poesjkin De Russische ambassadeur in Oost- Duitsland'. Wladiimir Seimjonof is van zijn functie onbheven en vervangen door Georigi Maximowitsj Poesjkin. Deze is tevens benoemd tot Russisch Hoge Com. missaris in de Oostzone. In Westel'ijke Geallieerde kringen te Berlijn, was men volkomen verrast door het bericht van Semjonofs vervanging. Er gaan geruchten over zijn ziekbed in Mos kou. waar hij voor een beschadigde knie schijf werd behandeld. In West-Berlijn acht men het belang rijk, dat Poesjkin zowel ambassadeur als Hoge Commissaris zal zijn. Dit wijst op handhaving van de hoge commissie, on danks de afkondiging van de Oostduitse •ouvereiniteit. Opheffing van deze coir missie zou het laatste spoor van de viet mogendheden-overeenkomsten doen vei dwijnen. Hoffmann heeft zijn (Saar)- kabinet gereed De leider van de Christelijke Volks partij in het Saargebied, J. Hoffmann, die als premier werd herkozen, heeft nieuwe kabinet samengesteld. Het bestaat uit zes leden van zijn partij en een des kundige. Vandaag zal Hoffmann het kabi net aan het parlement voorstellen. Wat ons Zondagsblad weer biedt bekend werd. dat op Adolf Hitler door Hoge Duitse officieren een aanslag was gepleegd, die echter mislukte. Ons Zondagsblad geeft het verhaal van deze aanslag, ge schreven door een advocaat, die er zeer nauw bij was betrokken. Mor gen is het voor onze Joodse land genoten een dubbele rouw- en vas tendag. Dan herdenken zij, hoe Jeruzalem en de tempel tot twee maal toe werden verwoest. Daar over treft u een levendige beschrij ving aan. Ongetwijfeld zullen velen belang stellen in een uiteen zetting over „radiografische af standsbediening". Daarmee zijn reeds merkwaardige resultaten be reikt. Onze medische medewer ker schrijft over arbeiös- en be zigheidstherapie, die tegenwoordig in de medische behandeling een grote plaats innemen. Karei Snijtsheuvel vertelt deze week over vechtende soldaten en vlie gende verpleegsters. In de Pacific- oorlog was deze combinatie voor gewonden vaak van heilzame be tekenis. Van de verdere inhoud van ons rijk geïllustreerde Zon dagsblad noemen wij: meditatie, uit de volkswijk, kort verhaal, schaken, dammen en twee pagina's voor de jeugd. Telkens blijkt ons, dat de avontui-en van Sam en Slok- kie ook door vele ouderen met spanning worden gevolgd. RAADPLEEG VOOR ECHTE KOOPJES ONZE OPRUI MINGS-COURANT HAARLEMMERSTRAAT 172-174-179 De rijkste bedelaar van Detroit Uit principe betaalde hij nooit boete De 51-jarige Center Adams, die door de politie „Detroits rijkste bedelaar" wordt genoemd, ts voor de 49ste maal de gevangenis ingegaan. De politie, die hem wegens bedelarij arresteerde, vond 279 dollar in zijn zak- ken. Hij bleek verder nog zeven duizend I dollar op de bank te hebben staan. Adams hield zich aan zijn principe plaatse was en de kleine onmiddel- K naar het ziekenhuis te Alkmaar werd rvoerd, is hij op de weg daarheen reeds overleden. Dezer dagen is nog door de radio en in vakbladen ernstig gewaarschuwd voor deze giftige bestrijdingsmiddelen, die uiterste voorzorgsmaatregelen Deze waarschuwing gold speciaal de ders en loonsproeiers. Maar een amateur-1 no0jt een boete te betalen- Toen de rech- tuinder, die ergens in Den Haag een stuk- ter eiste: „100 dollar of 90 dagen", je grond heeft, maakt er ons op attent. I ••D'e boete ls te hoog dat een ernstige waarschuwing aan het j adres van de jeugd en van de ouders ook j op haar, plaats is. Er zijn immers vele kinderen, dia uit andermans tuinen graag een appeltje kapen. Maar als de appel boom juist bespoten is met de giftige stoffen levert ook dit ernstig gevaar op. Nu de vacanties weldra beginnen zij men dubbel op zijn hoede. Adenauer wordt zeer ongeduldig Nieuw pleidooi voor de E.D.G. Voor de tweede maal heeft bondskan selier Adenauer va>n West-Duitslend, de Fransen er voor gewaarschuwd. Europa niet langer te laten wachten op een Fran se beslissing over het EDG-verdrag. „E'Jk uitstel is winst voor dc Sowjet-Unie", al dus Adenauer. ,.En het gevaar is niet denkbeeldig, dat het geloof in de Euro pese eenheid zal verdwijnen. De tijd werkt voor de Russen". Adenauer zei dat m een vraaggesprek met het Franse blad 1'Aurore. In een radiotoespraak op 2 Juli j.L heeft Adenauer openlijk tegen de Fransen gezegd, dat verwerping van het EDG-verdrag de vorming van een natio naal Duits leger zou betekenen- Thans verwierp Adenauer met klem. iedere gedachte aan een wijziging van hel EDG-verdrag, voordat Frankrijk de hui dige tekst geratificeerd zou .hebben. Waler van de Donau sfijgf nog steeds De overstromingen in Hongarije zijn de grootste, die het land ooit gekend heeft. Ook hier staan verscheidene ste den en dorpen onder water. Militaire vliegtuigen voeren verkenningsvluchten uit boven de getroffen gebieden. In het Noordoosten van het land zijn duizenden personen dakloos De Szigetkoez. een laagliggend gebied van 50 km lengte en 10 km breedte, tussen twee takken van de Donau. staat geheel onder water, Het centrum van de belangrijke industriestad Gyoer met 80.000 Munitiefabriek de lucht in Reeds 13 doden en vele gewonden Ontploffingen in de Amerikaanse si den, Chestertown en Ohicago, hebben minstens dertien mensenlevens gekost. Anderhalf uur lang duurden de explosies in een fabriek van- vuurwerk en munitie in Ohestertown. Uit de brandende ruines werden de lijken van tien arbeiders ge borgen. Meer dan dertig personen werden gewond. Zeven helicopters werden bij het reddingswerk ingeschakeld. Chestertown ligt tegenover Baltimore aan de Chese- peake Baal. Voorts werd een kleine vuurwerkfa briek in een voorstad van Chicago door ontploffingen geheel verwoest. Hier wer den drie personen gedood en één gewond. Bij een Oostduits munitiedepot bij Dresden, zijn dne poli-tieke gevangenen, die granaten aan het losser, waren ge dood, toen één der granaten ontplofte. Breuk in kabel tussen Zweden en Denemarken Doordat de bliksem insloeg Gistermiddag kwamen alle trams er electrische treinen plotseling tot stilstand in Kopenhagen. Het licht ging uit, alle elecrische motoren stopten en de fabrie ken lagen stil. Er bleek een breuk te zijr on-tstaan in de electrische kabel die het Zweedse nel verbindt met het Deense. Na een half uur werd de stroomlevering door Zweden, hersteld. Blikseminslag schijnt de oorzaak van de breuk te geweest. Zodra de stroom was uitgevallen be gonnen de sirenes van het vliegveld Kas. trup te loeien. Toen de brandweer op het vliegveld aankwam hoorde men dat de storing de nood-insiallaitie in werking had gezet, waardoor ook de sirenes waren gaan loeien- De toekomstige loonpolitiek in ons land De toekomstige loonpolitiek heeft gis teren in de te Baarn gehouden vergade ring van het bestuur van de stichting vanl de Arbeid een onderwerp van bespreking uitgemaakt. Deze besprekingen hadden plaats op basis van een rapport, dat de looncommissie had uitgebracht Men is nog niet tot een resultaat gekomen. De besprekingen zuiien binnenkort voortge zet worden. Op deze foto ziet men de minister v. Bui tenlandse Zaken van communistisch Chi na, Tsjoe-En lai, die bij, het „trouwtrek- ken" te Genève over Indo-China een zeer grote rol speelt. Ofschoon de Aziaten over het algemeen de rol van sfinx vervullen of een Oosters masker dragen, demon streert Tsjoe En-lai hier een gelaat, dat kennelijk tot uitdrukking brengt: „Ons gaat het goed". Voor Mendès-France, Eden cn Bedell Smith reden te meer, er voor te zorgen, dat straks de Westelijkenhet laatst De 88.000 volt overleefd Een monteur van de electrische cen trale Colenso in Zuid-Afrika kwam per ongeluk in aanraking met de hoogspan ningsleiding, waarop een spanning van 88.000 volt stond. De man overleefde het, maar liep zware brandwonden op. Maar tot ver in het land merkte men de gevolgen: tientallen electrische trei nen kwamen tot stilstand, toen de stroom door de kortsluiting uitviel. Vele plaat sen zaten twee en een half uur in donker. DAMES VROEGEN OM HULP Door Koningin en Prinses voor deur van hun woning afgezet De heren Harmsen en Schuiteman. twee inwoners van het buurtschap Assel bij Kootwyk op de Veluwe waren gister avond in hun tuin aan het werk, toen herkenden haar als Koningin Juliana en Prinses Wilhelmina. De dames verte.den. dat zij in het kroondomein bij de Dassen berg met de auto in het veen waren vastgereden en vroegen de mannen om nuip- Onmiddellijk begaven Harmsen en Schuiteman zich met een plank naar de weggezakte auto. terwijl Koningin en Prinses hen volgden. Met behulp van de chauffeur, die bij dc auto was achter gebleven, was het voertuig spoedig weer op de begaanbare weg gebracht- Na af loop van deze manipulaties wilden de- mannen de terugweg naar Assel te voet aanvangen, doch de Koningin stond er op. dat zij ondanks bun besmeurde kle ding. in de auto plaats namen. De mannen werden voor hun woning af gezet en met een hartelijke handdruk na men Koningin en Prinses afscheid var enthou- atin en over haar eenvoud- Wat zij nir mer hadden gedroomd was geschied: nadden in gezelschap van Koningin Prinses een toent oer auto gemaakt Plesman op de postzegel ♦2T\ l.oT-4 NEUCRLANIMNIÏ» KI AM) Dezer dagen zal men een begin maken met een poging tot berging van het tegen het einde ran dc vorige wereldoorlog bij Texel gezonken Duitse goud schip Renate Leonhard, zoals men gisteren in onze krant heeft kunnen lezen. In opdracht van een bergingsonderneming te Zaandam-wordt op het ogenblik een werktoren ran 26 meter hoog gebouwd. De werkzaamheden aan dit apparaat zijn thans zo ver gevorderd, dat het gevaarte, naar men verwacht, binnenkort te water kan worden gelaten. Dit zijn de bijzondere postzegels voor liet Nationaal Luchtvaarlfonds, welke de PTT van 23 Aug.—9 Oct. zal uit geven. De zegel van twee cent stelt een jongen voor, die een vliegtuig oplaat, de andere zegel draagt de beeltenis van dr A. Plesman, de stichter van het Fonds. De ontwerper der zegels is prof. G. V. A. Röling uit Laren {N.H.). Prins Bernhard met Beatrix en Irene in Londen Prins Bernhard en de oudste twee prinsessen hebben gisteravond in Wijnd- ham's Theatre te Londen een voorstel ling bijgewoond van de operette „The boy friend". Zoals bekeind zal Prins Bernhard te Londen de opening van de „Model engi neering exhibition" bijwonen. Voorstellingen van „The boy friend" zijn al eerdei- bijgewoond door prinses Margaret van Engeland, de Hertogin van Kent en de twee Zweedse prinsessen. Thorez op weg naar Moskou Maurice Thorez, leider van de Franse communistische partij, is onderweg naar Moskou met zijn echtgenote, zijn drie zoons en zijn lijfarts Klotz. Hij maakt de reis naar de Sowjet-Unie voor het groot ste deel met de Orient Express Men verkeert in het onzekere over dc vraag, of Thorez' reis een ^acantie-uitstapje is. een nieuwe geneeskundige behandeling in Moskou ten doel heeft, dan wel ver band houdt met de tegenwoordige be sprekingen in Genève die in een critiek stadium zijn gekomen Koning Hoessein van Jordanië is met zün privé-vliegtuig uit Frankrijk te Lon den aangekomen, op zijn vacantiereis dru» weken door Europa. Konina Hoessein heeft Athene. Ronie en Parü= reeds bezocht. stroomd en de voorstad Revfau is zelfs geheel ontruimd. Men is koortsachtig bezig met de evacuatie van steden, dor pen en gehuchten ten Zuiden van de Szigetkoez. Op verscheidene plaatsen zijn de dijken doorgebroken. Meer dan 40.000 personen in dit gebied zijn voor hun voedsel van gaarkeukens afhankelijk. Bij Boedapest stijgt de Donau ongeveer 40 cm per dag en men verwacht dat de rivier Maandag een peil van meer dan acht meter zal hebben bereikt. In Tsje- choslowakije rekt het water in de Donau langzaam. Hier vormt het gebrek aan drinkwater een van de ergste problemen. Wat Oostenrijk betreft, kanselier Raab sprak van de „grootste natuurramp se dert mensenheugenis". De schade wordt geschat op 150 millioen guldeir. Later werd gemeld, dat in de Hon gaarse industriestad Gyoer de noodtoe stand is afgekondigd. Verscheidene mi nisters gingen naar de plaats van de ramp om de leiding van het reddings werk op zich te nemen. Alle kantoren en fabrieken in Gyoer zijn gesloten. In Boedapest staan wel enige straten onder water, doch 't grootste deel van de stad loopt nog geen gevaar. De vloedgolf zal Oost-Duitsland waarschijnlijk in het be gin van de volgende week bereiken. In de Elbe begint het water te stijgen, hoe wel het bij Maagdenburg zakt. Zuidairikaans oorlogsschip naar Nederland De Zuidafrikaanse torpedobootjager Simon van der Stel zou heden uit Kaap stad vertrekken voor een bezoek aan Groot Brittannië en Nederland. Het zal het eerste bezoek van een Zuidafrikaan se oorlogsschip aan Nederland zün. De bemanning bestaat uit 23 officieren en 175 manschappen, die een nieuw soort uniformen dragen, dat gelijkt op dat van de marine-officieren. Surséance voor Tieleman en Dros Met Ingang van gisteren heeft de Haag se rechtbank voorlopige surséance van betaling verleend aan Tieleman en Dros te Leiden. Mr N. G. Geelkerken, Ra penburg 36 te Lelden, werd tot bewind voerder benoemd. Op Donderdag 4 Nov., 's morgens om elf uur, zullen de crediteu ren in Den Haag in de raadskamer var de rechtbank vergaderen. ET SPREKEND EVENBEELD van Kent (r.), dat is de 17-jarige prinses Alexandra (L), die dit sei zoen voor het eerst deelneemt aan het officiële uitgaande leven in Londen. Deze winter bracht ze door op een „finishing school" te Parijs. Ze ging heen: sportief ge kleed, schoenen met platte hakken, zonder hoed of handtas. Zr kwam terug: elegant gekleed, op hoge naaldhakjes, met een chic hoedje op en een wit handtasje onder de arm. Het schoolmeisje tras „groot" geworden. Onder toezicht ran haar elegante moeder Kiest prin ses Alexandra nu zelf haar garde robe. die roor een belangrijk deel uit Parijs komf. Maar soms vergeet ze. alle elegance en pl<jdr nop eer» heerlijk van de trapleuning af. Toch is ze nu een officiële per soonlijkheid geworden. Ze opent bazars, bezoekt ziekenhuizen en de rennen. Ze gaat ottgeshapro- neerd uit, begeleid doaeeen escorte van uitgezochte jongelui. Haar broer, de jonge Hertog ran Kent, die onlangs een auto-onge luk heeft gehad, is jtiiét uit het ziekenhuis ontslagen en genezen verklaard. Minister Plantz naar Nederland1 vertrokken Financiën der Neder landse Antillen. Plantz, is naar Neder land vertrokken ter bespreking van fi- nancieel-technische vraagstukken cn de positie van de rijksdelen in de Caribische commissie. Fanfani, leider van de krachtige linkergroep in de Italiaanse Christen democratische partij, is door de nationale partijraad gekozen als politiek secreta ris. Hij volgt als zodanig Alcide de Gas- peri op. De Gasperi, die verleden jaar aftrad als premier, is benoemd tot voor zitter van de nationale raad. Morgen plaatselijk opklaringen Het K.N.M.I. verwacht tot morgenavond: Aanvankelijk zwaar bewolkt met regen en en matige tot krachtige, aan de kust af en toe harde wind, tussen Zuidwest en Zuid. Later wisselend be wolkt met enkele buien cn matige tot krachtige, af en toe harde Westelijke wind. Aanhoudend koud weer. (Opgemaakt te 10 uur hedenmorgen). ZON EN MAAN Zon op 4.40 u., onder 20 51 u. Maan op 21.43 tl onder 7.40 u. Maandag: zon op 4.42 u.. onder 20.50 u. Maaa op 21.59 u., onder 9.01 u. Op 23 Juli t Advertentie/ STAAT UW NAAM ER AL BIJ? Hieronder volgt Leidsche Courani in Valkenburg: E. A. v. d. S. te D. 5.—, J. v. d. G. te D. 1.—, D. V. te S. 2.50, Wed. M. A. L. te V. 1.—, F. L. te O. 2.50, W. H. F. te D. 1.—, W. K. te L. 2.50, J. H. te K.a.Z. 5.—. A. d. H t» R. 1.—, J. v. M. te L. Ï0. W. V. te A. a d. R. ƒ2.50, A. T. te R. 1.—. Ir H. L. B. te L. 2.50, A. W te L. f6.—, A. M. te R. ƒ0.50, Mej. G. T. te N. 10.—, A. v. d. N. te A. a. d. R. ƒ2.—, P. v. N. te O. 5.—. J. W. B. te L. 25.—, C. E. te V. 2.50. Mevr. W. S.-S. te O. 2.50, J. W. B. te K. a.-Z. ƒ5.—. H. K. tc L. ƒ3.—. J. C. te D. H. ƒ2.—. P. P. te S. 2.50. A. K. te D. H. 1.—, J. C de G. te D. H. 2.50. J. V. te D. H. 1 A. M. de J. te M. ƒ2.—. P. D. te V. 1 C. P. te A. 5.—. A. v. d. K te D. H. 2.50. C. v. d. H. te D. H. 1.50. A. W. v. K. te D. H. ƒ2.50, C. B te D. H. ƒ2.50, J. L. te D. H. 5.—. H. G.-T. te D. H. 15.—. J. v. Z. te D. H. 2.50. H. A. H. te D. H. ƒ5.—. E. J. A. P. te D. H. ƒ5.—. A. D. te D. H. 2.50. H- J. v. H. te D. H 1—, C. v. A. te D. H. 1—, S. J. H. 5.—, C. J. P. te R. 1.—, Ds J. J. T. te A. ƒ2.50. Zr. B. te A. 2.50. M. G. G. te Z. 5 .1. v. d. B. te R. 2.50, fam. S. te R. ƒ3.—. Dames N. v. E. te B. 5.—, Mej. F. v. A. te S. 2.—, J. P. te S. 2.—. L. G. H. te S. 1,—, J. U. te G. 1—, J. S. te R. 1.-, A. S. v. A. te R. ƒ3.60, A. P. K. 1.50, E. te D. H. 3.50. G. A. B. te D. 2.50, H. A. te G. 1—, H. d. G. te G. ƒ2.—, H. Y. D, E. te D. H. ƒ2.50, S. te D. H. ƒ5.—. W. R. te D. H. 2.—, C. J. v. K. te V. 1.—. D. E. v. W. te D. H. 2.50, M. B. te D. H. 1.—, C. G. R. te S. 3.50, T. N. te D. H. ƒ2.50, L. K. te D. H. ƒ1.—, H. M. ƒ10—, P. S. ƒ.25.-, W. L. v. d. R. te D. H. 1.15, A. H. t. B. te D. H. ƒ5.—, W. S. te W. 1.—, D. K. te D. H. 2.—. M. H. D. Ie D. H. ƒ2.50, Mej M. P M. G. te D. H. ƒ1.—. N.N. ƒ5.04. Mej H. W. K. te R. 2.50, A. B. te S. 1 K. V. te D. H. 2.—. Mej. M. v. K. Ie D H. 2.50, G M. B.-K. te D. 2.50. G. L. ƒ5.—, E. J. W. V. 10.—. Mej. C. X. te D. H. ƒ1.50, R. v. D. te D. H. 1.—. J. K. te D. H. 1 J. J. v. P. te D. H. ƒ2 C. v. D. te V. 2.50, F. A. v. H. te D. H. 2.50. A. B. te K. 1.—. G. d. J. te R. 3.60, C. K. V. te V. 1.—. J. B. te R. 1—, M. v. B. te M. 2.50, A. K. v. d. G. te W. ƒ2.50, G. W. A. P. te R. 10 J. D. te V. 3.50. F. v. G. te R. 1.—. J. d. G. te C. a. d. IJ. f2 A. V. te R. 2—, A. J. F. d. W. te R. 1.—, J. A. B. te V. 2.50, A. B. te R. 2.50. G. W. te B. 1.50, Mevr. d. B. te R. 1.—, H. V. te R. 1.—, C. O.-L. te V. A. 2.50, J. Z. te V. ƒ2.50, L. J. W. te R. ƒ2.—. J. v. D. te L. 1.—. T. M. te R. l._.

Nieuwe Leidsche Courant | 1954 | | pagina 1