Y V\ SCHIE Zn DENKT U ER AAN? 1/2 29.75 KANTOORBEDIENDE nieuwe leidsche courant 4 vrijdag 22 februari 1952 Het kopen van textiel is een vertrouwenskwestie: doe daarom Uw inkopen bij Baljuwstraat Katwijk aan Zee. Opwaartse beweging van het spel der harmonie „Katwijk" De heez Diik Min nee in bel goud De jaarlijkse uitvoering van de „Har monie Katwijk" te Katwijk aan den Rijn in de zaal van bet parochiehuis was, als gewoonlijk, zeer druk bezocht. Op het uiterlijk afgaande, zou men dus kunnen zeggen, dat alles nu wel in orde is. De voorzitter, de heer J. J. Verbant, bleek echter in zijn openingswoord een andere mening te zijn toegedaan aanwezigen even door de schone schijn heenzien. De Harmonie bestaat namelijk uit een trouwe vaste kern van ouderen, die al van twintig tot zelfs vijftig jaar lid zijn. Een uitvoering is echter alleen mogelijk, wanneer men in de omtrek mensen gaat lenen. En zo is het met de meeste dorpsharmoniieën tegenwoordig gesteld, vertelde de heer Verhart. We hebben jonge krachten nodig. Komen die niet (en dat is. dank zij de 6port enz., helaas het gevai), dan zullen de harmonie-orkesten op de duur geheel verdwijnen. Dat is zeker geen prettige situatie. We willen hopen, dat deze sombere voorspelling zal worden gelo genstraft en dat de jeugd de hoge waarde van de muziek zal gaan inzien en tot zelf musiceren komen. Onder de aanvurende leiding van de heer P. C. Lamgmuur begon daarna afwerking van het programma. Spel en voordracht stonden op een hoger peil dan verleden jaar; ook de uitgevoerde nummers waren van een belangrijk beter gehalte. In verband met de extra krachten, die meespeelden, is het moeilijk, een ge detailleerde beschouwing van de presta ties te geven. In het aigemeen kunnen we zeggen, dat enkele muzikanten aan de toon vorming nog meer aandacht moeten besteden. Die was niet bij allen onberispelijk. Veel serieuze zelfstudie zal ook de vlotte en lenige techniek kunnen bevorderen. Dan kan men immers alle aandacht aan de klankver fijning schenken. We zouden echter de vaardig spelende leden onrecht aandoen, indien we het bij deze opmerkingen lieten. Vooral de melodie-blazers gaven genoeg blijken van hun kundigheid. Van de uitgevoer de werken releveren we gaarne de „Ungarische Lustspielouverture" (Kelgr Bela), de fantasie „Le val d'Amblève" (van De Waal Belleflame) Whisteier and his dog", waarin de piccolo-solist knap werk deed. Eén van de trouwe leden, de heer Dirk Minnee, werd ter gelegenheid van zijn gouden jubileum gehuldigd. Als elfjarige jongen was hij in 1901 bij de Harmonie -gekomen. We sluiten ons van harte bij de gelukwensen van de voor zitter aan. Als blijk van waardering, werd hem een schilderstuk aangeboden. Na de pauze volgde het optreden van •het gezelschap Geralddni. Joh. van W. KATWIJK AAN DEN RIJN Gecombineerde vergadering Gisteravond werd in de Geref. kerk een gecombineerde jaarvergadering ge houden van de Geref. mannenvereniging Schrift en Belijdenis en de Geref. vrou wenvereniging De lampen brandende. De jaarverslagen van de secretariaten en de penningmeester getuigden van een bloeiend en opgewekt verenigingsleven. De heer C. Zuijderduin Jr verzorgde een inleiding over het onderwerp „Barmhar- tigheid en naastenliefde". Verder ver meldde de agenda voordrachten van drie dames en heren, declamatie me: zang (Advertentie) Natuurlijk man... voor Radio N.V. JOH. SCHAART WAAIGAT 26 - TEL. .3423 door de vrouwenvereniging, een vraag- en antwoordspel, waaraan beide vereni- gingen medewerkten en hersengymnas tiek. KATWllK AAN ZEE Feestavond metaalbewerkers De Chr. metaalbewerkcrsbond afdeling Katwijk aan Zee hield een feestverga- dering. Ook waren aanwezig de secreta- het hoofdbestuur, de heer Van den Burg en de districtsbestuurder de heer Jaarsma. Voorts: de voorzitter van de Chr. besturenbond, de heer C. van der Plas en de heer K. Haasnoot van de CB.C. De voorzitter, de heer M- Ma- rijnes, richtte zich in zijn openingswoord tot enkele leden van de afdeling, die in verband met het bereiken van de pen- oengerechtigde leeftijd de bond gaan erlaten De jaarverslagen gewaagden van een gezond verenigingsleven. De heer Jaar- sprak een propagandistisch woord- De voorztter reikte hierna aan de he- Haasnoot en H. van Duijn een wandtgel uit. Zij waren resp. 33 en 25 jaar bestuurslid van de afdeling. Ook de heer Van den Burg richtte zich tot de scheidende heren en bood hun een boek werk aan De heer Van der Plas voerde nens de besturenbond het woord. Na pauze werd het woord gegeven aan de Electro Boys en de reciteergroep. De groep voerde het karakterstuk Waar leven wij voor? op. Men oogsite hier mee groot succes. De heer Van den Burg eindigde. OnderwUsbenoeming Aan de Chr. Opleidingsschool, hoofd de heer C. van Rooijen, werd benoemd tot onderwyzer de heer R. van Til uit Oegstgeest. De coöperatie De lezers zullen wellicht begrepen heb ben, dat het in ons verslag van de coöpe ratie gemelde omzetcijfer van de krui denierswinkel niet 37000 was. De omze as in het afgelopen jaar 37000 hoger. Kindcrpostzegelverkoop De totale opbrengst van de kinderpost zegelverkoop was 5614,59 (v.j. ƒ3315,48). De schookinderen zorgden voor ƒ2571,76 (v.j. 1460) en het damescomité 3042.82 (v.j. 1855.48). Dit jaar werd dus ruim 2300 meer bijeengebracht. Hoog en laag water Zaterdag 23 Februarihoog water 1.28 en 13.51; laag water 9.36 en 22.01. A.R. Kiesvereniging Hedenavond zal prof. mr P. S. Ger- brandy voor de A.R. kiesvereniging in de Geref. kerk spreken over de politieke tegenstellingen. Ds Bos zal het slot- oord spreken en ds Pijlman het orgel bespelen. De kerk is verwarmd. Visserijgolijes Aaverieniit HEDENAVOND, 8 uur, spreekt PROF. NR. P. S. GERBRANDY in het Kerkgebouw van de Geref. Kerk. KOMT ALLEN MANNEN en VROUWEN Bedrijfschapsprijzen 1951 werden toegekend Het bedrijfschap voor visserijproduc ten heeft voor de vijfde maal prijzen toe gekend aan schippers, die de best ver zorgde haring en/of vis hebben aange voerd. Voor 1951 zijn als prijswinnaars aangewezen: van de IJmuider trawlvloot: schipper F. Prins van de Bloemendaal (IJm. 71) van de rederij N.V. Visserij Mij te Bloe mendaal; van de Katwijkse trawlloggervloot: schipper H. Schaap van de Willempje (KW 89) van de rederij G. Schaap; van de Vlaardingse haringvloot: schip per G. van der Snoek van de Hendrika Adriana (VL 84) van de rederij N.V. v.h. A. Verboon; de Scheveningse Haringvloot: schipper J. Bal van de Jacoba Gesina, (Sch. 36), van de rederij W. van der Toorn cn J. C. Pronk; de Katwijkse haringvloot: schip per A. van Duin van de Huberdina Gijsberta (KW 85) van de rederij N.V. Visserij Mij Rijnstroom en schipper Jac Schaap van de Voorwaarts (KW 140) van de rederij Haasnoot. Tenslotte is een prijs toegekend voor de beste in 1951 gepro duceerde visconserven, namelijk aan de Ned. conservenfabriek Neco te IJmuiden het product haring in tomatensaus, nnenkort zullen in een officiële bij eenkomst in Den Haag de onderscheidin- de opvarenden en rederijen, als mede aan de directie van de visconser- venfabriek, worden uitgereikt. Zelfde koers De markt bleef ook Donderdag goed. Zowel de fijn- als de platvis en de rönd- vis bleven op het niveau van Woensdag. In de haringsector kwamen zelfs nog aanmerkelijke prijsstijgingen voor. Wat als goed van kwaliteit werd aangemerkt, verwisselde van eigenaar voor f 2018 per 50 kilo. Grote schelvis varieerde van f 45—44. de braat hield stand op f 30 per •kist. De koolvis kon niet hoger komen, maar haalde toch de f 35 per kist. De tong, die schaars voorradig was, noteer de f 3,10 voor de lappen en f 1,85 per kilo voor de tong I. In de schol zat geen verandering. Strop voor Tubantla De twee trawlers, die Donderdag marktten, de Tubantia en de Norma Ma- besomden respectievelijk f 9900 en .310. Het eerste schip maakte een 14- daagse reis en de Norma deed er 12 da- er. Drie loggers, de HD 79, de KW 227 (Karei Doorman) en de KW 27 (Anne Marie), besomden f 4320, f 920 en f 2370. Geen trawlers vandaag Heden was de eerste marktdag van deze week zonder trawlers. Dit nam ech ter niet weg. dat er nogal wat aanvoer plat- en fijnvis door de vele kotters en loggers. Morgen wellicht één met Donderdag was er voor de Zaterdagmarkt slechts één trawler be kend, waarbij het ook wel zal blijven. Het is de Claesje, die een voorlopige aan voer opgaf van 60 kisten schelvis, 125 blanke koolvis en gullen. 350 kisten dich te wijting en 60 gestripte wijting. Daar Nieuws van en voor Leiderdorp Chr. Oranjevereniging besprak de plannen De Chr. Oranjevereniging vergaderde in het Dorpshuis. De voorzitter, de heer S. A. Reverse, sprak een kort openings woord en wekte de leden op propagandist te z(jn voor de vereniging. Het aantal leden is nog te klein. Na de contributie verlaging tot f 1.50 per jaar moet aantal leden gemakkelijk kunnen den opgevoerd. Dat dit nodig is bleek wel uit het slag van de secretaris en de penning meester. De eerste sprak over de plan nen die in het afgelopen jaar niet kon den doorgaan, de laatste over een tekort. De aftredende bestuursleden, de heren Hendriksen en Hobo werden herkozen. In de plaats van de heer Slingerland, die gaat emigreren, werd gekozen de heer M. A. van Groeningen. De voor zitter sprak de gaande en komende man hartelijk toe. Hierna werd uitvoerig gediscussieerd over de plannen voor 1952. Verschillende ideeën werden besproken en moeilijk heden onder het oog gezien. De samen werking met de buurtverenigingen is nog steeds prima. De organisatie >van de kinderfeesten en de autotocht en de ont spanningsavond voor ouden van dagen is dan ook bU het gezamenlijk comité in goede handen. De viering van de Koninginnedag werd uitvoerig besproken. Algemeen wordt gehoord dat de vereniging zo weinig naar buiten treedt. Dat is een gevolg van het feit dat spelen buiten op r"H April niet kunnen worden geriskeerd men zijn toevlucht moet nemen tot het Dorpshuis. In verband daarmede worden plannen gemaakt om op 29 Juni, de jaardag van de Prins, volksspelen te houden. Wel moet ervoor worden waakt dat het idee Koninginnedag de kinderen niet verloren gaat. Voorts kwam ook nog de gebruikelijke toneelavond ter sprake. De leden zullen, nu de contributie is gehalveerd, een belangrijk gereduceerde toegangsprijs moeten betalen. De kosten van zaalhuur vermakelijkheidsbelasting zijn der mate hoog, dat zonder betaling niets kan worden geboden. Nadat de vergadering was gesloten bleef het bestuur nog enige tüd bijeen en werkte de plannen nader uit. Op 6 Maart zal door „Ons Genoegen" een toneelavond worden gegeven. Opge voerd zal worden „De dienstknecht in er nog gevist wordt, kan worden aange nomen, dat de aanvoer wel wat hogér zal zijn. Fortuinlijke Vios De trawler Vios, die Maandag voor een week naar de visserij is vertrokken, gaf Donderdag al een vangst op van maar liefst 1900 kisten. Hoewel de schip per nog geen jiyste specificatie kon mel den', werd gezegd, dat de hoofdaanvoer uit makreel en haring bestond. Donder- waren er al 750 kisten haring en 350 makreel .scheep gehaald. Met het oog op dit visserijtje en de markt zou de Vios Maandag afslaan, In i i uit n tot i het huis", een toneelspel in drie bedrij ven. De toegangsprijs voor leden is vast gesteld op f0.75, voor niet-leden op f 1.25. Op 29 April zal een herdenkingsdienst worden gehouden in een der kerken. Bij zonderheden kunnen hierover nog niet worden gegeven. 30 April zullen kinderfeesten plaats vinden in het Dorpshuis terwijl 's avonds in het Dorpshuis een non-stop-feestavond wordt gegeven voor ieder die komen wil. Toegangsprijs voor leden f 0.75, voor niet-leden f 1. Hoogstwaarschijnlijk zullen op 29 Juni js en weder dienende" volksfeesten worden gehouden, in samenwerking met buurtverenigingen. De data van kinderreis en autotocht ontspanningsavond voor ouden van dagen zijn nog niet bekend. Van de Valk Boumanweg in de raad Maandagavond om kwart voor 8 komt de gemeenteraad bijeen. De volgende punten komen ter tafel: Toewijzing flat woningen, verhuring duplexwoningen, wijziging verordening straatbelasting, vaststelling voorschotten aan bijzondere scholen voor 1952, ziektekostenregeling gemeentepersoneel, subsidie Chr. Oran jevereniging, subsidie ver. voor kleuter onderwijs en verstrekking gelden bijzondere scholen voor aanschaffing bijbels in de nieuwe vertaling. IJen de belangrijkste punten is het voorstel tot reconstructie van de Van de Valk Boumanweg. De kosten worden door B. \V. ge raamd op f 650.000, inclusief de verleg ging van kabels en buizen, het leggen van een riolering en de verbetering var vier vaste bruggen in de weg. De jaar lijkse kosten zijn becijferd op f 39.000. Voor een bedrag van f 32.700 zal beroep moeten worden gedaan op het gemeentefonds. Aangenomen De heren J. van der Sterre en J. van den Bosch hebben hun benoeming tot ouderling en diaken van de Hervormde Gemeente aangenomen. Inzameling van oud papier De Kerkvoogdij van de Hervormde Gemeente heeft besloten de inzameling van oud papier zelf ter hand te nemen. De opbrengst is bestemd voor het nieu- kerkelijke centrum. De inzameling nu via de leerlingen van de Her vormde school lopen. Jonge Kerk De Jonge Kerk in onze gemeente houdt Maandagavond om 8 uur op de school- zolder een bijzondere samenkomst, waar heer Offringa uit Alphen aan den Rijn zal spreken over bijbelse oudheid kunde. De spreker hoopt zijn lezing te illustreren met een aantal door hem ver zamelde voorwerpen. Vergadering Algemeen Ziekenfonds Ook het Algemeen Ziekenfonds Lei derdorp en omstreken hield een verga dering. De tweede voorzitter, de heer M. Moraal opende en herdacht het werk an de heer G. van der Beek, die we gens ziekte als voorzitter moest bedan ken. Hij is 40 jaren bestuurslid geweest, waarvan vele jaren voorzitter. Hem I werd van harte beterschap toegewenst. De notulen werden onveranderd vast gesteld. De inkomsten bedroegen f 7012,47, de uitgaven f 5783,95, het saldo was dus f 1228,56. Het totale bezit per 1 Januari 1952 was f 3452,09. Tot voor zitter werd gekozen de heer M. Moraal, herkozen werden de bestuursleden A. Cats en B, van der Vecht, terwijl de heer J. Anker zijn intrede deed in het bestuur. De contributie werd onveranderd ge laten. Voor de volgende jaarvergadering zal het bestuur met voorstellen ter tafel komen. Buurtvereniging Zijlkwartier De buurtvereniging Zijlkwartier houdt morgenavond in de cantine van de touw- fabrieken een bijeenkomst voor -haar leden. Opgevoerd zal worden -bet toneel spel Hyena's aan de grens, een greep uit het smokkelaarsleven, van Will Braken- berg. HAZERSWOUDE A.-R.-propagandaclub De heer H. Madern sprak voor de A.-R.-propagandaclub over het militaire vraagstuk, bezien in nationaal en in Europees verband. De bewapeningswed loop doet de vraag rijzen, of wij in het Westen wel zo sterk kunnen worden, dat het Oosten daarom alleen al van iedere aanval zal moeten afzien. Is er geen vrede door overleg te bereiken? Spr. vroeg zich in dit verband af. of wij onze aanvoer veilig kunnen stellen. Vooral voor het convooi-varen hebben wij Engeland nodig en daarom is de ge reserveerde houding van dit land zo de primerend. Ook de stagnatie in de vor ming van een Europees leger door de Franse angst voor een herbewapend Duitsland is een ontmoedigende factor. Voor ons land is de moeilijkheid, dat de militaire uitgaven onze economische opbouw te gronde dreigen te richten. Ook de burgerlijke verdediging werd on- der de loupe genomen. Er volgde nog een leerzame bespreking. Geslaagd De volgende leerlingen van de achtste klasse der Herv. school slaagden in Den Haag voor het diploma lingerie: Nellie Harkes, Trijntje Bremmer, Adri van Of- wegen, Coba van Oeveren en Maartje van Velden. Hervormde kleuterschool De inzameling, die de laatste weken is gehouden in verband met de herstel werkzaamheden aan de Hervormde kleu terschool, is een groot succes geworden. Voor niet minder dan f 535 is bijeenge bracht. Dat is een prachtig resultaat. VOORSCHOTEN Christen-vrouwen bijeen In Irene werd een vergadering gehou- eii van de afdeling van de Christen- rouwenbond. De voorzitster wekte de dames op aan de vrouwen-wereldge bedsdag deel te nemen en andere vrou- daartoe op te wekken. Mevrouw Van Nieuwkoop hield hierna haar lezing over Estland. Gebedsdag Op 29 Febr. des avonds om 8 uur zal in de Geref. kerk een samenkomst wor den gehouden in het kader van de vrou wenwereldgebedsdag. Alle vrouwen zijn, welkom. Men verwacht een volle kerk adverteer in dit blad Telefoon 3141 Aanmelden aan het fabriekskantoor. KOERIERS Personeel gevraagd Nette heldere werkster gevraagd voor 3 a 4 ochten den per week. Zonder goede getuigen onnodig te sollici teren. Mevr. Den Heeten, Fruinlaan 7. Leiden. Net meisje gevraagd voor halve dagen. J. P. van Rijn. Noordeinde 32. Flinke dienstbode gevr. voor dag en nacht. Met hui selijk verkeer. A. van Dorp, Rijndijk 125. Hazerswoude. Gevraagd voor dag nacht Hulp In de huishou ding. H. Vermeyden, Nieuwe Binnenweg 335b, Rotterdam Tel. 31129. Werkster gevraagd. Een net vertrouwd meisje netjes zelfstandig kan ken voor Ma. Wo. en dagmorgen van 9 tot half 1. Mevr. Veerman, Nassaulaan 48. Oegstgeest. Personeel aangeh. Net meisje, P.G., 18 jaar, zoekt plaatsing in winkel. Omg. Lisse, Hlllegom, Sas- senheim. Br. ond. no. 6744 bur. v. d. blad. Te koop gevraagd Tulnbouwteeltverguiuiing punt 4 en 7. Hoeveelheid er prijs C.V. N. Bakker Hzn.. Roelofarendsveen. Tel. 487 K 1713. Te koop aangeb. Opklapbed 17.50, hand naaimachine 47.50, trap- naaimachine ƒ55.2 arm stoelen met 2 stoelen 25. 2 pers. 3 delig bedstel ƒ35, 1 pers. 17.50, ledikanten ƒ9.—, rijwielen 17.50 25.Ook jongens- meisjesrijwielen. Hooigracht 55 (geen winkelhuis), Nieuwe Singer trap- lanimachine (Inzakbaar). Ook op gunstige betalings- condities. Heerenstraat 23. Singer MH N.V. 0 Vier Fauteuils met terra bekleding, z.g.a.n. Haarlem merstraat 24, Lelden. 0 Woonark met vaste lig plaats, bev. kamer, slaapk., keuken, geschikt voor be woning voor echtpaar zon der kinderen. 10 min. buiten Leiden met bus. Te koop of te huur. Br. ond. no. 6742 r. v. d. Blad of tel. 23175. Grote kamer vloerzeil f 25. Tafels, stoelen, spiegels Alles tegen lage prij- Kinderbox f 5. Zater dagmorgen aanwezig. F. v. d. Pluym, Jan Vossensteeg 51. Gcyscr, wit emaille kolen- fornuis, handnaaimachine f 20, 1 pers. ledikanten f 10, kapokmatrassen f 20, schrijf bureau, gaskachels, hang- 1 boekenkastjes, zinken bad. gasstellen, kastjes, koffer. Jan Pluym, Hooi gracht 51. Tel. 25955. 0 Zeer mooi wit Kees- hondje, 5 mnd oud. Te be vragen Moleneind 21, Rijns burg. Telef. 3151—K 1718. 2 pers. kapokmatras met hoofdpeluw en 2 kussens f 30, 2 pers. schudbed met hoofdpeluw f 25, 1 pers. op klapbed f 20, 1 pers. kapok- bed f 20. 1 pers. 3 delig bed stel f 22.50. Lopers, vloer kleden. overgordijnen. F. v. d. Pluym, Jan Vossensteeg 51 Diversen 0 Zaterdag bij Kloos en Bols 1 kousenkraam, Botermarxt r.t.o. Koorlammersteeg Da- j meskousen 1.29, 1.98, i 2.49. Werksokken 1.59, 2.50. Sportkousen 1.75, 1.98. Herensokken 1.59, ƒ1.98. Extra reclame nylons, mooi lang, slechts ƒ3.29. 0 A.s. Zaterdag bij Kloos op de markt Hoogstraat r.t.o. Maartense Herenhem den en broeken l.f derjurken 2.98. Damesdi rectoires en camisoles l.f 7. Luiers 98 ct. Theedoeken 98 ct. Slopen 1.69 en 1.9S. Lakens 5.95. 0 Heeft U last van rheunia- tische pijnen, bloedarmoede, bleekzucht, verval krachten, vermoeidheid zenuwzwakte, gebruik dan Klingers Versterkingswijn. Alleen verkoop Fa C. Bloot en Zn, Kloksteeg 7, Telef. 20993. Ook Uw oud© leren jas wordt weer als nieuw in dien wü deze repareren, z.c nodig vermaken AANGEKOCHT GROTE PARTI) DAMES EN HEREN EGYPT. LINNEN REGENJASSEN j die wij voor de prijs verkopen van 59.50 voor BIJ MAISON SPIER KOOPT U MET PLEZIER Haarlemmerstraat 109 Leiden. S KRANïENH' glAME IS NIET TE VERVANGEN N. SAMSOM N.V.. Uitcever. Alphen een den Rijn. vraagt voor één van haar afdelingen (VROUWELIJK) Vereisten: MULO- en Type-diploma, enige kantoorervaring en accuraat in het werk. Leeftijd niet beneden 18 jaar. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan de directie. 24299. lamsvlees en vet. Lamsbout, Lamslappen, I-amseoteletten. Verkrijg baar by J. Slra, Langegracht 85. Leiden. Muziekliefhebbers! Vro lijke gramofoonplaten vanaf 35 cl. Mooie koffergramo- foons v.a. f 25. Philips radio's vanaf f 25. Electr. motoren, radio-onderdelen, radiolampen, veren, naalden reparaties. Jan Vossen steeg 41. Leiden. 0 Het mes in dc kous en in de prijs! Enkalons met zw. naad f 3.95, Nylons m. zw. d f 2.90, Wol. 100 gram f 1.49. Zwarte sajet f 1.49 Krimpvrije jaegerwol f 1.39.1 Bij de goetjkope wolkraam I H. v. d. Bosch. De Trekpleister brengt morgen op de markt gras linnen lakens vanaf f 5,95. Slopen f 1.69. Zwanendons damespyama's f 10.35, linnen tafellakens f 5.95, directoires camisoles vanaf f 1,25, pracht onderjurk f 2.55, peig- noirstof f 1.25 p.m. Hoogstr. en Botermarkt. Let op de borden. Op dc markt v-oor halve prijs, alle kleuren kop en schotels, borden, dejeuners, botervloten, sauskommen, kaasstolpen, melkkannen, theepotten, zoulpotlen, bn- terpotten, melkbekers, kin derbekers, aardappelschalen, bierglazen. borrelglazen, bowlglazen, kattebakken, gaskousen. Deko voor Hol- lants. Donderdagavond 6 Maart, 7 uur: Meubel- en antiek- j veiling. Gelegenheid tot in brengen voor deze veiling! onder tel. no 25185 Afhalen gratis. De Directie. ANDIJVIEpar 700 gram I 0.87 SPINAZIE GOUDMMK per 500 gram I 0.82 SPERCIEBONEN par 500 gram 0.87 AARDBEIEN aulkerpar 225 gram 10.85 Administratieve kracht (VROUWELIJK) met interesse voor rekenwerk, en kunnende typen. te Voorschoten. Adverteert in de Nieuwe Leidsche Courant

Nieuwe Leidsche Courant | 1952 | | pagina 4