LANGEZAAL NIEUWE LEIDSCHE COURANT DONDERDAG 27 SEPTEMBER 13J Wringers vanaf 29.90 Elec. Wasmachines Erfes Hoover Gascomforen B.K. Emaille alle kleurerr Kachels vanaf 33. Stille Rijn 7 HERHALING is de TOVERKRACHT VAN DE RECLAME „Jaren geleden - 't was onder de West-Afrikaanse kust - belandden we in een orkaan die dagenlang aanhieldaldus begint Stuurman Steven z' n nieuwe relaas. „Geluk kig bracht onze schuit het er goed ai, maar op de ochtend, toen de lucht wat scheen op te klaren, hoorden we ineens een kreet van de uitkijk„Wrak aan stuurboord En jawelop nog geen drie streken dreei een sloep. Direct gingen we eens poolshoogte nemen. Het bleken 3 mannen en een vrouw te .zijn, maar allen zeer zwak. Voorzichtig werden ze aan boord gebracht. Toen ze na een paar dagen in staat waren iets van hun te vertellen, bleek, dt ze de enige overlevenden waren van een Spaans passagiersschip, op weg naar de Kaap, dat schipbreuk had geleden tijdens de orkaan. We beloofden hen tot Lissabon mee te nemen, en daar hadden we geen spijt van, want speciaal de vrouw was een aardige reisgenote. Vooral met mij kon ze het best vinden, en toen Lissabon in zicht kwam, werden we allebei een beetje sentimenteel vanwege het naderend afscheid. „Ik zou U zo graag een aandenken meegeven, Senorita", zei ik, „maar ik zou niet weten wat ik U nu zal aanbieden". Ze lachte. „Senor Steven", zei ze, STERLING meenemen. Dat is het beste wat ik op dit schip heb leren kennen. Ik beloof U: ik zal bij elke sigaret aan U denken en dan zeg ik bij mezelf: „Dank je wel, Stuurman Steven, en „STA OP STERLING!" Tweeling kinderwagen, crème. In goede kenburgerweg 8, Katwijk d. Rijn. Voor spotprijs, wegens plaatsgebrek, een staande salon-pathefoon met 35 pia- de helft Chr.' liederen. Tevens een Ford- autoklokje. Te bevragen na Donker Curliusstr. 24, Katwijk aan Zee. Reiswagen op luchtban den, gemakkelijk achter elke fiets te bevestigen. Prijs f 65. Te zien bij G. Besuyen, Voorstraat 13, Voorschoten. Wintermantel, groen, voor halve prijs, als nieuw, maat slank persoon. Adres Leidseweg 199. Voorschoten, halte tram Zilverfabiek Pracht handnaaimachine aangeboden, zonder gebre ken. Voor elk aannemelijk bod. Herenstraat 23, lx b. Net kosthuis aangeb. P.G. voor net jong persoon, in kinderloos gezin, met huise lijk verkeer. Prijs f 19.- per week, Was inbegrepen. Br. no 6029 bur. blad. 9 Zonnige kamer, ongemeu bileerd of gestoffeerd, te Leiderdorp voor dame. Evt met kookgelegenheid. Br. """"i dit blad. balcon ƒ7.20 p.w. Gevraagd: huis met tuin. Hogere huur geen bezwaar. Nesselaar, Levendaal 78a. Aangeb. Huis te Oegst- geest, beneden: kamer en sufte, gang, w.c., keuken, voor- en achtertuin. Boven: 1 slaapkamertje. Gevr. te Oegstgeest of Leiden, heel huis. Br. no 6027 bur. blad. Aangeboden in Soestdijk, Vrije woning, best. uit ruime zonnige zit-eetkamer, slaap kamer, keuken. Gevraagd dergelijks te Leiden of omgeving Br. aan C. Volker, Wassenaarseweg 4. KatwijK Diversen Alt op de Mare heeft Spartamotor 98 Sachs, duo, koplamp, gerevideerd f 325. Transportrijwiel als f 135. Idem heren en dames, elk f 130. Damesrijwiel, Ra leigh, Torpedo, Philipslainp! f 62.50. DamesrijwieJ f 45. Net meisje zoekt een] vriendin, 21 jaar, N.H. Br.| '026 bur. v. d. blad. 1 GEVRAAGD voor alle voorkomendt werkzaamheden. Alb. Kromhout, De Kempe- naerstraat 99, Oegstgeest. By bloedarmoede doet Beertjes honing wonderen! Er bestaat geen beter en goedkoper middel! Dosering 100 gr. dagelijks. Pot 450 gr. f 1.10, f 1.50 en f 1.65. Re formhuis Ligthart. Terwee-: weg 84, Oegstgeest. TeL 25610] D. Schilp, Haarlemmer straat 182, voor tafeltennis-1 artikelen, bats van Du Buy, Erlich, v. Zoelen enz. Netten, ballen, diverse merken, spel regelboekjes met voorbeel-l den, netposten, spellen, com pleet in doos. 9 Autoryles neemt men na tuurlijk alleen bij een be kende en erkende Autorij school. Een vanouds bekend adres is: „Grenshoek", Hoge Rijndijk 205, Leiden. Telef. 24134. Ook voor autoverhuur zonder chauffeur. Bruine bonen volop ver baar. Fa H. van der en, de Kempenaerstr. 55, Oegstgeest, tel. 21953. P. K. Koorsteeg 14, Leiden, Telef. 20766. 9 Wringerrollen gescheurd, versleten rubber losgelaten, wij bekleden ze voor U met een jaar garantie. In nieuwe wringers grote sortering, Ook elec. wasmachines. Hoover, Erres. Langezaal, Stille Rijn 7. 9 Jonge hennen. Verschil lende soorten van 4 tot 6 maanden oud. Alle ingeënt Billijke prijzen. Alleen eer ste kwaliteit. Erkend onder ïo. 955. Hoenderbedrijf P. J. d. Burg, Vlashovei Noordwijkerhout, Telef. "I - 393. Gashaarden, oadgeysers babycommode, keuken- geysers, pracht gasfornuizen, haarden, kachels, tafels, fau teuils. Kasten, 1- en 2-pers. ledikanten, opklapbedden, matrassen, electr. verfspuit installatie Nieuwe Rijn 60, bij h Hooigr, Tel. 7 50. Onbegrijpelijk zo'n kwall- teit glansvert voor 3 45 p kg. Per Vj kg 1 75 in 32 mooie kleuren Prima resultaat ge garandeerd Hel Emaiilehuis, Haarlemmerstr 265 B. Voor Katwijk: Noordeinde 7.

Nieuwe Leidsche Courant | 1951 | | pagina 4