CEMITTOr j. wm> J. DE LA BIJE NIEUWE LEIDSCHE COURANT KOERIERS Personeel gevraagd 0 Gevraagd voor direct een net meisje voor hele dagen, voor alle voork. werkzaam heden. J. A. C. Verhoog, Doezastraat 10a, Leiden. Personeel aangeb. 0 Betrekking. Heer, 33 jaar, R.K., gehuwd, zoekt betrek king. Onverschillig wat. In bezit van eigen auto. Ook in bezit van bromfiets voor evt innen van kwitanties. Br. no 5370 bur. blad. Te koop gevraagd Boeken te koop gevraagd. J. de Rooy, Papestraat 3A, Telefoon 22989. 0 I.g.st.z. kinderwagen. Te vens aangeboden prima elec- trisch „Etna" fornuis met pannen. Adres: Lagewaard 18, Koudekerk a.d. Rijn. 0 Mooi orgel gevr., li'efst eiken of met harp. Opgave merk. reg., prijs S. Door duin, Corn, de Wittstraat 27 Delft. 0 Een in goede staat zijnd' 1 pers. opklapbed, hangkast of hang-legkast, geyser. Tel. 20323. Te koop aangeb. 0 Amer. electr. wasmachine (127 V.) met electr. wringer, merk „Beevac". Tevens ter overname gasgeysertje. merk merk „Juncker Ruh" Donkersteeg 3. 0 Puch, bouwj. '39. Alles in prima staat. Eventueel genet gen te ruilen voor 350 cc. Tevens gevr. een lange leren jas. Br. no 5372 bur. blad. 0 Goedlopende stoeltjesklok, glazen wandkastjes, stoelen, ronde tafels, enz. Mahonieh. stoelen en ronde tafels te koop gevraagd. Haarlemmer straat 24. Tel. 23660. Repara tie-inrichting.. 0 Damesrijwiel, sportmodel, compleet en in goede staat, f 70. Driftstraat 5, na. 6 u. 0 Gladiolen, in prima snij- soorten, gemengd of op soort, in alle maten, gekeurd en behandeld. Lage prijzen. Gebr. van Egmond. Dubb Buurt 26. Rijnsburg. Telef. K 1718—2913. 0 Prima bewortelde Chry- santenstekken in vele soor ten, voor buiten en kascul- tuur. f 30 per 1000. Gebr. v- Egmond, Dubb. Buurt 26, Rijnsburg. Tel. K 1718-2913 Vlag, 4.50 x 2.60 mtr f 15, doofpot f 60, muziekstand f 250, kapstokmat f 1. in- maakpot f 2. Te bevr. van 10—1 uur. Oude Rijnzicht- weg 23, Oegstgeest. 0 Zware trap, 12 sport. Ge schikt voor schuur. Zuid straat 48. Katwijk aan Zee. 70 weckglazen. 1% en 2 1. merendeels „Vegla" met rin gen en klemmen f 25. Tevens kinderwagen en wieg. Bevr d. Keur. Dr de Bruijne- straat 10. Leiderdorp. 0 Een stalen motorboot met opstand (Citroën), 5te mtr lang. Op de helling te zien vaarklaar. Alles in prima staat. Br. no 5368 bur. blad 0 Prima rode en' savoye- koolplantrn. C. J. van Eg mond, Rijnsburgerwcg 43, n.b. Rijnsburg. 0 Bennard motor, geschikt voor kalkmolen of bootje. Hoofdstraat 97, Leiderdorp. Telefoon 22480. 0 Old finish huisk. ameuble ment, best. uit: 4 stoelen. 2 fauteuils, tafel. dressoir, theemeubel en kleed, samen voor 235,—. Tevens een stel eikenhouten stoelen. Lange- gracht 190. 0 Accordeon, pianoklavier. Tevens een prachtige gitaar. Adres: Korcvaarstraat 5, Tel. 24358. Wegens emigratie, electr. wasmachine, Am. 100,1- pers. ledikant, z.g.a.n. 20.-; compl. Kerstboomversiering met verlichting, uitschuifb. boekenplank, kinderledikant met gordijntjes en bedje, cither 10.—, poppenhuis, tekenbord met passer. Hoge- woerd 32 A Zeilsportartikelen K. MARE 26. TEL. 20781 Halfwas Slagersbediende GEVRAAGD J. A. DIEBEN Noordeinde 29, Leiden 0 Z.g.a.n. kinderwagen. Prijs f 85. Hooigracht 75. 0 Z.g.a.n. grasmachine. Prijs billijk. Te bez. bij D. Kralt, Katwijkerweg 42, Valken burg (Z.-H.). Diversen 9 Porseleinen kop en scho tels 39 ct. 5 delig nest scha len met randdécor, compleet f 2.98. Porseleinen theepot ten 98 ct, alle maten zelfde prijs. Koffiepotten f 1.49. Crèpie boterhambordjes 29 ct. I.V.A., Haarlemmerstraat 48. Nova, Noordeinde 43. 0 Cadeau!! Koffie-, thee- en suikerbussen, 3 stuks, prima emaille met nikkelen dek sels, bij aankoop van keu kenuitrusting. Wij hebben deze voorradig in alle kleu ren co prijzen vanaf f 64.95. Geldig tot 3 Juni. I.V.A. Haarlemmerstraat 48. 0 Solex-verhuur ƒ5.per dag. Al onze huurders zijn all-risk verzekerd. T. v d. Sluis. Zeemanslaan 39. Lei den. Bespreek vroegtijdig. Telefoon 26281 0 „Rosine" geeft de hoogste prijs voor goud, zilver en juwelen. Grote keuze in ver lovingsringen. gouden, zil veren en verzilverde artike len. Het adres voor alle reparatiën en uurwerken- Steenstraat 16. Tel 26854 Chrysanten-stekken aan geboden, vroege en latere soorten. Groot sortiment, zwaar bewortelcS, prijs 30.- per 1000 stuks. Gebrs. Van Egmond, Dubbele Buurt 26. Rijnsburg, Tel. K 1718/2913. janvossensteeg 47 Tel. 21286 CHRISTELIJK LYCEUM, Alphen a/d Rijn EERSTE TOELATINGSEXAMEN (voor klasse 1) zal gehouden worden op 18 en 19 JUNI A.S. Aangifte kan geschieden mondeling elke Vrijdag middag van 2 tot 4 uur in het schoolgebouw en schriftelijk vóór 13 Juni a.s. Formulieren voor aan gifte zijn bij de concierge te verkrijgen. De Rector A. J. SCHERPBIER. Ie en 2e KAPSTER GEVRAAGD bij H. BEDEKER VOORSTRAAT 73 KATWIJK AAN ZEE TEL. 2584 Gevraagd een nette aan komend BEDIENDE boven 16 jaar voor de Brood- en Banket bakkerij. Fa Gebr. Nagtegaal, Linde straat 8. Tel. 23169. Leidsche Textielfabrieken GEBRS. VAN WIJK CO. N.V. Herengracht 44 Leiden vragen een energieke MEDEWERKSTER leeftijd ca. 30 jaar voor de afdeling Breimodellen. Kennis der moderne talen, algemene ontwikke ling en artistieke aanleg zijn een eerste vereiste. Dames, die op deze betrekking solliciteren, moe ten goed kunnen breien, op de hoogte zijn van patroon- cn modetekenen; voorts kleuren en modellen kunnen beoordelen volgens de richt lijnen van de nieuwe mode. Geboden wordt interessante werkkring met goede perspectieven. Sollicitaties met volledige vermelding van reeds verrichte werkzaamheden op dit terrein, leeftijd, verlangd salaris etc. te richten aan c'e afdeling Personeelszaken. Modelwasserij Thijswijk fe Noordwijk Pickésfraat 35 vraagt voor direct 2 BEKWAME OVERHEMDENSTRIJKSTERS Dagelijks aanmelden. Autotocht Ouden van Dagen Gegadigden van 70 jaar en ouder voor de jaar lijkse autotocht van ouden van dagen op 19 en 26 Juni a.s. kunnen zich aanmelden op Vrijdag 1 en Zaterdag 2 Juni des middags van 35 uur in het gebouw van de Gem. Geneeskundige Dienst, Mare 13. Trouwboekje of persoonsbewijs een Hoofdbaas-Werkmeester Vereist wordt: veelzijdige practische ervaring op het gebied van i houd en reparatie van grote moderne machine-installaties, organ vermogen en de capaciteit om in deze verantwoordelijke lunet tactvolle, doelbewuste wijze leiding te geven. beschrijving van levensloop, opleiding cn ervaring, worden, vergeze „Dat zou ik denken. In dit deel van het bos woont niemand, dat weet ik zeker. Of er daarginds verderop nog iemand woont weet ik niet. In dat deel ben ik nooit geweest en daar komt bijna niemand in, want daar zit zoveel ongedierte en 't bos is daar zo dicht, dat er niet veel te beginnen is." Zo werd nog enige tijd gesproken met het vrouwtje, waarbij de drie bezoekers om beurten voor het apparaat mochten spreken. Ook Gerrit Tof had nu de juiste geluidssterkte te pakken en was weer ge heel op goede voet met de paddestoelen- plukster. Zo kwam men nog het een en ander te weten omtrent het dichte stuk bos. Na nog een glaasje bramensap gedron ken te hebben, nam Gerrit afscheid en verliet met Basje Kien ert Otje het huisje. Bi) de wagen gekomen stapten ze weder in en besloten eens om het dichte stuk bos heen te rijden. Daarbij werden twee punten vastgelegd, waar de andere mid dag tussen 1 en 3 uur iemand op wacht moest staan. Gerrit en Basje krgen' elk een tegen overliggende plaats aangewezen, aan de rand van het bos. Daarna ging het drietal weer naar het huis van Sjef Andersom, waar ze na een flinke rit zonder verdere gebeurtenissen aankwamen. Ze werden hartelijk verwelkomd door Sjef Andersom, nadat hun schoenen eerst door Hein Rammenas met het rolveeg- stofzuig-apparaat waren behandeld. (Wordt vervolgd).

Nieuwe Leidsche Courant | 1951 | | pagina 6