VROOM&DREESMANN ENIGE BEKWAME MEUBELMAKERS NIEUWE LEIDSCHE COURANT VRIJDAG 8 SEPTEMBER 1950 ameublement koop jè zo een twee drie maar niet, dat is een kwestie van overleg. Op de eerste plaats is het een hele uitgave en daar kunt U dan ook wel iets goeds voor verlangen. Ten tweede wilt U er tientallen jaren mee doen. Wij kunnen U daaromtrent gerust stellen. Onze jarenlange ervaring op dit gebied waarborgt U meubelen, die bekend staan om haar goede houtsoorten, haar uit stekende afwerking, en daarbij uiterst laag in prijs zijn. Ook met dit laatste houdt V D geducht rekening. Engelse hulskamer, eiken uitvoering, best. uit dressoir (175 cm.) met noten middendeur, uitschuiftatel, 2 armstoelen en 4 stoelen, bekleed m groene gewerkte velours 5VU** Eiken slaapkamer, in old finish uitvoering, best. uit ledikant met toog, 2 nachtkasten, drie deurskast, tafel, en 2 stoelen m. bekleding n»ar keuze Personeel gevraagd Dienstbode gevraagd. M. v. d. Akker. Hoorn 416, Alphen aan den Rijn. Het Rust en Herstellings oord „Weltevreden", de Laat de Kanterstr. 2. vraagt voor spoedige indiensttreding een flinke verpleeghulp. Extern, met voeding. Personeel aangeb. Meisje, 19 jaar, met Mulo diploma, zoekt werkkring. Onverschillig wat. Brieven onder letter M aan Boekhan del De Volharding. Katwijk aan Zee. Net meisje b.z.a. v. 2 hele dagen. Br. onder No 4101 Bur. van dit Blad. Meisje, 22 jr, G.G. zoekt plaatsing als hulp in de huishouding. Intern. Br. no 4100 bur. blad- Te koop aangeb. Afrasteringspalen, takken bossen en brandhout, tegen lage prijs. Van Leeuwen, St Aagtenstraat 21 (bij de Veemarkt). Tel. 20898. Wegens omstandigh. nwe Naturelle Nertz bontmantel, maat 44. Biesboschstr. 79 hs. Amsterdam. Hamilton Beach stofzuiger i.g.st. Prijs f 45. L. Dem- menie, Rijndijk 286. Voor schoten (Haagsche Schouw). Te koop gevraagd Ophoogzand, omg. Leiden "leine kwantums komen ook aanmerking. Br. no 4099 ir. van dit blad. Diversen Land-tuinbouwartikelen. Prikkeldraad, harmgaas, kip pengaas, horrengaas. voer- emmers, varkenstroggen, as falt, veevoederfornuis (100 1-) weckglazen, melkemmers maten, gewichten, bagger- stokken, baggerneïten, zwe pen, koptouwen, klompen, ijzerwaren. Let op. Goedko per adres. Doet U voordeel H. J. C. Beerenfenger, Nwe Beestenmarkt 19, Schapen- Leert E.H.B.O. In deze tijd van spanning kan het U te pas komen Einde Sept. begint de nieuwe cursus van de Eerste Leidsche E.H.B.O.- Brigade in het gebouw ge neeskundige dienst Mare. onder leiding van Dr H. W. J. W. J. Kortmann. Inlichtin gen bij W. Schreuder, Haar lemmerstraat 89. Tel. 22421. i Kippenhouders. Bij inleve ring van deze advertentie ontvangt U 5 Kilo pracht kwaliteit Gerst (nieuwe oogst) voor 1.45. Prima voer voor kippen. Zaadhan- del W. Segaar Czn., Dief- steeg 8, Leiden. „Rosine" geeft de hoogste prijs voor goud, zilver en juwelen. Grote keuze in ver lovingsringen, gouden, zil veren en verzilverde artike len. Het adres voor allei reparatiën en uurwerken. Steenstraat 16. Tel. 26854. Goedkoop wild. Wilde eenden f 2.25 per stuk, soep kippen f 1.50 per pond, pou- let f 1.50 per pond, braad kippen 35 per stuk. De Bruijn, Hogewoerd 72. Tele foon 25031. Waarom is het Landbouw- huis goedkoop? Omdat het alles zelf doet. Geen perso neel heeft, dus goedkoper dan anderen. Voor Uw zui- velgereedschap. ijzerwaren, touwwerk, kortom alls wat U nodig heeft. H. J. C. Bee renfenger, Nwe Beesten markt 19. Tel. 23151. Wij zün ruim gesorteerd alle soorten meubelen, matrassen, opklapmatrassen, ledikanten, bedstellen, de kens, trap- en ganglopers, divans, gordijnstoffen, vloer kleden, tafel- en divankle den, Woninginrichting Henk Regeer, Haarlemmerstr. 105 en 101, tel. 26602, een naam met vertrouwen. Betere Muzieklessen. Van ouds aanbev. adres. Muziek instituut Van Wouw, Rapen burg No 1, Tel. 20458. Piano, Accordeon, Guitaar, Mando line, Banjo, Fluit. Goed muziekonderwijs v. serieuze leerlingen, welke in bezit van instrument zijn. Oude matrassen? In dag Uw oude matrassen maakt tot nieuwe. Overtrek ken en bijvullen. Wie goed wil slapen moet zijn matras sen bij I. v. d. Blom laten maken. Kort Galgewater 2. Koopt geen lamp voor l onze modellen gezien hebt. Kappen vanaf 12.50. Houten kronen, 6 arms, compleet m kapjes 59.—. Radio, Stof zuigers, Strijkijzers, alle maten Philips gloeilampen. A. de Lange, Hoge Rijndijk 74, Tel. 23425. 6 Stuks Limonade glazen samen 49 ct. Prima kwaliteit glas. Alleen met inlevering van deze advertentie. Geldig tot 16 September. I.V.A., Haarlemmerstraat 48. - Nova, Noordeinde 43. Leiden. Wederom ontvangen Vegta Weckglazen. - Porceleinen Theeserviezen, 15 dig. 29.75. Porceleinen kop en schotels 1.35. Kop en schotels 0.49. B K. pannen, emmers, teilen, keukenuitzetten, broodtrom mels. A. de Lange, Hoge Rijndijk 74. Tel. 23425. Muzieklessen. Veraange naam Uw winteravonden met muziek. Prettige lessen. Goede resultaten. Instru ment in bruikleen. Ook Klavarskribo. Privé- en clublessen. Condities billijk. Piano - orgel - accordeon - gitaar - mandoline - banjo. D. Kuiters. Haarlemmerweg 41. Tel. 21314. 0 Porseleinen theepotten 49 cent, 2e keus, zonder deksel. Koffiepotten, 2e keus, zonder deksel 69 ct. Kop en schotels 39 ct. Grote diépe borden 35 ct. Sauskommen 1.69. Losse kopjes met oor 29 ct. I.V.A., Haarlemmerstraat 48, Nova, Noordeinde 43. Grote party mooie gramo- foonplaten, vanaf 35 ct. kof- fergramofoon 25,-, .Accor deons vanaf 25,-. Philips radiotoestel 25. Sloop radio toestel 6.50. Luidspreker 5.-. Radio onderdelen, enz. Janvossensteeg 41. W oningruil Spoed LeidenAmster dam. Aangeb. mooie flat te Amsterdam tegen woning te Leiden of directe omgeving. Brieven aan L. F. Servaas Zn. Hogewoerd 17. Leiden Plaats 'h oerier 't is dé manier Neerlands meest gebruikte wasmiddel - Oo. m o N.V. in Liquidatie vraagt BOEKHOUDER Voor directe indiensttreding gevraagd Aanmelden: N.V. LEIDSCHE MEUBELINDUSTRIE Hoge Rijndijk 94 Gevraagd een flinke BANKETBAKKERS- BEDIENDE Aanmelden bij K. J. BRON, ParkJaan 263. Katw. a Zee. Na 6 uur 's avonds: FLINK DAGMEISJE melden D. VERBOON, GEVRAAGD: Nette Brood- en Banket- bakkersbediende P J. v. Kempen, Hogewaard 50. Koudekerk a. d. Rijn. Telef. 327.

Nieuwe Leidsche Courant | 1950 | | pagina 6