voeten VERTEGENWOORDIGER Twijnsters Haspelaarsters Opmaaksters en Leerlingen Voor MOEDERDAG naar ,,'t ANTIEK BINNENHUIS" MUUSSE, Hooigracht 59, Leiden, Telefoon 23264 ==J OMYL PRO®! MerfeïntenhWnn*. 2 Trannosan Uitvoering D.O.S. DOOF? MEISJE HOUTEN KROON, ADMINISTRATIEVE KRACHT >48jffiUWE LEID6CH® COURANT 3 WOENSDAG 5 MEI 1948 nek 1an het erf van School en Kerk Sport en W edstrijden Beroeping stcerk Ned. Herv. kerk. Beroepen: te Game- n G. Boer te Putten; te Punnerend J. ihaap te Punmerland (toez.); te Wol- iaartsdijk Ph. M. Becht te Elim; te IJs- nstein (toez.) W. L. Tukker te Bles- Bedankt: voor Boskoop C- G. Wiegers St. Pancras; voor Hardegarijp G. J. ensink te Dalen; voor Rotterdam-Hille- !rgberg (5e pred.pl.), nadere beslissing, Buuren te Hoornsterzwaag: ioi de benoeming tot godsd.-ond.-voor- inger te Hijlaard-Huins-Lyons A. Ka- i, voorg. Ver v. VTijz. Herv. te Maas- |k-De Lier. Geref. kerken. Tweetal: te Groningen itJvac.-P. v. Strien) W. Diepersloot te Fra- v. Weg te Bussum. Beroepen: te Duurswoude-Wijnjeterp D. L. Brederveld te Vlagtwedde. Aangenomen: naar Delfzijl (evang.- red.) S. Boerma, cand. en hulppred- te 'juohem; hij bedankte voor Roodeschool. Bedankt: voor Kralingsoheveer D- uiper te Rilland-Bath voor Schiedam le Graaf) P. Kuijper Jr te rkenjBapt. gemeenten. Bedankt: voor Nieuw- ^eweerdinge G. Brongers te Enschedé. i itaat rvP0St- ■eibad 1 6eh, ereni 61 gra-ji ten: A. C. Bruggeman te Oud-Gastel, J. G. Hetjltjes te Kerkrade, H. J. van Heiningen te Kerkdriel en A. C. M. Hommers te Eind hoven. WAGENINGEN, 1 Mei. Geslaagd: prop. ex.: P. Roodhuyzen, J. Ruinard, R. Arnold- Blk. J. B. van As. A. Bakker. R. W. Becking. J. Bensink. mej. E. de Boer, W. v. d. Broek. E. G. J. Bruggink, J. P. van Buytenen. C. Bijkerk. F. J. van Dillewijn, M. Draisma. J. M. Fokkelman, B. G. de Glee. B. B. Glerum. H. ter Haar. mej. F. B. Hardick, J. J. Helt huis. J. de Jong, F. J. Kailola, A. Kannegie- -1. Knol, W. P. de Leeuw, C. F. Lekker- kerker, mej. L. Maas. J. P. van Male. H. A. v d. Meiden, Th. P. Meiman. M. P. Ooster- I, A. Oudman, W. Oudshoorn. F. Pol lack. A. Quak, G. H. Raets, J. Rombach. C. Rijpma, G. Y. Schilstra, E. F. Schiltman. J. Schokking. J. A. J. Stolwijk. Tan Hong lg, mej. G. H. Ubbens, S. van Veen. D. Vries, P. de Vries, R. E. F. de Vries, E. B. Wagenaar. H. J. Weide. R. Zandvoort. E. J. /an Zuilen. AMSTERDAM, 4 Mel (Gem. Univ.) Ge daagd: doet. Geneeskunde mej H C Boon, mej C J Grootenboer en de heren J A Rie del. F H F M v. d. Asuum. L P Kramer. C R A Ronnen, J M H van Lieshout en H Bartels; cand. geschiedenis: M J v Lennep Grote juwelenroof uit Museum te Hoorn Inbrekers hebben zich in het West fries Museum te Hoorn meester gemaakt een aantal kostbare antieke gouden horloges uit de 17e en 18e eeuw, vele gouden oorijzers e.d. Er zijn diverse stukken van wereldberoemde zaken Parijs en Londen bij. Sterk staaltje. Een briefkaart, die te Waitsburg in de Washington door iemand werd ge- terwijl men aan de briefkaart mei in niet-tang een biljet van vijf dollar lechtte, kwam heelhuids met het biljet handen van de geadresseerde in Port- (Oregon) aan, aldus A.P. Inventarisatie land- en tuinbouw begint morgen. De inventarisatie van de land- en tuin- juw begint op 5 Mei, zulks om de voed selvoorziening voor het lopende oogst- veilig te stellen. Veertig ameublementen verbrand. Zaterdagavond brak door onbekende oorzaak een brand uit in de meubel fabriek van de fa. Van Rulo te Eindho- i. De fabriek met 40 complete an blementen, machine-installaties en grote voorraad hout werd verwoest. D.E.S.-seriewedstrijden met 25 twaalftallen Aan de D.E.S.-series, die op Hemel vaartsdag te Delft worden gehouden, nemen 25 twaalftallen deel. Er wordt in 4 klassen gespeeld met wedstrijden van 2 X 10 min. In de le kl. speelt mee Rust Roest uit Eindhoven. Verder Excelsior, V.E.S., V. E.O., D.E.S. en een sterke Pernix I/II combinatie. In de 2e kL spelen 7 twaalftallen, waar onder we opmerken het 2e twaalftal van de Delftse N.K.B.-club D.K.C. De Pernix II/III comb, zal in D.K.C. II, Excelsior II, Rust Roest II, O.D.I. I, D.O.S. I en DH.S. II sterke tegenstanders ontmoeten. In de 3e en 4e kl. spelen weer 6 twaalf tallen mee van bovengenoemde clubs. Het programma wordt in 15 ronden afgewerkt van 10—16.10 uur. Rijnsburg Ds Brandsma bedankte weer Ds N. Brandsma heeft bedankt voor het beroep der .Chr. Geref Gemeente te Papendrecht. Plechtige herdenking. Vele inwoners in onze gemeente her dachten gisteravond de gevallenen. In een plechtige herdenkingsbijeenkomst sprak "allereerst ds Bonting, die er op wees, dat er veel van de glans van de bevrijding verloren is gegaan. Hoe blij waren wij, toen de Canadezen kwamen. Wij jubelden en zongen. Ook nu zijn wij vrij. Laten wij werkelijk tonen, dat wij vrij zijn, aldus spr. Kapelaan Gastele sprak over het heden. Wij moeten hen gedenken, die voor onze vrijheid vielen, zo zeide spr. Zij, die voor de geweerlopen stonden, zagen slechts de toekomst. Door hun bloed kregen wij de vrijheid. En wij dienen die zo goed mo gelijk te gebruiken. Ds De Wal begon zijn rede met te zeg gen, dat als er één ding lastig is, dit de toekomst wel is. Nieuwe angsten bedrei gen ons. Maar niemand kan de toekomst voorspellen. Alleen de Bijbel deelt ons hieromtrent iets mede. Deze zegt, dat de wereld in rook en vlammen zal opgaan na hoogste otter brachten. Nadat een koor onder leiding Alphen aan den Rijn De doden herdacht Vele honderden kwamen gisteravond bijeen op het Raadhuisplein om die plaatsgenoten te gedenken, die in de bé- Bondsdag C.K.B. in het Hilver- sums Sportpark Een record aantal twaalftallen neemt op 2e Pinksterdag aan de Bondsdag de C.K.B. deel. Niet minder dan twaalftallen schreven in. Pernix en DVS (Utrecht) vestigen met ieder 6 twaalf tallen eveneens een record. Behalve de indeling der le kl. is van het programma nog niets bekend. De 24 le klasers zijn in 8 groepen van 3 ingedeeld. De acht winnaars spelen de kwartfinales, de winnaars daarvan de halve finales, die tenslotte de finalisten BONNENLIJST VOOR DE KOMEISDE 14 DAGEN BONKAARTEN KA, KB, KC 806 361 Melk: 5 liter melk 363 Melk: 7 Mter melk 366 Vlees: 100 gram vlees 367 Vlees: 300 gram vlees 368, 369 Boter: 250 gram boter of mar garine of 200 gram vet 388 Algemeen: 250 gram kaas of 312% graait korstloze kaas 386 Algemeen: 400 gram brood of 1 rantsoen puddingpoeder/vermi celli ed. 384 Algemeen: 1600 -gram brood (gel- diig t/m 15 Mei) 373 Reserve: 800 gram brood (geldig t/m 15 Mei) 374 Reserve: 200 gram kaas of 250 gr. korstloze kaas 376 Reserve: 400 gram brood (geldig t/m 15 Mei) BONKAARTEN KD, KE 806 863 Melk: 12 liter melk 866, 867 Vlees: 100 gram vlees 868 Boter: 250 gram boter of margd- rine of 200 gram vet 869 Boter: 125 gram boter of marga rine of 100 gram vet 888 Algemeen: 100 gram kaas of 125 gram korstloze kaas 886 Algemeen: 400 gram brood of 1 •rantsoen puddingpoeder/vermi celli e.d. 884 Algemeen: 400 gram brood (gel dig t/m 15 Mei) 873 Reserve: 400 gram brood (geldig t/m 15 Mei) BONKAARTEN ZA, ZB, ZC, ZD, ZE, MD, MF, MG, MH 806 (byz. arbeid, a.s. moeders en zieken) Geldig zijn de bonnen van de strook E. Deze bonnen zijn 14 dagen geldig. Bovenstaande bonnen kunfien reeds Vrijdag worden gebruikt, met uitson dering vam de bonnen voor melk, waarop eerst op Maandag 10 Mei mag worden gekocht. zullen opleveren. De finale wordt geleid door de heer B. Broekman, techn. comm. de C.K.B., en wordt gedeeltelijk door de N.C.R.V. uitgezonden. De le kl. groe pen zijn als volgt: I: D.I.O., Z.K.C., Ijs vogels; II: V.E.S., R'dam-Zuid, Exc. Spor tief; Hl: Vriendenschaar, K.V.S., Voltref fers: IV: Excelsior-comb., Snel, D.V.O.; V: D.V.S., Oranje-Wit, V.E.O.; VI: Thor, Fiks, S.S.S.; VII: Pernix, PK.C, S.M.S.; VIII: D.K.O.D., O.D.I., D.V.V. DE KOMENDE RONDE VAN ALPHEN De 'komende achtste ronde van Alphen, die 2e Pinksterdag zal worden verreden op het parcours nabij het raadhuis te Alphen aan den Rijn, belooft de meest interessante te worden in de geschiede nis "van deze ronde. Reeds meer dan 70 beroepsrenners zijn thans gecontracteerd, o.m. verschillende prominenten uit de juist afgelopen ronde van Nederland. Zo zullen wiji de bekende Belg Louis Poels kunnen zien rijden (winnaar van Parijs-Brussel 1Ö48), zijn niet rainder bekende landgenoot Guus van Meerlo (winnaar van de Schaal- schelf 1948) en de Hollanders: Kees Pel- lenaars (winnaar van de rönde van Al- phen in 1944 en 1945), Kees Bakker, Bouk Schel MngenhoudtHenk Lakeman en vele andere bekende koersers. Het veld amateurs bestaat uit 55 tiers, die allen de laatste tijd van deden spreken, terwijl 40 nieuwelingen aan de start zullen verschijnen. In tegenstelling tot andere jaren zal het programma reeds as. Zaterdag in de handel komen. Het is uitgegroeid tot een ronde-krant, waarin niet alleen de namen van de renners, die in de ronde zullen starten, zijn opgenomen, doch waarin ook veel lezenswaardigs is te lezen over de geschiedenis van de „ronde \/an Alphen". LISSER BOYS 1—TER LEEDE 1 Hedenavond, 6.45 u., speelt Lisser B. 1 voor de Zaterdagmiddagbeker tegen Ter Leede 1. Wanneer? Christus is de Koning der koningen. Laten wij daar op vertrouwen, aldus ds De Wal. Dat is tevens onze roeping. Wij herdenken de gevallenen en de bevrij ding. Maar ook moeten wij deze week gedenken, dat Christus heeft overwonnen en regeert over alle volkeren. Hierna zongen allen twee coupletten het volkslied. Om acht uur werden onder klokgelui twee minuten van vol komen stilte in acht genomen. Na afloop werd bij de nieuwe gedenkzuil een krans gelegd. JCth le/n LANG ZAL MOEDER LEVEN! Voor Moederdag een echte tractatie van Van Vreedendaal. Een kostelijke taart, in groot of klein for maat, als gewoonlijk gebakken van eieren en zuivere boter. Komt vooral tijdig bestellen TEL. 2512 Taxibedrijf H. Noort Zn. Luxe auto's Taxi's Ook Tooringcarbe drijf KANAALSTRAAT 1 RIJNSBURG Groot aantal terechtstellingen in Griekenland Te Athene zijn gisteren voor de bij de opstand van Dec. 1944 begane moorden 25 communisten dood geschoten. Er is voorts opdracht gegeven nog 115 andere communisten te fusilleren, die in diverse gevangenissen ten plattelande vertoeven. Naar verluidt volgen er dan nog 83C heer D. van Vliert een bed had gezongen, sprak burgemeester Schokking een her denkingsrede uit. Spr. wees er op, dat men bijeenkwam om te gedenken, te herdenken en te denken. Herinnerd werd aam de dag der bevrijding, nu drie jaar geleden. Een woord van eerbiedige nagedachtenis werd gewijd aan <üe bur gers, die dit niet meer mochten beleven. Spr. wees op het voorrecht, dat we dót nog in eensgezindheid kunnen doen. Achtereenvolgens werd gesproken over de zin van het 'herdenken, de Goddelijke gang door deze wereld, de opdracht, die de ware vaderlander beeft te vervullen, en de betekenis van het vaderland. Ons wacht de taak, iedere dag opnieuw, in Gods kracht te werken en ons zo als ware zonen van dit volk te openbaren. Het koor zong hierna: „Blijf bij mij Heer". De heer A. Hofland declameerde een verzetsvers, waarna de voorzitter van de plaatselijke afd. „Stichting 19401945" de twee-minutenstilte aankondigde. Burgemeester Schokkirag legde namens het gemeentebestuur een krans bij het tijdelijk gedenkteken. Velen volgden zijn voorbeeld. Onderwijl zong het koor: „Bo ven de sterren". Het gezamenlijk zingen van twee coupletten van het Wilhelmus vormde hert einde van deze plechtigheid. Padvinders vormden een erewacht bij het kruis. Een goed kerkconcert. Het eerste kerkconcert van Maandag avond in de Ned. Herv. Kerk, Juliana- straat, is geslaagd. Wellicht had de be langstelling groter kunnen zijn, maar daar staat tegenover, dat, hoewel de leek op dit gebied ook de zang en muziek zeker had kunnen waarderen, enige mu zikale ontwikkeling gewenst was. Con- certisten waren: Mevr. Alice Samson- Golaz, Alphen a. d. Rijn, sopraan; mej. Ellen Mac Gillavry, fluit; de heer W. A. Houtman, Schiedam, orgel. Zowel indi vidueel als gezamenlijk deed dit drietal het publiek genieten van ware kunst. De liederen droegen een geestelijk karakter. De baten komen aan plaatselijke Chr. kleuterscholen. Bijeenkomst van „De Jonge Kerk". In het verenigingsgebouw naast de Ned. Herv. Kerk hield de „Jonge Kerk" een vrij goed bezochte vergadering. De heer P. de Pater sprak over het communisme en de houding, die de Kerk daartegen over heeft. Achtereenvolgens werd stil gestaan bij de Russische oorlogspraesta- ties, het Russische volkskarakter, Czarentijdperk en de aanvaarding v consequent doorgevoerde leer van Markx. Ook de toestanden op godsdienstig ge bied werden besproken en tenslotte werd gewezen op de noodzakelijkheid practisch Christendom. Hier heeft de Voorhout Een goed idee beloond De directie cer Ned. Spoorwegen heeft aan de heer D. Kruithof, ploegbaas bij de Ned. Spoorwegen alhier een beloning f 25 toegekend voor het geven van rijzingen, die geleid hebben tot ver betering van het zijspoor aan de spoor lijn LeidenHaarlem. Aanbesteding gemeentewoningen. Aan de agenda voor de openbare raads vergadering op Vrijdag 7 Mei a.s. is nog het volgende punt toegevoegd: de on derhandse aanbesteding voor de bouw 34 gemeentewomngen. De voorbe rg voor de bouw van deze wonin- js nu zo ver gevorderd, dat tot aan besteding kan worden overgegaan. B. en W. stellen de raad o.m. een huurkoop regeling voor. In hun prae-advies her inneren zij er aan, dat een groot aantal woningen direct het eigendom van de bewoners kunnen worden. De resterende woningen zullen van gemeentewege wor den geëxploiteerd. B. en W. menen, een goede oplossing te hebben gevonden in deze huurkoop regeling. Dit systeem is een middel om door velen begeerde woning in eigen dom te verkrijgen. Als hoofdpunt van het prae-advies leden B. en W. de raad een voorbeeld an een financiële regeling aan. De te bouwen woningen kunnen voor rfc f5.50 tot f 6 per week in koop worden gegeven. Door eventuele verschillen tussen aan- ;mingssom en het van rijkswege vast te stellen bedrag kon de weekhuur nog niet definitief worden vastgesteld, doch boven het bovenomschreven bedrag zal de wondnghuur niet komen. Een waar borgsom wordt niet nodig geacht, daar reeds in het eerste jaar een flinke som wordt afgelost. De totale bouwkosten komen op f8000 per woning plus f 1000 grondkosten. Aanschaffing van filmapparaat. Voor de aanschaffing van een film apparaat voor de bijzondere scholen me nen B. en W.. dat het gewenst is. aan één schoolbestuur de gelden voor de aankoop van dat toestel te verschaffen, ni die school, met het grootst aantal leerlingen, i.e. de R-K. Jongensschool. De aanschaffingskosten van dit projestie- apparaat zullen f577.50 bedragen. Korte plechtigheid. In een korte plechtigheid werden gis teravond-de doden herdacht. De muzeik- verenigingen marcheerden door het dorp, voorafgegaan door een afdeling van de verkennerij, uitgerust met trommels en hoornen. Tijdens klokgelui waren er twee minuten stilte. Op de speelweide werd door de muziekverenigingen het Wilhel mus gespeeld. Ook werd de dodenmars van Chopin ten gehore gebracht. Het R.K. kerkkoor zong enige liederen. Onder de vele aanwezigen bevonden zich de burgemeester en de wethouders. Kerk een taak e mogelijkheid om bodig te maken. i hier ligt ook de enige N.V. SAJETFABRIEKEN P. CLOS LEEMBRUGGEN vraagt voor spoedige indiensttreding: Aanm.Afd. Personeelszaken, Kantoor Langegracht 14 DAAR ZAL IK WEL SLAGEN VOOR EEN GESCHENK VAN BLIJVENDE WAARDE Piepkuikens PIEPKUIKENS F 0. JONGE HAANTJES F 1.35 JONGE HAANTJES F 2.90 'sSZ BRAADKUIKENS F 6.40 SOEPKIPPEN F 6.50 WILDE KONIJNEN F 4.75 HANENPOULET F 2.50 per P' DE BRUIjN, 'h Hogewoerd 72. Telef. 25031. verdelg ze met Een krachtig werkend middel ter verdelging van vliegen, muggen, wandluizen en an- ORGANON - OSS Personeel gevraagd Kamers gevraagd door een rustig echtpaar m. 1. zonder kinderen, liefst met gebruik v. keuken of kook gelegenheid. Br. no. 8751 bur. van dit blad. Kamers gevraagd. 2 Nette vrienden vragen gemeubil. kamers tegen 1 Juni, b.b.h.h. Br. no. 8750 bur. v. d. blad. 9 Te huur gevraagd. Vier dames-studenten zoeken kamers per 1 Juni as. Br. no. 8749 bureau van dit blad. Gevraagd voor één of twee ochtenden in de week een nette werkster. Bogaars, Thorbeckestraat 68. Net Meisje van $—5 voor huish. bezigheden, 's Zon dags vrij, Woensdag tot 12 uur bij Mevr. Perdeck, de Laat de Kanterstr. 32, hoek Cobetstraat. Net dienstmeisje gevraagd van 85 uur, Stationsweg 6. Gevraagd een dagmeisje van 92 uur, met middag- kost. Cobetstraat 34. Te huur aangeb. Te koop aangeb. Mooie grote kamers - te huur op le stand, gelegen aan spoor en tram, ook voor twee vrienden. Boerhaave- laan 17. Bad met prima gekeurde geyser ƒ100. Te bevragen T. Zwanenburg, Hoge woerd 37. Dames- en jongensrywiel met origineel torpedonaaf. Levendaal 151A. Prachtig spelende maho niehouten staande salongra- I mofoon m. grote partij I platen. Polidor koffergra- mofoon en mooie eiken pathéfoon m. platen, door omst. zeer lage prijzen. Te koop gevraagd 9 Orgel te koop gevraagd en prima piano. Cont. bet. Omschr., merk, reg. en prijs 't Hart, Damstraat 50, Maassluis. Radio-onderd., luidsprekers, enz. Jan Vossensteeg 41. Leiden. Twee gebr. dames- en 1 gebr. herenrywiel in prima staat. W. v. d. Wiel, Rijwiel- handel. Koningstraat 2. Wegens plaatsgebrek eiken dressoir en 2 crapauds met 4 stoelen. Schoolstraat 3, Oegstgeest. Modern dressoir, z.g a.n., en uitschuiftafel, pendule- klok. T. Rozendaal, Jaagpad 35, Leiderdorp, bij Doesbrug. Wegens vertrek naar het buitenland slaapkamerameu blement (blank eiken), door een vergissing nog niet ver kocht, ƒ250. Dozystraat 6, Leiden, bij Hoge Rijndijk. Een tweeling wandel wagentje en tweeling zomer- manteltjes, leeftijd 1%2% jaar. Te bevr. 's avonds na 6 uur. Hoogl. Kerkgracht 7 boven. Diversen Moederdag. Geef Moeder een luxe schrijfmap, inhoud: 10 dubbele vellen schrijf papier, 10 enveloppen, 10 correspondentiekaarten, 10 bijpassende enveloppen, 10 briefkaarten, een vloeiblad. Compleet slechts 1.65. Papierhandel N. Padden burg, Nieuwe Rijn 11. Verloren op 3 Mei tussen 2 uur en 3.30 een gouden damespolshorloge m. plastic rose bandje, gaande van Wolsteeg naar Soembastraat. Verliezer zeer gedupeerd, gedachtenis. Gaarne terug te bezorgen tegen beloning. Mevr. v. Goozen, Wolsteeg 5 hoek Langebrug, Leiden. Vloerkleden. Perz. kleden, enz. zijn een kostbaar bezit. Laat ze daarom tijdig door ons repareren. Wij maken [blijvend motvrij. Desgewenst in enkele dagen klaar. In- lichtingen vrijblijvend. Atelier Marokko, Buiten ruststraat 8A. Te Huur gevraagd Een dame, bb.h.h., zoekt 1 of 2 ongemeubll. kamers met kookgelegenheid. Br. No. 8752 Bureau Blad. Plaats een KOERIER 't is de manier Voor het vervaardigen van tekeningen voor drukwerk i worden zo spoedig mogelijk gevraagd: a. Bouwkundig tekenaar b. Werktuigbouwkundig Tekenaar. Hun, die in de practijk werkzaam zijn geweest en belang stelling hebben voor de theoretische zijde, wordt een pret tige werkkring aangeboden. Brieven met opgave van opleiding, vroegere en tegen woordige werkgevers, leeftijd, godsdienst, verlangd salaris, onder No 8754 aan het Bureau van dit Blad. Amerikaans© doctoren constateerden-. e/ O O bij 2 van de 3 vrouwent Vermoeide, brandende dank zij dit bruisende wonderbad I en brandende voeten in aanraking komen met het melkwitte, schuimende Trannosan Voetbad. Zie, neen, voel hoe de weldadige zouten, zuurstof en koolzuur bruisen en parelen als champagne tegen Uw voetzolen, rond Uw hielen, tussen Uw arme tenen. Alle vermoeidheid is als bij toverslag verdwenen. Uw voeten zijn weer fris, veerkrach tig en welriekend. Morgen loopt en staat U zonder pijn- Ook uw huid kan binnen 14 dagen mooier, gezonder en gaver worden. Pas deze Palmoüve Schoonheidskuur toet Was Uw gezicht met Palmolive Zeep. Masseer het weldadig-zachte Palmolive-schuim slechts één minuut in Uw huid. Spoel daarna af. Doe dit 3 keer per dag. Twee weken lang. En U ontdekt, wat de 36 bekende huidartsen bij 1285 Amerikaanse vrouwen (die de Palmolive Schoon- heidskuur ook toepasten) zagen: een fraaiere huid. Op één bon twéé stukken PALMOLIVE te geven door de Chr. Gymnastiekvereniging op Dinsdag 11 Mei a.s. 's avonds 8 uur VOOR DE NIEUWSTE rROUWAUTO's GARAGE DE JONG. Alleen Weer een speld horen vallen kunt U met een hoorapparaat van CENTRALACOUS, STRAATWEG 85 Rotterdam-N. GEVRAAGD IN KLEIN GEZIN B. OUUWERKERK NIEUWE RIJN 40 De Heer J. A. BRUYN hoopt a.s. Vrijdag 8 uur in „Rehoboth" Rapenburg 10. te spreken over DE BRUID DES LAMS Oliegoederen A. Lepelaar, Haven 34. Telefoon 20957. 5-LICHTS. COMPLEET F 39.50. ic Bonbons-Chocola GEVRAAGD: (mnl. of vrl.) bekend met loonadm. by voorkeur ook met kostprys- berekening. Volledige sollicitaties te richten aan N.V. ZUID- HOLLANDSCHE MACHINEFABRIEK en CON STRUCTIEWERKPLAATSEN, Zoeterwoudseweg 11, Leiden. Levensmiddelenfabriek vraagt: Brieven met uitvoerige inlichtingen over tegen-' woordige en vroegere werkkringen, omzet per maand, verlangde condities en referenties onder No 6231 aan Arc's Advertentiebedrijf, Kettingstr. 2, Den Haag.

Nieuwe Leidsche Courant | 1948 | | pagina 3