Lentefeest Lisse opende vandaag zijn poorten Brood van Leenheer NIEUWE IjEIDSCHE COURANT 7 DINSDAG M DECEMBER 1M* Dr A. J. VERHAGE SPRAK DE OPENINGSREDE UIT Ondier groote belangstelling van de vak- mensehen heeft hedenmiddag te Lisse de opening plaats gehad van de eerste tentoon stelling van de serie van 4, wel'ke dezen' win ter zullen worden gehouden door die stich ting „Bloemlust." Deze officieele opening werd verricht door dr A. J. Verhage, voorz. van de Alg. Ver. voor bloembollencultuur. De voorzitter van de afd. Lisse, de heer C. J. Segers, van de Algemeene Ver. noemde het een „foijzonderen dag," want 't is niet zoo maar een bloemententoonstelling, neen, *t is een tentoonstelling met een geschiedenis en een toekomst. Ongeveer een jaar geleden is het, dat op onze aMieelingsvergadering het voorstel ge daan werd om te komen' tot stichting van een permanent tentoonstellingsgebouw, aldus ®pr. Ofschoon het bestuur wel eenigszims "sceptisch stond tegenover deze plannen', meenden wij toch dat er iets gedaan moest worden, want een goede ten- toonstelIling6ruimte heeft ons vak niet. Een commissie werd benoemd om deze plannen nader üdt te wer ken en de moge lijkheid er van te overwegen. Deze commissie heeft veel, zeer veel werk verricht en haar past hier wel een woord van dank voor alles wat zij gedaan heeft en nog steeds doet.. Maarreeds spoedig bleek het, dat, wat wij meenden rnoodig te hebben, na- C. J. SiEGERS. melijk broeabe- drijf, showroom, warenhuis, enz., wiet door Lisse alleen tot stand kon komen.. Of de zaak moest door het geheele vak gedragen wonden, of wij moesten bijzondere hulp ontvangen van andieren. Welnu, dat laatste gebeurde! Door de directie van „Bobaho," Hollandöch groot ste bloembollenveihng, werd ons een' zoo Stadsnieuws Pension- en kamerverhuurders organiseeren zich Afd. Leiden werd dezer dagen opgericht. Op uitnoódiging der Contactcommissie van Bedrijfs-Horeca kwamen vele pension- en kamerverhuurders in „Royal" bijeen. !_->•De heer J. Witte, onder wiens leiding deze goed bezochte vergadering stond, sprak een woord van welkom, waarna hij wees op de band, welke de pension en kamerverhuurders aan Bedrijfs-Horeca bindt en welke band indertijd door de Commisse-Weltersom werd opgedrongen en waardoor de bestaande or ganisatie het zwijgen werd opgelegd. Hierna gaf de heer H. Buurman, secretaris van de Prov. vereendging van Pension- en Kamerverhuurders uit Groningen een uiteen zetting van het pension- en kamerverhuur bedrijf. Volgens dezen spreker is Horeca een noodzakelijk kwaad, dat echter in het tegen deel kan veranderen, indien de reorganisatie wordt doorgezet, zooals de pension- en ka merverhuurders dit wensdhen. Na ieen uitvoerige bespreking van den te Volgen weg, werd besloten om een afd. Lei den van de Ver. van Pension- en Kamerver huurders op te richten. Op uitzondering van één der aanwezigen gaven zich allen als lid op. Getracht zal worden om een goed func tional eeren-d verhuurbureau in het leven te ipoepen. Als bestuursleden werden gekozen de da mes H. Dekker en H. Gerritsen en de heeren J. Witte, G. ter Break, F. Wesseling, J. Lin- aschoten ien C. Castelein. Uit dit bestuur werd de heer Witte met algemeene stemmen tot Voorzitter gekozen.. NED. VROUWENVEREENIGING. Gisteren hield de afd. Leiden van de Ned. Vrouwenvereeniging in „Het Gulden Vlies" een wijdingsvolle Kerstvergadering, waarin mevr. T. KooteGerrese liederen decla meerde op een wijze, welke een waardevol Btempel op het geheel zette, zoodat ieder onder den indruk kwam van het gespro kene. De jubelzang in den Kerstnacht en het ge schrei der kinderen-martelaren, zooals Von del dit uitdrukte, vonden weerklank in het hart, dat stil werd door de realiteit van het wonder en de hardheid van hem, die d'on- ïiooz'le poogde te vernielen, wreedheid, waarvan ons gehoon een afschaduwing is. Deze begaafde kunstenares heeft den aan wezigen iets schoons geboden. Een vrou wenkoor o.l.v. mevr. Leih zorgde voor een passende omlijsting. De presidente, mevr. A. Groen, maakte melding van eenige huishoudelijke aange legenheden. Op 15 Januari a.s. zal het eigen vereenigingsblad verschijnen in bescheiden formaat. Eind Februari zal het dertig-jarig bestaan worden gevierd; men heeft Cia.van Boort te Voorschoten bereid gevonden met haar poppenkast op te treden. De avond zal worden besloten met een souper, waaraan echter geen introducé's mogen deelnemen Leiden valt een groote eer te beurt, door dat de algemeene vergadering binnen zijn veste zal worden gehouden op 29 April a.s. Er zullen gasten uit alle deeleit van het land voor twee nachten hier een onderdak moe ten vinden, in verband waarmede spr. een dringend beroep op alle leden deed vooi huisvesting. WELKE APOTHEEK? De dienst der apotheken wordt van heden avond, 6 uur, tot Tweeden Kerstdag, 8 uur v.m., waargenomen door de Havenapotheek, Haven 18, tel. 20085; en de Douza-apotheek, Douzastraat 31, tel. 21313. Op Tweeden Kerstdag, van v.m. 8 uur, tot Zaterdagmor gen, 8 uur, door apotheek Driesum, Mare 110, tel. 20406 en Zuider-apotheek, Lammen- schansweg 4, tel. 23553. vorstelijk aanbod gedaan, dat wij een oogen blik perplex waren! Voor dat vorstelijk aan- bodi past ons een woond van bij zonderen dank, evenals voor het aanbod van de direc tie van H.B.G. voor het gratis afstaan van dit gebouw. Wij moeten echter naar een eigen gebouw, met allies wiat er toe behoort. Dat kan be reikt worden, dat zal bereikt wor den! Niet in het minst daarom, dat voor aanstaande mannen en officieele instanties ons streven krachtig steunen, aldus de heei Segers. Vervolgens heette spr. prof. dr E. van Slogteren en ir K. Volkers, hartelijk welkom, en bedankte hen voor alles wat zij reeds hebben gedaans alsmede de heer J. W. A. Lefeber als loco-burgemeester van Lisse, die de plannen van meetaf heeft gesteund1. Vervolgens nam dr Verhage het woordi, die opmerkte, dat tentoonstellingen als deze, van zoo uitermate groot belang zijn. Van groot belang, omdat de liefhebber zijn hart weer kan ophalen te midden van deze bloe menpracht. Maar ook mogen wij aan dien' vooravond van Kerstmis wel eens denken aan de waarde van tentoonstellingen als deze. Wij moeten ons er rekenschap van geven, dat deze vaktentoonstellingen er indi rect toe medewerken om den export op te voeren, hetgeen zoo noodzakelijk is voor de oplossing van de problemen in het bloem bollenvak. Het gebrek aan voldoende exportmoge lijkheden is niet een zaak, waarvan de schuld bij een Ned. instantie of bij een Ned. matregel gezocht moet worden. Het is uit eindelijk zoo, dat de ontredderde wereld na de verschrikkelijke oorlogsjaren, welke wij achter den rug hebben, problemen opwerpt, onder de oplossing waarvan onze export zeer heeft te leidenDat wij desondanks in 1046 tot een exportwaarde gekomen, zijn, wélke de f50.000.000 overschrijdt, is zeer verheu gend, aldus spr. Onze export moet een export zijn vam goede kwaldteiits-producten en wij moeten ome realdseerendat anders onze positie steeds zwakker wordt. In het bloembollenvak is hieraan steeds veel aandacht besteed' en vooral de organisaties in dit vak hebben steeds begrepen, welk een belangrijke taak zij op dit gebied hébben. Tenslotte wees dr Verhage er op, dat niet alleen de vakgenooten op deze tentoonstel ling weer veel kunnen leer en, doch ook d e werknemers, die zoo'n belamgirijke rol spelen in den opbouw van het bedrijf. Na den wensch te hebben uitgesproken, dat deze tentoonstelling het resultaat zou hebben, dat men er van verwacht, verklaarde dr Ver hage deze tentoonstelling voor geopend Na déze rede sprak weth. J. W. A. Lefeber, loco-burgemeester van Lisse, die nog eens heel in het kort het ontstaan van deze plaat selijke verandering memoreerde. Sommige enthou siasten, aldus spr. hadden zich al in dit jaar een fraai nieuw gebouw gedroomd met superieure belich ting en kassen voor bloedproe ven! Vanzelfspre kend greep h^t afldeelimgsbestuur déze gelegenheid aan om de eerste stappen te doen ter verwezenlij king van het groote plan: „de i dea le Show room!" Vooral J. W. A. LEFEBiER. d'ozen tijd is dat moeilijker dan ooit, maar Lisse laat zich niet ontmoedi gen. „Bloemlust" is binnen onze gemeente opgenomen dfie een welkome bewoonster is trotsch de woningnood! Wij rekenen er dan ook op, dat de toegezegde gelden zullen worden gestort in het fond© en dat de stich ting „Bloemlust" in Lisse een lang en voor spoedig leven tegemoet gaat! Veel werk zal nog moeten worden verzet, maar als alle toezeggingen worden verwe zenlijkt en daar rekenen wij op dan zal Lisse zijn naam als „Centre of the Bulbdistrict" eer aandoen, met de stichting van „Bloem lust," aldus besloot weth. Lefeber. De heer C. J. Segeri bedankte tenslotte dr Verhage en den heer Lefeber voor hun woorden. Wie een bezoek aan deze tentoonstelling gaat brengen, zal tot de overtuiging komen, dat hier inderdaad dOor de vakgenooten enorm veel is gepresteerd. Het dwingt groote bewondering of om het mogelijk te maken dat in het hartje van den winter een zoo groote bloemenpracht kan worden tentoon gesteld. Deze tentoonstelling zal zijn bezoe kers niet bij honderden, maar bij duizenden tellen. De tentoonstelling zal, met uitzonde ring van den lsten Kerstdag, tot en met Zaterdag a.s. voor ieder geopend zijn. Laat dit lentefeest Uw aandacht niet ontgaan, want hier is iets buitengewoons te zien. Het arrangement van de firma Koper te Benin ebrook zorgde voor een stijlvolle exposi tie, zooals wij dat van deze firma gewend zijn! Lisse zij succes toegewenscht met deze bij zondere tentoonstelling! LEIDERDORP. De Reciteerclufo „Ons Genoegen" zal 30 Dec. a.s. een spel opvoeren van K. H. Spijrman: ,,Wantrouwen". Deze tooneelclub is een onderafdeeling van de Chr. Oranje Ver. Gezien het groote succes in al de op voeringen, kunnen we dezen avond in de belangstelling aanbevelen. HAAGSCHE RECHTBANK. Vijf fietsen wanen door den landarbeider W. N. v. d. K. te Oude Wetering gestolen, en dat zou eigenlijk niet eens allés zijn want verdachte was danig op het verkeerde pad terecht gekomen. De Officier bij dé Haagsche rechtbank vorderde tegen hem een Jaar en zes maanden gevangenisstraf met aftrek van preventief. De redhtbank heeft conform dien eisch veroordeeld. Uit de Omstreken DISTRIBUTIENIEUWS BOLLENSTREEK De na-uitreiking van toeslagkaarten voor bijzonderen arbeid 1ste en 2de periode 1947 vindt plaats op Zaterdag 28 Dec. a.s. in het distributiekantoor Huize „Treslong" te Hii- Jegom van 9 tot 11 uur v.m. HILLEGOM. „De Minnestrelen" concerteerden in de Gerei". Kerk o.l.v. Hubert Cuypers. Er werd een speciaal Kerstprogramma uitgevoerd Het zeer talrijke publiek heeft dezen avond kunnen genieten van de prachtige kinder stemmen. Niet minder trokken de mannen stemmen, die aan dit knapenkoor zijn toe gevoegd, de aandacht. De techniek van dit koor is prachtig. De nummers waren mooi gekozen en lieten de aanwezigen hooien hoe de Europeesche volken op soms zeer verschillende wijze het Kerstgebeuren be zingen. Slechts een talentvol dirigent als Hubert Cuypers is in staat een koor zoo ,,in handen" te hebben. Enkele soli door een des knapen gegeven, waren dan ook voldoende om de prima qua- liteiten van dit koor vast te stellen. Het was een zeer geslaagde avond. Op Tweeden Kerstdag woydt in zaal „Rutten" een postduivententoonstelling ge houden. LEIMUIDEN De gemeente Aüern ca. heeft van de Stichting „Herstel Noord Brabant 1945" een belangrijke toewijzing textied ontvangen, n.l. 217 dekens (eenpersoons), 319 tweepersoons dekens, 85 kdnderdekens. 16 wiegedekens, 476 eenp. lakens, 417 tweepers, lakens en 950 sloepen De afideelóngen Led muddenRij nsat er woud e en Nieuwveen van Volksherstel hadden ten gemeentebuize van Alem een bespreking met den Herstedraad dier gemeente en besloten voor den aankoop van deze artikelen een be drag beschikbaar te stelden groot f 13250. De afdeeldngen LeimuidenRijnsaterwoude en Nieuwveen zijn thans zoover gekomen, dat de reserve voor de geadopteerde ge meente uitgeput raakte. Een woord van hulde voor de plaatselijke oomité's is hier zeker op zijn pdaats. Binnenkort zal de too- neelvereendging uit Maren uit dankbaarheid een tooneekntvoering te Leimuiden, Nieuw veen en Rijnsaterwoude geven^ VOORSCHOTEN. Het Voorschotensch Kamerork. TAVENO gaf, ter gelegenheid van zijn twintig-jarig bestaan, een concert in het gebouw voor Chr. Belangen. Onder leiding van zijn diri gent, Jan van Santbrink, werd een pro gramma uitgevoerd, dat blijk gaf van ern stige studie en waarmede het orkest liet hooren, dat het zoo langzamerhand zijn kin derschoenen is ontwassen. Vooral de le Ar- lesienne-suite van Bizet en de begeleiding van het le pianoconcert in G-moll van Men delssohn, stelde aan de dilettanten hooge eischen. Maar het orkest was zeer slagvaar dig en herstelde zich steeds spoedig van de enkele kleine inzetfoutjes. De jeugdige Voor- schotensche soliste, die met dit concert voor het eerst met orkestbegeleiding voor het voetlicht trad, heeft een uitstekenden indruk gemaakt. Lucretia Verstegen, leerlinge van Theo v. d. Pas, had het zich niet gemakke lijk gemaakt door dit concert te kiezen, mffar zij bleek reeds over een goede tech niek te beschikken. De stemming, die bij amateur-orkesten dikwijls veel te wenschen overlaat, was trouwens den geheelen avond goed. Van de overige orkestwerken voldeed de „Entré-acte muziek en Balletmuziek" uit „Rosamunde" van Schubert wel het best, hoewel ook de Ouvert. „Die Entführung aus dem Serail" van Mozart goed gespeeld werd. Het twintig-jarig bestaan is op waardige wijze herdacht. Voor de huisartsen hebben Eersten en Tweedien Kerstdag dienst, dr Kerkhof, Voor straat 23, Tel. 493 en dr Kuypers, Leidsche- weg 51, Tel. 520. WARMOND. Op 24 Dec. zal er voor de Warmondsche jeugd een Kerstwijding worden gehouden in de school aan de Baan. Men zal gezamenlijk Kerstliederen zingen, terwijl voorts een korte toespraak en een Kerstvertelling op het pro gramma staan. Alle jongeren zijn hartelijk welkom. Aanvang 8 uur. Gisteravond hebben de Herv. Vrouwen- ver. „Stille Kracht" en de dameskrans een Kerstwijding in de kleuterschool gehouden. Voor de feestdagen: SMIDSTRAAT 60 Tel. 2494 RIJNSBURG De molen aan de eerste Poellaan, een schilderachtig plekje in de naaste omgeving ▼an Lisse. TUINBOUWOVERZICHT. Het verloop in den groentenhandel was waj geheel anders dén men zich dit gedacht had. Algemeen verwachtte men een verhooging van prijzen in verband met de verlaging der temperatuur. Midden vorige week wees dit er op, doch nadien verliep het anders. In het laatst der week waren de prijzen van meer dere artikelen aanmerkelijk lager. Nu bet ervoor staat, dat de temperatuur weer gaat stijgen, is de kans groot dat er geen verhoo ging van prijzen zal plaats hebben. Voor spruiten was steeds groote belangstelling, met prijzen varieerend van 75 tot 96 ct p. kg. Ook naar boerenkool was er goede vraag met loonende prijzen van 35 tot 46 ct p. kg. Vreemd, dat gele kool nog maar steeds niet tot de goed gevraagde groenten behoort. De prijs 'bewoog zich steeds tusschen f 7.70 tot f 14.10 p. 100 kg. Roode kool werd iets gra ger met een kleine verhooging tot f 12 a f 18 p. 100 kg. Voor groene kool als steeds goede vraag met toonenden prijs, f 10 tot f 22.50 p. kg. Ook knolselderij, een bij uitstek winter- product, ging vlug weg voor f 18 tot f 35 per 100 stuks. Uien bleven in prijs vrij stabiel, f 9.80 tot f 16.20 p. 100 kg. Witlof werd graa£ gekocht tegen f 45 tot f 56 p. 100 kg. De aan voer van. diverse producten was, in weerwil van het winterweer de laatste week, nog vrij goed. Als de vorst gaat plaats maken voor zachter weer, zal de aanvoer voorloopig nog niet afnemen. VISSCHERIJBERICHTEN. SCHEVENINGEN, 23 Dec. Van de ha- ringvisscherij kwamen binnen de motorlog- gers: Sch 245 met 10 last haring; Sch 14 12 1; Sch 118 13 1; Sch 84 24 1; Sch 210 21 1; Sch 250 13 1; Sch 247 25 1; Sch 20 18 1. Van het Kanaal kwamen binnen de motor loggers: Sch 200 met 13 1; Sch 201 met 18 1; Sch 30 met 23 1; Sch 141 met 4 1 en 80 k versevhe; Gdy 115 32 1 haring. Hedenmorgen was er geen aanvoer vao versche visch uit zee Van de Scheveningsche haringvloot zijn nu nog 13 schepen buitengaats. LJMUTDEN, 23 Mei '46. Binnengeloopen Th. ZwetslootW. Krom 60; OOOC, 71 f 14.880, 19 f 20.720, 15 f 14.575; motorlog- gers: KW 28 f 6425, 78 f 4370; IJm 204 f 5540; kustvisschersIJim 81 f 2060, TX 29 f 2160} KW 228 f 160. 92 f 85; UK 141 f 1620, 60 f 2650, 16 f 16.025, 101 f 820, 64 f 1130, 202 f 1730, 1 f 1185, 162 f 1820, 36 f 1330. Aangevoerd wer den 500 kisten versche vise.h VALKENBURG. Hedenavond, 8 uur, geeft de Chr. Gem. Zangver. „Com nu het sang" een uitvoering in de Herv. Noodkerk. Ook de schoolkinde ren werken aan deze uitvoering mee. Waar bevinden zich onze zeeschepen? V. d. Capelle, uitr. 22 te Rio de Janeiro, van A'dam naar B. Aires; Van Ostade, 21 van Curacao n. Paramaribo; Socrates 21 van Curacao naar Baranquilla; Aardenburg, 21 ïe Algiers v. Tunis; Ariadne, 20 te Malaga van A'dam; Orpheus pass. 22 Quessant van Va lencia n. A'dam; Randfontein pass. 22 Dakar van Kaapstad naar A'dam; Orpheus n. Rot terdam; Celebes 22 van Suez uitr.; Java, 21 van Suez uitr.; Tabaian, 21 te Port Said uitr.} Agatha, 11 van Batavia te Balikpapan; Tji- badak, 16 te Manilla; Ovula, 18 van Hong kong n. Bahrein; Pygmalion, 17 van New- York te La Guaira; Jupiter, 16 van La Guaira naar Quanta; Gordias, 18 van La Guaira n. Cabello; Sint Maarten, 16 van Arüba naar Maracaibo; Koningin Emma, 17 van Trinidad naar Porto Rico; Marleen, 17 van Gaspe n. Halifax gesl.; Indrapoera, 23, 11 vm. van Batavia te R'dam; Vlaardingen, 23, 11 vm. v. Philadelphia te R'dam; Brastagi van New- Orleans naar Batavia, 17 te Durban; Japara van Batavia naar R'dam; Tosari, 20 van Cal cutta te Batavia; Prins Willem van Oranje, van Jafïa n. Dublin, p. 21 Malta; Stad Haar lem, 21 van Bona n. IJmuiden; Streefkerk, van R'dam n. Calcutta, 21 van Genua; West plein, van R'dam naar Basrah, 21 v. Massa- wah; Themisto, van Calcutta naar R'dam p. 21 Perim; Hellinic van R'dam n. Shanghai, 22 te Genua; Papendrecht, 23 nm. van Singapo re te Abadan verw.; Jobshaven van Grand Basram n. A'dam 21 van Las Palmas; Keile- haven van Landana n. A'dam, p. 21 n.m. Ouessant; 24 verw.; Alphard van B. Aires naaf R'dam, 22 te Rio de Janeiro; Wester- dam, v. R'dam naar New-York, p. 21 nm. Bishop Rock; K. I. Luckenbach (HA.L.), van New-Orleans n. R'dam, 21 te Londen; Amstel- dijk v. Coosbau n. R'dam, 21 van Willem stad; Hugo de Groot van New Orleans naar R'dam, 20 te Mobile; Egmond, 21 te New Or leans voor R'dam; Leeghwater, 21 v. New- York, vermoedelijk naar R'dam; Indian Ree fer, 20 van Halifax verm, van R'dam; Ban tam, 19 van Vancouver te Singapore. Wat de Radio Vrijdag brengt Programma voor Hilversum I (301). VARA. 7.00 Nieuws; 7.15 Gymnastiek; 7.30 Muziek bij het ontbijt; 8.00 Nieuws; 8.18 Opera; 8.50 Vrouw; 9.30 Piano. VPRO. 10.00 Nieuws. VARA. 10.20 Regenboog; 10.46 Voor dracht; 11.00 Lichte klanken; 11.15 Joseph Schmidt; 11.45 Familieberichten uit Indië. AVRO. 12.00 Fluit, viool en piano^ 12.30 Sport; 12.35 Skymasters; 13.00 Nieuws; 13J5 Pierre Palla; 14.00 Kookkunst; 14.20 Kwin tetspelers; 15.20 Paul Vlaanderen (herh.). VARA. 16.00 Jan Vogel; 16.30 Tusschen twaalf en zestien; 17.00 Joh. Jong; 17.30 Muzikaal babbeltje; 18.00 Nieuws; 18.15 Jan Oord/uwener; 18.30 Strijdkr.; 19.00 Denk om de booht; 19.15 Lichte muze. VPRO. 19.30 Vrijz. Prot. geloof; 20.00 Nieuws; 20.05 Weer- overzicht; 20.08 Sonate; 20.30 Lezing. VARA. 21 DO Men vraagt21.30 Buitenl. overz.; 21.50 Omroeporkest; 22.20 Jazz. VPRO. 10.40 A/vond wij ding. VARA. 23.00 Nieuws; 23.15 Symphondeconcert; 24.00 Sluiting. Programma voor Hilversum II (415). KRO. 7.00 Nieuws; 7.15 Gymnastiek; 7.30 Morgengebed; 7.45 Gram.; 8.00 Nieuws; 8.15 Plfuk den dag; 9.50 Viool; 10.00 Het eeuwige masker; 10.00 Opera; 11.00 Zonnebloem; 11.30 Als de ziele luistert; 11.46 Kerstliederen; 12.03 Piano; 12.30 Metropole-orkest; 13.00 Nieuws; 13.15 Willy Bougenot; 13.45 Van man tot man; 14.00 Volksliederen; 14.20 Hobo* 14.30 Uit het boek der boeken; 15.00 Voor' de vrouw; 16.00 Röntgen-Trio; 16.30 Vuurduivel; 16.45 Fransche balletmuziek; 17.30 Jeugd; 18.00 Vaudeville-orkest; 18.15 Wat het buitenland leest; 19.00 Nieuws; 19.15 Dep.uitz.; 19.30 Langs de Alpen; 19.45 Bevrijding der jonge missionarissen; 20.00 Nieuws; 20.05 De gewone man; 20.15 Dwars door Frankrijk; 20.45 Kerstspel; 21.25 Om- roepkaxnerorkest; 2.00 Nieuws; 22.20 Wereld- regeering 22.35 Avondgebed; 22.50 Yehudl Menuhin; 23.00 KI. van Beeck; 23 30 Avond- sieming; 24,00 Sluiting.

Nieuwe Leidsche Courant | 1946 | | pagina 11