Ëfcieitw? QJ&Ukettcl! Slagers te Alphen a/d Rijn in kwanen reuk Laatste ronde is in alle groepen beslissend 5 J NIEUWE LE1DSCHE COURANT 6 ZATERDAG 2 NOVEML Uit de Omstreken Vet-affaire vereischt een diepgaand onderzoek (Van onzen Alphenschen correspondent Onze gemeente telt 32 slagers, plus de „hee ren", die het verkeer nogal eens in gevaar brengen, de slagersjongens. Dat is met elkaar teveel om ze de wekelijksche toewijzing aan levend vee te doen slachten, want daarvoor Is het abattoir ook te klein. Deswege is er een slachtploeg van een man of zes. En deze heeren hebben zichzelf en onze gemeente in opspraak gebracht en zelfs „De Waarheid" moest er aan te pas komen. Het gerucht ging, dat de slachtploeg vet meenam, veel vet zelfs. En vet is een nog schaarsch distributieartikel, dus steeg de ver ontwaardiging ten top. Dit niet alleen bij de burgerij, ook bij de slagers, die niet tot de slachtploeg behooren. Was het op aanwijzing van één van hen, dat de politie vorige week een inval deed in de slachtplaats? Hoe dit zij: Er werd vet in beslag genomen er werden zelfs schoten, zij het waarschuwingsschoten gelost, omdat één slager de „beenen" (hoe be staat het) nam. De politie vond het beter, ge hoord de verschillende aangehoudenen, dat de ze zaak niet ter algemeene kennis kwam, door middel van de pers. Gevolg: geruchten! Er was vet door vluchtende slagers in het water geworpen, in een straat gevonden, op het po litiebureau was meer dan 100 pond in beslag genomen vet aanwezig, enz. Dezelfde week werd er een slagersvergade ring met ambtenaren van de P.T.C. gehouden. Het resultaat was. dat waar het werk niet best werd betaald, over een geringe vettoe- wijzing werd gesproken, 2 3 pond per per soon was alleszins billijk. En de motiveering? Ambtenaren krijgen jenever, op de textielfa brieken extra textiel, tabakwerkers een extra rookertje, kortom de ellendige toestanden, die nog in zoo velerlei opzicht in Nederland te NOORD WIJK. De gemeenteraad kwam dezer dagen in openbare vergadering bijeen, o.l.v. den loco burgemeester weth. G. Vogelaar. Afwezig waren de heeren N. v. Beelen en A. Plug. De voorzitter deelt mede, dat van den heer Plug (Prot. Chr.) een schrijven was bin nengekomen, inhoudende dat hij bedankte als lid van den Raad, wegens vertrek. Den heer Plug zal namens den Raad een schrijven worden gezonden. Opvolger van- den heer Plug is de heer J. de Monye, wiens geloofs brieven in orde werden bevonden, zoodat hij werd toegelaten. Verschillende stukken passeerden hierna zonder discussie of met enkele kleine op merkingen den hamer. O.m. werd aangenomen een voorstel betreffende crediet ver leening ten behoeve van stoomverwarming van ie beide gashouders. Een van de hoofdpunten van de agenda was wel het voorstel van B. en W. tot bouw en exploitatie van 16 woningen. B. en W. waren van meening, dat deze uitbreiding van den woningvoorraad moest worden ge zien als uitvoering van een onderdeel van het wederopbouwplan. De te bouwen woningen zijn geprojecteerd aan een nieuw aan te leggen straat^ loopende van de De Ruyterstraat tot de Schaffer- straat en welke komt te liggen in het ver lengde van de Julianastraat. De voor den bouw benoodigde grond is voorloopig aan gekocht van den heer P. Plug. De prijs be draagt f 19.500. De noodige straataanleg in clusief rioleering, is begroot op f 17.400 voor het eene en f3 570 voor het andere gedeelte. In totaal zal 3370 m2 bouwrijpe grond wor den verkregen. Het terrein heeft voor klein- bouw zekere onaangename kanten, o.a. de noodzakelijkheid om de te stichten wonin gen van een sousterrain te voorzien. Deze komen echter, zooals de voorzitter opmerk te, uitstekend te pas bij het verhuren in het badseizoen. De huurprijs van bovenbedoelde woningen zal f 6.75 per week bedragen. De Comm. voor Openib. Werken heeft zich met diit plan volledig aecoord verklaard. Bij de discussie over dit ontwerp klaagden de heeren Eichelsheim en de Boer er over, dat zoo weinig tijd beschikbaar was om dit plan te bestudeeren. De voorzitter stemde dit toe. De urgentie drong echter tot spoe dige behandeling. Na enkele bijkomstige op merkingen werd het voorstel van B. en W. aanvaard. Vervolgens was aan de orde een interpel latie-aanvrage van den heer de Boer (KVP), betreffende het benoemen van ambtenaren en werklieden in dienst der gemeente. B. en. W. stelden voor de interpellatie te doen houden in de eerste vergadering volgende op die, waarin de nieuwe burgemeester wordt geïnstalleerd. De heer de Witt (Prot.°Chr.) vraagt waar om het noodig is, dat een interpellatie ge houden wordt. De heer de Boer zet uiteen wat hem ge dreven heeft tot dezen stap. De interpellatie bedoelt niet critiek te oefenen op Noord- wrjksche ambtenaren. Het is spr. echTer ge bleken, dat er een sterke ontstemming en ongerustheid bestaat onder het R.K. volks deel, betreffende de ambtenaarsbenoemingen. Spr. heeft bezwaar tegen het uitstel. De heer Schumacher verklaart namens de R.K. Arbeidsgroep, volledig achter den heer de Boer te staan. Spr. heeft echter geen bezwaar om de interpellatie uit te stellen tot de nieuwe burgemeester is gearriveerd. Nadat de heer de Boer gerepliceerd h-eeft, werd besloten de interpellatie uit te stellen. Bij de rondvraag had de heer Meijer een reeks vragen, betreffende den toestand van verschillende tvegen in de gemeente, de ruïnes op den Kon. Astrid Boulevard en den Jan Kroonsweg. Vervolgeps vroeg de heer Meijer wat B. en W. van plan waren met de arbeiders, die overcompleet zouden worden wanneer Lei den met 1 Jan. a.s. gas zou gaan leveren. De heer Krau informeert naar de wonin gen, die beschikbaar zijn en de heer v. d. Wilk naar de plannen van de N.Z.H., inzake ^het vervangen van den tramdienst door een autobusdienst. De voorzitter zegt toe, dal deze vragen in de volgende vergadering be antwoord zullen worden. Goedgekeurd werd hierna nog een voor stel van B. en W. tot aanschaffing van een truck ten behoeve van de brandweer en het beschikbaar stellen van een crediet ten be hoeve van de studiereis van enkele raads leden naar Engeland. Hierna ging de raad over in besloten zit ting. KOUDEKERK A/D RIJN In verband met haar vertrek naar Am sterdam nam mej. A. A. de Raadt afscheid als onderwijzeres aan de Ned. Herv. School, welke zij precies 15 jaar heeft gediend. Namens het bestuur der schoolvereeniging sprak de voorzitter, ds F. G. van Binsbergen. een woord van dank en afscheid. Het hoofd der school, de heer E. A. Bloem, sloot zich hierbij aan en wenschte haar ook in Amster dam Gods zegen toe. Nadat enkele cadeaux waren overhandigd, bedankte mej. de Raadt voor de vriendschap, welke zij op verschil lende wijzen heeft mogen ondervinden. vinden zijn, moesten hier dienen om dit zaak je, dat toch heel niet in den haak is, goed te praten. Dat er recht is op een behoorlijke beta ling van het werk, is buiten kijf. Maar als dat recht er niet is, dan gaat het niet aan dat de heeren slachters schadeloos gesteld worden door een behoorlijke toewijzing van een maar schaarsch distributie-artikel. Enfin, de politie was aanvankelijk voorne mens zich maar bij het zaakje neer te leggen. Als de heeren van de P.T.S. zich er niet zoo heel druk over maken, waarom dan de politie, nietwaar? Maar er bleef stof over opwaaien en nu heeft de politiechef besloten, dat betreffende deze aangelegenheid opnieuw een diepgaand onderzoek ingesteld zal worden, waarbij alle slagers zullen worden gehoord. Dan kunnen ook de collegiale (of concurrentie) grieven worden geuit. ALPHEN a/d. RIJN. Maandagavond wordt in Concordia een filmavond gehouden voor het Blindeninsti tuut „Sonneheerdt" te Ermelo. Vertoond wordt de film „Arbeid brengt licht". Ds G. Mulder spreekt een openings- en de eerw. heer A. J. Dekker het slotwoord. In de Toussaintstraat woont de chauf feur van de teerfabriek „Uithoorn", de heer BI. Deze rijdt met een grooten Amerikaan- schen vrachtwagen. Een tweetal zoons van den chauffeur konden zich nog al eens ver maken met papa's wagen en zoo gebeurde het Donderdagavond, dat dit veelbelovende tweetal van 7 en 9 jaar met enkele kornui ten ook in den auto bezig waren. Het sleu teltje bevond zich in het contact en de oud ste BI. slaagde er in den wagen te starten en aan het rijden te brengen. De Toussaint straat uit, hoek om Jongk. Coninckstraat, hoek om Van Genderenstraat, het ging prach tig. Er was al eens overgeschakeld en met een gang van vijftig zestig K.M. wilde de knaap toen vanuit de v. Genderenstraa* de Hof zich tstraat indraaien. Dat ging echter niet. Via het trottoir vloog de auto tegen het muurtje van de woning van mevr. B., ging er doorheen en kwam in het tuintje tot stilstand, doordat de voorwielen weg zakten De motor draaide nog even door. Dan vloog de deur van de cabine open en vier „apen van jongens" kwamen te voorschijn en gin gen er vandoor. Een getuige van het geval greep echter één van de jongens, een zoontje van Br. Spoedig werden ook zijn kameraden „opgehaald". Wat er verder voor hen op gezeten heeft vermeldt de geschiedenis niet, maar we vragen ons af of ook de ouders vrijuit gaan als waar is wat verteld wordt, dat ze meer een blokje rond reden De auto werd zwaar beschadigd. De glasinzameling onder het motto „Rui ten troef" mag zeer zeker als geslaagd wor den beschouwd. Toen het breekbare mate riaal van de wagens werd geladen en bin nengebracht in het Bureau van Volksherstel, viel nog moeilijk te schatten hoe groot de oogst was. De burgerij komt dank toe voor de hoeveelheid, die zij afstond, den inzame laars voor het bijeenbrengen, bij zond eren dank verdienen de eehilders, die verscheide ne avonden hebben besteed om 270 M2 glas zoo bruikbaar mogelijk af te leveren. KATWIJK a/d. RIJN. Tot lid van de financieele commissie der Geref. Kerk is benoemd de heer G. v. d. Eykel. De Harmonie „Kat/wijk" vierde Vrijdag haar 50-jarig jubileum. Na 's middags een rondgang te hebben gemaakt door het dorp. was er 's avonds in de groote zaal van „de Schakel" een feestavond georganiseerd. De voorzitter, de heer J. Verhart. opende deze bijeenkomst, waarna geluisterd werd naar het mooie concert, dat werd aangeboden door een ha-rmoniekapel uit Lisse. Na af loop hiervan was er gelegenheid tot felici- teeren, waarvan vele deputaties van ver- eenigingen en particulieren gebruik maakten. Namens de bevolking van Katwijk a. d. Rijn werd een prachtig cadeau, bestaande uit eenige instrumenten, bij monde van den voorzitter van het daartoe gevormde comité, den heer E. v. Wens veen, aangeboden. Een keurcollectie bloemenmanden werd binnen gedragen. Na dït officeele gedeelte bleef men nog lang in feestelijke stemming bijeen. WIST V dat U bij G. G. v. DELFT, Commandeurs- laan 44. Maandag, Woensdag en Vrijdag tot n.m. 3 uur snelbevroren Groente en Fruit kunt bestellen? (I.M.) KATWIJK AAN ZEE. Bij graafwerk in de Zuidduinen in ver band met het blootleggen van de bunkers viel door het breken van een staaldraad een heistelling om. De arbeider M. v. d. Bent uit de de Waal Malefijthstraat werd door een vallenden paal getroffen en moest met een hersenschudding naar zijn woning worden vervoerd. Op 31 October is opgericht de „Eerste Katwijksche Postduiven Club". Het doel van deze vereemging is, de postduivensport in deze gemeente te bevorderen, terwijl zij is aangesloten bij den „Ned. Bond van Zaterdagvliegers". Voorzitter van de ver- eeniging is de heer N. Verkaik en secretaris de heer L v Duyn, beiden te Katwijk aan Zee. NOORD WIJK-BINNEN Ontslag is verleend aan J. W. Muyser, technisch opzichter bij gemeentewerken, op grond van het Zuiveringsbesluit. Voor het 2e ged. candidaatsexamen slaag de aan de universiteit te Leiden de heer D. F. Timmermans. Groote spanning rondom het Nat. Schaaktorunooi van de 6e (voorlaatste) Groep I: StumpersEu we 01; Cortlever v. d. Berg 10; Wolthuisv. Steenis 10; MarwitzFontein \'2\'2. Stand na 6e ronde: Euwe §y2, Fontein 4, Cortlever 3, Wolthuis 3, van Steenis 2\'2l v. d. Berg 2y2, Stumpers 2, Marwitz 1\'2. Groep II v. d. TolPrins \'2\'2\ Pruyt Henneberke 01; WellnerVinken 01; v. ScheltingaVlagsma 01. Stand: Prins 4y2, Pruyt 31/2, van Scheltinga 3, Vinken 3, Hen- nebeeke 3, Vlagsma 2, Wellner iy2. Groep III: v. d. BoschBeen 10; Kramer Sammelius y2y2\ v. Oosterwijk Bruyn Koomen 10: van DoesburghTummers V2. Stand: Kramer 5, Graaf v. d. Bosch 5, Tummers 4\f2, v. Doesburgh 3y2, Been 2\'2, Sammelius 1 y2, Oosterwijk Bruyn iy2, Koomen \'2. Groep IV: GrapperhausBarendregt 01; Mulder van L. D.v. Donk 10; Leembrug genVisser 01; RotteveelOrbaan 01. Stand: Barendregt 5%, Orbaan 5, Mulder van Leens Dijkstra Z\'2, Leembruggen 3, Rotteveel 2y2. Visser 2, Grapperhaus 2, v. Donk y2. Groep V: DemmendalSpinhoven 10; MaartenseZitman 01; OnossenMund- stuck y2y2; CrabbendamScheepmaker 10. Stand: Crabbendam 5, Zitman 4y2, Mundstuck 4y2t Demmendal 3^2, Cnossen 31/2, Maartense 2. Scheepmaker y2, Spin hoven y2. Groep VI: BarkemaDonk 10; de Waal Verdonk 10; West raKeizer 10; v. AsperenIdema 01. Stand: Idema 5, de Waal 5, Keizer Zy2, Barkema 3y2, Westra 3, Dook 2y2*. v. Asperen 1 \'2*, Verdonk 0. Marwitz Fontein een Spaansche partij, wederzijds correct gespeeld en op den 27sten zet in gelijke stelling remise gegeven. V. d. Tol Prins: een rustige partij, niet veel verwikkelingen in het middenspel. Prins wint de kwaliteit tegen pion. Toen wit nog een tweede pion won, werd de partij met remise beëindigd. Pruyt Henneberke een door zwart sterk gespeelde partij. Henneberke wint een officier en wikkelt verder correct af. Wellner Vinken J. WELLNER Fransch, waar in zwart zelfs 2 pionnen verliest; doch wit maakt niet minder dan 2 blunders ach ter elkaar, die hem de dame kosten. Kramer Sammelius onregelmatige opening; zwart krijgt een sterk centrum, wit daarentegen voor deel op den da mevleugel. Hoe wel zwart de kwaliteit wint, staat wit zoo gunstig, dat men tot remise besluit. Van Does burgh T u m- mers een aan- waarin wit een genomen koningsgambiet, pion wint. Zwart krijgt een sterken aan val en brengt bij den I8en zet een looper offer. Wit pareert dezen aanval door dame- ruil af te dwingen, waarna de partij gelijk komt te staan en in remise eindigt. Van Scheltinga wilde tot eiken prijs winnen, speelde te gewaagd en verloor. Graaf van den Bosch bracht tegen Been in een Spaansche partij op den 12en zet een stuk-offer voor 2 pionnen. Dit offer bleek correct en leverde de winst op. Wit: Mr dr Graaf van den Bosch. Zwart: J. Been. 1 e4, e5; 2 Pf3, Pc6; 3 Lb5, a6; 4 La4, Pf6; 5 0—0, Lc5; 6 c3, 0—0; 7 d4, Lb6; 8 Lg5, h6; 9 Lh4, d6; 10 d5, Fb8; 11 Pd2 g5; 12 Pg5, Lg5; 13 Lg5, Lg4; 14 Del, La7; 15 Khl, b5; 16 f4, De7; 17 fe5, De5; 18 Lf6, Dh5; 19 Dg3, Pd7; 20 Ldl, Dg6, zwart geeft tege lijk op. Van Oosterwijk Bruy nK o o m e n Een aangenomen dame-gambiet, door wit sterk behandeld. Deze partij laten, wij hier volgen Wit: v. Oosterwijk Bruyn. Zwart: Koomen: 1 d4, d5; 2 c4 dc4x; 3 Pf3, a6; 4 e3, Lg4; 5 Lx c4, e6; 6 Db3, Lx f3; 7 gx f3, b5; 8 Le2, Pd7; 9 a4, b4; 10 e4, c5; 11 d5, exd5; 12 Dd5x Pf6;. 13 Dg5, Dc7; 14 Lf4 Dc6; 15 Pd2, h6- 16 Df5, g6; 17 Dh3, Ph5; 19Le3, Lg7; 19 Pc4, Pe5- 20 Tadl, Pxc4; 21 Lc4, Lxb2; 22 Ld5 Dc8' 23 Lf7tKxf7; 24 Td7f, Kf6; 25 Tgl, Dxd7j 26 Dxd7, Pg7; 27 f4, Tae8; 28 e5t, Lxe5; 29 Dc6t, Te6; 30 fe5x, Kf5; 31 Dxc5 Txe5; 32 Dc2f, Ke6 én zwart gaf tegelijk' op In de Oostindische partij Stumpers Euwe was na den 23sten zet de volgende stelling ontstaan: Wit (Stumpers): Kgl, Dd2, Tel, Lal, Lg2, Pc2, Pe3, pi. b4, c4, e4. f2, g3, h4. Zwart (Euwe): Kg8, Df6. Te8, Lc8, Pe6 Pe5; pi. b7, c6. d6, f7, g6, h7. Er volgde: 23 Pf3t; 24 Lf3x, Dxf3; 25 Pfl, Lxal; 26 Pxal, Pd4!; 27 Ph2, Txe4>- 28 Pc2, Txelt; 29 Pxel, Pe2f; 30 Kfl, Lh3 mat. Wit: Westra (L.S.G.). Zwart: Keizer (En schedé): Spaansch: 1 e4,e5; 2 Pf3, Pc6; 3 Lb5, a6; 4 La4, Pf6; 5 0—0, b5; Lb3, Le7- 7 Tel, d6; 8 c3. Lg4; 9 h3, Lh5; 10 d3, a5; 11 a4, b4; 12 Le3, 0—0; 13 Pbd2, d5; 14 g4, de4; 15 gh5x, ef3x; 16 Df3x, e4; 17 Pe4, Pe5; 18 Df5, Dxd3; 19 Lc2, Dd5; 20 Pxf6 en mat. De laatste ronde, welke hedenmorgen om 10 uur werd begonnen, is voor de bezetting der hoogste plaatsen van groot belang. In deze ronde ontmoeten elkaar: Groep I: EuweFontein; v. SteenisMar witz; v. d. BergWolthuis; Stumpers Cortlever. Groep H: PrinsVlagsma; Vinkenv. Scheltinga; HenneberkeWellner; v. d. Tol Pruyt. Groep III: BeenTummers; Koomen v. Doesburgh; Sammeliusv. Oosterwijk Bruyn; Graaf v. d. Bosch.Kramer. IK MOET NOG EVEN NAAR DE GRUYTER MET MIJN BONNEN EN BETERE WAAR EN 10 PROCENT ALLEEN DE GRUYTER DE KOFFIE EN THEEZAAK „en toch was ze heel erg ziek. Maar eenmaal herstellend was zij met Sanatogen er gauw weer bovenop. Nu is ons kind weer vroolijk en gezond" zoo schrijft ons de gelukkige vader. Sanatogen is voor herstellenden het kracht- voedsel bij uitnemendheid, het wekt de eetlust op, is licht ver teerbaar en bevordert de nacht rust Neem Sanatogen ter be spoediging van Uw herstel, maar ook tegen prikkelbaarheid-endat Töómë Tpodzwarë.^èv.oel De laatste ronde in „den Burcht In de laatste ronde wordt er verwoed ge streden. Van de kansen der spelers valt nog weinig te zeggen; alleen Koomen is er in geslaagd zijn partij tegen v. Doesburgh te winnen. Ir. v. Steenis en Marwitz speelden remise. LEIDSCHE STUDENTENSCHAAKCLUB „MORPHY" De meesters Yanowski en O'Kelly de Gal- way speelden simultaan voor leden van „Morpihy" en verschillende deelnemers aan de jubileum wedstrijden van het L. S. G. Ook mr Rueb, de voorz. v. d. F.I.D.E. en G. W. J. Zittersteyn, voorzitter v. d. KNSE namen deel aan de wedstrijden. De Canadeesche en de Belgische meester, die ieder aan 20 borden speelden bereikten de volgende resultaten: Yanowsrki 17 gew. part. en 3 verl. e. w. van de heeren Wynands (Morphy), Oosterwijk Bruins en Mundzstuck en 1 remise tegen den heer G. W. J. Zittersteyn. De Belg won al zijn partijen Churchill werd eereburger van Bir mingham. De Russen zijn nu ook begonnen met het deporteeren van Duitsche artsen. Het historische stadhuis van Brugge is door een hevigen brand geteisterd. PUZZLE VAN DE WEEK Horizontaal: 1. rijzig; 6. onlust; 8 tab baard; 10. vervelend; 12. dekkleed; 14. na schrift onder brieven (afk.); 16. het Romein - sche Rijk (afk.); 17. pers. voorn.woord; 18 Chineesche afstandsmaat; 19. manl. zoogdier; 21. huisdier; 22 doorgang; 23. moed (Volkst.); 25. zonder glans; 26. Groenlandsch vaartuig; 27. belangrijke voedingsstof; 29. klaar; 31. deel van het hoofd; 32. kleedje; 34. opstootje; 36 herkauwer; 37. vliesvleugelig insect; 38 voor zetsel; 40. lidwoord; 41. achter; 42. inwoner van één der Russische randstaten; 43. zang- noot; 45. moed; 47. doopgetuige; 48. bood schapper; 49. vallend sluitijzer. Verticaal: 1. eenvoudig; 2. heuvel; 3. reeds 4.. schulpvormige uitsparing in een muur; 5 populaire benaming voor een Nederlandsche zilvermunt; 6. warme stof; 7. vluchtige stof; 8. insect; 9. ad rem; 11. de bodes der goden (Myth.); 12. gezet; 13. kolenemmer; 15. zang- noot; 18. enghartig; 20. grauwe peulerwt; 22. hazardspel; 24. modejonker; 25. vliesvleugelig insect; 27. slimme viervoeter; 28. sporendra- gende plant; 30. gelofte; 31. streek; 32. af standsmaat; 33. voorzetsel; 35. aardigheid (Z Ned.); 37. grillig; 39. zalvende toespraak; 41 gril; 44. vroeger; 46. hevig; 47. metalen voor werp, ook aangepunt houtje. Horizontaal: 1. present* 6. most; 8 leut; 11. li; 12. sap; 13. el; 14. tol; 16. aam: 18. hei; 19. trek; 20. tarn; 21. P.G.; 22. ons; 24. Gl.; 26. goud; 27. neon; 29. la- 30. elf; 32. Dr.; 34. plat; 36. Aïda; 37. ren; 39. set; 40. sol; 42. e.a.; 44. ode; 46. do; 47. tulp; 48. elft; 49. wyandot. Verticaal: 1. polo; 2. ets; 3 staar; 4. elp; 5. tule; 6. motte; 7. si; 9. Ee; 10. teint; 15. leguaan; 16. ako; 17. M.T.S.; 18. hagedis; 21. pol; 23. nol; 25. lor; 28. sprot; 30. ets; 31. flat; 33. palet; 35. reden 38. eeuw; 41. ooft; 43. al; 44. opa; 45. eed; 46. d.l. Prijswinnaars puzzle: Eerste prijs (5.B de Jonge, Willemskade 12, Lisse; 2e prijs (2.50), A. Zwart, Meerburgerstraat 9, Leiden 2 3 4 7 9 IO II 12 '3 14 '5 16 17 's ty 20 21 22 23 34 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 3? 40 41 42 43 44 45 4<i 47 48 4y Mv/. Oplossingen moeten uiterlijk Vrijdagmorgen in ons bezit zijn, op een briefkaart, met in linkerbovenhoek-adreszijde de vermelding: „Puzzle-oplossing

Nieuwe Leidsche Courant | 1946 | | pagina 8