^De oude, lage Q& A-prijzen blijven 7 S75 Rijke keuze .moderne Wok Japonnen Prima kwaliteit wol met cachet volle galon-gar» neering rondom Vol charme en elegance! Prima zuiver wol m. ra- dio-stiksel-garn. Biais op tulle verrijken dit ele gante model v. primazuiverwol Vlot en jeugdig model van Wol- Bouclé m. mo derne plissé-rok De zoo gewilde Victoria-Stijl in frissche ruiten m. fluweel-garn, 050 De Victoria Stijl in Wol-Welliné met aparte flu weel-garneering A90 Zeer charmante Yersey Soie Na middag-Japon met aparte bie zen- en tulle-gar- neering en fijn kanten kraagje Deze Namiddag- Japon v. Yersey Soie, met rijke ruches-garn. en rondom plissé- rök kleedt apart en voornaarh Ook dit vlotte, Amerikaansche model munt uit door z'n elegan te lijn en prach tige pasvorm. In Wol'Duvetine Fraaie coupe en volmaakte pas vorm kenmer ken dit jeugdig model van Wol- Angora. In mod., Iichté kleuren Avond-Japon v. tulle met goud- bröderie, chique bolero, taffet-zlj- den sjerp-cein tuur en taffet-; combiné. 40-48] American Style! Charmant en flatteus model van zuiver Wol- Du vetine, mod, tinten. Met zeer, fraaie tres-gam. V-x Voor de keuze van Uw nieuwe Japon heeft U natuurlijk hier en daar reeds étala ges gekeken en daar bij vanzelfsprekend ook terdege op de prijzen gelet. Dan kan het niet anders, of het moet U opgevallen zijn, dat bij C A de oude, lage prijzen zijn gehandhaafd en dat U bij C 8. A een enorm prijsverschil in Uw voordeel heeft I Onze collecties zijn nu bo vendien weer volle dig! WanneerkomtU?

Nieuwe Leidsche Courant | 1939 | | pagina 4