K&G n KI 7 C Till KI Stekeligheden VERSTELLEN VAN OVERHEMDEN DE WAARDE VAN GOEDGEKOZEN MEUBELS MMOlcr* KNIPPATRONEN „VAN EN VOOR DE VROUW" UITGAVE DER VIJF SAME NWERKENDE CHRISTELIJKE DAGBLADEN 2025 FEBRUARI 1939 B UI1LL I V I II Wat er in Maart te doen is IN Maart ia er volop werk voor onze tui niersters. Daar is in de eerste plaats de zorg voor den bloementuin. Wanneer men wil verplanten, dan rpoet het in deze maand gedaan worden om succes te hebben. Als het droog, schraal weer is, wat in het voorjaar het geval kan zijn, moet daarmede rekening gehouden worden bij het planten, zoowel ah daarna. Vocht is voor nieuwe beworteling noodig. De rozen worden nu gesnoeid. Men laat aan de takken twee a drie sterke oogen, niet meer. Zwakke takjes gaan er uit, evenals doode en overtollige. Men snijdt de takken boven het hoogste oog, dat men laat zitten eji dat een oog moet zijn dat naar buiten is gekeerd, schuin af. Klim-, en treurrozen snoeit men niet. Alleen dood en zwak en overtollig hout snijdt men uit. Enkele sterk groeiende rozen als Dickson, Ulrieh Brau- jier, Frau Karl Drusohiki e.a. laat men 5 a 6 oogen houden. Éénjarige zaaibloemen kunnen nu ook reeds gezaaid worden. Alleen echter die soorten, waarvoor dit staat aangegeven; voor andere is het nog te vroeg. Als men een bak heeft kan men voor uitplanten meerdere soorten reeds zaaien. Borders moeten nu opgeknapt worden. Te zware planten verkleint men, te dicht opeenstaande worden verplaats. Nieuwe worden geplant. Bloembollen voor zomer- en herfstbloei zooals gladiolen, Mont- bretia's, anemonen, ranonkels, oxalis, Kaap- sche reuzen hyacinth gaan nu ook den grond in. Dahlia's en begonia's volgen later. Deze kunnen nu echter wel opgelegd worden om uit te loopen. Als men geen warme kas heeft gaat dit heel goed in kistjes met losse aarde in de warme kamer gezet. Dahlia's worden eerst in stukken gesneden ieder met een paar oogen. Men kan ze ook stekken, d.w.z. men laat ze uitloopen in de warme kas of kamer en ah- de spruiten ca 6 cm. lang zijn, snijdt men deze met een stukje van de knol (een hieltje noemt men zoo'n stukje) en plant ze uit of laat ze eerst nog in bak of kas verder groeien. Uitgebloeide Azalea's moeten na het verwijderen van het vruchtbeginsel goed in het licht blijven en men moet het gieten niet vergeten. (Uitgebloeide planten worden vaak stiefmoederlijk behandeld). Gazons Gazons of bleekvelden (bleekt men nog wel?) hebben het op heel veel plaatsen met de strenge vorst zwaar te verantwoorden gehad en daarom moet men nu pogingen doen om de aangerichte schade te herstellen. De geschonden plekken harkt men rauw, zaait er weer heel goed graszaad in en rolt het of slaat het regelmatig aan. Moestuin In den groententuin worden nu volop ver schillende groenten gezaaid, zooals peulen, erwten, wortels, sla, spinazie, radijs, raap stelen, snijsla, snijbiet, St. Jansuitjes (niet op versch bemesten grond)enz. Ook worden de kropslaplanten en de koolplanten (z.g. weeuwen) uitgeplant. In de tweede helft van Maart ziet men sjalotten en uienplan- ten. Aardbeienbedden worden nagezien en goed bemest. Ook kan men in 't laatst van deze maand al vroege aardappelen, na ze te hebben laten voorkiemen, poten. Tuin- Eoonen kunnen nu uitgeplant worden. 5t Is goed de penwortel vóór het planten wat in te korten. Als men niet vóórgezaaid heeft, kan men nu de tuinboonen ook ter bestemder plaatse leggen. MIJN zoon Comelis is bestemd om kan toorboekhandelaar te worden in zijns Vaders plaats, maar het spreekt natuurlijk vanzelf, dat hij dominee wil worden. Er zijn maar weinig kinderen, die zich niet tot het ambt aangetrokken gevoelen. Door kinder- oogen bekeken heb je als dominee allereerst 'dit groote voorrecht, dat je een glaasje water hebt op de preekstoel, terwijl de rest op een droogje zit. Vooral op warme zomer dagen, wanneer de schare en in 't bijzonder de jeugdige schare aemechtig neerzit is die koele dronk waters uit een frisch en blin kend glas een van de oorzaken waardoor in het kinderhart de begeerte rijst om dominee te worden. In de tweede plaats neemt de dominee een machtspositie in. Er is alles tegen om •naar de kerk te gaan, anderhalf uur stil en netjes bij Pa en Moe in het bankje te zitten met als eenige afleiding een paar peper munten en een enkel psalmversje, dat je meezingen kan, maar er is alles vóór om met een blinkende hooge witte boord, met fdODE VAN DEN DAG. Een voorjaars- tooedje van zwart vilt, gelanceerd doorj een 4 modehuis te Londen een das waarin een diamantje flonkert en met een gouden horloge voor j5 op den Bijbel, op de preekstoel te staan en de heele kerk te commandeeren. Om als dominee naar de kerk te gaan daar is nog eens aardigheid aan. Dominee worden is eigenlijk het eenige wat je doen kunt om van een saaie kerk gang af te komen. Bovendien is het een lauw baantje om tweemaal op een Zondag te preeken en verder in de week te doen wat goed is in je oogen. En zoo zijn er nog vele aantrekkelijkheden aan het dominees ambt verbonden, in elk geval ruimschoots genoeg om mijn zoon het midderstander-zijn te doen versmaden en naar het predikambt te staan. Wij groote mensclien denker, daar weer een tikkeltje anders over, maar is er in den grond nu zooveel verschil? Het moet gezegd worden, dat dominees tegenwoo'rdig heel erg hun best doen om op gewone menschen te lijken. Als ze op straat loopen haal je ze er natuurlijk nog wel uit, want ze hebben al tijd iets op of aan, dat tot hun Zondagsche plunje behoorde en dat ze nu in de week af moeten dragen; ze hebben ook iets in hun loop en in de gewoon-gemaakte uitdrukking van hun gezicht, waardoor ze te herkennen zijn, maar om dergelijke dingen te consta- teeren moet je toch al in 't bijzonder op hen letten. Hoe gewoon ze echter ook zijn, we zullen ze nooit als gewone menschen aan vaarden. Wij doorsnee-burgermenschen heb ben nog altijd graag een hand van den do minee. Wij hebben de kaartjes-verzenderij met nieuwjaar allang afgeschaftmaar de dominee krijgt er steevast nog een. Wij schrijven soms een guldentje op de giro over voor het een of ander liefdadig doel, omdat het de giro van den dominee is. Er zijn altijd dames die de kinderen van den dominee op hun verjaardag in het speelgoed zettenom dat ze den dominee zoo'n eenigen man vinden. Als we de dominee op straat tegenkomen, dan zorgen we er door onze uitvoerige groet voor dat hij ons opmerkt. En'als de dominee ons eens aanspreekt dan vertellen we dat langs onze neus weg tegen de heele familie. (Ik sprak vanmorgen de dominee ook nog en die zei dit of dat en toen zei ik dit of dat). Ik zwijg nu maar van de angstige spanning, die wij doormaken in dagen als de dominee wel eens op visite kan komen. Dan moet eigenlijk van den vroegen morgen tot op den laten avond het huis ree zijn, omdat de do minee uit hoofde zijner functie op alle mogelijke en onmogelijke uren komen mag. Er komt elke week ee.. fondsbode bij me in de winkel, die elke week een praatje probeert te maken over onze jongste do minee, (die nog in de verte familie van hem is) enkel en alleen om te demonstreeren hoe familiair hij met den dominee, waartegen ik natuurlijk hoog opkijk, omgaat. (Hoe vond je Jan Willemsen Zondagavond? Ik heb tegen hem gezegd: Jan, je hebt er maar wa.t v:. gemaakt). Ja, wat onze houding tegenover de dominee betreft wijken we toch niet zoo heel ver van de kinderen af. We mogen zoo na de preek wel eens op hem foeteren (slappe kost, van morgen; inlegkunde; hij heeft zeker een ouwetje opgezocht; veel geschreeuw en wei nig wol; hij zat er niet erg in, enz. enz.), maar als we zijn stem maar door de telefoon hooren dan springen we al in de houding en als we de kans krijgen om een wit voetje bij hem te bewerkstelligen, dan laten we die kans niet glippen. Een dominee mag nog zoo hardnekkig zijn best doen om ons te overtuigen, dat hij een gewoon mensch is, hij mag ons desnoods op de schouders kloppen en ouwe jongen tegen ■ons zeggen, hij blijft de dominee. En voor degenen die strijk en zet beweren, dat de dominee óók maar een gewoon mensch is, blijft hij waarschijnlijk 't méést de, dominee. Geen slechte paradox, wat? Zoo teeken ik dan, MIJNHEER DE MAN. B. R. te B. o. Z. Ik prijs U gelukkig en met V nog vele anderen. Mijzelf ook. Maar ik ben ik nu eenmaal niet. Bepaalde plaatsen zijn aan overhemden zeer aan slij tage onderhevig en wek ken onwillekeurig eenigen wrevel op bij de huisvrouw omdat er overigens niets aan mankeert. Zoo dragen de punten der omliggende boorden er steeds toe bij dunne plekken en spoedig zelfs gaatjes te maken in de stof. Eveneens zijn boorden en manchetten op de mouw spoedig gesleten en het vervelendste is, dat dit juist de meest in het oog vallende deelen zijn. Wij laten hieronder eenige wenkèn volgen op welke wijze men een en ander het best kan repareeren en het overhemd weer eeni gen tijd mee kan. Hebben de punten der stijve boorden gaat jes gemaakt, dan kan men niet beginnen met stoppen, zulks valt teveel in het oog. Meestal koopt men heeren overhemden en heeft men geen stof voorradig, alhoewel zij tegenwoordig veel met een extra paar man chetten worden verkocht. We nemen aan, dat men geen stof heeft en zullen uil den' achterkant van het overhemd een stuk knip pen, dat vervangen wordt door een van wit katoen. Het gekleurde stuk wordt in het midden in tweeën geknipt, aan beide kan ten van het split wordt een stuk opgezet. (Zie teekening links). Het stukje wordt aan drie kanten omgevouwen en zóó opgespeld, dat het overeen komt met het patroon. Hals en schouder precies naar het model knippen en eveneens omvouwen. Aan den schouder langs stiksel pas naad stikken. Aan de voor zijde werkt men het stukje onder het los getornde beleg, stikt dit daarna weer op, zoodat geen extra naad te zien komt. De zij- en onderkant worden opgestikt, doch deze stiksels vallen niet in het oog. Andere helft op dezelfde wijze verstellen. Manchetten die versleten zijn worden los getornd en omgekeerd, waarna men over de versleten plek een smal reepje dun batist naait, hetgeen men ook doet bij de versle ten vouw van een boord. Wanneer een overhemd zoo gesleten is, dat men het niet nogmaals gaat verstellen, dan kan men de rechte deelen, die weinig of niet slijten, nog gebruiken om klein kindergoed van te maken. Een schortje, kruipbroekje, nachtjaponnetje, kan er nog gemakkelijk uit en eventueel combineert men het met effen stof. Men kan uit een normaal heeren hemd zelfs nog een sportblouse met korte mouwen maken voor een jongen van een jaar of acht. Waf efen we volgende weelc ZONDAG Tomatensoep Varkenshaas Br. lof Bonte vruchtencrême MAANDAG Haché Roodekool Beschuit met bessensap Macaronicroquetten Spiegeleieren Spinazie Gesmolten boter WOENSDAG Pannekoeken met speTc Appelmoes DONDERDAG Zoutevisch Worteltjes Savoyekool met gehakt Rijst ZATERDAG Capucijnersoep Van de met gemerkte spijzen vindt men de recepten hiernaast. Utrecht DeBeste BONTE VRUCHTENCREME 5 appels, witte bessenwijn, suiker, 9 blaad jes witte gelatine, 1 klein blikje aardbeien of frambozen, 2 bananen, 2 sinaasappelen, 1 dl. room, noten. Appelen zeer dun schillen en aan stukjes verdeelen, klokhuizen uitsnijden en met een kopje water gaar koken, daarna zeven en deze massa aanvullen (tot men in het ge heel K L vloeistof heeft) met witte bessen of Meiwijn. Suiker naar smaak. Gelatine 10 minuten in koud water weeken, uitknijpen en in de warm gemaakte vloeistof oplossen. Laten afkoelen en af en toe roeren om zak ken der gelatine te voorkomen. In een kom een laagje appelmoes doen, hierop den inhoud van het blikje zonder het vocht. Voorts appelmoes, partjes gesuikerde sinaas appel en tenslotte weer appelmoes. Het geheel minstens zes uren op gen koele plaats zetten, in ieder geval zóó lang, totdat men den vorm op een glazen schaal kan storten. Gameeren met geslagen room. MACARONICROQUETTEN 60 gr. macaroni, zout, 30 gr. bloem, 30 gr. boter, 1 ei, 50 gr. Parmezaansche kaas, iy2 De zit-eetkamer lêent zich voor groote vertrekken Men komt wel eens op bezoek in een huis, waar de geheele sfeer aangenaam aandoet. Niet alleen zijn de menschen, die er wonen opgewekt, doch ook van de wijze, waarop de kamers gemeubileerd zijn, gaat iets uit. Onlangs kwamen wij bij een onzer vriendinnen, een vrouw, die zelf héél veel in huis moet doen, en ons met een stralend gezicht tegemoet kwam. Ze was juist gereed gekomen met een andere rangschikking harer meu belen, die weer even geslaagd was als de voorgaande. Deze vrouw, die de middelen mist om lang van huis te gaan of zelfs om ontspanning buitenshuis te zoeken, gaat op in haar gezin en haar huis en weet niet alleen een weldadig aandoende sfeer te scheppen, doch zorgt tevens dat niets eentonig werkt. Ze heeft me wel eens verteld, dat er in haar zit-eetkamer wel tien verschillende schikkingen mo gelijk zijn en zij hierin ook menigmaal de wandversiering betrekt. Natuurlijk zal niet iedereen haar dit na kunnen doen, want ten eerste moet men rekening houden met het huis en ten tweede met de keuze der meubels. In het huis moet, wanneer de ramen niet vlak aan elkander aansluiten, voldoende ruimte opengelaten zijn en in de woonvertrekken moeten groote muurvlakten aanwezig zijn. Het laatste geeft het groote voordeel, dat men niet door gebrek aan ruimte gebonden is aan één be paalde rangschikking, althans wat de groote stukken betreft. Het meubilair moet zoo danig gekozen zijn, dat het onderling een harmonisch geheel vormt. Elk meubelstuk moet op zichzelf een goeden indruk maken, ook al wordt het van ver schillende kanten bezien, inplaats van zooals dit in de meeste kamers gebeurt voornamelijk van één kant. Interessante variaties zijn natuurlijk onmo gelijk, wanneer bepaalde meubelstukken „uit het gezicht" gezet moeten worden, om dat ze in het minst niet bij de overige be- hooren of wanneer men teveel meubels heeft. Jonge menschen, die zich nieuw gaan inrichten zullen er met hun modernen smaak niet aan denken om de kamers vol met meubels te zetten of het behang met platen, schilderijen en portretten geheel en al te bedekken. Het behang, dat met zorg gekozen dient te worden, vraagt slechts een enkele mooie wandversiering. Eén werkelijk goed stuk doet den toeschouwer van al zijn kwaliteiten genieten. De aandacht wordt niet afgeleid door andere dingen en men ontdekt aan zoo'n enkel kunstwerk telkens weer nieuwe schoonheden, die een blijven- den indruk achterlaten. In het gesprek dat wij met de zooeven genoemde huisvrouw hadden over meubilee ring en woninginrichting, wees zij my op de groote waarde, die het voor menschen heeft, die zich geen extra uitgaven voor nieuwe meubels kunnen veroorloven, om af en toe een verandering in de rangschikking aan te brengen. Het spreekt echter vanzelf, dat niet iedereen deze behoefte heeft, doch vele huis vrouwen zien wel eens graag wat anders, iets dat een kleine onderbreking geeft aan het alledaagsche sleur-leven. Wij geven hier een schetsje hoe het mogelijk is één vrij groote kamer in te deelen alsof het een aparte eet- en zitkamer was. Men moet natuurlijk niet van de meening uit gaan, dat een bank uitsluitend tegen een muur moet staan, doch zich open weten te stellen voor nieuwe ideeën. De eethoek is naar den muur gebracht vlak voor het raam en biedt voldoende ruimte, vooral als men de keuze op een driedeelige bank en smalle tafel laat vallen, tegenover de bank komen enkele eetkamerstoelen. Zeer practisch is het indien men de tafel zóó laat maken, dat één derde omgeklapt kan worden als hij buiten gebruik is. Achter de bank komt het zitje, een lage boekenkast en theemeubel. Een lees- en enkele schemerlampjes zullen de intimiteit van de sfeer dezer kamer ongetwijfeld' ver- hoogen. STOO MWASSCHERI J^/ERVE RIJ ROTTERDAM DEN MAAG TEL.42J90 TEL.33Ö047 dl. melk, Paneermeel, frituurvet. Macaroni in stukjes breken en in kokend water met zout doen, daarna gaar koken, ongeveer 20 min. laten uitlekken en fijn hakken. Boter in een steelpannetje smelten, ver mengen met bloem en met kleine scheutjes en steeds roerende de melk toevoegen; eeni- minuten op kleine pit laten doorkoken en van het vuur de geklopte eierdooier en de kaas er door mengen. Op een schaal of met bloem bestrooide deegplank uitspreiden en koud laten worden. Eiwit met een lepel water loskloppen en van de koude pasta croquetten vormen, die in het eiwit in paneermeel gepaneerd en in kokend frituurvet licht bruin gebakken worden. Op grauw paper uit laten lekken en warm opdienen, versierd met in het frituurvet gebakken takjes peterselie. SCHOTEL VAN SAVOYEKOOL MET GEHAKT 1 Savoye kool. 100 gr. boter, V/2 kg. aard appelen, 1 flinke dikke snee oud brood, 500 gr. varkensgehakt, 5 dl. melk, noot, zout, paneermeel, stukje boter. We koken de aardappelen met het zout gaar, malen of stampen ze fijn en vermengen ze met de melk, noot en 50 gr. gesmolten boter, waarna wij ze, om 't luchtiger te krijgen, nog even flink opkloppen. De kool wordt in water met zout gaar gekookt en gehakt, terwijl we het gehakt aanmaken met het in water geweekte brood zonder korst, dat flink uitgeknepen en vermengd wordt met peper en zout; is dit alles goed door elkaar gekneed, dan smelten we het restje boter en smoren hierin het gehakt gedurende 20 min. met deksel op de pan. Een flinke vuurvaste schotel wordt met boter ingevet en hierin komen laag om laag, aardappelen, kool en vleesch. De laatste laag moet uit purée bestaan en flink be strooid worden met paneermeel en stukjes boter, daarna gedurende drie kwartier in de oven plaatsen, totdat de bovenkant licht bruin is. Ingekomen boeken en tijdschriften Beyers Grundlehre der Schneide- r e i is een schitterend uitgevoerd handboek met meer dan 400 foto's en teekeningen, het welk voor elke vrouw die goed Duitsch lezen kan, het knippen en naaien tot een gezellige en interessante bezigheid kan maken. Hoe men de diverse knoopsgaten maakt, hoe men mouwen inzet, hoe men revers pikeert, ver schillende kragen opzet enz. enz. Honderden practische wenken, die elke liefhebster van naaien waardeeren zal, worden door de vele duidelijke foto's gegeven. UNOX VLEESCH JUS bereikte ons in natura. Een proefneming toonde aan dat dit een uitstekende rempla- cant is in die gevallen, waarin men door verschillende omstandigheden niet beschikt over eigen gemaakte vleesch-jus. Trouwens, ze is op geheel dezelfde wijze bereid van vleesch en vet, zonder toevoeging van sur rogaten. Steeds een busje in huis te hebben kan menigeen uit den nood helpen! NUTTIGE WENKEN Vuile waschlijnen wikkelt men om een plank en borstelt ze flink met zeep en soda water, met plank en al onder de kraan spoe len en hierop laten drogen. Deze tailleurmantel kan zoowel door jonga meisjes als door oudere dames worden ge* dragen. Het model leent zioh dan ook voo| elk vorkomend figuur. Een wollen stof, b.v. eeif Shetland of een zomerbou* clé, het laatste vooral vooj oudere dames, is het meest gewenschte materiaal voos dezen nauwsluitenden man tel. Ook voofl den meer ge* kleurden man* tel wordt een groote ver* scheidenheidi gebracht in zo* merbouclé's wel voorname* lijk in de blauwe, bruine en beige tin* ten. Deze stof* fen zijn alle 140 cM. breed< Naar verkie* zing kan bijzondere drie f knoopssluiting if fi vervallen eq l|F een éénrij- e knoopssluiting worden gemaakt waar* door de overslag dan geheel recht blijft. De hoeveelheid stof men noodig heeft wordt bij het patroon aange geven. Voor elke vo komende maat kan patroon worden besteld. Bij alle patronen moeten de naden aangeknipt worden en deze zorgvuldig langs de pa tronen worden aangegeven. Heeft men bijzondere wen* sahen, dan s.v.p. vermelden, De volgende maten worden gemeten: Halve bovenwijdte, van mid den-achter, onder den arm doormeten, tot middenvoor. Lengte, van het hoogste punt van den schouder, naast den hals, zoo lang men den man tel wenscht. Taillewijdte, strak om de taille Heupwijdte, om het breedste gedeelte van de heup; deze maat wordt glad gemeten, zóó dat de centimeter niet kan verschuiven. Voorlengte, van den halskuil, tot laag in c taille. Ruglengte, van den halsknokkel tot in de! taille. Rugbreedte, van den schouderknokkel links tot den scihouderknokkel rechts. Armwijdte, ongeveer 12 cM. beneden den schouderknokkel over het breedste gedeelte; ook deze maat niet te ruim meten. Mouwlengte, van den schouderknokkel, recht naar beneden tot den pols. De prijs van het op-maat-gemaakte patroon bedraagt 50 cent en 5 cent porto, toe te zen den aan de Redactie van „Van en Voor de Vrouw"; adres: Administratie van ons blad. No. 23 Bestelbon van patroon No. 23 Ondergeteekende wenscht te ontvan gen: het patroon van den mantel, waar voor bijgaand het bedrag in postze gels. h. bovenwijdte lengte taillewijdte heup wijdte voorlengte ruglengte rugbreedte armwijdte mouwlengte naam adres GENEESKRACHTIG HOESTWEREND BIJENHONING Zuivere Bijenhoning 0.37 p. pond; 3 ponds potten 1.Emmertjes inhoud, 9 pond, 3.50. Alléén emmertjes franco huis. Fa. K. J. HUIGEN, Raampoortstraat 21 Giro 279760 Tel. 43664 ROTTERDAM Ruwe honing is een echt natuurproduct, dat sterk maakt en kracht geeft aan Uw zenuw gestel in groote mate. Depót voor LEIDEN en Omstreken: Reformhuis Ligthart, Ter- weeweg S4, Oegstgeest, Telefoon 1610; Depót v. DEN HAAG: Westeinde 194, Tel. 33f~ ECHTE ROZENOLIE IS DUUR maar door gebruik te maken van NECTAR BLOEMEN-OLIëN kan men de rUnate rozengeui, heliotrope, vio lette. lilas en andere bloemengeuren verkre gen en ze gebruiken ter bereiding van odeurs. Haarwaters, pommade, brillantine, vaporlsateurs. voor de lampe Beger enz. Prüs p. fleschje ƒ0.40. VerkrUgb. bö apothekers en drogisten. Vraag steeds merk NECTAR UW DAGELUK5CH KOPJE KOFFIE UWDAGELIJK5CHKOPJE THEE p\! maar f-allebei van N.V. KANIS GUNNINK, Imp. Kampen Kent U de Breiblaadjes lezeressen! Het Is een prachtige maandelljksche uitgave, gedrukt op luxe-papier met mooie mo dellen In kleuren van verschillende soorten breiwerk. Deze modellen kunnen met het grootste gemak worden gemaakt, dank zl| een zeer duidelijk opgestelde uitleg. De Breiblaadjes worden U geheel kosteloos toegezonden. Daartoe Is het voldoende vandaag nog onderstaande bon In te vullen en te zenden aan het aangeduide adres. BON- Am de 3 Suisses Wolfabrieken. AM. Tilburg. 116

Nieuwe Leidsche Courant | 1939 | | pagina 10