Qjxm ZWANENBERG nidcik.1 wa ïHiaa WW IWANEN??. J? groente-cohsE»^! DELAMAX ZWANENBERG is één van die typisch-Neder- landsche voorbeelden van een klein bedrijf, dat uitgroeide tot een wereld-onderneming, op geen enkelen, anderen grondslag dan die van kwaliteit en ondernemingsgeest. Reeds de beide van Zwanenberg's, die een halve eeuw geleden in een kleine ruimte een slachterij dreven, lieten officieel bekendmaken, dat de veehandelaren slechts met vee van „prima ras'' bij hen behoefden aan te komen. De Zwanenberg's Fabrieken, een halve eeuw geleden Van dezen grondslag is nimmer afgeweken. De miljoenen kilogrammen vleesch, steeds aanwezig in Zwanenberg's vries- en koelkamers, zijn nog altijd afkomstig van „prima vee". Geen lood vleesch- waren, geen gram soep, geen grein groenten-conserven, geen druppel vleeschextract, geen blokje bouillon, gaat bij Zwanenberg de deur uit zonder eerst op hoogste zuiverheid en voedingswaarde gekeurd te zijn! Goede grondstoffen, meesterlijke bereiding en hygiënische werkwijze zorgen voor den kenmerkenden fijnen Zwanenberg-smaak! Zóó kwam het slagwoord tot stand, dat weldra werd overgenomen door iedere huisvrouw, die haar gezin het beste wil voorzetten, dat er isZwanenberg maakt wat smaakt Het is een goede gewoonte, steeds wat Zwanenberg-blikken in huis te hebben. Vooral bij onverwacht bezoek is het handig, uit Uw Zwanenberg-voorraad te kunnen putten. Zwanenberg's soepen b.v.. bereid door bekwame koks, smaken even kostelijk als Uw EIGEN soep. Zwanenberg's groenten-conserven zijn frisch van het veld in de bus gegaan, en hermetisch in verschen toestand bewaard. En op de boterham is er moeilijk iets heerlijkers te bedenken, dan Zwanenberg's extra smakelijke vleeschwarenl

Nieuwe Leidsche Courant | 1937 | | pagina 14