ONZE KEUR-COLLECTIE5 DER NIEUWE MODELLEN! 29= Zij toonen U de nieuwe Mode in rijkste schakeering; de flafteuse Mantels in de nieuwe Marine-, Bleu- en Beige-tinten met chique pelerine of met weelderige garneering van zomerbont; het moderne Mantel- costuum, zoowel in het vlugge korte, als het gekleede lange model en Mantels en Costuums beide in de zoo gezochte Heerenstof en de zoo zeer gewilde Marine-Wit en Bleu- Blanche-dessins: Com plets ten slotte te kust en te keur, geschikt hetzij om open gedragen te worden, hetzij gesloten, waarbij de elegante, lange klokkende Mantel overheerscht C A is toch voordeel tger! FlatteusCostuum v, aardige visch- graat kamgaren. De mantel is ge heel m. zijde ge voerd en leuk ge boord met zijden tres; rok m. diepe Elegante model van prima Givrine Moiré zijde. geheel gevoerd m. zware Cr. de Chine en gegarn. m. glanzen de banen v.d.keerzijde der stof. In Marine en Zwart. Moderne Crêpe Ro- main Mantel, geheel m. zijde gevoerd, m. snoe zige pelerine-variatie en volantgarneering v. langharig zomerbont. In Marine, Beige. Bleu Aardige Mantel van Heerenstof in denieuw- ste puntjes-desstns, ge heel op zijde, gegarn.m. ingezette banen, uitloo pend In diepe plooien. In Marine, - Beige, Noi sette (40-48) - Deze zoo voordeelige Tissu Anglais Mantel, met leuk gegarn. zak en mouw, heeft evengoed de moderne (afneem bare) pelerine! In Ma rine, Beige, Bleu, Noi sette, slechts Dit chique Mah- telcostuum van prima,zuiver wol len Kamgaren schat U zeker op ƒ40.—. De Man tel is geheel m. zijde gevoerd en heeft koket piqué vest en mouw- inkijk; rok met diepe plooien. In de mod. Blauw- Wit dessins kost het echter maar

Nieuwe Leidsche Courant | 1930 | | pagina 4