gen' Hoogenboom, D. Langhout en J. I. van der Meer nagezien en volkomen in orde bevonden. Zoowel secretaris als pen- I ig ningmeester mochten een woord van dank ontvangen voor hunne nauwkeu M rige werkzaamheden. Daarop volgde de verloting. Een 19- tal prezen en prijsjes waren beschik- e RIJNSBURG. Men verzoekt ons te willen mededee- her- len dat wegens ongesteldheid van Ds. C. Kroes van Gouda, die Donderdagavond Vvoor de Chr. Geref. Kerk zou optreden, deze godsdienstoefening niet doorgaat. INGEZONDEN. (Bulten verantwoordelijkheid der RedaetieJ GING „N. O. M. A. T. E.G." CHRISTELIJKE JEUGDVEREENI- Bovengenoemde vereeniging, waarvan uitgaan een Kinderkerk, Meisjes- en Jongensvereeniging, heeft als nieuwe j onderaf deeling dezer dagen een Jonge- dochtersvereeniging opgericht, waartoe elke jongedoehter, die den leeftijd van 16 jaar bereikt heeft, als lid kan toe- treden. Het doel dat zich deze vereeniging stelt is gelijk aan dat van onze Jongè- J lingsvereenigingen, n.l. gezamenlijk Gods Woord bespreken en daarnaast het be handelen van onderwerpen, die voorna melijk voor onze jongedochters actueel zullen zijn, terwijl er ook voor gezorgd zal worden, om het aangename met het nuttige te vereenigen. Gij ziet dus, ge achte lezer (es), er is afwisseling genoeg. „N. O. M. A. T. E. G." nu maar op prijs stellen, door zich als lid van deze nieuwe afdeeling in te laten schrijven. De contributie zal geen bezwaar zijn; die bedraagt 0.10 per week. En dat inschrijven kan al spoedig plaats hebbenhedenavond nog wel. Want om 8 uur vanavond zal de tweede l" vergadering plaats hebben in 't Wijk- gébouw Kerk. Wijk IV, Stille Rijn 13, waar dan ook elke jongedoehter harte lijk welkom zal zijn. Wij twijfelen dan ook niet of onder "s Heeren zegen zal ook deze afdeeling groeien en bloeien tot eer van Zijn Naam en tot uitbreiding van Zijn Koninkrijk. Daarom, jongedochters, wordt allen lid van onze afdeeling. Win verwachten U vanavond. Het Bestuur. BUITENLAND. BOLIVIA EN PARAGUAY. Geen buitengewone zitting van den Volkenbondsraad. Gisterenmiddag vonden op de Quai d'Orsay te Parijs besprekingen plaats tusschen den Franschen minister van buitenlandsche zaken, Briand, die op het oogenblik voorzitter is van den raad van den volkenbond, sir Erie Drummond, secretaris-generaal van den volkenbond, en den directeur van de politieke afdee ling van den volkenbond, over het even- tueele bijeenroepen van den raad van den volkenbond, ter oplossing van het conflict tusschen Bolivia en Paraguay. Daarna hadden zij een onderhoud met de gezanten van Paraguay en Bolivia te Parijs. In verband met de mogelijkheid, dat deze beide staten waarschijnlijk de be middeling van Amerikaansche zijde zou- dutf aanvaarden, werd besloten, geen buitengewone zitting van den raad uit te schrijven. ffcn bericht uit Genève meldt, dat gis teravond het antwoord van Paraguay op het telegram van Briand van Zon dagavond, binnenkwam en in zooverre geruststellend was, dat Paraguay uit- dKdtfcelbjk hierin vermeldt, dat het 't geschil aan de Pan-Amerikaansche arbi trage-commissie onderworpen heeft. Het verluidt voorts, dat ook Bolivia zich tot deae arbitrage-commissie gewend zou heboen. DE OPSTAND IN AFGHANISTAN. Een aanval op de hoofdstad in voorbereiding? Een telegram uit Pesjawar meldt, dat de opstand nog lang niet onderdrukt is en de stammen die ten Noorden en Noord-Westen van Kaboel wonen, een aanval op de hoofdstad voorbereiden. Wel verklaren de Moelahs, dat de per soon des konings zal geëerbiedigd wor den en dat het hun slechts te doen is om aen koning van zijn valsche raad gevers te ontlasten, maar hun voornemen om te vechten is daar niet minder groot om. De strjjd om Jalalabad was gisteren gestaakt en de weg naar Pesjawar was zelf voor de eerste maal in 3 weken vrij. De Sjinwaris schijnen te willen afwach ten, wat de andere stammen zullen be reiken, voor ze hun eigen actie weer zouden voortzetten. VERSCHUIVINGEN IN DE DE ITALIAANSCHE REGEERING. Mussolinithans ook minister van koloniën. Op voorstel van Mussolini heeft de koning van Italië de ontslagaanvragen ingewilligd van Bolzon, den minister Tripolis, Teruzzi, den gouverneur van Cyrenaiea, Peano, den voorzitter van de Rekenkamer en Bazan, den chef van den van koloniën, Bono, den gouverneur van Uil La Paz wordt gemeld, dat de Bo- livi&ansciie regeering een verklaring De Duce heeft nu behalve het premier schap zeven ministerieele portefeuilles onder zijn hoede! generalen staf van de nationale militie. Benoemd zijn: Mussolini tot minster van koloniën, Bono tot onderstaatssecre taris van koloniën, maarschalk Bahoglio tot gouverneur van Tripolis en Cyrenai ea, staatsraad Gasperini tot voorzitter van de Rekenkamer, Teruzzi tot chef van den generalen staf van de nationale mi- litieL Krachtens de beschikkingen van de wet op den Grooten Raad is de secre taris van de fascistische partij, Turati, geroepen om aan de kabinetszittingen deel te nemen. DE ANTWERPSCHE VERKIEZING. De verkiezing van Borms ongeldig verklaard. De speciale commissie, die de geldig- heidskwestieBorms Baelde moest on derzoeken, heeft zich voor de validatie van Baelde uitgesproken, n.l. een Ka tholiek, twee liberalen voor, een fron- ter en een socialist tegen; twee socia listen onthielden zich. Daarna kwam de aangelegenheid in de kamerzitting ter sprake. Bjj staan en zitten, meerderheid te gen minderheid en onthouders, werd de verkiezing van Borms ongeldig ver klaard Over de geldigverklaring van de verkiezing van Baelde zal Woensdag beslist worden. DE FABRIEKSBRAND TE BERLIJN. 30 personen gewond. De groote brand, die gisterenmorgen in de radio-apparatenfabriek in de Schoenleinstrasse te Berliijn is uitgebro ken, blijkt van veel grooter omvang te zjjn, dan aanvankelijk gedacht werd. Het vuur vond gretig voedsel in den grooten voorraad celluloid, welke ge bruikt wordt voor het vervaardigen van radio-apparaten. De arbeiders, vrouwen en meisjes, trachtten zich langs het trappenhuis in veiligheid te stellen. Slechts een gedeelte van hen slaagde daarin. De eigenaar van de fabriek zelf sprong in zijn angst uit het venster van de eerste verdieping. Een arbeider, die eveneens uit het ven ster sprong, bleef met een schedelbreuk op de binnenplaats van de fabriek lig- Reeds na korten tijd stortte de trap van het gebouw tot de tweede verdie ping in, zoodat de zich nog in het ge bouw bevindende personen zich uitslui tend door de vensters konden redden. Toen de brandweer op het terrein van den brand aankwam, hingen zeven meis jes buiten aan de vensters, wachtende op het uitspannen van de vangnetten. Bjjna alle arbeiders en arbeidsters, ongeveer 40 in getal, werden meer of minder ernstig gewond. Dertig van hen moesten in het ziekenhuis worden op genomen. De meeste gewonden hadden brand- en snijwonden in het gelaat. Het gelukte de brandweer vijftien personen te redden, zonder dat zij ernstige ver wondingen bekwamen. De eigenaar overleden. Naar aanleiding van den brand in de Schoenleinstrasse wordt nog gemeld, dat de eigenaar der meubelfabriek Hawlits- ki, die uit de tweede verdieping was ge sprongen en behalve beenbreuken nog ernstige inwendige kneuzingen had be komen, thans is overleden. ACADEMIE -NIEUWS. Geslaagd voor het candidaatsexa- men wis- en natuurkunde (A) de heer J. W. Blom (Den Haag; voor het can- didaatsexamen rechtsgeleerdheid de heer J. Broekema (Den Haag); voor het doctoraalexamen rechtsgeleerdheid mej VV A. J. Bos (Den Haag) en de heer J. W. Gerdes Oosterbeek (Den Haag). Geslaagd voor het cand. examen Natuurkunde (E), Mej. C. B. v. Kerk wijk, te Den Haag en de heer H. de Vries-Robber, te Rotterdam; voor het cand. ex. Natuurkunde (K), Mej. M. Grutterink te Den Haag. STADSNIEUWS. JAARVERGADERIN G GEREF. OUDER VEREENIGING. Gisteravond hield in het Nut van 't Aleemeen aan het Steenschuur de Goref. Oudervereeniging haar jaarver- g De opkomst was vrij goed, beter dan vorige jaren, maar het kon toch nog wel beter. Ds. Bouwman heette in een Kort welkomstwoord allen hartelijk wel kom en dankte bij voorbaat Mej. er- kuil en de heeren Thomas en Bouhuys voor hun bereidwilligheid om dezen avond met zang en muziek op te ïuis- teren. Spr. wees er verder op, ciat^ ue Oudervereeniging werkt met stille trom Zij treedt niet zoozeer naar bui ten. maar dat neemt niet weg, dat er hard gewerkt wordt, en met dank baarheid maakt spr. er gewag van. dat er steeds mannen en vrouwen zijn gevonden, om aan den arbeid van de vereeniging leiding te geven. Uit het jaarverslag van den secre taris bleek, dat het aantal leden van de Oudervereeniging is geklommen van 21 op 39. Ook het leven van de onderafdelin gen was goed in het afgeloopen jaar. In verband met dit jaarverslag deel de Ds. Bouwman mede, om aan te too- nen, welk een warm hart wijlen broe der Blommendaal, wiens naam ook in het jaarverslag genoemd werd, voor de jeugd had, dat deze broeder aan spreker een aantal boeken heeft gele gateerd, om die tusschen hemzelf en de enkele jeugdvereenigingen te ver- deelen. Na het financieel verslag, waaruit bleek, dat er een batig saldo is van f GO. gaven de heeren Bouhuys (viool 1 en Thomas (piano) een fraai stukje muziek, dat een aandachtig gehoor en dankbaar applaus oogstte. Daarna hield de heer A. v. Weeren Hz. een causerie over het werk der Knapen vergaderingen. Spr. wees er o.a. op, hoe nullig hét merk op deze vergaderingen is, als voorbereidende arbeid voor de Jonge- lingsverceriigingen en vertelde daar na, waaruit het werk de K. V. hoofd zakelijk bestaat. Daar is. het lezen bij toerbeurt van een Bijbelhoofdstuk, waardoor vreem de nam.cn, waarover men dikwijls struikelt, eigen gemaakt worden; het maken van inleidingen, om de gedach ten in juisten vorm te leeren gieten; het reciteeren, waardoor een goede voordracht kan worden verkregen, enz. Zeg nu niet, dat dit thuis ook kan. gebeuren, want inderdaad gebeurt dit niet en toch is het zoo noodig. Daarom wijst spr. er op, hoe groote taak de ouders hebben, om hun kin deren op te wekken de knapenverga- deringen te bezoeken, en, als ze lid zijn, het werk dat daaraan verbr iden is, naar behooren te verrichten. Daarna zong Mej. Cath. Verkuil een tweetal solo's, waarvan vooral het be kende: „Du bist die Ruh" zeer mooi vertolkt werd. Mej. Verkuil beschikt over een mooie klare stem, wat ook later op den avond nog uitkwam, daar ze een twee tal van de onvergankelijke verzen van Guido Gezelle zong. Telkens ontving ze een warm ap plaus, dat dan ook wel verdiend was. De heer P. v. Weeren Sr. bracht in eenige hartelijke en humoristische be woordingen de wenschen over van den Kerkeraad der Geref. Kerk. Mej. H. Veenendaal, een der leidsters van een jongemeisjesvergadering, las vervolgens op eenvoudig-mooie pak kende wijze een van de diep-mooin schetsen van Prof. Waterink voor, ge titeld: „Offers zonder Wijsheid". Na een gezellige pauze hield daarna de heer A. Goudswaard een causerie over den arbeid op de jongeliedenver- gaderingen, die de schakel zijn tus schen K. V. en J. V. Spr. wijst er op, dat tegenover de offers, die èn leiders, èn jonsens moe ten brengen, door het bezoek aan de vergaderingen, ruimschoots voor bei den worden vergoed omdat beiden er veel van leeren. Maar daar is vooral voor noodig. dat met het werk ernst gemaakt wordt. Een van de bedoelingen van de Jon- geliedenvereenigingen is, het besef bij te brengen, dat de kerk. waarvan de jongens dooplid zijn, een historie heeft, die zij voort moeten zetten en ook. dat zij iets anders, iets hoogers hebben dan de wereld heeft. Ze krijgen met eeuwige waarden te doen en hebben over nog iets anders te denken, dan over hun sport en spel. Gods Woord keert nooit ledig weder Het einddoel van den arbeid onder de jeugd is tenslotte te bevorderen de Komst van Gods Koninkrijk en daar om is het noodig, dat deze arbeid met ernst wordt opgevat, zoodat oprecht kan gebeden worden: Uw koninkrijk kome. Daarna sprak de heer P. van Wee ren Jr. over: „Jeugdgevaren en Ouder plichten". Spr. wees op de eigenaardigheid van den leeftijd van de kinderen van 12—17 jaar, die de onderafleelingm van de Oudervereenigingen bezoeken. De gevaren die kinderen van dezen leeftijd bedreigen zijn zeer gTOOt, om dat deze kinderen voor vele dingen zoo ontvankelijk zijn. Spr. noemt verschillende voorbeel den van deze gevaren en wijst op dc zware taak, die de ouders hier tegen over hebben. De ouders moeten zich zooveel mogelijk op de hoogste stellen met de innerlijke gesteldheid van het kind, en daarin komen velen wel te kort. Men geeft zich dikwijls zoo wei nig moeite er voor. Er is zooveel lauwheid ten opzichte van de jeugd, ook als men probeert in jeugdvereenigingen onze toekomstige leden van de kerk te vormen. Spr. besluit met er op aan te drin gen, wanneer men dat nog niet doet, het werk van de Oudervereniging te steunen. Men kan dat op vele manie ren direct en indirect doen en het is onverantwoordelijk zijn roeping in de ze te verzaken. Op dit onderwerp volgde een prettige bespreking. Daarna werd nog door den heer W. van Venetien een voordracht gehou den. terwijl ook de muziek zich nog eens liet hooren en mej. Verkuil een paar nummers zong. Nadat de Voorzitter nogmaals alle medewerkers van dezen avond had be dankt, ging ds. Thomas voor in dank gebed. Het was een recht gezellige en leer zame avond. steld. Vermoedelijk zal nu in April a.s. de overbrenging kunnen geschieden. De bezwaren, aan de overbrenging reeds thans, verbonden, vinden hun oorzaak oornamelijk hierin, dat de directeur, Prof. Tendeloo, het niet wenschelijk acht, at een deel van het laboratorium nog ge huisvest zou moeten blijven in het oude gebouw aan de Boerhnavestraat, wat bij overbrenging reeds deze maand noodwen dig hiervan het gevolg zou zijn. ERNSTIG MOTORONGEVAL. Gisteravond reed de heer C. Mizee, bor stelfabrikant alhier, met zijn motorrijwiel op den Hoogen Rijndijk, ter hoogte van het gesticht: „De Goede Herder", onder Zoeterwoude, toen van den anderen kant een auto aan kwam rijden met verblin dende lichten. Hierdoor bemerkte de heer M. niet, dat er langs den weg een wielrijder stond, die bezig was zijn lantaarn aan te steken, met het gevolg, dat hij den wielrijder aanreed. Deze kwam er met eenige lichte schaaf wonden af, doch de heer M. sloeg over den kop, liep eenige ernstige verwondingen aan het hoofd op, alsmede een zware her senschudding. In zorgelijken toestand is hij naar het St. Elisabethsgasthuis overgebracht. Hedenmorgen was zijn toestand vrij goed BURGERLIJKE STAND. Geboren: Catharina Janny, d. v. D. Meijer en A. Doornbos. Hilde Gela Wilhehnina, d. v. "W. B. T. Peterzen en G. A. Meijer. Hubertus Jacobus, z. v. I. C. van Meurs en C. v. d. AVeijden. Johannes Hendrikus, z. v. J. H. "Weg man en C. Tielemon. Hendrik "Wil lem Adriaan, z. v. H. van Oordt en A. M. Reijers. Geertrui Maria, d. v. M. Boelee en G. M. Neuteboom. Maarten, z. v. P. H. Mohr en A. G. Heenk. Matje, d. v. C. H. Haneveld en M. Sehel- lingerhout. Marinus, z. v. M. van Weeren en M. J. van Biezen. Elisa beth, d. v. J. C. P. van Oyen en E. F. van Bruggen. Cornelis, z. v. J. Ros bergen en S. de "Vroede. Catharina, d. v. H. J. de Heiden en J. M. Heems kerk. Kurt Marinus, z. v. M. Mont- foort en L. O. G. Sehlag. Hendrik, z. v. H. Slijkhuis en J. Stouten. Ried- dy Rudolph z. v. N. Dorland en C. P. Werther. Reinier, z. v. R. Pet en C. W. Slegtenhorst. Geertruida, d. v. K. Kuyvenhoven en G. Kriek. oCrnelis Willem, z. v. Iv. de Boer en P. H. Berg- werff. Lena Geertruida, d. v. F. H. Kriek en C. Broomans. Gerard, z. v. J. D. F. van Halsema en E. A. Klinkert. - Gjjsbertus, z. v. G. van der Vos en A. Feynenbuik. Dirk Cornelis, z. v. D. C. van Reype en Z. Kraal. - Martha, d. v. P. Kouprie en M. J. Diemei. Carolinus Marius, z. v. J. N. Lancel en C. J. Penseel. Jan Wouter, z. v. W. Baars en G. de Lange. Hendrik, z. v. J. B. Vermeulen - en M. Daanen. Maria, d. v. J. Singeling en M. van der Heijden. Cornelis Willem, z. v. J. J. Ie Clercq en M. Oskam. Petronella, d. v. W. F. Buijs en P. Kukler. Christiana, d. v. C. L. Groenewegen en H. M. van Ulden. Cornelia Anna, d. v. P. van Waardhuizen en A. M. Slim- mers. Leonardus Wilhelmus, z. v. Q. J. Onderwater en W. J. Stolwjjk. -— Petrus, z. v. P. Smit en A. van Wijk. Toen gistermiddag op de Breestraat een heer uit zijn auto wilde stappen en het portier opende, kwam dat met volle kracht tegen de neus van een voorbijgan ger. Deze liep een bloedende wonde op, en werd door den eigenaar van de auto mee genomen naar het Ziekenhuis, waar hij werd verbonden. 4 Ten nadeele van den timmerman P. H. is een rijwiel ontvreemd, dat pnbeheerd stond voor een perceel in de Morschstraat. Gistermiddag heeft de brandweer een schoorstenbrandje gebluscbt in bet perceel Heerengracht 98. TELEGRAMMEN. iDrudlooze dieostj DE INFLUENZA-EPIDEM1E. WASHINGTON, 19 Dec. (V.D.) Offi cieel wordt medegedeeld, dat het aan tal gevallen van influenza gedurende de laatste week is toegenomen. In de week, eindigende 15 December, zijn 379 nersonen aan de ziekte gestorven tegen 284 in de voorafgaande week. PROF. J. G. R. ACQUOY. 1829 3 Januari 1929 Donderdag 3 Januari aanstaande zal het 100 jaar geleden zijn, dat een der voor naamste grondvesters van de Nederland sche Historische School op het gebied van de Hervormde Kerkgeschiedenis, bronnen onderzoek, enz.. Prof. Dr. Johannes Ge rhard us Rijk Acquoy, hoogleeraar aan de Leidsche universiteit werd geboren. Prof. Acquoy, die 15 December 1896 is overleden, was van 1881 tot 1896 hooglee raar aan de Leidsche universiteit. Na hem is deze school aan de Leidsche universi teit voortgezet door wijlen Prof. Pijper en Prof. Eekhof. Naar wij vernemen zal deze 100ste ge boortedag niet onopgemerkt voorbijgaan. HET BOERHAAVE LABORATORIUM. Naar wij vernemen Is, in verband met gerezen bezwaren bij de overbrenging reeds deze maand, zooals aanvankelijk be paald was, van het laboratorium voor al- gemeene pathologie en pathologische ana tomie, meer bekend onder den naam van Boerhaave-laboratorium, van het oude tiCMileruiseh ziekenhuis naar het terrein van het nieuwe, deze overplaatsing uitge STORM IN SICILIë. ROME, 19 Dec. (V.D.) Uit Sicilië wor den hevig© stormen gemeld. In de ha ven van Licat© is een stoomschip ge strand. Een kotter, die in d© haven terugkeerde, werd door den bliksem getroffen. De stuurman werd gedood en een visscher werd ernstig gewond. DL TOESTAND IN AFGHANISTAN. LONDEN, 19 Dec. (V.D.). De laatste berichten uit Afghanistan luiden weer iets gunstiger. Het Afghaansche ko ningspaar bevindt zich, naar thans schijnt vast te staan, nog in het pa leis t© Kaboul. De ministers trachten een beroepsleger samen te stellen om den opstand te onderdrukken.. Het ge wone leger van 35000 man schijnt ook dcor de niet uitbetaling van de soldij gedurend© den laatsten tijd naar de revolutionaire beweging te zijn over- geloopen. In het jaar 1925 heeft Aman Oellah ook een grooten opstand met de hulp van een beroepsleger onderdrukt. LONDEN, 19 Dec. (V.D.) Volgens hier ontvangen berichten hebben bij Kaboul hevige gevechten plaats ge had tusschen de troenen van koning Aman Oellah en de rebellen. Aan bei de zijden werden ernstige verliezen ge leden. De rebellen schijnen in het be zit te zijn van twee belangrijke forten bij Kaboul, waardoor zij de omgeving bc-l.eerschen. De toestand in Kaboul is nog rustig. DE TOSTAND VAN KONING GEORGE. LONDEN, 19 Dec. (V.D.) Hedenmor gen t© elf uur werd het volgende bul letin omtrent den gezondheidstoestand van den koning verstrekt: „De koning heeft een rustigen nacht gehad. De lichte-verbetering, die gis teren werd gemeld, duurt voort". MARKTBERICHTEN. HAZERSWOUDE, 17 Dec. Eieren. Aangevoerd 3958 stuks. Prijs: kippen eieren 6.7010.55, per 100 stuks. - Pluimvee, lianen 1.45—2.10, kip pen 0.90—1.15, konijnen 2, per stuk. WOERDEN, 19 Dec. Kaasmarkt. Aangevoerd 243 partijen. Prijs: 50—55. met rijksmerk 1© kw. 55—58, 2e kw. 52 54. Handel matig. AMSTERDAM, 19 Dec. Veemarkt. Aangevoerd 295 vette kalveren, le kw. 1.06—1.20, 2e kw. 0.92—1.04, 3e kw. 0.80 0.90, per Kg. levend gewicht; 62 nuchter© kalveren, 1422 per stuk; 1120 varkens, Holl., 2e kw. 0.840.85, Overz. en Geldersche le kw. 0.84 0.85, vette varkens 0.82—0.84, per Kg. slachtgewicht. Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 19 Dec. Medege deeld door het Kon. Ned. M^eorolo- gisch Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 778.6 te Stettin. Laagst© barometerstand 748.4 te Isafjord. Verwachting: meest zwakke wind uit zuidelijke richtingen, nevelig tot zwaarbewolkt, weinig of geen neerslag, temperatuur om het vriespunt tot lichte vorst. Barometerstand. De stand van hedenmiddag 3 uur ij aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 3 uur: 774. LUCHTTEMPERATUUR. Hedenmiddag 3 uur: 0.7 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS EA. Dinsdag 18 Dec.: 4.08 nam. Wisselnoteeringen. (Amsterdam). Berlijn 59.341/® Londen12.07"/.. New-York2.481/ Parijs9.72r/. Brussel 34.627* Ziiricb 47.96 Praag7-37'/a Rome 13.037* Madrid40.47 Oslo66.387. Kopenhagen 66.441/» Stockholm 66.59 Weeneo5.04 Advertentiën Eenige en Algemeene kennisgeving. Heden overleed, na een kortstondig lijden, mijn geliefde Pleeg moeder, LEENTJE QUESTR0, in den ouderdom van 77 jaar. Rotterdam P. PEELS. J. J. PEELS— GRAUSS. Leiden, 18 Dec. 1928. Middelstegracht 20. Bezoek kan niet worden afgewacht. De teraardebestelling zal plaats hebben Zaterdag 22 Dec. te 11 uur, op de be- graafpl. „Rhijnhof". Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank voor Uw bewijs van innige deel neming, ondervonden na het overlijden van onze geliefde Echtgenoote, Doch ter, Behuwddochter, Zuster, Behuwdzuster en Tante BEATRIX VAN DEN BOSCH- VAN 0MMER1NG. Mede namens de familie: J. J. v. 4. BOSCH. Sassenheim, Dec. 1928. Charbonlaan 19.

Nieuwe Leidsche Courant | 1928 | | pagina 3