een Geschenk. Voor elk onzer klanten Verkooplng, Te Parijs. ..Op den Boulevard Voltaire te Parijs is gister een uit beton opgetrokken ga rage ingestort. Uit de puinhoopen zijn twee gekwetsten geborgen. In een andere wijk is tengevolge van den storm een nieuwe uit metalen pla ten opgetrokken loods van 75 M. lang en 4 M. breed ingestort. Hierbij is niemand gedeerd. Een stelling ingestort te Keulen. Te Keulen is gisteravond een stel ling van een huis op de Berlich inge stort, vermoedelijk tengevolge van den storm. Acht voorbijgangers zijn door neer stortende balken getroffen. Een vrouw was terstond dood, 2 personen zijn zwaar, 5 licht gewond. UIT DE OMGEVING. AARLANDERVEEN. Tot ouderlingen en tot diak?n bij de Geref. Kerk zijn gekozen de heeren J. Ha ring, B. van 't Riet en C. A. Eikelenboom. Alhier doet zich een geval van rood vonk voor. Een zoontje van de wed. Vis geraakte in een vuile moddersloot. Gelukkig zag de heer G. het ongeval en redde het ventje uit den modder. BODEGRAVEN. Woensdagavond hield Dr. H. W. van Rhijn op uitnoodiging van de Zuidh. Ver een. „Het Groene Kruis" afdeeling Bode gravenZwammerdam een lezing over: „Eerste hulp bij de meest voorkomende ongevallen op het platteland". Op zeer in teressante en leerzame wijze behandelde hij verschillende gevallen van bloedingen, het redden van drenkelingen, enz., het geen Dr. van Rhijn demonstreerde door bij enkele personen een noodverband te leggen of kunstmatige ademhaling toe te passen. Naar we vernemen hoopt op Woens dag 21 November 's avonds 7 uur, in de Ned. Herv. Kerk op te treden voor de Chr. Jongelingsvereen. „Calvijn": Ds. I. Kievit van Baarn. Hij zal spreken over: „He noch". HAZERSWOUDE. De collecte, gehouden voor de samen werkende Zendingscorporaties heeft alhier opgebracht de som van ƒ380. HILLEGOM. Doodelijk ongeval. Gisteravond omstreeks half zes had alhier een doodelijk ongeluk plaats. De heer Westerop, electricien in de Mo lenstraat alhier, reed per motorfiets op de van den Endelaan, richting Weeresteyn. Op een gegeven oogenblik slipte hij echter en kwam vlak voor de auto van den heer de Groot uit d« Zilk te vallen. De getroffene werd binnengedragen bij den heer de Noo en gaf na eenige oogen- blikken den geest. Op last van de politie werd door den fotograaf de Haas met kunstlicht een foto gemaakt. Volgens ooggetuigen treft den heer de Groot niet de minste schuld. De Chr. Nat Werkmansbond afd. Hillegom vergadert Donderdag 22 Nov. a.s. in de Julianaschool (boven) waar als spre ker hoopt op te treden de heer I. C. Baas met het onderwerp: „Augustinus". Deze vergadering is verzet van Woens dag naar Donderdag. De Ned. Chr. Landarbeidersbond, afd. „Flora", alhier houdt op Vrijdag 23 Nov. a.s. 's avonds 7.30 uur in het gebouw „Pa trimonium' een openbare vergadering, waar als sprekers hopen op te treden Ds. J. van Herksen, Geref. pred. en Ds. J. H. Mulder, Ned. Herv. pred. alhier. Het Geref. Schoolverband houdt dit jaar zijn vergadering in Hillegom op a.s. Woensdag 21 November, des namiddags om 4 uur in de boven-raadkamer der Ge ref. kerk. Als spreker hoopt daar op te treden de heer J. C. de Koning, met het oLderwerp: „Bijbel en kind". 's Avonds half acht wordt er vergade ring gehouden in het gebouw „Patrimo nium" waar dan als spreker hoopt op te treden Ds. J. de Waard van Rijnsburg, met als onderwerp: „Jezus en de kinde ren". Door de Meisjesver. „Belijden en Be leven" is aan Ds. J. van Herksen 50 ter hand gesteld als gift voor de meubïlee- ring van het Vereenigingslokaal. Bij den heer J. C. de Koning kwam een gift in groot 2.50 voor de Evangeli satie. KATWIJK. Ds heer D. Parlevliet Sz., in Januari j.l. door de Rechtbank in Den Haag ver oordeeld tot 1 jaar gevangenisstraf, ter zake van verduistering van gelden ten nadeele van de Ned. Herv. Gemeente al hier, is Woensdag 1.1. uit de gevangenis ontslagen met kwijtschelding van 3 maan den gevangenisstraf. KATWIJK AAN ZEE. Aan het Bureau van Arbeidsbemid deling was de stand van de werkloosheid als volgt: 26 arbeiders, 5 opperlieden, 1 boekhouder, 23 grondwerkers, 1 straatma- maker, totaal 56 werkzoekenden. 't Was een hooge zee in den afgeloo- pen nacht en de gedachten van menigeen waren van ernstigen aard, in aanmerking nemende, dat zoovelen nog ter haringvis- scherij zijn. Een groote boom Is gisteravond bij de R K. kerk omgewaaid, evenzoo een groot gedeelte van een boom op den weg naar Valkenburg. KOUDEKERK. Geruimen tijd geleden kwamen bij den burgemeester alhier klachten binnen over den slechten toestand waarin de aan legsteiger verkeert bij den verlofhouder C. van Ginhoven, van de Stoomboot Mij. De Volharding te Leiden. Dientengevolge werd den directeur van genoemde Mij. in de maand Augustus j.l. door den burgemeester verzocht om den steiger zoo spoedig mogelijk te laten re- pareeren. Daar echter nog na herhaald verzoek daaraan geen gevolg is gegeven is door de gemeentepolitie tegen den directeur dier Mij proces-verbaal opgemaakt. Men zij dus voor den gevaarlijken toe stand, waarin de steiger verkeert, gewaar schuwd. NIEUWE WETERING. IJsclub. De IJsclub IJvermaak vergaderde in café de Wit onder voorzitterschap van den heer van Akkeren. Aanwezig waren 38 leden. De voorzitter herinnerde in zijn openingswoord aan het scheidende be stuurslid, de heer J. J. van der Meer. die 7 jaar in het bestuur heeft zitting gehad, waarvan 5 jaar als voorzitter. Spr. ver zocht den secretaris om hem namens de vereeniging schriftelijk dank te betuigen voor de vele goede diensten door hem be wezen. Een ander feit zegt spr., stemt tot teleurstelling, daar het bestuurslid de heer Hazebroek al maandenlang aan het ziek bed met een vreeselijke ziekte ligt gekluis terd. De voorzitter spreekt den wensch uit dat hij weer spoedig hersteld zal wezen. De secretaris, de heer J. B. Eekman, las de notulen welke werden goedgekeurd. Uit het financieel verslag van den pen ningmeester, den heer Otto, bleek dat de rekening sloot met een batig slot van 187.76. De rekening werd door de heeren S. van Beek en J. van Leeuwen nagezien en in orde bevonden. De periodiek aftredende bestuursleden M. Klerks, J. B. Eekman, J. van Egmond en N. Hazebroek, werden herkozen. In de vacature J. van der Meer werd gekozen de heer C. J. Klerks. Na de rondvraag werd de vergadering onder een dankwoord van den voorzitter gesloten, waarna werd overgegaan tot ver loting van krentenkaters en Sinterklaas- poppen. OEGSTGEEST. Algemeene Winkeliersvereeniging. Met het organisatieleven in een dorp is het vaak „vallen en opstaan", „verdwijnen of terugkeeren onder andere vlag". Vooral als een dorp is gelegen aan den zelfkant van een groote stad is het moeilijk zoo niet onmogelijk een krachtige midden standsorganisatie in het leven te roepen. In 1927 (22 Maart) werd alhier een Neu trale Middenstandsvereeniging onder voor zitterschap van Joh. Uittenbogaard opge richt. Sedert dien hoorde men niets meer van deze vereeniging, wat men niet be hoeft te zoeken bij de leiding, maar als ge volg van bovengenoemde omstandigheden. Woensdagavond was door het bestuur een vergadering uitgeschreven in het Wit te Huis en de droeve opkomst bewees al weer dat zoolang deze „lauwheid" blijft, geen gezonde basis voor een organisatie mogelijk is. De voorzitter de heer Uittenbogaard was afwezig en het presidium werd aan den heer M. C. v. d. Burg opgedragen, die een warm pjeidooi heeft gehouden over het nut van organisatie der middenstand. Hierna deed hij als penningmeester finan cieel verslag. Het batig saldo bedroeg 18.40. De bescheiden, door de heeren Singeling en van der Leeden nagezien, werden ac- coord bevonden. Na uitvoerige bespreking werd besloten de Neutrale Middenstands vereeniging op te heffen en staande de vergadering een Alg. Winkeliersvereeni ging op te richten. Tot bestuursleden' werden gekozen de heeren F. Singeling, H. v. d. Leeden, W. G. v. d. Burg en W. Overvliet, terwijl de heer v. d. Burg tot voorzitter werd be noemd. Vervolgens werd de wijze van propagan da besproken en het bestuur opgedragen een reglement te ontwerpen. Het wil ons voorkomen dat met een vereeniging „Oegstgeest Vooruit" waarin alle groepen vertegenwoordigd zijn en zich uitsluitend bepalend tot de stoffelijke belangen de overige aan de andere or ganisaties overlatend) der ingezetenen, als het organiseeren van Winkelweken, enz., meer kans van slagen zou hebben. ROELOFARENDSVEEN. Donderdag herdachten de zusters van het St. Jacobusgesticht den dag waarop zij voor 50 jaar hier intrede deden. De feestviering werd des morgens eerst ker kelijk herdacht. Om 10 uur had de offi- cieele huldiging plaats, waarbij waren uitgenoodigd de burgemeester, de gemeen te-secretaris, de inspecteur van het lager onderwijs en de dokter van hier. Na het zingen van een welkomstlied richtte pas toor Onel een woord van gelukwensch tot de zusters en overhandigde namens de parochie een stoffelijk blijk van belang stelling in den vorm van couvert met in houd. Vervolgens was het woord aan den Burgemeester en den inspecteur van het lager onderwijs, die beiden in keurige be woordingen getuigden van het vele goede door de zusters verricht. Van de receptie werd een zeer druk gebruik gemaakt, ter wijl het plaatselijk muziekgezelschap in den namiddag aan de zusters een muziek- hulde bracht. SASSENHEIM. Ring vergadering. De Ring „Sassenheim en Omktreken" van den Bond van J.V. op G.G. zal zijn eerste openbare Ringvergadering houden op Vrijdag 23 Nov. om 8 uur in de con sistoriekamer van de Geref. Kerk te Lisse. Agenda: 1. Inleiding „Ringonderwerpen0, namens het Ringbestuur in te leiden door T. Sie- besma. 2. Inleiding „De behandeling van de Ethiek op de J.V.", door Sassenheim. RECLAME. Burg. Stand. Geboren: Elisabeth Maria, dv. N. J. Rotteveel en E. M. C. van Rijzen; Johanna Justina, dv. C. Staring en M. van der Schrier; Alida Catharina Maria, dv. C. Bergman en A. M. J. Bontje; Maria Alijda, dv. G. C. Turk en W. M. Meeuwissen. Overleden: Johanna Maria van Kessel, 66 jaar echtg. van A. van Vliet, won. te Alphen aan den Rijn. Ondertrouwd: Nicolaas van der Meij, 39 jaar en Petronella Felicia van der Aart, 32 jaar; Frans Swagers, 29 jaar en Corne lia Johanna Staring, 26 jaar. Gehuwd: Cornelis van der Heiden, 22 jaar en Saartje Cornelia Benschop, 23 jaar; Abraham van der Kwaak, 23 jaar en Magdalena Cornelia Bette, 25 iaar. Gevestigd: Mej. I. Kiss, Tijloosstraat 24 van Hilversum; R. J. van Lierop, Teijlin- gerlaan 41 van Velsen; S. P. van Kins, Hoofdstraat 157 van Noördwijk. Vetrokken: L. van Biezen en gezin van Molenstraat 16 naar Lisse; N. Verhoef van Hoofdstraat 251 naar Meerkerk; Mej. M. C. Hoogervorst van Charbonlaan 6 naar Leiderdorp; G. M. Noordemeer van. Nieuwe Haven 15 naar Limmen. WARMOND. Bij de Ned. Herv. Gemeente alhier is voor de beroeping van een predikant in de vacature van Dr. J. J. Woldend rp (con fess.) een drietal geformeerd, waarvan nr. 1 behoort tot de Ethischen, nr. 2 tot de Confessioneelen en nr. 3 tot ien Geref. Bond. WASSENAAR. Burg. Stand. Geboren: Arie Pieter, zv. A. Nij hof en A. Ocsterom; Maartje, dv. D Oostwouder en G. N. Muntjewerff; Ma- rietje, dv. J. van Dijk en M. Hoek. Gehuwd: A. J. van de Wijge-t en J. P. Koebergen; J. van den Broek en J. E. Haa- gen; H. Koppeschaar en A. J. van de Ven Sauveur. Overleden: L. Engles, 4 weken; S. de Boer, 65 j.; M. H. Ch. van der Velde, 2 maanden; E. Knijnenburg, 73 j., weduwe van P. Straathof; A. C. L. Neumann, 31 j.; J. C. van 't Hoff, 45 j., echtgenoote van A. J. M. Kermis; M. C. F. Bauduin, 59 j., echtgenoote van L. L: Polis. WOUBRUPGE. Donderdagavond, vergaderden de raadsleden met de hoofden van scholen ter bespreking van de ontvangst van den nieuwen burgemeester, den heer J. E. Boddens Hosang met zijn verloofde, op a.s. Dinsdag 20 dezer. Een comité uit de burgerij zal den bur gemeester om 1 uur aan het station te Leiden afhalen en te half twee te Hoog- made arriveeren, opgewacht door de schoolkinderen aldaar, welke hem zullen toezingen en bloemen aanbieden. Vandaar gaat de reis naar Woubrugge, waar de kinderen van de beide scholen op het schoolplein in de Kerkbuurt zijn opge steld en eveneens hem zullen toezingen en bloemen aanbieden. Daarna zal de installatie ten raadhuize plaats hebben, waar genoodigden en afge vaardigden van verschillende corporaties hem zullen opwachten. Verwacht wordt dat algemeen zal wor den gevlagd. ZEVENHOVEN. In den polder had een aanrijding plaats tusschen een7 vrachtauto en een luxe auto. Persoonlijke ongelukken kwa men gelukkig niet voor. De luxe auto be kwam ernstige schade. Burg. Stand. Geboren. Adrianus An- thonius, zv. G. Kooyman en D. C. Nieu- wendijk. UIT ONZE INDIEN. DE FINANCIEELE BETREKKING TUSSCHEN HET LAND EN DE LOCALE RESSORTEN. De regeering heeft aan den Volksraad verstrekt het toegezegde overzicht van de werkzaamheden van de commissie tot re geling van de financieele betrekking tus schen het land en de locale ressorten, waarbij zij uiteenzet, dat de twee kenmer ken van den arbeid van de commissie wa ren: 1. dat de commissie van het begin van haar taak af bewust was, dat de voorstellen, indien zij geformuleerd kon den worden, slechts voor een beperkt aan tal jaren zouden kunnen gelden, en 2. dat alle beslissingen tengevo'ge hiervan een voorloopig karakter zouden dragen. Als de meest principieele vraag heeft de commissie beschouwd de vraag: waaruit moeten provincies, regentschappen, ge meenten en andere locale ressorten be staan? Alleen uit uitkeeringen van het iand, alleen uit belastingen of uit uitkee ringen van het land en belastingen? De commissie was in lfaar eerste verga deringen geneigd, aan overdracht van be lastingen en belastingopbrengsten een overwegende plaats toe te kennen. Alge meen zal het echter noodzakelijk zijn, bij de overdracht van de verzorging van een deel van de taak van den staat de tege moetkomingen uit de algemeene middelen te vernoogen of te verlagen met de netto- lasten, cast quo de nettobaten, die tenge volge van de vervulling van die taak in de begroojing van het land zijn opgeno men. Bij het bepalen van de behoeften van de l.ocale ressorten en van de tege moetkomingen uit de algemeene middelen zet de commissie uiteen, dat bij de nieuw ingestelde ressorten nog duidelijk aange toond kan worden, welke posten van de landsbegrocting door de instelling van het ressort ontlast worden, zoodat hier een actuepl beeld gevormd kan worden van het bedrag aan geld, waarop voor elk res sort de kosten van de overgedragen taak moeten worden gewaardeerd. Bij de gedeelten is het vormen van dit beeld niet meer mogelijk, en daarom acht de commissie het nqodig in beginsel aan te nemen, dat bij de regeling van de fi nancieele betrekking een belangrijk be drag voor verhooging van de tegemoetko ming zal worden bestemd. Voorloopig heeft de commissie dit bedrag op 2 m'l- licen gulden aangenomen. ENRSTIGE KOELIERELLETJES IN EEN MIJN OP BANKA. De Locomotief verneemt uit Muntok, dat bij de viering van den geboortedag van Soen Yat Sen ongeregeldheden tus schen koelies zijn voorgekomen in mijn 19 op Banka. Van de koelies werd er één gedood en één zwaar gewond. De daders zijn gearresteerd. Alles is thans rustig. Naar Aneta nader verneemt, zijn in den nacht van 12 op 13 November in de mijn te Blinjoe op Banka koelierelletjes uitge broken, die aangestookt waren door Sam Tian Foei. Bij den overval van de wonin gen op het kongsi-emplacement zijn twee leden van het mijnbestuur vermoord en is één zwaar gewond. Van de aanvallende koelies zijn er 12 gewond. Alle leiders van de relletjes zijn gear resteerd. De politie beheersebt den toe stand volkomen. RECLAME. Voor Allen die Sukkelen met Verstopping of moeilijken, tragen en onregelmatigen Stoelgang zijn Mijnhardt's Laxeeriabietten onmisbaar. Werken vlug zonder kramp of pijn. Bij Apothekers en Drogisten. Doos 60 ct. ACADEMIE -NIEUWS. Geslaagd voor het candidaatsexa- men klassieke letteren: mi Kraak (Haarlem) (cum laude); voor het eco nomisch candidaats-examen Indologie de heer W. F. van Leeuwen (Scheve- ringen); voor het doctoraal examen wis- en natuurkunde (hoofdvak na tuurkunde) de heer F. M. Oberstadt (Den Haag); voor het doctoraal exa men rechtsgeleerdheid de heeren Go Ing Ham (Leiden), J. A. Kok (Bussum), H. van Riel (Assen) en H. Th. A. van der Loos (Rijswijk Z.-H.). VRIJE UNIVERSITEIT. Geslaagd voor het cand. ex. theologie de heer J. Oussoren te Woerden. EX. APOTHEKERSASSISTENT. Opgeroepen 4 candidaten. Geslaagd ae dames M. J. Ass-elbergs, geb. te Bas-C ha en G. van der Linde geb. te Alphen (Z.-H.). Laatste Berichten. DE „NOORDSTER" VERGAAN. Alle opvarenden verdrenken. Men meldt uit Terschelling: Hedenmorgen zag men in het vaarwa ter tusschen Terschelling en Ilarlingen een mast boven water uitsteken. De red dingsboot „Brandaris" voe~ uit naar het vaartuig, hetwelk de „Noordster" bleek te zijn van Zwolle, schipper J. Verstegen. Aan boord moeten zich hebben bevonden de schipper, vrouw en 10 kinderen, die allen zijn omgekomen. Bij nasporingen werd niets meer van de opvarenden ont dekt. In de nabijheid van de plaats, waar de Noordster is vergaan, trof de Brandaris de klipperaak „Hendrika" uit Amsterdam aan, schipper J. Klos, in zinkenden toe stand. De 5 opvarenden, man, vrouw, een knecht, en 2 kinderen, werden door de Brandaris gered. Zij zijn op Terschelling ondergebracht. De klipperaak is daarna gezonken. DE STORM. Hedennacht is tijdens den hevigen Zuid westerstorm het klippersohip „Navigatie" van Avereest, schipper Munnink, dat op weg was van Ameland naar Harlingen, op de Zuidkust van Ameland geslagen. De schipper en zijn knecht wisten zich met levensgevaar te redden en op de kust te komen. Zij moesten alles aan boord ach terlaten. Men weet niet of net schip daar na weggedreven is of ter plaatse is ge zonken. Volgens te Zoutkamp ontvangen bericht is het visschersvaartuig van den visscher Oostindie nabij Uithuizen (Gr.) op de kust geslagen. De opvarenden zijn gered. Een hevige storm uit het Wasten heeft' gisteravond en in den afgeloopen nacht het eiland Schiermonnikoog geteisterd. Er is groote schade aangericht. Vele huizen zijn beschadigd. De groote speelhal van het vacantiehuis „Elim" is in den afge loopen nacht ingewaaid en verwoest. Een motorboot van den heer Bo'ersma, die bij de landingsdam gemeerd lag, is losgesla gen en tegen den dam gelo^pen. De boot en de dam werden zwaap beschadigd. De reddingsboot „Insulinde" heeft twee visschers uit Zoutkamp van een op het Friesche Wad in nood geraakt visschers vaartuig gered. Gemeld wordt, dat twee visschersvaartuigen uit Zoutkamp vermist worden. Gewoners van de Noordkust van het eiland deelen mede, dat zij gisteren avond omstreeks elf uur vuurpijlen uit zee hebben gezien. Er wordt een onderzoek ingesteld. CORRESPONDENTIE. Wegens plaatsgebrek moest <xa. het verslag van den feestavond van de Leidsche Burgerwacht tot Maandag overstaan. MARKTBERICHTEN. LEIDEN, 16 Nov. De Eendracht. Bloemkool 1020, andijvie 12, sla 1 3, peen 79, selderij 12, pieterselie 13, roode kool 712, savoye kool 4 8. groene kool 24, prei 2—4, rapen 45, alles per 100 stuks. Spruiten 14 18, lieerenboonen 80110, witlof 20 25, kroten 34, idem gek. 58, alesl per 100 Kg. LEIDEN, 17 Nov. Botermarkt. Aan gevoerd 42 achtste, 21 zestiende vaten, wegende 1150 Kg. Prijs: prima fa- bi ieksboter 2.40, prima boerenboter 2.302.40, goede boerenboter 2.25; per Kg. Handel matig. LEIDEN, 17 Nov. Eieren veiling. Aangevoerd 1931 stuks. Prijs: kippen eieren 111~.J5. Handel matig. LEIDEN, 12—17 Nov. Turfmarkt. Aangevoerd .150.000 stuks. Prijs 910 per 1000 stuks. Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 17 Nov., medege deeld door het Kon. Ne l. Meteorolo gisch Instituut te De Bildt. H. B. 766.1 te La Coruna. L. B. 724.7 te Skagen. Verw. tot den avond van 18 Nov.: Krachtige tot matige Z.W. tot N.W. wind, meest zwaar bewolkt, regen- of hagelbuien, iets kouder. Barometerstand. aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 3 uur: 737. LUCHTTEMPERATUUR. Hedenmiddag 12 uyr: 9.2 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS CA Zaterdag 17 Nov.: 4.33 nam. Advertentiën. Openbare Vrijwillige Notaris G. TEN BRUG- GENCATE teSassenheim zal op Dinsdagen 20 en 27 November 1928 bij opbod en afslag, telkens des mor gens 11 uur in het hotel ,,Het Bruine Paard" aldaar publiek verkoopen: I. Voor den heer N. Ruijgrok, een partij wei land, geschikt voor bloem bollenland, gelegen achter de boerderij Schoonewegen te Sassenheim groot onge veer 8 H.A. 79 A. 40 c.A. in 6 perc. Aanvaarding en betaling 1 Maart 1929. II. Voor de heeren Ge- brs. Meeuwissen een woon huis met erf en tuin en vaarwater a. d. Teijlinger- laan te Voorhout groot 4 A. 44 c.A. III. Voor den heer C. Batenburg, een woonhuis met schuur, loods, erf en tuin o. d. Oude Haven No. 9 te Sassenheim groot 3 A. 34 c.A. Gemelde woonhuizen zijn te aanvaarden dadelijk na de toewijzing. Betaling der koopprijzen 1 Februari 1929. IV. Voor de N.V. v.h. C. J. Speelman Zonen een compleet ingerichte holkamer, van hout op steenen voet voorzien van centrale verwarmings-in- stallatie (Rova-Strebelke- tel) a. d. Postwijklaan te Sassenheim. Bezichtiging: de lande rijen en holkamer alle werkdagen, de huizen Dins dags en Donderdags nam. tusschen 2 en 4 uur. Notities verkrijgbaar ten kantore van genoemden Notaris.

Nieuwe Leidsche Courant | 1928 | | pagina 3