Prins Nicolaas las de boodschap van den regentschapsraad voor. Er wordt in gezegd, dat de eerste taak van het parle ment zal zijn de voor de munt-stabilisa- tie noodige wetsontwerpen te stemmen. Voorts zegt de boodschap dat Roemenië met alle landen goede betrekkingen on derhoudt, en dat Roemenië binnenkort een verzoenings- en arbitrageverdrag met de Ver. Staten zal aangaan. DE FRANSCHE DEPARTEMENTALE VERKIEZINGEN. Successen der Elzasser autonomisten. Bij de verkiezingen voor de algemeene raden zijn de autonomisten Dr. Richlin en Rossé gekozen in den Boven-Elzas, Hanoz en Borchert in den Beneden-Elzas. In de beide districten van Straatsburg verkeeren de socialisten in een ongunstige positie; in het Noordelijk district is de so cialist uitgeschakeld en moet herstemd worden tusschen den autonomist Schall en den nationalist Lévy; in het Zuidelijke Kanton heeft de communist Hüber een kleinen voorsprong op den burgemeester Peirotis. De nationalisten komen in her stemming tegenover de autonomisten te Buckswuler en Brumath. KORTE BERICHTEN. Op verzoek van de Spaansche regee ring heeft Frankrijk drie Spaansche offi cieren uitgeleverd, beschuldigd van een complot tegen het Directorium. Zondag is de „Pressa" te Keulen ge sloten. De Luxemburgsche gemeenteraads verkiezingen beteekenen een stilstand in de beweging naar uiterst links. Te Eisleben is een monument onthuld voor Friedrich Ebert den eersten presi dent van de Duitsche republiek. De Gentsche Bank is voor een bedrag van meer dan vier millioen fr. opgelicht door een employé, die thans voortvluchtig is. In het afgeloopen jaar heeft een 1000- tal touristen, meerendeels Amerikanen, Petrograd bezocht. In het conflict in de Rijnsch-West- faalsche ijzerindustrie zou vandaag een bemiddelaar worden benoemd. Van de 14 slachtoffers van het spoor wegongeluk te Charfield bij Bristol zijn er slechts 5 herkend kunen worden, de an dere lijken waren volkomen verkoold. LUCHTVAART. DE TOCHT VAN DE „GRAF ZEPPELIN". Te 4 uur te New York verwacht. Een officieel bericht van de „Graf Zeppelin" meldde gistermiddag, dat het luchtschip te vier uur namiddag (Amerik. tijd) (9.20 uur Amst. tijd) bo ven New York zou aankomen. Boven New York aangekomen. De „Graf Zeppelin" is gistermiddag te 15.38 uur Amerikaansche tijd (gis teravond 8.58 uur Amst. tijd) boven de zuidelijke voorsteden van New York aangekomen. Ruim 20 minuten later was het luchtschip boven de stad gearriveerd. De aankomst boven New York. Op het oogenblik, dat het luchtschip boven de stad New York verscheen, brak een groot alarm los. De sirenes loeiden. De arbeiders ver lieten de fabrieken, de kantoren liepen leeg en de straten vulden zich in een minimum van tijd met een groote menigte. Het luchtschip werd luide toegejuicht. Op de daken van de wolkenkrabbers hadden zich vele duizenden opgesteld om het luchtschip gade te slaan. Het verkeer in de straten stond letterlijk stil. De Zeppelin boven de wolken krabbers. Het luchtschip, dat langzaam boven de huizenzee van New York vloog, be vond zich gisteren te 16.03 uur Am er. tijd (21.23 uur Amst. tijd) boven de wolkenkrabbers van de City te New York. De menigte juichte het luchtschip uitbundig toe. Het luchtschip vloog eenige malen over de stad. De aankomst boven de stad New York had 110 uren na het vertrek uit Friedrichshafen plaats. De aankomst van het luchtschip werd per radio door geheel Amerika bekend gemaakt. Nadat het luchtschip eenige malen over de City had gevlogen, zette het koers naar Lakehurst. Lakeburst in afwachting. Sinds drie uur gistermiddag was alles te Lakehurst voor de ontvangst gereed. De groote hal, waarin het luchtschip zal worden geborgen, was geopend. 400 man stonden gereed om bij de landing behulpzaam te zijn. Er was een groote massa op en bij het vlieg veld op de been om de aankomst af te wachten. De wegen naar Lakehurst waren ge heel door verkeersmiddelen versperd. Het was goed weer, met lichte bewol king en zwakke wind uit het Zuid- Oosten. Boven Lakehnrst aangekomen Het luchtschip is te 17.08 uur Amer. tijd (10.28 uur Amst. tijd) boven Lake hurst aangekomen. De landing. Te 17.35 uur Amer. tijd (10.55 uur Amst. tijd) zijn op het vliegveld Lake hurst de landingstouwen van het luchtschip gevallen. Het luchtschip geankerd. Te 17.41 uur Amer. tijd (11.01 uur Amst. tijd) was het luchtschip ge ankerd. De landing. De landing is vlot van stapel geloo- pen. Juist toen de duisternis gevallen was, daalde liet schip tot op 130 voet. Daarop werden de touwen neergelaten die door enthousiaste mannen gegre pen werden. Tevergeefs hadden de soldaten ge poogd de menigte tegen te houden, die steeds weer in hoerageroep uitbarstte vooral toen kort tevoren Dr. Eckener zich aan het venster van de kabine vertoonde. Steeds weer opnieuw weerklonk de roep: „Leve Eckener!" Eckener zelf leidde de landing. Het luchtschip was voor de landing om de luchtschiphal heengevaren, om daar na precies voor de hal te stoppen. In de hal. Om 18.59 üur Amer. tijd (0.18 uur Amst. tijd) werd het luchtschip in de hal getrokken. Dr. Eckener verliet als eerste het SQhip om 19.20 uur Amer. tijd (half 1 Amst. tijd). De begroeting in Lakehurst. Nadat het luchtschip onder gejubel, dat geen einde wou nemen, van de duizendkoppige menigte vlot geland was, werd Dr. Eckener een brief over handigd van den candidaat voor het presidentschap Hoover, waarin hij hartelijk geluk gewensck t wordt, met het uitmuntende succes van de vlucht. Sedert de ballonvluchten van Graaf Zeppelin waren zegt het schrijven onvermoeide vorderingen gemaakt op het gebied der luchtscheepvaart. Dr. Eckener heeft weer eens de mo gelijkheid van het overvliegen van den Oceaan in den Zeppelin bewezen. De nieuwe vlucht opent niet alleen den weg voor den handel en het verkeer, maar bewijst ook, dat het luchtschip voor snelle hulp aan door catasrofen geteisterde gebieden bijzonder is ge schikt. In de geschiedenis der menschheid heeft Dr. Eckener en daarmede de Duitsche energie weer eens een groot succes te boeken. Hoover gaf uiting aan de hoop, Dr. Eckener en de bemanning van het luchtschip persoonlijk in Washington te kunnen begroeten. Telegrafische gelukwenschen. De Duitsche rijksminister van Bui- tenlandsche Zaken, Dr Stresemann, heeft uit Wiesbaden aan Dr. Eckener het volgende telegram gezonden: „Ontvangt bij de gelukkige vlucht mijn hartelijke gelukwenschen. Évenals de bouw van het luchtschip mogelijk was, doordat uw vast geloof aan het welslagen alle hindernissen en tegenwerkingen deed overwinnen, zoo hebben geloof en wil van u en uwe medewerkers storm en regen en tegen spoed overwonnen. Uw vlucht is een symbool voor de, naar wij gelooven voor alle tijden her stelde vriendschappelijke relatie met het Amerikaansche volk". De Zeppelin maakt een wereld record. In Lakehurst wijst men er op, dat de „Graf Zeppelin" op het oogenblik dat hij boven Elkton vloog het wereld record duurvluchten geslagen heeft. Dit record werd gehouden door het Engelsche luchtschip de R 34, die het had gehaald op drie zwerftochten bo ven den Atlantischen Oceaan. De „Graf Zeppelin" was op dat mo ment in de lucht gedurende 4 dagen en 13 uren. DE POSTVLUCHTEN NAAR INDlë. Het herstel van de H.-N.A.E.N. Nader wordt nog gemeld, dat de re paratie van het vijfde vliegtuig, dat, is overgebracht naar het vliegveld Hi- naïdi ten Oosten van Bagdad, waar zich werkplaatsen bevinden, naar schatting ten hoogste vier dagen zal duren. De tocht van Schott. Het vierde postvliegtuig naar Indië de H.-N.A.F.D., is gisteren van Akyab vertrokken en te 4.36 uur te Rangoon aangekomen. Vandaag wordt de reis voortgezet naar Sengora. UIT DE OMGEVING. KATWIJK. De heer D. de Jong, Tramstraat, als raadslid gekozen verklaard, wegens het bedanken van den heer Wouda, heeft deze benoeming aangenomen. ZOETERWOUDE. Gisteravond zijn twee kinderen van den heer H. v. d. P. a. d. Hoogen Rijndijk, terwijl zij naar de kerk liepen,door een in woeste vaart achter hen aankomende auto gegrepen. Beide kinderen werden tegen den grond geslingerd. Bij één hunner con stateerde Dr. de Bruyne van Leiderdorp een lichte hersenschudding. De auto is doorgereden, doch het nummer is bekend. p. B., arbeider bij den veehouder G. D. alhier, had voor gewoonte, als hij per rijwief van zijn werk naar huis reed, zich te laten voortsleepen achter een auto. Gis teravond was hij evenwel niet gelukkig met dat gevaarlijke spelletje. Doordat de auto vlak langs den verhoogden grasberm reed, kwam B. met zijn pedaal tegen den berm en sloeg omver. Zelf kwam hij er behoorlijk goed af, doch zijn rijwiel werd door een achter hem aanrijdende vracht auto gegrepen en totaal vernield. ACADEMIE -NIEUWS. Geslaagd voor bet economisch doc toraal examen Indologie de heeren P. E. van Alderwerelt van Rozenburgh (Leiden) en D. A. Emanue. (Leideu). Geslaagd voor het doctor..ai examen geneeskunde de lieer B. J. Emanuel (Leiden). Geslaagd voor het candidaatsexa- men rechten mej. M. Kroner (Den Haag) en de heer R. E. Hattink (Dor drecht). STADSNIEUWS. BAZAAR LUTHERSCHE KERK. Hedenmiddag te twee uur heeft in het Nut van 't Algemeen aan de Steenschuur plaats gehad de officiee- le opening van den bazaar voor de Luthersche Kerk. Deze bazaar is geor ganiseerd voor de restauratie van ge noemde Kerk en speciaal voor de res tauratie van het orgel. We heben er vanmorgen eens een kijkje genomen en kunnen dadelijk wel zeggen, dat het geheel er keurig uitziet. De verschillende stands zijn zeer aantrekeli;ik opgesteld en het spreekt vanzelf, dat men er allerhan de artikelen kan hekomen. Vooral in handwerken en kunst voorwerpen is de bazaar ruim gesor teerd en ook nuttigheids-artikelen treft men er in groote en mooie sor teering aan, terwijl natuurlijk de ge bruikelijke attracties niet ontbreken. Behalve de gewone: grabbelton, touwtje trekken, raden naar een pop, enz., is er een geheel nieuwe attractie, namelijk op welken tijd een gouden htrloge dat ondersteboven op een kar ton verzegeld is, zal blijven stilstaan. Voor een goed strijkje tijdens de be- zoekurèn is gezorgd, terwijl een radio installatie eveneens voor goede mu ziek zal zorgen. Een bezoek aan de bazaar zal, zoo als men uit bovenstaande wel bemerkt, de moeite ten volle loonen. Het uitvoerend comité van den ba zaar bestaat uit de dames mevr. du Boeuff, presidente; mevr. v. Spall, penningmeesteresse; mevr. de Meyere en mevr. Makkink; en uit de heeren A. de Nie, secretaris en J. W. IJdo Ezn. De keurige installatie van den ba zaar is tot stand gekomen onder lei ding van de fa. Bonten, de fa. Jansen en de fa. de Vries en Stevens. Bij de opening hedenmiddag werd door ds. Makkink de openingsrede gesproken. Na door de presidente met een kort woord te zijn ingeleid, heette spr. al len welkom, in't bijzonder den wet houder Reimeringer, die geroepen was alhier den burgemeester te vervan gen. Daarna merkte spr. op, dat als alles gewoon was geweest, niet hij, maar zijn andere collega, ds. De Meijer© de bazaar had moeten openen. Deze was daartoe helaas door ongesteldheid verhinderd. Spr. las een telegram van zijp. afwezigen collega voor, waarin deze de beste wenschen uitsprak voor de bazaar, waarna ds. Makking den wensch uitsprak, dat God ds De Meijere spoedig mocht doen hersteiien. Daarna gaf spr. een overzicht van de voorgeschiedenis van dezen bazaar en sprak z n dank uit aaD allen ^ie tot de inrichting hiervan hebben medege werkt. Eerbedigen dank bracht spr. vcoral aan H. M. de Koningin-Moeder voor haar steun, evenals aan andere vorstelijke personen. Spr. voelde het wel, dat er iets eigenaardigs ligt in bet organiseeren van een bazaar voor geestelijke en kerkelijke doeleinden. Spr. hoopt evenwel, dat de bazaar zal slagen en noodigde daarna den heer Reimeringer uit, den bazaar te ope nen waaraan deze met een kort woord voldeed. Morgenmiddag is het een middag voor kinderen. Als speciale attractie zal dan een poppenkeukentje voor de meisjes en een mechanodoos voor de jongens worden verloot. TEA AARDE BESTELLING VAN L. VAN EGMOND In allen eenvoud werd hedenmorgen op de begraafplaats Rhijnhof te aarde besteld het stoffelijk overschot van den 22-jarigen L. van Egmond, die de vorige week tengevolge van een toe val in de Oranjegracht viel en na tot bewustzijn te zijn gekomen, naar het Acad. Ziekenhuis werd vervoerd, doch daar is overleden. De kist was gedekt met een tweetal bloemstukken. Nadat de kist in de groeve was neer gelaten, sprak 'n vriend van den over ledene als tolk van een der broers, welke in Indië vertoeft, woorden van afscheid tot den ontslapene, waarna door allen levende bloemen in het graf werden gestrooid. De diep bedroefde vader riep zijn ontslapen zoon een rust zacht en tot wederziens toe. Hiermede was deze droeve plechtig heid afgeloopen en verliet men diep onder den indruk den doodenakker. DE REORGANISATIE DER UNIVERSITEITSGEBOUWEN. Nu de voltooiing van het ziekenhuis gebouwencomplex binnen niet al te langen tijd kan worden tegemoet ge zien, zal 'n aanvang gemaakt worden met de reorganisatie der Universiteits gebouwen. Uiteraard zal deze slechts tijdelijk kunnen zijn, omdat alles af hangen zal van de bestemming, die aan het voormalig Academisch Zie kenhuis en de gebouwen van het Rijks Ethnografisch Museum zal gegeven worden. Naar wij vernemen, zal het college gebouw in de Kloksteeg weldra aan zijn tegenwoordige bestemming ont trokken worden en zullen deze colle ges tijdelijk gegeven worden in 't ge bouw der voormalige kweekschool voor de Zeevaart. In het gebouw in de Kloksteeg zal de verzameling van 's Rijks Prenten kabinet, Rapenburg 71, ondergebracht worden, terwijl laatstgenoemd gebouw dat naast de Universiteit is gelegen, zal dienst doen deels voor de admini stratie der Universiteit, deels als spreekkamer der hoogleeraren en voor het afnemen van tentamina, e.d. KAPITEIN THOS DRAKE MET ZIJN „PILGRIM". In het Utrec.htschè Veer alhier ligt een eigenaardig schip, dat den toeval- tpiz Suno-JianiAMio .laSueSfiqjooA uaSii zelf doet afvragen, hoe het in vredes naam daar tusschen al die gewone goedaardige binnenvaartschepen ver zeild is geraakt. En deze vraag is dan ook heusch zoo gek niet. Dat schip namelijk is de schoener met hulpmotor „Pilgrim" aan boord, waarvan zich bevindt de 62-jarige ka pitein Thos. Drake, die in zijn eentje een reis om de wereld maakt en daar toe in Mei 1925 te Seattle aan de Westkust van de Vereen. Staten zich inscheepte om den Atlantischen Oce aan over te steken. Hij volbracht dit in 53 dagen, een prestatie, die te meer bewondering af dwingt, als men in oogenschouw neemt den leeftijd van den zeerob en het feit, dat hij dit geheel alleen heeft gedaan. Drie en vijftig dagen geheel alleen op den grooten oceaan met een heel klein schip! Het is bijna ongelooflijk. Zondag 1 October kwam kapitein Drake van Hamburg te Ymuiden aan Vandaar is hij naar Amsterdam ge gaan, terwijl hij than9 op doorvaart naar Antwerpen Leiden heeft aange daan. De „Pilgrim" is voor ieder te be zichtigen. Voor volwassenen kost het 25cent, voor kinderen 10 cent. De kranige zwerver heeft aan boord een aardige collectie zeeplanten, schel pen, zeedieren enz. en het is wel de moeite waard eens een bezoek aan den schoener te brengen en kennis te ma ken met de eigenaardige verschrom pelde oude, die op zoo-n vreemde ma nier in zijn levensonderhoud voorziet. Laatste Berichten. moordaanslag en zelfmoord. Gisteravond omstreeks half 9 heeft in een der zijstraten van de Rijnlaan te Utrecht een moordaanslag plaats gehad. Reeds geruimen tijd had de 21-jarige v. A. omgang met de 16-jarige v. M. maar dit engagement kon wegens geloofsverschil niet doorgaan. Toch bleef de jongeman 't meisje geregeld met zijn bezoeken en ach tervolgingen lastig vallen. Zoo ook gister avond toen v. M. uit haar dienst kwam sprak hij haar weer aan maar ook nu gaf het meisje geen antwoord op zijn vragen. Plotseling naast haar loopende trok de jongeman een revolver en loste een schot, dat evenwel langs haar borst afketste. Di rect daarop zag het meisje dat van A. het wapen op zichzelf richtte en een kogel door zijn hoofd joeg. Hij zakte ineen en werd naar de Rijksklinieken getranspor teerd, waar hij kort daarop is overleden. Het meisje heeft slechts een schampschot hekomen. TELEGRAMMEN. (Draadlooz* dienst.) HET VIERDE POSTVLIEGTUIG NAAR INDI6. Ernstig beschadigd. RANGOON, 16 Oct. (V.D.) Het vierde Nederlandsche pistvliegtuig voor Indië, de H.-N.A.F.D., dat gisteren alhier is aange komen, is hedenmorgen bij den start voor de voortzetting van de vlucht naar Ned.- Indië ernstig beschadigd. Het Persbureau Vaz Dias meldt: Bij de Directie van de Kon. Ned. Indi sche Luchtvaart Mij. is uit Rangoon van de bemanning van het vierde vliegtuig voor Indië de H.-N.A.F.D. d.d. heden het volgende bericht ontvangen: Wij vertrokken om 8.02 uur plaatselijke tijd. De startbaan was op het terrein te voren uitgezet. Nadat het toestel de ge- heele baan langzaam had afgereden van Noord ot Zuid teneinde uit te maken of zij deugdelijk was, werd het vliegtuig om gedraaid en vertrok van Zuid naar Noord. Na een aanloop van veertig meter met vol gas, zakte het linkerwiel plotseling tot de as weg, waardoor het toestel, in zijn vaart gestuit, 180 graden omdraaide. Het gevolg was, dat de linkerzijde van het landings gestel afgerukt werd en de linkervleugel den grond raakte en beschadigd werd. Een onderzoek ter plaatse toonde aan, dat onder een harde deklaag zich een zwakke plek in het terrein bevond, waar in het wiel ongelukkigerwijze was terecht gekomen, na door de harde deklaag heen- gezakt te zijn. De post is terstond naar Singapore ver zonden. De directie van de Kon. Ned. Ind. Luchtvaart Mij. deelt mede, dat orders zijn gegeven om het toestel ten spoedigste naar Bandoeng over te brengen. Het Persbureau Vaz Dias meldt nog: Een telegram van den Nederlandschen ccnsul te Rangoon, die bij het vertrek aanwezig was, wijst er met nadruk op, dat de tegenslag uitsluitend te wijten is aan een zeer ongelukkig toeval, ondanks alle voorzorgsmaatregelen, welke door de be manning genomen zijn. AARDBEVING. MENADO, 15 Oct. (Aneta-V.D.) Zaterdag nacht om 12.10 uur is hier een tamelijk zware aardbeving gevoeld, die ruim een minuut duurde. Ongelukken worden niet gemeld. GASBROP IN BRAND. MEDAN, 15 Oct. (V.D.) Op het terrein van de Nederlandsch-Indische Aardolie Maatschappij tegenover Pangkalan. Soesoe is gistermiddag om 2 uur de tweede gas bron in brand gevlogen. Vier koelies wer den zeer ernstig gewónd. De enorme vuur gloed was gisteravond te Medan waar te nemen. MARKTBERICHTEN. LEIDEN, 15 October. De Eendracht. Bloemkool 1020/ komkommers 25, andijvie 13, sla 12, peen 48, ra barber 1—2, selderij 1—3, pieterselie 12, roode kool 713, savoye kool 6 10, groene kool 25, kroten 12, prei 24, rapen 45, alles per 100 stuks. Spruiten 1620, snijboonen 4058, heerenboonen 4052, uien 79, was- peen 45, kroten 45, idem gek. 79, alles per 100 Kg. LEIDEN, 16 Oct. Vette varkens. Aangevoerd 392 stuks, w.o. 358 zware, 0.72—0,74; 34 lichte, 0,68—0,70, per Kg. Handel matig. KATWIJK AAN DEN RIJN, 15 Oct Veiling. Aangevoerd 23300 bloemkoo- lt-n, 2500 Kg. uien, 2100 bos peen. Prijs: uien 6.607.10, peen 4,507, per Kg.; peen 6,309.80 per 100 bos; bloemkool I 17,80—24, roode kool 1111.50, gele kool 1212,80, per 100 stuks. BODEGRAVEN, 16 Oct. Kaasmaikt. Aangevoerd 454 partijen Goudsche kaas, waaronder 436 partijen met rijksmerk, 17684 stuks, 141472 Kg. Prijs: met rijksmerk le soort 61—63 2e soort 5759, zwaardere tot 65; zon der rijksmerk 5660. Handel matig. ROTTERDAM, 16 Oct. Veemarkt. Aangevoerd 184 paarden, 37 veulens, 23 85 magere runderen, 768 vette run deren, 621 nuchtere kalveren, 160 vette kalveren, 385 schapen of lammeren, 304 biggen, 20 hokken of geiten, 750 graskalveren, 14 overloopers. Prijzen: vette koeien 4951, 4446, 29—33, ossen 46—48, 41—43, 37 X; stieren 4348, 30—39, 34—45: kalve ren 77 K80, 67^—70, 55—60. Vet vee: melkkoeien 210430. kalf- koeien 205—420, stieren 120—460, pin ken 100160, vaarzen 160225, werk paarden 200300, slachtpaarden 100 160, hitten 100—160, veulens 70100, fokkal veren 20—25, biggen 10—18, overloopers 20—24, slachtkalveren 11 17, biggen per week 1.752, graskal veren 40100. Overzicht: vette koeien tamelijke handel, prijzen iets oploopend; stieren stationaire handel, prijzen iets vaster; kalveren zeer matige handel, priizen van gisteren; werkpaarden kalme handel, lagere prijzen; fokkalveren stugge handel, prijzen zelfde hoogte; biggen matige handel, prijzen iets geringer; overloopers kalme handel, lagere prijzen; graskalveren tamelik vlotte handel, prijzen iets hooger., AMSTERDAM, 16 Oct. Oliën. Raap olie: vliegend 49. Lijnolie: vliegend 3CX; Nov. 33, 33K. 33; Nov./Dec. 333At 33, 33K; Jan./April 33H, 33; Mei/Aug. 3314per 100 Kg. Stemming prijsh. Telegrafisch Weerbericht. VoIgen9 waarnemingen verricht in den morgen van 16 October. Mege- deeld door het Kon. Ncd. Meteorolo gisch Instituut te De BiIdt. Hoogste barometerstand 771.8 te Dresden. Laagste barometerstand 7.30 te Reykjavik. Verwachting: zwakke tot matige zuidelijke tot zuidwestelijke wind, ne velig tot halfbewolkt, weinig of geen regen, iets zachter. Barometerstand. De stand van hedenmiddag 3 uur fs aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 3 uur: 765. LUCHTTEMPERATUUR. Hedenmiddag 3 uur: 9.6 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS E.A Dinsdag 16 Oct. 5,33 nam. Wisselnoteeringen. (Amsterdam). Berlijn 59.39 Londen t 12.10' New-York 2 49 Parij, 9.7-1'/. Brussel 34.68 Zürich 48.01 Praat» ,739V4 Rome 7 1*01 Madrid 40 2f Oslo a\ - 66.49'/, Kopenhagen - 66 50'/, Stockholm 65.70'/, Ween en - V ^5.09 Advertentiën. In plaats van kaarten. Verloofd: G. VISSER en S. DE JONG. Oegstgeest, 16 Oct. 1928. De Kempenaerstraat 20. Leiden, Heerengracht 2a. Geen ontvangdag.

Nieuwe Leidsche Courant | 1928 | | pagina 3