'pti veraamd op 23 millioen dollar, it ^efinanrierd door de Ameri- ransrhe bankiers firma Bertles, 'awls en Donaldson Inc. Bij de voorbereidingen hebben voor aanstaande Canadeesche en Ameri- kaansche zakenmenschen ten nauw ste samengewerkt. Als resultaat van dezen nieuwen en verbeterden verkeersweg verwacht men een drukker handelsverkeer tus- schen de industrieele centra der Ver- eenigde Staten en Canada. De bouw van den tunnel zal waar schijnlijk twee jaar duren. De exploi tatie berust bij de Detroit Tunnel and Canada Cannel Company. DE UNIVERSITEITSBIBLIOTHEEK TE LEUVEN INGEWIJD. Een grootsche plechtigheid. Onder groote belangstelling is gis termiddag de nieuwe universiteitsbi bliotheek te Leuven ingehuldigd en in gezegend. Om half twee wemelde het in de ge restaureerde universiteishallen van huitenlandsche professoren en van het professoraal corps van Leuven, die in academische toga, zich vandaar stoetsgewijze naar de Volksplaats be gaven, om er officieel het verloop der plechtigheden bij te wonen. De eigenlijke plechtigheden begon nen om half drie en de eerste was, naar Roomsch gebruik, er een van re ligieuzen aard. Zij bestond in de inzegening van de lokalen van het nieuwe universiteits gebouw. Deze inzegening die met de hierbij hoorende liturgische plechtig heden plaats had, werd verricht door den kardinaal-aartsbisschop van Me- chelen. met assistentie van den Pau selijken nuntius en van de bisschop pen van België. Vervolgens werd van op den toren door Mgr. Dr. Rasneur, bisschop van Doornik, het carillon ingezegend efi werd, voor de allereerste maal, de groote klok, „The liberty bell of Lou- vain", aan het luiden gebracht. Dit was een zeer aangrijpend oogen- blik, te meer als men er bij nadacht, dat de liberty bell een schenking is van de Engineering Foundation of New York, ter nagedachtenis van de honderden Amerikaansche ingenieurs, die vooc de geallieerden op de sli velden van Europa zijn gesneuveld. Daarna had de eigenlijke inhuldi gingsplechtigheid van de bibliotheek plaats. Deze speelde zich af in tegenwoor digheid o.m. van den hertog en de hertogin van Brabant, Kardinaal van Roey, de bisschoppen van België, le den van het corps diplomatique, mi nisters en vele belangstellenden uit binnen- en buitenland. Nadat schoolkinderen van Leuven de cantate „De waereld' in" van Peter Benooit hadden gezongen, werd een toespraak gehouden door den verte genwoordiger der Amerikaansche do nateurs, die de bibliotheek met haar carillon aan Leuven hebben geschon ken Dan volgde de symbolische plechtig heid van het overhandigen door de donateurs aan de academische over heid, der sleutels van de bibliotheek en van den beiaardtoren. Ten slotte hield de kardinaal-aarts bisschop een indrukwekkende rede. KORTE BERICHTEN. -r- De Sovjetregeering doet groote graaninkoopen, in het buitenland, uit vrees voor een dreigenden hongers nood in Rusland. Het wetsontwerp-Loucheur inza ke den woningbouw in Frankrijk, is door de Fransche Kamer aangenomen. Het vonnis in het Sjachty-proces te Moskou wordt 5 Juli verwacht. In het station Caen is de boot trein uit Cherbourg tegen een lokaal- trein opgeloopen. De chef van den boottrein werd gedood. In den getram ponneerden trein waren verscheidene gewonden; geen enkele ernstig. De minister van binnenlandsche zaken te Nanking heeft een reglement uitgevaardigd, dat aan personen on der de 20 jaar verbiedt om alcoholi sche dranken te gebruiken of te roo- ken. "Uit Moskou wordt gemeld, dat tengevolge van een decreet van Kali nin de in den oorlog gerussificeerde 17 dorpen en 2 steden in het Duitsche Wolgagebied weer Duitsche namen krijgen. Deze namen zullen gedeelte lijk nieuwe zijn en aan de revolutie herinneren. De nieuwe kieswet van Trans- jordanië bepaalt, dat het parlement 15 leden zal tellen van wie 9 mahome- danen, 3 christenen, 1 Circassiër en 2 Bedoeïnen. Het kiesrecht zal alge meen zijn en wordt toegekend aan mannelijke 18-jarigen. Uit New York wordt aan de bla den geseind, dat een orkaan in den staat Minnesota voor 2 millioen dol lar schade heeft aangericht. Er zijn 5 personen gedood en 32 gewond. LUCHTVAART. DE HULPVERLEENING IN HET POOLGEBIED. Baboesjkin terug. Uit Moskou wordt gemeld, dat Baboesj kin, de Russische vlieger, na vijf dager, vermist te zijn geweest, veilig op de Ma lygin is teruggekeerd. Hij was door den krachtigen wind gedwongen geweest om op zee te dalen ten Noorden van het Hoop- eiland, waar hij door ijsbergen bedreigd werd. UIT DE OMGEVING, Een incident. Bij de plechtigheid op de Volks plaats trad, naar de Msb. meldt, als eerste spreker op Hugh Gibson, de ge zant van Amerika te Brussel. Hij zeide o.m.: „Dit monument nog maar een klein deel van onze ge negenheid voor België, voor kardinaal Mercier en het koningspaar. In onzen geest is het een symbool van den vrede". Op dit oogenblik werd door een paar manifestanten bescheiden geflo ten. Maar de Jeunesses nationales wil den toonen, dat zij ook vanuit de lucht onbeschoft konden zijn, want opeens kwam een vliegtuig boven de Volks plaats vliegen, dat even daarna over den kardinaal, het kroonprinselijk paar, de Bisschoppen, de ministers en veel andere autoriteiten, onder wie tal van huitenlandsche invité's een massa strooibiljetten uitwierp, die al leen het fameuze „fuore"-opschrift droegen. Spoedig kwam men te -weten, dat 't vliegtuig te Luik was opgestegen en dat het onderweg op een nog onbeken de plaats moet zijn geland om zijn lading biljetten aan boord te nemen. Deze kwajongensstreek kon echter niet beletten, dat de plechtigheid een normaal verloop had. Na de overhandiging van Gibson van de gouden sleutels, sprak Graves, de president der Universiteit van New York om o.m. te zeggen, dat voor de beschaafde wereld geen schoonere taak, bestond, dat het herstel der bi bliotheek van Leuven, en verder den wensch uit te spreken, dat deze bibli otheek het Mekka moge worden van de geheele universitaire wereld. Het lid der Fransche academie Goyau verklaarde, dat voor de wereld het herstel der bibliotheek een moree- le noodzakelijkheid was geworden. Naar verluidt is de vlieger, die' de strooibiljetten over de Volksplaats te Leuven wierp, bij de landing te Brus sel gearresteerd. Een andere nationalistische vlieger, die naast het bibliotheekgebouw te Leuven incidenten wilde verwekken, door voortdurend „Leve België" te '*oepen, werd eveneens aangehouden. ZOETERWOUDE. Gemeenteraad. Hedenmorgen vergaderde de Raad de zer gemeente. Voorzitter de burgemeester. Aanwezig alle leden. De v o o r z L0t t e r opent de vergade ring, waarna de notulen worden gelezen en onveranderd vastgesteld. Ingekomen stukken: Missive van Ged. Staten houdende een dispositie op een raadsbesluit. Verschillende verslagen, o.a. van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland, worden ter visie gelegd en voor kennisgeving aangenomen. De voorzitter doet voorlezing van het verslag van de brandweer, dat even eens voor kennisgeving wordt aangeno men. Een tweetal verzoeken van de Wed. L. van Leeuwen en van Mej. Oudshoorn om toeslag op de huishuur, worden geren voyeerd naar B. en W. om prae-advies. Daarna komt in behandeling een voor stel van B. en W. inzake verbetering van de Bruggestraat. De heeren hebben de stukken thuis ge kregen, zoodat het voorstel dadelijk in be spreking komt. De heer v. Bennekom betreurt het, dat de straat hol komt te liggen. Spr. meent, dat dit heel goed verholpen kan worden. De heer Los sluit zich hierbij aan. Spr. zou tevens graag de groniplaten, die in het bestek genoemd worden, veranderd zien door cementplaten. De heer Stadhouder vraagt of niet met Leiden onderhandeld kan worden over een tegemoetkoming in de kosten. De heer Kompier zegt, dat reeds eer der over deze zaak met Leiden gesproken is, echter zonder resultaat. Ook thans ver wacht spr. er niets van. De heer de Graaf gelooft dat een woord van dank op zijn plaats is voor het vrijwillig afstaan van grond door de eigenares van het huis van den burge meester. Spr. vraagt of aan het bezwaar van die eigenares tegen de 30 duim op hooging niet opgelost kan worden. De heer Los is in de eerste plaats er voor, dat het algemeen belang gediend wordt en dat men dan niet te veel met nevenbelangen rekening houden moet. De heer Starrenburg is het daar mede eens. De heer de Graaf doet het voorstel, dat door den heer van Bennekom met de gemeerite-opzichter de weg waterpas uit gezet wordt om daarna met de eigenares van het huis van den burgemeester te onderhandelen. Dit voorstel -in stemming gebracht, wordt aangenomen met de stem van den heer Starrenburg tegen. De heer de Graaf wil aan genoemde eigenares en aan den heer Boot vanwege den Raad een dankbetuiging zenden voor de beieidwilligheid, waarmede de grond wordt afgestaan. Aldus wordt besloten. De heer Stadhouder wil met Lei den onderhandelen over een tegemoetko ming in de kosten aan de Br .ggestraat, Ook aan dezen wensch zal voldaan worden. Daarna komt in behandeling het ver zoek van J. P. de Bruijn c.a., waarbij ge vraagd wordt, dat ie gemeente zal aan vaarden de garantie ten behoeve van de Sted. Lichtfabrieken te Leiden voor het aansluiten van het electrisch net der 50 in aanbouw zijnde woningen aan den Vrouwenw&g. met prae-advies en voor stel van B. en W. B. en W. hebben met de Lichtfabrieken over deze zaak onderhandeld maar de di rectie daarvan acht een garantie onmoge lijk. omdat het gebruik miniem zal zijn. Hiermee houdt natuurlijk alUs kan niet verder over de zaak gesproken worden. De heer Los vindt dat door Leiden van haar monopolie misbruik gemaakt wordt. Volgens spr.'s meening wordt voor den aanleg van de eigenaren veel te veel ge vraagd. Spr. dringt er op aan, dat de meen te moreele steun aan deze eigenaren zal geven. Na nog eenige bespreking werd de toe zegging gedaan door B. en W„ dat met de Sted. Lichtfabrieken zal onderhandeld worden over billijke voorwaarden voor de eigenaren van de huizen. Aan de orde komt een voorstel van B. en W. om bij de Kroon in beroep te gaan van het besluit van Ged. St. van Z.-Hol land, waarbij, met wijziging van het raadsbesluit van 17 Augustus 1927. de vergoedingen werden vastgesteld, als be doeld in art. 101, le lid, der L.O.-wet 1920 over de jaren 1922 t.m. 1924, voor de R.K. Parochiale Jongens- en Meisjesschool in de Zuidbuurt alhier. Z.h.st wordt aldus besloten. De beer v. Leeuwen, als bestuurslid van de betrokken school, wenscht te wor den geacht tegen te hebben gestemd. Een voorstel van B. en W. tot on-inbaar- verklaring van schoolgeld en hondenbe lasting wordt z.h.st. aangenomen. De voorzitter deelt mede, dat in de zaak met den .heer Lubbe overeenstem ming is verkregen. Verder komt in behandeling het amou- veeren van de brug bij Lagerberg en Paar- dekooper. Met de verschillende betrokken personen is over deze zaak geconfereerd en B. en W. stellen thans voor tot amou- veering van de brug over te gaan, de sloot ter plaatse te dempen, terwijl voor de waterberging een duiker zal worden ge legd. De heer Los vraagt of de gemeente wel het moreele recht heeft de brug te ver anderen in een vaste brug, daar het be lang van Paardekooper ermee geschaad wordt. Na eenige bespreking werd besloten de zaak nog eens even aan te houden en eerst rechtskundig advies in te winnen. Betreffende een vraag van den heer Starrenburg deelt de voorzitter mede dat de opzichter een hoekijzer aan de brug aan den Vrouwenweg niet noodig acht. De heer Starrenburg vindt dit een belachelijk rapport. Spr. vindt het tevens schande, dat de palen bij de brug nog niet gekeerd zijn. De heer Los gelooft dat het beter zal staan als hoekijzers worden aangebracht. Besloten wordt met alg. stemmen de hoekijzers aan te brengen. Bij de rondvra&g merkt de heer Los dat de gemeente gesaboteerd wordt wat betreft de demping van de sloot bij huizen aan den Vrouwenweg. 't Is grof schande zooals die sloot dicht gegooid wordt. Spr. begrijpt niet, dat dat allemaal getolereerd wordt. Door den secretaris wordt deze zaak nader toegelicht, uit welke toelichting blijkt dat B. en W. in deze geen schuld hebben. De heer de Graaf bespreekt den ver koop van grond bij de Rijnegonderstraat. Spr. vraagt hoe breed het pad moet zijn achter het perceel van Jan de Groot. De voorzitter zal deze zaak onder zoeken. Tevens spreekt de heer de Graaf er zijn sterke afkeuring over uit, dat bij den verkoop van bouwgrond ook een stukje grond verkocht is, dat in het verlengde van de straat daar ter plaatse ligt. Dit stukje grond is overgegaan in handen van de Lange en thans wordt het ieder, ook de gemeente, onmogelijk gemaakt, daar met een schuit aan te 'eggen. Spr. vindt dat een treurigen toestand. De heer Stadhouer is het hiermede eens. Spr. heeft er reeds eerder tegen ge protesieerd. Na eenige bespreking wordt besloten dat B. en W. zullen zien wat er aan te doen is. De heer Los vraagt of het niet noodig is voor deze gemeente ook een verorde ning in het leven te roepen, waarbij het verboden wordt baggerspecie in openbare wateren te storten. De voorzitter zal dit punt in over weging nemen. Daarna sluiting. Een dankbaar publiek genoot van de schoone muziek. In de maand Juni werden o.p de Rijkspostspaarbank 6S inlagen gedaan met een totaal van f 1.953,73 ?n 41 uitbetalingen met een totaal van f4.564,46. Er werden 7 niehwe boek jes uitgereikt en. 3 afbetaald. RIJNSBURG. Alhoewel de prijzen iets zakken de zijn in den bloemenhandel, mag van een niet vlugge of trage handel niet gesproken worden. Betaald wordt than3: Eenonke'.s f0,15o 19; Gipsf3 4. Campanulata f 7-18, Scabiosa fo,6o0,95, Anjers fo.300,38, Pioe nen f26 10, Convi.i f0,701,10, DeL chiniums 123,10, Eng. Irissen f1,40 3, Margrieten f0,25—0,70, Gladio len f2,503,40, Korenbloemen f0,15 0,25, Juliaantjes f0,12o 16, Garar- dia fo,öo0,80, Duizendschoon en f3 —4- STADSNIEUWS. INTERNATIONAAL ASTRONOMISCH CONGRES. Dat er vandaag hier ter stede iets bijzonders staat te gebeuren is voor eik, die onze hoofdstraat, de Bree- straat, betreedt duidelijk; de overal uitgestoken vlaggen toonen bet hem. En wat dan dat bijzondere is, kan wel haast elk Leidenaar hem vertellen: de Sleutelstad beeft zicli opgemaakt om de deelnemers aan bet Internatio naal Astronomisch Congres op waar dige wijze te ontvangen. Üp bet station is een ontvangbureau geopend, waar een tweetal studenten aanwezig zijn om de gasten van voor lichting te dienen betreffende logies enz. De meeste deelnemers logeeren bier ter stede, anderen in Schevenin- gen, Katwijk of Noordwijk. Prof. dr. H. A. Deslandres aan wien s. Dinsdag bet eeredoctoraat der Universiteit alhier zal worden aan geboden, logeert bij den burgemeester, mr. A. van de Sande Bakhuyzen. Het bestuur van bet Congres, be staande uit prof. dr. W. de Sitter, Leiden; prof. F. S. SchKsinger van de Yale University, Amerika; prof. A. S. Eddington, Cambridge, Engeland; prof. S. Hirayama, Tokio, Japan; en prof. dr. Deslandres, Parijs, Frankrijk en luit.-kolonel F. J. AL Stratton, Cam bridge, beeft gisteren ten huize van prof. de Sitter een vergadering gehou den. Heden was de Stadsgehoorzaal ge heel in beslag genomen voor bet Con gres. De groote zaal was met de vlag gen der verschillende landen gepai- vciseerd, alsmede met planten ver sierd, zoodat zij een echt feestelijk aanzien bad. Ook de foyer is keurig ingericht, daar is bet Centraal Bureau geopend. Ook is daar een speciaal postkantoor voor de congresleden gevestigd, ter wijl do N.Z.H.T.M. er een tijdelijk bu rcau heeft gevestigd om de" leden al le mogelijke voorlichting te geven be treffende bet verkeer met de omge ving. Naar wij vernamen, waren de deel nemers zeer tevreden ov.r de uitste kende wijze, waarop alles voor het congres georganiseerd is. Hedenmiddag zijn de congressisten per extra trams van de N.Z.H.T.M. naar Den Haag vertrokken, waar he denmiddag half 4 in de Ridderzaal de officieele opening van het congres heeft plaats gehad. Na afloop -daarvan werd te half 5 in bet restaurant „De Twee Steden" door den voorzitter van het Congres den leden een thee aangeboden. Morgen komen wij op de openings plechtigheid nader terug. stein, verklaarde, dat Loewenstein, voor hij vertrok, in de beste gezond heid was en zeer goed gestemd was. Hij verwierp elke gedachte aan Iets anders dan een noodlottig ongeval. De heer Holt zette uiteen, hoe ge makkelijk het was in het vliegtuig van Loewenstein zich te vergissen in de deur en uit het vliegtuig te vallen. ACADEMIE -NIEUWS. Geslaagd voor het doctoraal examen rechtsgeleerdheid mej. A. C. Voogd, Rot terdam, voor het doctoraal examen wis- en natuurkunde, hoofdvak zoologie, de heeren J. v. Baal, Scheveningen en A. D. Voute. Wassenaar; voor het doet. ex. wis- en natuurkunde, hoofdvak plantkunde, mej. G. Murman, Ti el: voor het cand. ex. wis- en natuurkunde H, de heer S. W. Tromp, Scheveningen; id. X de dames R. C. van Beek, Rotterdam en H. J. Ochtman te Leiden. Geslaagd voor het cand. ex. Indisch recht Mej. W. L. Sonneveld, Leiden en de heer Soekamto, Leiden. Voor het doet. ex. wis- en natuurkunde hoofdvak zoologie, de heer C. J. Jellema, Den Haag en H. H. Schure, Voorschoten. MARKTBERICHTEN- GEMEENTELIJK GYMNASIUM. Voor het eindexamen gymnasium ploma A zijn nog geslaagd: A. G. de Blé- court, J. Bronsgeest, beiden te Leiden, en W. de Jong, te Katwijk; zoodat thans alle 28 candidaten zijn geslaagd. Uit het Sociale Leven, BOSKOOP. Omtrent onderstaande verloren voorwerpen zijn aan het politiebureau inlichtingen té bekomen: gummi jas, zijde dameskous, paar dameshandschoenen, en koralen coilier Wcensdag 11 Juli, n.m. 2.30 uur, zal er in het gymnastieklokaal der openbare school gelegenheid zijn f~t kostelooze inenting. Aan het postkantoor alhier, werd gedurende de maand Juni in gelegd f15.627,87 en terugbetaaldt-o- +aal f 11.816,80. Het laatste door het kantoor uitge geven boekje draagt het nummer 4722. Ycor het examen onderwijzeres slaagde aan de R.K. Kweekschool ti Dongen, onze plaatsgenoot mej. M '"ermeulen. Coöp. Vei een. „De Boskoopsche Veiling". Veiling van 4 Juli. Rozen per bos: Hadley 4066 ci Golden Ophelia 2535 ct.Ophelia 17 38 ct.; Pauls Scarlet 2035 ct.; Gem. Rozen 1020 ct.; Columbia 22 56 ct.: Butterfly 2449 ct.; Rosa landia 38—-50 ct.; v. Rossem 60j\ ct.: Marcel Royer 4254 ct.; With yKordes 30— 65 ct.; Cladius Pernet 395° ct.; Ju.es Bouchë 40—60 cv Baby rozen 40—60 ct.; Elle Poulsen 10 25 ct.; Mac. Keiler 48 ct. NOORDWIJKERHOUT De R.K. Muziekvereen. Jeanne d' Are", gaf gisteravond een uit voering in de Gemeentetent. HET CONFLICT IN HET LOOD- GIETERSBEDRIJF. De njksoemiddexaar, de heer H. A. van IJsselsteyn, heelt gisterochtend een bespreking gehad met de patroons, be trokken brj de staking in het lood fietersbedrrjf te Amsterdam. Rotter- am en Den Haag. Deze conferentie heeft geen resultaat opgeleverd. TELEGRAMMEN. (Draadloozc dienst.) DE BEKENDE BELGISCHE BANKIER LOEWENSTEIN VERONGELUKT. PARIJS, 5 Juli. V. D. Woensdag avond is op het strand nabij Duinker ken gedaald het particuliere vlieg tuig van den Belgischen bankier Loe wenstein uit Brussel, die met zijn se cretaris en twee typistes uit Engeland r.aar Brussel wilde terug keeren, Het vliegtuig was te 6 uur -'van Croydon vertrokken en werd bestuurd door den vlieger Drew van de Impe rial Airway Company. De inzittenden van 1 het vliegtuig deelden mede, dat de heer Alfred Loewenstein zich boven het Kanaal naar de W.C. in het vliegtuig wilde begeven Hij heeft zich toen in de deur vergist en is uit het vliegtuig ge stapt. Hij is in zee gevallen en naar alle waarschijnlijkheid verdronken. LONDEN, 5 Juli. V. D. Andrew Holt ecu financieele vriend van Loewen- LEIDEN, 4 Juli. De Eendracht. Bloemkool 811, komkommers 10 12, andijvie 13, peen 811, alles per 10 stuks. Doppers 2022, peulen 40 50, heerenhoonen 7090, witlof 25—27, tuinboonen 58, aardappelen 79, al les per 100 Kg. KATWIJK a. cL RIJN, i Juli. Wiicg Aangevoerd 700 maal 25 Kg. g.. aard appelen, 65 maal 25 Kg. drielingen. b9C0 bos peen. Prijs: Due of York 1.10 1.90, idem drielingen 0.80—1, per kist van 25 Kg.; peen 6.308.80, per 100 bos. GOUDA, 5 Juli. Veemarkt. Aange voerd in ottaal 2024 stuks, waarvan 495 slachtvarkens, vette 0.320.32.'.'. Londensche varkens 0.270.30, zou ters 0.320.32M, per pond, levend met 2 pCt. korting; 208 magere varkens, 2035, 758 biggen, 8—12; 10 runderen, 275375; 38 nuchtere kalveren, 1118; 31 lammeren, 1218; 12 bokken en geiten, 36; 4 paarden. 160—250, p. st. Overzicht: vette varkens, Londen sche, zouters, nuchtere kalveren, han del vlug; magere varkens, biggen, run deren, lammeren, bokken en geiten, paarden, handel matig. GOUDA, 5 Juli. Kaasmarkt. Aanvoer 390 partijen. Prijzen: le kvv. met rijks- merk 50—54, 2e kw. 4449; zonder ijksmerk le kw. 4452, zware 58. GOUDA, 5 Juli. Eierenveiling. Aan voer 911 partijen. Prijs: kippeneieren 56, eendeneieren 4K-5 JU, per 100 stuks. Handel vlug. GOUDA, 5 Juli. Botermarkt. Aan- V. er 900 ponden. Prijs: Goeboter 11.10 weiboter 0.901, Handel vlug. Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 5 Juli 1928, medege deeld door het Kon. Ned. Meteorolo gisch Instituut te De Bildt. L. B. 747.5 te Stornwa# H. B. 767.5 te Munchen. Verw. tot den avond van 6 Juli: Matige tot krachtige Z. tot W. wind, half tot zwaar bewolkt of betrokken, waarschijnlijk enkele regenbuien, wei nig verandering in temperatuur. Barometerstand. De stand van hedenmiddag 3 uur 19 aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 3 uur: 764. LICHT OP VOOR FIETSERS EJL Donderdag 5 Juli: 9.51 nam. LUCHTTEMPERATUUR. Hedenmiddag 3 uur: 21 gr. C. ZWEMINRICHTING „DE ZIJL», 's Morgens 7 uur 19.5 gr. C. 's Middags 12 uur: 20 gr. C. 's Nam. 3 uur: 20.5 gr. C. LEIDSCHE ZWEMINRICHTING HOOGE RIJNDIJK, 's Morgens 7 uur: 21 gr. C. s Middags 12 uur: 21 gr. C. 's Nam. 3 uur: 21 gr. C Berlijn Londen New-York Parij; Wisselnoteeringen. (Amsterdam). 59.23*/* 12.09»/,, 2.487. 9.73*/* Bn«s«el34.64*/* Züricb Praa^ Rome 47.837, 7.35 13.047, Madrid 40.92 O*1® 66.40 Kopenhagen 66 467, Stockholm 66.577, Ween en V 34^7%

Nieuwe Leidsche Courant | 1928 | | pagina 3