Radio-Programma. WAT ER VANAVOND TE KOOREM IA. HUIZEN, 340.9 M. (Na 6 uur n.m. 1870 M.). N. C. R. V. 5.30 Concert. Medewerkenden: H. Ykelenstam, viool; M. v. 't Woudt, cello; J. Vogel, piano en orgel'. 7.30 W. G. van de Hulst, Utrecht. Lezen uit eigen werk. Twee Schoclschetsen: 1. Het stille ge beuren; 2. Het zaad. 8.00 Uitzendavond uit Delft. Eeu avond voor KunstspelTnstru- menten en Gramofoonplaten. Daarna nieuwsberichten. HILVERSUM, 1060 ML A. V. R. O. £.30 Vooravond-Concert door het Om- roep-orkest o.l.v. Nico Treep. Met medewerking van Louis Noiret. 6.00 'Itpisein van de A.V.R.O.-Kllok 7.15 Vierde Engelsche Olymp.-les. 7.45 Politieberichten. 8.00 Tijdsein van de A.V.R.O.-klok. 10.00 Persberichten van Va* Diau. Daarna muziek. KüNIGS W USIERH., 1250 M. 3.20 Concert. 9.20 Concert. Daarna laatste berichten. 10.50 Muziek. LANGENLEKG, 4.69 M. 6.20 Muziek. 8.40 Concert. 9.20 Sted. Orkest. Düsseldorf. .10.20 Voortzetting van 8.40. Daarna laatste berichten. DAVENTRY, 1604 M. 5.35 Kinderuurtje. 6.40 Muzikaal tusschenspeL 6.50 Tijdsein van Greenwich. Weer bericht. Eerste algem. nieuwsber. 7.05 Muziek. 7.35 De grondslagen der muziek. 8.05 Concert. 9.20 Weerbericht. Tweede algemeen nieuwsbericht. 10.55 Muziek. PAKIJS, (Radio), 1750 M. 8.50 Muziek. Tijdens de pauzes: Persber. dere tabakscentra uitgebreid. Reeds giste ren hebben er tusschen stakers en politie bloedige botsingen plaats gehad, die voor namelijk bet gevolg zijn van communis tische stokerijen. De politie en de ter versterking uitge rukte troepen moesten herhaaldelijk van de vuurwapenen gebruik maken, tenge volge waarvan tal van personen gewond en vele arbeiders gedood werden. Het aantal stakers in Macedonië en in Thracië moet, naar gemeld wordt, 50.UOO bedragen. DE STAKING BIJ DE RIJNVAART. Heden nienwe onderhandelingen. De Duitsche rijksminister van Arbeid heeft de partijen betrokken bij de staking in de Rijnscheepvaart voor nieuwe onder handelingen tegen hedenmorgen 10 uur op het departement van Arbeid uitgenoo- digd. De Rijnreeders overwegen buitengewone maatregelen. Voor het geval d, arbitrale beslissing in de Rijnscheepvaart, welke Kepaalt, dat de geldende loonen gebanhaafd zullen blijven, bindend wordt verklaard, zullen naar de „Köln. Ztg." verklaart de Rijnreeders er toe overgaan, de Rijn scheepvaart langzamerhand onder buiten- landsche vlag te brengen, daar zij alleen op deze wijze een dragelijke regeling van loonen enz. tot stand kunnen brengen. korte berichten. Alle gepolste partijen in Duitscbland verklaren zich bereid tot deelneming aan de regeering, wanneer over de program ma's overeenstemming wordt verkregen. De rege.ering van Nieuw Zeeland heeft Chamberlain doen weten, dat zij ten volle instemt met het voorstel van Kel logg. Dit was het laatste antwóörd uit de koloniën, dat nog te Londen verwacht werd. Een officieel bulletin over de cam pagne tegen de sprinkhanen deelt mede, dat Palestina en Transjordanië thans bui ten gevaar zijn. De sprinkhanen trekken weg, want de jonge zwermen zijn volko men vernietigd. Te Dusseldorp zal binnenkort een „Economisch Rijksmuseum" worden ge opend. De Poolsche premier Pilsoedeki is volkomen hersteld van zijn jongste ziekte en heeft zijn functies hen-at. Het Engelsche Lagerhuis zal van avond over de thans voorgestelde wijzi gingen van het Prayerbook stemmen. De regeering heeft geen partij gekozen en laat ieder vrij. LUCHTVAART. de „italia*'. Sneeuwstorm op Spitsbergen. Volgens de laatste berichten uit Spitsbergen is daar een hevige sneeuw- storm opgestoken, zoodat men over het lot van die leden der expeditie, die van Nobile gescheiden zijn zeer bezorgd is. De radioseinen van Nobile worden steeds zwakker en melden elk uur een andere positie. Nobfle gewond. Uit de berichten, van Nobile ont vangen blijkt, dat er drie gewonden zouden zijn. professor Malgreen,- die een ernstige kneuzing aan den rech terarm opliep, de leider van den tech- nischen dienst Cecioni, wens rechter been onder de knie gebroken is en Nobile zelf, die gewond is aan den rechterarm en het rechterbeen. Mal green kan als genezen beschouwd worden, daar hij 30 Mei met de groep- Mariano naar de Noordkaap vertrok ken is. Cecioni zal gyuimen tijd 1100- dig hebben om te herstellen. Nobile verzekert dat zijn arm genezen is en dat zijn been weldra hersteld zal zijn. De Krassin. De ijsbreker Krassin gaat volgens een draadloos bericht uit Moskou he den in zee, bemand met een expeditie van ongeveer 140 man, waaronder acht Russische geleerden. In een communique van Nobile deelt deze mede dat hij op zijn oproep aan andere staten om aan bet reddingswerk deel te nemen geenerlei antwoord heeft gekregen. Behalve Rusland brengt al leen Noorwegen metterdaad hulp. Maddalena uit Kopenhagen vertrokken. Majoor Maddalena heeft gisteroch tend zijn tocht naar Spitsbergen voort gezet. Hij zal allereerst via Stockholm naar Lulea vliegen. Amundsen. Amundsen beeft gisterochtend te Oslo meegedeeld, dat hij tot zijn spijt zijn plan om een hulpexpeditie voor de Italia uit te rusten, heeft moeten opgeven, omdat zijn Amerikaansche vrienden hem de gelden slechts wil den voorschieten in geval zij door een of andere regeering tot het uitzenden der expeditie aangezocht zouden wor den. Dit is niet geschied, waarop zij hun medewerking hebben ingetrok ken en er voor Amundsen niets an ders overbleef, dan zijn plan op te geven. GEMENGD NIEUWS. Vnllnisbrand te Rotterdam. Om streeks 12 uur gistermiddag is brand uit gebroken op de stortplaats van afval; ge legen achter den Boezem te Rotterdam, nabij de Langekade. De brand is vermoedelijk ontstaan, doordat werklieden op onvoorzichtige wijze in de nabijheid van de vuilnisbelt planken hebben verbrand. Door den wind hebben de vlammen van de brandende planken zich aan de belt medegedeeld. Aanvankelijk werd klein alarm ge maakt. Vier handspuiten rukten op eigen gelegenheid uit. Zij hebben ieder met twee stralen op de pomp het vuur aangetast. Later, toen het vuur zich over de vrij groote uitgestrektheid van de belt begon uit te breiden, zijn de stoombrandspuiten I en III» ontboden die eerst ieder met 2 stralen, later ieder met 4 stralen hebben gewerkt. t Te omstreeks half twee had men het vuur bedwongen, zoodat, met het nathou den van de hoopen vuil kon worden be gonnen. Met paard en wagen te water. Gister morgen omstreeks tien uur is de bakker van E., rijder van den Hartog, op den Ringdijk te Schiebroek, ,met paard en wa gen te water geraakt, door het rijden in een sleuf. De voerman werd ernstig aan den pols gewond en vervoerd naar het ziekenhuis te Rotterdam, en daar ter ver pleging opgenomen. Verduistering in Indië. Door de Haagsche politie is aangehouden de 35- jarige P. A. Q., commies bij het Binnen- landsch Bestuur te Padang in Neder- landschi Oost-Indië, als verdacht van ver duistering van gelden ten nadeele van 't Rijk. De heer Q. vertoeft eenigen tijd met ver lof hier te lande. Het verduisterde bedrag zou eenige duizenden guldens bedragen. De aangehoudene is gisteren ter beschik king van de Justitie gesteld. De Raad van Justitie te Padang had in dertijd een bevel tot gevangenneming te gen Q. uitgevaardigd. Ernstige val. De 71-jarige J. Brugge- mans, wonende aan den Heerensingel te Haarlem, wilde achter zijn woning een pannetje heete melk over de schutting aan zijn schoondochter overreiken. De oude man boog te ver voorover met het gevolg, dat bij met zijn hoofd op den grond viel en eenigen tijd bewusteloos was. Na onderzoek bleek hij een rugge- wervel te hebben gebroken. Zijn toestand is levensgevaarlijk. Gistermorgen is hij aan de gevolgen overledeL. Het auto-ongeluk bij Voerendaal. De „L. K." verneemt nader, dat na verhoor van verschillende getuigen de auto-be stuurder, zekere J. D. uit Voerendaal, in vrijheid is gesteld. Eén der slachtoffers, zekere Creugers uit Voerendaal, die met inwendige kneu zingen in het St. Josph-hospitaal te Heer len werd opgenomen, blijkt de ruggegraat gebroken te hebben; -zijn toestand is zeer ernstig. Auto te water. Woensdagmorgen is onder Nieuwerkerk (Schouwen) vermoe delijk door een gebrek aan het stuur een auto in een Sloot geraakt. De twee inzit tenden werden ernstig aan de beenen ver wond. Tram ontspoord. Gistermiddag is 'n motorrijtuig met aanhangwager van lijn II te Scheveningen ter hoogte van de Reepstraat, gaande in de richting naar het strand, uit de rails geloopen. De mo torwagen botste tegen een betonnen paal tusschen de beide sporen. Eenige passa giers werden licht gewond; de bestuur der kwam met den schrik vrij. liet voor- balcon werd gedeelteliik vernield Een voorman der H.i'.M, die zich bij derf- tramweg bevond, zag dal de rrils we ken. Hij wilde den bestuurder waarschu wen, doch op hetzelfde moment ontspoor de de tram reeds. Het tramverkeer ondervond in beide htingeu geruime., tijd vertraging. Valsche rijksdaalders. Te Delft wordt den laatsten tijd nog al valscli geld in omloop gebracht; binnen 14 dagen heeft de pólitie drie valsche rijksdaalders in beslag genomen, die winkeliers hadden ontvangen. De geldstukken zijn vrij goed nagebootst, echter ontbreekt het randschrift en de klank is minder zuiver. Verdronken. De 23-jarige bloemisten knecht A. van Dijk afkomstig uit Gelder land, geraakte gisterenavond te Aalsmeer in een diepe sloot, die langs den akker loopt, waar hij zijn werk verrichtte. Eenige uren later heeft men zijn lijk Doodelijke val. Onder Odoorn is de 52-jarige G. Boezen, waarschijnlijk van een zolder gevallen, dood in de schuur gevonden. UIT DE OMGEVING. BOBKOOP. In de laatst gehouden raadsverga dering is besloten om aan de Chr. Mu- ziekvereeniging „Concordia" ter gel'e- feiiheid van haar concours een zilveren luwerkrans toe te kennen. Voorts werd aangenomen een voorstel van B. en \V. om aan den heer A. B. Abbe- raa een perceel bouwgrond te verkoo- pen. Verder werd aan B. en W. een crediet ver!éend van f900,voor ver nieuwing vah een exhauster van de gasfabriek. Op twee verzoeken van het R.K. Par. Kerkbestuur alhier, om in gevolge art. 72 der Lager Onderwijswet 1920, gelden uit de gemeentekas be schikbaar te stellen voor aanschaffing van leermiddelen, werd op advies van B. en W. afwijzend beschikt. De w.n. burgemeester brengt ter kennis, dat hij. vanaf 13 Juni tot zoolang de afwezigheid van den Bur- gemester duurt, iederen dag voor het publiek te spreken zal zijn ten ge- imieientehuize des v.m. van 1012 uur. met uitzondering van den Za terdag, waarop hij te spreken zal zijn van 1212.30 uur. De heer A. Schiere slaagde te Rotterdam voor het examen boekhou den voor d^ vereen, van Leeraren. Omtrent onderstaande verloren voorwerpen zijn aan het politiebur. inlichtingen te bekomen: 1 goud. medailjon, 1 soaardoos met geld, 1 portemonnaie, inh. circa f2,50 en een zetmés. Coöp. vereen. „De Boskoopsche Veiling". Veiling van gisteren. Columbia 2560 ct.Claudius Per- net. 6789 ct.; Rosalandia 30—55 ct.; Hadley 5780 ct.; Ophelia 24— 48 ct* Golden Ophelia 3140 ct.; Gem. Rozen 12—23 ct.; Wil'h. Kor- des 56—90 ct.; Mac. Keiler 34—7° ct.; Marcel Roy Cr 41—7° ct.; Baby rozen, 36—73 ct.; Jules Bouchë 97 ct.: v. Rossem 6195 ct. Diversen per bos: Pioenen 1948 ct.; Pyrothrum 10—16 ct.; Violieren fo,8o1. RIJNSBURG. Aan <de Sanddaan a.hier wi'de een aldaar rrjclendd* automobilist een aan rijding met een hond voorkomen, maar reed daardoor een dochtertje van den heer P. V. aan. Gelukkig werd het kind niet ncen.ems- waardig gewond, maar wel werd de kleeding ernstig beschadigd, doen oit zal door den automobilist vergood wor den. SASSENHEIM. Doodelijk ongeval. Gisteravond half 11 heeft op den Rijksstraatweg tusschen de Vaart en bet spoor een ernstig ongeluk plaats gehad. De 25-jarige S. reed daar met zijn meisje mej. L., die iets voor hem fietste, toen van beide zijden een au to naderde, die elkaar daar moesten passeeren. S. werd gegrepen door de acht er hem aankomende auto en eenige me ters meegesleurd; hij werd aan de slaap getroffen en was op slag dood. Zijn meisje werd in de rails geslingerd en was bewusteloos. De bestuurder van de auto, de heer M. uit Heemstede, had zóó snel ge remd, dat drie banden van zijn wagen sprongen. Vanmorgen stond de auto nog ter plaatse en een jonge wielrijder stond daar met zóo veel aandacht naar te kijken, dat hij de naderende tram niet hoorde aankomen. Hij werd aan gereden, doch kwam er goed af; zijn rijwiel werd vernield. RECHTZAKEN. HAAGSC— GERECHTSHOF. Arresten. Het Hof heeft o.m. gisteren bevestigd: het vonnis der Haagsche Rechtbank, waarbij N. K., visscher te Katwijk aan Zee, wegens diefstal is veroordeeld tot 2 maanden gevangenisstraf. Hpt Hof heeft voorwaardelijk veroor deeld, met een proeftijd van jaar, P. v. V., ploegbaas bij de Spoorwegen te Leiden die door de Iïaajsche Rechtbank wegens diefstal is veroordeeld onvoorwaardelijk tot. 6 weken gevangenisstraf. Het auto-ongeluk bij de Haagschen Schouw. In hooger beroep heeft gistermiddag terecht gestaan voor het Haagsch Ge rechtshof de 28-jarige chauffeur A. O. A., wonende te Iseghern (België), be schuldigd van het veroorzaken van dood door schuld. Het zou, volgens de dagvaarding, n.l. aan verdachte's schuld te wijten zijn geweest, dat hij op 25 Augustus van het vorige jaar op den Rijksstraat weg nabij de Haagschen Schouw, met een door hem bestuurden auto in aan rijding is gekomen met een anderen auto. Van de inzittenden van den laatsten auto werd een meisje gedood, terwijl de andere passagiers min of meer ernstige verwondingen bekwamen. De Haagsche rechtbank had ver dachte van het hem ten laste gelegde vrijgesproken. Van dat vonnis was het O. M., dat vier maanden gevange nisstraf tegen verdachte geëischt had, in hooger beroep gegaan. Het O. M. had in deze zaak nog maals een viertal getuigen opgeroe pen en ook verdachte's raadsman, Mr. Roeper Bosch, had nog eenige getui gen gedagvaard. Al deze getuigen zijn ook reeds in eerste instantie gehoord en herhaalden hun toen afgelegde ver klaringen. Wegens het niet aanwezig zijn van een der getuigen, is de verdere behan deling der zaak geschorst tot Woens dag a.s., des voormiddags te 10 uur. PROVINCIALE STATEN VAN ZUID-HOLLAND. In de zitting van hedenmorgen, die weer in de Ridderzaal werd gehouden, werd aan de orde gesteld punt 26: subsidieering Volksuniversiteiten met motie-Van Zadelhoff. Deze motie luidt aldus: „De vergadering der Staten xan Zuid-Holland, van oordeel, dat het op den weg der Provincie ligt provinci alen steun te verleenen aan volksuni versiteiten, verklaart zich in beginsel bereid f»ot het verleenen van subsidie aan volksuniversiteiten en gaat over tot de orde van den dag". Het prae-advies van Ged. Staten luidt afwijzend» Ondanks herhaald aandringen werd het de per9 niet vergund beneden in de zaal plaats te nemen, zoodat de be sprekingen weer slecht waren te vol gen. De heer VAN ZADELHOFF verde digt zijn motie uitvoerig. Spr. rele veert een stukje geschiedenis van de ze zaak en betreurt het, dat Ged. Sta ten afwijzend hebben geprae-adviseerd We hebben hier te doen met een in stituut, dat groote ontwikkelingsmo gelijkheden in zich heeft. Het is opge komen uit het volk zelf. En dat is 'n verheugend verschijnsel. De volks universiteiten moeten zooveel moge lijk worden gesteund. De heer WERKER (V. D.) betoogde eveneens de wenschelijkheid van de subsidieering van de volksuniversitei ten. De heer HOFFMAN (R. K.) is over tuigd van het groote nut van de volks universiteiten, maar is er niet voor om vanwege de provincie daaraan subsidie te geven. Dit ligt niet op haar terrein. De volksuniversiteiten moe ten uit en door zichzelf bestaan. Spr. sluit zich geheel aan bij het prae-ad vies van Ged. Staten. De heer GUYT (R. K.) is eveneens tegen het toekennen van de subsidie mede op grond van het feit; dat de volksuniversiteit hoofdzakelijk ten goede komt aan een bepaalde rich- richting. De heer DE VISSËR (Comm.) is van meening. dat de arbeider zich al lereerst bezig moet houden met soci aal-economische vraagstukken. De volksuniversiteit is een rein- burgerlijke instelling en daarom zal spr. zijn steun aan de motie-Zadelhoff onthouden. Wanneer het klassebewust zijn er in tot uiting kwam, was dat iets anders, maar dat is niet het ge val. De heer VAN HOUDT (S. G.) wenscht niet mee te werken aan het aanbren gen van wetenschap, die niet steunt op Gods Woord. Door volksuniversi teiten wordt den menschen slechts schijnwetenschap bijgebracht. De heer ALBLAS (H. G. S.) verklaart zich eveneens tegen het toekennen van de subsidie. De heer TER LAAN (S. D.) bestrijdt de uitlatingen van de tegenstanders van het toekennen van de subsidie en wees er vooral op, dat men weten schap geen aparte richting moet gaan toekennen. Wetenschap heeft geen kleur. (Wordt vervolgd). ACADEMIE-NIEUWS. Geslaagd voor het doctoraal examen In disch recht de heer A. Bickes te Leiden. Bèvorderd tot doctor in de rechtsweten schap op een proefschrift, getiteld: „Auto nomie en zelfbestuur in West-Europa" de heer L. J. 't Hooft, geb. te Dordrecht. Geslaagd voor het candidaatsex. genees kunde mej. S. Koeleman te Rotterdam en Ue heeren: W. M. Flim, J. H. Zaayer, J. Fontein, J. W: Boehmer (cum laude), A. Commandeur, M. W. Goldbach, allen te Leiden; F. M. Haverman, H. Reedijk, bei den te Den Haag; R. Terwiel te Leider dorp, L. H. A. Hoefnagels, C. A. Kuypers, beiden te Rotterdam, P. A. F. van der Spek te Delft, A. van der Zwan te Scheve ningen, S. A. Liezenberg te Haarlem, P. J. üaillard te Alphen aan den Rijn. Geslaagd voor het doct.-ex. rechts geleerdheid de heer C. J. J. Ver steeg .te Scheveningen. faillissementen. Opgegeven door van der Graaf en Co. (Afd. Handelsinformaties). Uitgesproken: 11 J uni. K, Vahrmeyer, tuiuidjer en groentenhandelaar te" Zoeterwoude R.C. Mr. A. B. Bommezqn. Cur. Mr. A. W. Labohm te Leiden. 12 Juni. J. H. Landkroon, kleerma ker en winkelier te 1 'A4e. Nieuwstr. 41. R.C. Mr. G. Sluis. Cur. Mr. J. A. P. G. ten Bokkel te Haailem. Vernietigd op grond van ver zet: u Juni. P. HeemskerkJohzn., Rijns- burg, TELEGRAMMEN. (Draadlooze dienst.) OP ZOEK NAAR NOBILE. OSLO, 14 Juni. (V.D.) Naar uit Kings- bay gemeld wordt, zijn aldaar de Deensche ingenieur Vanning en de Nederlandsche renslederenner Van Dongen met hun hondenspan aange komen. De „Braganza", die heden te Kingsbay verwacht wordt, zal de sle den-expeditie aan boord nemen. De deskundigen zijn van meening, dat de geheele hulpexpeditie binnen een dag of veertien moet hebben plaats gehad, indien zij resultaten wil op leveren De „Braganza" heeft op 80 Gr. 30 min. N..B een ijslaag van IK» M. ge signaleerd. Men vreest, dat ook de Russische ijsbreker niet in staat zal zijn, zich daar een weg te banen. De storm boven Spitsbergen is gaan liggen en heeft voor helder, zonnig weer plaats gemaakt. MARKTBERICHTEN- GOUDA, 14 Juni Veemarkt. Aangevoerd in totaal 2184 stuks, waarvan 331 slacht- varkens. Vette van 31—32 ct. per pond; le vend met 2 pet. korting. Londensche van 2629 ct. p. pond; levend met 2 pet. kor ting. Zouters van 3132 ct, p. pond; le vend met 2 pet. korting. 553 mag. varkens 25—40 p. st. 9 runderen 275—350 p. st. 102 nuchtere kalveren 815 p. st. 57 lammeren 14—18 p. st. 11 bokken en geiten 26 p. st. 4 paarden 200375 p. sl. Handel vette varkens vlug, Londensche vlug, Zouters vlug, mag. varkens matig, biggen matig, runderen matig, nuchtere kalveren vlug, lammeren ma^ig, bokken en geiten matig, paarden matig. Kaasmarkt. Aanvoer 425 partijen. Prij zen le kw. met rijksmerk 5257; 2e kw. met rijksmerk 4651, le kw. zonder rijks- merk 48—52, zware 59. Handel matig. Eierenmarkt. Aanvoer 452 partijen. Kip peneieren 5.00—6.00 per 100 stuks, eenden eieren 5.005.50 per 100 stuks. Handel vlug. Botermarkt. Aanvoer 1309 ponden. Goe- boter 0.901.00 per pond; Weiboter 0.85 0.95 per pond. Handel vlug. HALFWEG, 14 Juni. EierveUing. Aan voer 10.000 stuks. Kipeieren 56.15, een deneieren ƒ4.504.80 per 100 stuks. Han del kalm. LEIDEN, 14 Juni. „Ons Belang". Bloem kool 5—16, komkommers 711, andijvie 36, sla 1.503.50, peen 712, rabm-ber 2.50—3, selderij 1—3, pieterselie 1, alïes p. 100 stuks. Doppers ƒ4050, peulen 2560, snijboo- nen S0, postelein 68, alles per 100 K.G. Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 14 Juni 1928, medege deeld door het Kon. Ned. Meteorolo gisch Instituut te De Bildt. H. B. 770.0 te La Coruna. L. B. 742.4 te Ingö. Verw. tot den avond van 15 Juni: Krachtige tot matige, later verder afnemende Z.W. tot W. of N.W. wind, aanvankelijk zwaarbewolkt tot be trokken, later afnemende bewolking, regen- of onweersbuien, iets koeler. Barometerstand. De stand van hedenmiddag 3 uur is aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 3 uur: 765. LICHT OP VOOR FIETSERS E.A. Donderdag 14 Juni: 9.53 nam. luchttemperatuur. Hedenmiddag 3 uur: 17.4 gr. C. zweminrichting „de zijl". 's Morgens 7 uur: 19.5 gr. C. 's Middags 12 uur: 19.5 gr. C. 's Nam. 3 uur: 20 gr. C. leidsche zweminrichting hooge rijndijk, 's Morgens 7 uur: 20 gr. C. 's Middags 12 uur; 20.5 gr. C. 's Nam. 3 uur: 21 gr. C. Wiseelnoteeringen. (Amsterdam). Berlijn59.23»/, Londen1Z09"/,, New-York2.47 Perijs 9.74»/, Brussel34.62*/, Züricb 47.76 Praag7.34'/, Rome13.03'/, Madrid 41.18 Oslo66.39 Kopenhagen 66 47'A Stockholm 66.50 Weenen US3

Nieuwe Leidsche Courant | 1928 | | pagina 3