Do verwondingen der slachtoffers zijn verschrikkelijk. Het treinverkeer tusschcn München en Neurenberg' is stopgezet. Hoe het ongeluk is ontstaan, kon tot dusver niet worden vastgesteld. Er be staan vermoedens, dat een aanslag is gepleegd. Anderen zeggen, dat een verschuiving van den grond de ramp beeft veroorzaakt. Naar de directie der Duitsche Spoor wegen meedeelt, was het aantal doo- den gisteravond tot 22 gestegen. Vol gens het officieele bericht werden slechts 7 personen zwaar gewond, waarvan 4 levensgevaarlijk. Het aan tal lichtgewonden zou slechts 12 be dragen, waarvan reeds twee uit het ziekenhuis konden worden ontslagen. Onder de slachtoffers bevinden zich geen Hollanders. GROOTE DORPSBRAND IN RUSLAND. 100 h- 'zen in de as?h gelegd. Uit Nowgorod wordt gemeld, dat het cJorp Autonowska in brand staat..On geveer honderd huizen zijn in de asch gelegd. De Sovjet-regeering heeft 50.000 roebel ter beschikking ges'-ld voor de slachtoffers. Honderden families zijn zonder on derdak. De oorzaak van den brand is onbe kend. DOUMERGUE IN HET HERSTELDE REIMS. Frankrijk's vredeswil. Doumergue bezocht gisteren het her stelde Reims, waar hij een rede hield, waarin hij wees op Frankrijk's verlan gen naar vrede. Frankrijk, verklaarde hij, gaf steeds er zal steeds geven steun aan ieder praktisch doeltreffend initiatief, dat met eerbiediging der verdragen den oorlog kan tegengaan. DE DUITSCHE REGEERINGS- VORMING. Een sociaal-democraat kabinets formateur. De Rijkspresident Hindenburg heeft in de bespreking,die hij Zaterdag morgen m^t den president van den Rijksdag, Löbe, heeft gehad, bevestigt, dat hij de opdracht tot de vorming van een regeering eerst na het aftre den van de Rijksregeering op Dinsdag zal doen afkomen. Hij denkt een sociaal-democraat met deze vorming te belasten. Eerst wil hij echter de partijleiders ontvan gen om met hen besprekingen over deze kabinetsvorming te voeren. .Hij wenscht geadviseerd te 'worden, wel ke partij en welke personen het eerst voor de vorming van een Regeering in aanmerking komen, teneinde zich een helder inzicht in den toestand te vormen. INTERNATIONALE ARBEIDS- CONFERENTIE. Rede van Mgr. Nolens. In de internationale arbeidsconfe- rentie heeft Zaterdag ook onze eerste Nederlandsche regeeringsgedelegeer- de, mgr. Nolens, een redevoering ge houden. Mgr. Nolens sprak de hoop uit, dat de moeilijkheden met de con ventie van Washington over den 8- urigen werkdag, weldra zullen over wonnen zijn. Tegenover hen, die on geduldig worden ,en dat zijn er velen, meende mgr. Nolens in herinnering te moeten brengen, dat verschillende staten tientallen jaren noodig hebben goliaÖ om soliede te worden opge bouwd en om zijn organen meer of minder regelmatig te doen werken. Mgr. Nolens herinnerde er hierna aan, dat men zich tot dusverre het meest heeft bezig gehouden met de materieele zijde van het internatio naal arbeidsrecht. Geleidelijk komt er echter ook belangstelling voor de meer formeele gedeelten voor de con trole en voor de sancties, die ten grondslag hebben de rapporten van artikel 408 van het verdrag van Ver sailles en waarin een zoo belangrijke rol is gereserveerd voor de organisa ties der arbeiders en werkgevers, evenals voor de staten, die leden van Öe internationale arbeidsorganisaties zijn, indien zij slechts de rechten, die hun op dezen grondslag toekomen, wenschen te gebruiken. Na deze algemeene beschouwingen ging mgr. Nolens over tot de bespre king van een bijzonder punt, n.l. de samenwerking tusschen de werkge- versgroep en de arbeidersgroep in de internationale arbeidsconferentie. Hij bracht in herinnering, dat hij, toen hij in 1926 de eer had de internationale arbeidsconferentie te presideeren, zich reeds veroorloofd had eenige aandui dingen te geven omtrent de oorzaak, waarom een nog zoo groot verschil bestond tusschen de werkelijkheid en het ideaal. Mgr. Nolens heeft toen verklaard, dat het hem toescheen dat men vooral de reden van dit onder scheid moest zoeken in de onvolledig heden en in de juridische onzekerhe den van de bepalingen van deel 13 van het verdrag van Versailles en in de eerste plaats in het bekende arti kel 405. Intusschen had Mgr. Nolens toen .eveneens reeds gewezen op de nood zakelijkheid, dat er een atmosfeer be staan moet, die den wil naar weder zijds elkaar verstaan scheppen moet. Hij had er toen aan toegevoegd, dat de omstandigheid, dat menigmaal de gedelegeerde met vaste instructies naar Genève komt, niet altijd geschikt was om een dergelijke atmosfeer te scheppen. Met vreugde kon Mgr. Nolens er thans op wijzen, dat in verschillende landen en ook in Nederland een strek king bestaat, een politiek, die er naar streeft om samenwerking van de voor naamste groepen uit het oeconomisch, productieve leven, n.l. dc werkgevers en de arbeiders, tb bevorderen een streven, dat zich geldend maakt in de werkgeving, in het bestuur en zelfs in de rechtspraak. Wanneer men echter deze lendenz naaf samenwerking tuschen werkge vers en arbeiders vergelijkt met den toestand in de internationale arbeids conferentie dan moet men constatee- ren, dat deze toestand heel veel nog te wenschen overlaat en in strijd is met de logische en wezenlijke tendenz naar meerdere, samenwerking. Mgr. Nolens wees er dan op, dat zoo wel in de arbeiders- als in de werk- geversgroep menigmaal de gedele geerde komt, voorzien van bindende mandaten van hun beroepsorganisatie Menigmaal gebeurt het ook, dat in de groep de beslissing, zelfs indien deze slechts bij meerderheid van stemmen genomen wordt, bindend zijn ook voor de minderheid. Mgr. Nolens eindigde met het uit spreken van de overtuiging, dat het in het belang zou zijn van den socia len vrede, van den industrieelen vre de, in het belang van de werkgevers, zoowel als van de arbéiders en ook in het belang van de juiste werking van de internationale arbeidsorgani satie, dat de twee groepen, die van de werkgevers en die van de arbeiders' althans trachten met elkaar tot over- enestemming te komen, inplaats van eenzijdige beslissingen te nemen. Mgr. Nolens sprak de hoop uit, dat men in het volgende jaar op de bul letins van de arbeidsconferentie een andere rubriek zou kunnen lezen, n.l. die van gecombineerde bijeenkomsten van de werkgevers- en arbeidersgroep. KORTE BERICHTEN. Dei socialist Bartels is tot voorz. van den Pruisisch en landdag herkozen. China zal den algemeenen dienst plicht invoeren. In het Joego-Slhvisch parlement is een nieuwe strijd ontbrandt tus schen rege eringspartdj en en opposi tie; de regeeringspartijen willen de ob structie-politiek der tegenstanders dit maal' volkomen verijdelen, de oppositie dreigt met een actie huitien het parle ment, naar het voorbeeld der Roemeen- sche boerenpartij. De Russische volkscommissaris van_ Landbouw Alexius Gegetsjkori heeft zich in een toestand van geeste lijke depressie, veroorzaakt door den achteruitgang zijner gezondheid, dood geschoten. Het Cubaanschfe parlement heeft de regeering gemachtigd óver te gaan tot ratificatie der conventie van Was hington betreffende den 8-urigen ar beidsdag. Volgens een bericht uit Melbourne is naar aanleiding yan de uitbreiding van de staking yan de zeelieden een extra nummer van de staatscourant verschenen, dat den staat van ernstige- industrieele verwikkelingen afkondigt DE OLYMPISCHE SPELEN. Het Voetbaltomnooi. De finales van het Olympisch voet- baltournooi zijn thans gespeeld maar een algeheele beslissing is nog niet verkregen. De strijd om de derde plaats werd door Italië van Egypte met 113 gewonnen. De wedstrijd ArgentiniëUruguay om de eerste en tweede plaats gai geen beslissing, maar eindigde na een half uur verlenging met 11. Deze wed strijd zal Woensdagavond te 7 uur worden overgespeeld. De ruiter wedstrijden. Morgen worden te Amsterdam met het s.s. „Salland" voor de Argentijn- sehe ruiters, die deelnemen aan de Olympische Spelen, tien paarden met hun verzorgers verwacht. De paarden zullen te Hilversum worden ondergebracht. Zij zijn reeds hier om te acclimatiseeren. UIT DE OMGEVING. ALPHEN AAN DEN RIJN. Ernstig auto-ongeluk. Eén doode. Hedenmorgen 7 uur heeft bij de Gouw- sluis, ter hoogte van de scheepswerf van de fa. Boot, een ernstig auto-ongeluk plaats gehad. Een auto, bestuurd door den heer J. J. de Lavieter uit de Parkstraat te Den Haag, week uit voor een wielrijder en reed dientengevolge een telefoonpaal onderstboven, waarna de auto over den kop bet water inging. Eenige boeren, die in den omtrek aan bet melken waren, boorden een klap en snelden ter bulp. De beer de L. werd uit bet water ge baald en kwam na ongeveer een kwartier weer bij. Hij informeerde dadelijk, boe 't met zijn meisje was. Met winst niet, dat er nog meer personen in de auto zaten. Het was evenwel reeds te laat om baar nog te redden; zij bleek reeds in de mod der gestikt te zijn. Het slachtoffer was de 26-jarige Mej. Martha Siem, eveneens uit Den'Haag, die met baar verloofde beden- morgen per auto uit Nijmegen was geko men, waar ze den Zondag hadden doorge bracht. Het lijk werd naar bet Ac. Ziekenhuis te Leiden vervoerd ter gerechtelijke schou wing door de doctoren Lignac en Hulst. NOORD WIJK. Ernstige val. Alhier is Zaterdagmiddag, omstreeks 12.30 uur de- 3-j-.ri^e timmerman B. H., die werkzaamheden verrichtte op RECLAME. het dak van de Ned. Herv. Kerk al hier, van het dak gevallen en mot hoogst ernstige verwondingen inzorg- wekkenden toestand naar diet zieken huis te Leiden overgebracht. ZOETERWOUDE. Mej. van A., die Zaterdag in haar werkhuis bij den heer de Br. aan den Rijn een 'emmer water zou schep pen, had het ongeluk voorover in den Rijn te vallen. Op haar geroep kwam spoedige hulp opdagen- men wist haar weer op het droge te brengen, zoodat zij jnie-t den schrik en een bat pak vrij kwam. RECHTZAKEN. KANTONGERECHT TE LEIDEN. In de hedenmorgen gehouden zitting van het kantongerecht stond voor den kantonrechter, Mr. Ligtenberg, aller eerst terecht-M. O .te Overschie, die rijdende met zijn vrachtauto op den Haag weg, bij het tegenkomen van een andere vrachtauto niet voldoende naar rechts was uitgeweken, waardoor een aanrijding was veroorzaakt. De chauffeur van de aangereden auto, die als getuige werd gehoord, verklaarde dat hij verd. zelf niet haa gezien en dat hij alleen het nummer van zijn auto had opgenomen. Overi gens was de schade aan zijn auto nog al belangrijk. Uit "de verklaringen van c-enige andere getuigen kwam de schuld van verd. -duidelijk vast te staan De verd herinnerde zich niets van de aanrijding. Aan zijn auto was er niets van te zien. Een getuige a dechage, die- in de auto van vera, had gezeten, 'half even eens niets van een aanrijding gemerkt De ambt. van het O.'M. achtte de schuld van verd. bewezen en vroeg f 1 o,of 5 dagen. Veroordeeling conform. P. A. S. te Den Haag, had met zijn auto een man met een handwagen die bij den overweg taan de Vink voor de spoorboomen stond te wachten, aan gereden, waardoor deze man door heit handvat van de hanllwa^en was heen- gedrukt en ernstige beenkneuzingen had opgeloopen, zoodat hg idrie weken niet had kunnen werken, en ook thans nog niet geheel genezen was. De 'verd. was niet verschenen. Een tweetal getuigen verklaarden, dat de auto veel te snel hala gereden, en niet op tijd had geremd. De ambt. vroeg f 10;sub. 5 dagen. Veroordeeling conform. ACADEMIE -NIEUWS. Geslaagd voor het cand.-ex. rechten de heer J. Verens te Eep. Geslaagd voor het doet.-ex. rechten, dé heeren Bruins Slot, Den Haag emW. K. G. Rebel, Den Haag. Laatste Berichten. DE INDISCHE TENTOONSTELLING. Hedenmiddag is in het park Zijpen- daal te Arnhem de Indische tentoohstel- XI.T.A.) georganiseerd door deafld Arnhem van de Vereen. Oost en West, onder groote belangstelling geopend. Verschillende personen, o.w. de Min. van Koloniën, voerden daarbij het woord. Wij .komen morgen hierop terug. EEN SCHOORSTEEN INGESTORT. Hedenmorgen omstreeks balf twaalf is op de Vrijthof te Maastricht bij een in aanbouw zijnd café een schoorsteen inge stort. Twee arbeiders waren bezig dezen af te bikken en vielen mede naar bene den. Een van ben, een zekere Franken, werd zeer ernstig aan bet hoofd gewond en is naar bet hospitaal vervoerd. Hij was bewusteloos en men vreest voor zijn le ven. De andere arbeider werd licht ge wond. VECHTPARTIJ TE AMSTERDAM. In een café aan de Linnaeusstraat te Amsterdam hebben gisteravond enkele bezoekers ruzie met elkaar gemaakt. De twist is op straat ontaard in een vecht partij waarbij een der vechtenden een slag op bet hoofd kreeg, in zoo hevige mate, dat de getroffene in het O.L. Vrouwegast huis ter verpleging moest worden opge nomen. De man was hedenmorgen nog niet tot bewustzijn gekomen. De dader, die zeer onder den indruk van bet gebeurde is, heeft aan de politie medegedeeld, de mishandeling niet met opzet te hebben gepleegd. De slag is barder aangekomen, dén de vechtersbaas bedoeld heeft. TELEGRAMMEN. (Draadlooze dienst.) HET LOT VAN DE „ITALIA". Geen twijfel meer. KINGSBAY, 11 Juni (V.D.) Alle twijfel inzake de echtheid van de radio-telegram men van de Italia is thans geweken. De marconist van de „Italia" beeft op ver schillende vragen van de „Citta di Mila- no" die antwoorden gegeven, welke alleen door hem gegeven zouden kunnen worden en niet van anderen afkomstig kfinnen zijn. Zondag is de „Citta di Milano" herhaal de malen met de Tfalia in verbinding ge weest.. Volgens de gisteren ontvangen be richten zijn alle leden der bemanning van de Italia in leven. Slechts twee van hen werden gewond. De bemanning van de Italia bevindt zich op de reeds vroeger gemelde plaats. Tengevolge van de weers omstandigheden moest de Italia den strijd opgeven en geraakte in den storm. De gondel met de leden der bemanning raak te van het, luchtschip los en viel van ge ringe hoogte op het ijs. Acht leden der bemanning werden uit den gondel geslin gerd, onder wie Nobile. Twee van hen werden gewond. De overige gondels met, de machines en uitrustingsstukken zijn verder weggedre ven. Er wordt niet gemeld, of de beman ning in staat was deze weggedreven gon dels te bereiken en hoe men in staat is geweest de radio-verbinding tot stand te brengen. Zooals reeds gemeld, beschikt de be manning over levensmiddelen, welke voor de eerstvolgende weken voldoende zijn. Verder wordt gemeld,, dat de ijstoestan den beter worden en dat door het breken van het ijs de mogelijkheid bestaat, dat schepen de bemanning van de Italia te hulp komen. Het r^dio-telegrafisch contact wordt zooveel mogelijk in stand gehoud'en. Twee ernstig gewonden. OSLO, 11 Juni (V.D.) De „Citta di Mi lano" heeft Zondag weer verbinding ge had met de opvarenden van het lucht schip „Italia". De oorzaak van het ver gaan van de Italia is nog steeds niet be kend, doch men neemt aan, dat het lucht schip door sneeuw en ijs naar beneden ge drukt is en dat de propellor door ijsschot- sen is verwoest. Twee leden der beman ning zijn ernstig gewond. Naar uit radio-telegrammen blijkt, stelt de bemanning van de Italia alle pogin gen in het werk om in de richting van de kust te komen. De kans van slagen is echter zeer gering. De bemanning heeft gebrek aan uitrustingsstukken en vol doende bekleeding. Levensmiddelen zijn voor 6 weken aanwezig. Riiser Larsen is Zondagmorgen nair de „Hobby" gevlogen om met LuetzowHolm te zamen te trachten de bemanning van de Italia te bereiken. Hij heeft den kapi tein van de Citta di Milano geadviseerd den sterksten Russischen ijsbreker te hulp te roepen. De bemanning op ijsschotsen gescheiden. BERLIJN, 11 Juni (V.D.) Naar de „Mon- tag" uit Kopenhagen meldt, heeft de kapi tein van de „Citta di Milano" Zondag op een vraag van een vertegenwoordiger van de „Berlinske Tidende" naar de oorzaak van de ramp van de Italia geantwoord, dat hij zulks niet weet. Hij heeft evenwel Zaterdag in een duidelijk gesprek, dat 'n half uur duurde, van Biagi gehoord, dat de bemanning zich op twee groote ijs- schotsen bevindt en dus in twee gedeelten gescheiden is. De twee groepen kunnen el kaar niet zien. Beide ijsschotsen zijn ta melijk ver van het land verwijderd; één ervan drijft in de richting van het land. et moet zeer moeilijk zijn, de bemanning der Italia te hulp te komen. ROME, 11 Juni (V.D.) Volgens hier uit Kingsbay ontvangen telegrammen is de bemanning van de Italia in twee groepen verdeeld. Beide groepen, die zich op vrij groote afstand van elkaar bevinden, be schikken over de noodige levensmidde len. Luit. Hallen die het eerst was gestart om naar Mobile te zoeken, bevindt zich waarschijnlijk aan de Mosselbaai. Er is geen verbinding met hem. Het zal vermoedelijk nog geruimen tijd duren voordat de bemanning van de Ita lia naar de bewoonde wereld is overge bracht. OSLO, 11 Juni (V.D.) Amundsen deelt mede dat naar zijn meening-een spoedige hulp voor Nobile slechts mogelijk is met een groot watervliegtuig. Eon dergelijk toestel staat in Duitschland gereed en het is waarschijnlijk, dat hiermee getracht zal worden de Italia te bereiken. Of Amundsen mee zal gaan is nog niet bekend. AANSLAG OP DEN G.-G. VAN KOREA LONDEN, 11 Juni. V.D. De Japan- sche politie heeft op Korea een jon gen gearresteerd, die bij het hemi £fge nomen verhoor bekende, twee bommen langs de spoorlijn gelegd te hebben, teneinde den trein van deai Gouvern.- Generaal van Korea op te blazen. De verrichte nasporing en brachten een bom voor den dag, terwijl de tweeds tot dusverre nog niet gevonden kon worden. De politie heeft in verband met dezen toeleg een aantal andere personen gearresteerd. HEVIG ONWEDER BIJ MÜNCHEN. AIUNCHEN, 11 Jüni. V.D. In de om geving van München, inzonderheid in het Isar-dal, alsmede in de streek van de Starnberger See en hetWurm-dal, heeft Zondagmiddag een hevige hagel slag groote schade aangericht. De kor rels vielen ter grootte van kipeieren en vele plezierreizigers bekwamen ver wondingen aan hoofd en handen. Dui zenden vensterruiten werden vernield en vele daken stuk geslagen. In de moestuinen heeft het 011 weder enor me verwoestingen aangericht. Over groot-en afstand werd het loof der hoo rnen afgeslagen. HET SPOORWEGONGELUK BIJ NEURENBERG. NEURENBERG, 11 Juni. V.D. Aan gaande de oorzaak van het Spoorwegen geluk bij Siegelsdorf kan tot op dit o-ogenblik nog niets met zekerheid wor den vastgesteld, daar de rails door tie geweldige kracht waarmee de ontspo ring geschiedde, geheel vernield znn. De trein passeerde het station Siegels dorf inet de voorgeschreven snelheid. De stationschef heeft ook bij het voor bij rgden van den trein niets bijzonders opgemerkt. Even voor het punt waar een straatweg den spoorweg rechthoe kig snijdt, lag liet draaibare onderstel van de locomotief, dat losgeraakt was en diep in den ter plaatse geheel ver nielde spoordijk gedrongen is. Eerst door het officieele onderzoek zal men. nauwkeurig kunnen vaststellen wat de oorzaak van het ongeluk was. De direc tie van de Jlijksspoorweg-maatschappij deelt mede, dat e:n van de zwaarge wonden inmiddels is overleden. In het ziekenhuis te Fürth ligt ook nog pen vrouw, die zoo zwaar is gewond, da.t men vreest liaar niet in het leven te kunnen houden. Mr. Ir. DE JONGE ZAL Mr. SCHRIEKE VERVANGEN. BATAVIA, 11 Juni. V.D'. Benoemd is tot Regeeringsgemachtigde voor Alge meene Zaken ter vervanging van Mr. Schrieke, die -met verlof naar Europa vertrekt, Mr. Ir. H. J. de Jonge, lid van de Oudheidkum Uge Commissie ie Wet tevreden. MARKTBERICHTEN. ROTTERDAM, 11 Juni. Veemarkt. Aangevoerd 630 vette runderen. 274 vette kalveren, 276 schapen of lamme- ren, 1344 varkens. Prijzen: koeien 5255, 4750, 35— 39; ossen 5052Yi, 4748, 43; kalve ren 7075, 6062^2, 4550; schapen 2834; lamineren 2223, varkens 32 L, stieren 4748, 43, 39. Overzicht: koeien en ossen gewone handel, vastere prijzen; vette kalve ren slechte handel, weinig verande ring van prijzen; schapen en lamme re* slechte handel, gedrukte prijzen; varkens slepende handel, lagere prij zen; stieren redelijke handel, onge veer zelfde prijzen. ROTTERDAM, 11 Juni. Aardappelen Zeeuwsche blauwen 8.50—9, idem bon ten 8.509, Belgische eigerih. 4.505/ Industrie 7, Bravo's 1011, Red Star 9.7511, Italiaansche 1420 cff per Kg.; Malta spring 2224X- ct. per Kg. Westlandsche nieuwen 2330 ct. id. kleine 18—22 ct. per Kg. ROTTERDAM, 11 Juni. Vlasbeurs. Aangevoerd 1900 Kig. Blauw, 1.20 1.50; 4000 Kg. Holl. Geel, 1.20—1.50; 5000 Kg. Gron., 1.10—1.4U; 500 Kg. Blauw (half geswiogeld), 11.10. ROELOFARENDSVEEN, 11 J urii. Peulen 2.853.40, doperwten 2.60 2.90 per 10 Kg.; snijboonen 3.801.30, idem stek 2.602.70 per 10 Kg.; aard beien 1518 per doosje. AMSTERDAM, 11 Juni. Veemark!. Aangevoerd 431 vette koeien. Ie kw. 1.08—1.16, 2e kw. 0-92—1.06. 3e kw. 0.80Ö.90, per Kg. slachtgewicht: 127 melk- en kalfkoeiem 300—400 per st.; 126 vette kalveren, 2e kw. 0.750.85, 3e kw. 0.640.74 pé:r Kg. levend ge wicht; 111 nuchtere» kalveren, 10—18 76 schapen, 3643, GQ lammeren, 18— 24, per stuk; 640 varkens, Holl. Overz. en Geldersche vleeschvarkens, le kw. 0.76—0.78, 2e kw. 0.73—0.75, prinia varken 1 cent boven noteering; vette varkens, 0.73—0.75 per Kg.; 89 paar den, 125—260 per stuk. Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 11 Juli 1928, medege deeld door het Kon. NqO Meteorolo gisch Instituut te De Bildt. H. B. 766.1 te La Coruna. L. B. 744.8 te Kinn. Verw. tot den avond van 12 Juni: Matige tot zwakke, W. tot Z.W. of Z. wind, gedeeltelijk bewolkt, weinig of geen regen, aanvankelijk koeler, later iets warmer. Barometerstand- aangegeven door den wijzer. Stand v. Zaterdagmiddag 3 uur: 753. LICHT OP VOOR FIETSERS EJL Zaterdag 8 Juni: 9.48 nam. LUCHTTEMPERATUUR. Maandag 11 Juni: 9.50 nam. ZWEMINRICHTING „DE ZIJL". Hedenmiddag 3 uur; 14.6 gr. C. 's Middags 12 uur: 17.5 gr. C. 's Nam. 3 uur: 18 gr. C. LEIDSCHE ZWEMINRICHTING HOOGE RIJNDIJK, 's Morgens 7 uur: 19.5 gr. C. 's Middags 12 uur: 19.5 gr. C. 's Nam. 3 uur: 20 gr. C. Wisselnoteeringen. (Amsterdam). Berlijn 59.197* Londen 12.09l8/la New-York2.47 Parijs 9.74s/* Brussel 34.577a Zürich47.77 Praa 7.347* Rome13.05 Madrid 41.267a Oslo 66.36 Kopenhagen 66.477a Stockholm 66.477a W een en 34£67>

Nieuwe Leidsche Courant | 1928 | | pagina 3