KOOPT BIJ ONS UW LEDIKANTEN, DEKENS, MATRASSEN, SPREIEN, ENZ. Reclame uanbod Bij brief van 8 Febr. j.I. heeft hij van dit gevoelen mededeeling gedaan aan Ged. Staten van Overijsel, met verzoek den burgemeester van Oot- marsum onverwijld hieromtrent in te lichten. BUITENLAND. DE VEILIGHEIDSCOMMISSIE. Het rapport van Mr. Rutgers. Gisteren was in de Volkenbondscommis- sie voq^pfbitrage en veiligheid het rap port van Mr. Rutgers over de artikelen 10. 11 en 16 van het VolkenbondSvc-rdrag aan de orde. waarbij onze landgenoot van vele zijden woorden van waardeering in ont vangst mocht nemen. Zijn conclusies, waarbij hij vooral de groote beteekenis van art. 11 van het Volkenbondsverdrag uiteenzette, zonder daarom de waarde van het sancties-artikel 16 te kleineeren en waarin hij er op wees. dat een volle dige gebruikmaking van de bevoegdheden van den Volkenbondsraad krachtens arti kel 11 de event ueele toepassingen van art. 16 vergemakkelijken zal, werden met min of meerdere instemming aanvaard. Het interessantste van de discussies was de aanvang toen Markowitsj (Joego-Sla- vië) de meening uitdrukte, dat mr. Rut gers de artikelen 10. 11 en 16 al te zeer van juridisch en te weinig van politiek standpunt zou hebben bekeken. Juridisch waren de opvattingen van Mr. Rutgers volkomen juist, maar wanneer men vraagt of deze artikelen nu ook politiek gespro ken een „meetbare" veiligheid bieden, dan antwoordt Markowitsj op deze vraag ontkennend. Mr. Rutgers verzekerde den Joego-Sla- vischen gedelegeerde, dat hij met zijn rap port zeer stellig ook de aandacht had willen vestigen op de politieke beteekenis der artikelen 10, 11 en 16. De eisch van Markowitsj, dat het rapport „meetbare" veiligheid, die uit het Volkenbondsver drag voor de staten voortvloeit, had moe ten aanduiden, is volgens Mr Rutgers on vervulbaar. De veiligheid, die welke ver dragsartikelen ook, bieden kunnen, hangt in de eerste plaats af van het wederzijd- sche vertrouwen der volkeren en daarom trent kan men geen „meetbare" formules opstellen. Mr. Rutgers deed verder nog maals uitkomen, dat voor hem art, 11 de hoofdsteun van het door den Volkenbond opgetrokken veiligheidsgebouw is. Uitstel der conclusies? Ondanks alle jachten van Benesj geluk te het hem niet de agenda voor gisteren geheel af te werken. De bekende Duitsche voorstellen over de bevoegdheden van den raad in tijden van crisis zullen eerst van daag aan de orde komen. Aan het einde d b aadslagingen stel de Politis voor dat men in deze zitting der arbitrage- en veiligheidscommissie maar in het geheel geen resoluties over het rapport-Rutgers zou aannemen. Poli tis meende, dat de tijd voor een nauw keurige redigeering daarvan zou ontbre ken. Mr. Rutgers verklaarde zich er te gen te zullen verzetten, indien de com missie er de voorkeur aan gaf. eerst in een volgende zitting, waarin zij toch ook nog de tweede lezing der nog te redigee ren ontwerp-verdragen van allerlei aard tóoeten houden, de resoluties over de ar tikelen 10, 11 en 16 van het Volkenbonds verdrag vaststelt. Men besloot ten slotte de beslissing hier omtrent aan de redactiecommissie over te laten, die nog aangevuld is met den Bel gischen gedelegeerde Rolin-Jacquemijns. De redactiecommissie. De redactiecommiss.e uit de commissie voor arbitrage en veiligheid heeft beslo ten de volgende öntwerp-wereldverdragen te redigeeren. Punt 1. Ontwerp-wereldver- drag voor arbitrage in rechtsgeschillen; 2. dito in politieke geschillen en 3. ont- werp-wereldverdrag voor de verzoenings procedure, Bovendien zullen over al deze drie ontwerpen nog afzonderlijke model- bilaterale verdragen ontworpen worden. Het redigeeren van deze onderwerpen is toevertrouwd aan een commissie van drie leden, bestaande uit sir Cecil Hurst, Po litis en den Belg Rolin-Jacquemijns. Art. 21 en de Monrce-leer. Te midden van de technische discussies gistermiddag in de volkenbondscommis sie voor arbitrage en veiligheid over het rapport van Mr. Rutgers heeft plotseling de gedelegeerde van Argentinië Cantillo, gezant te Bern, een politieke verklaring afgelegd, die heel wat meer de algemeene belangstelling verwekte dar de discussies over het veiligheidsvraagstuk zelf. Opmerkende, dat in den loop der dis cussies gesproken was over artikel 21 van het volkenbondsverdrag, waarin over de Monroe-doctrine gesproken wordt, als zijnde een regionale overeenkomst, ver klaarde Cantillo, dat deze uitdrukking „regionale overeenkomst" volkomen on juist is met betrekking tot de Monroe-doc trine, daar deze slechts is „een eenzijdige politieke verklaring van Noord-Amerika die nooit uitdrukkelijk is goedgekeurd door de andere Amerikaansche staten". Deze weinig welwillende uitlating om trent de Monroe-doctrine toont wel aan, dat Argentinië, dat reeds op de Pan-Ame- rikaansche conferentie te Havana een weinig vriendelijke houding tegenover de Vereenigde Staten heeft aangenomen, ook thans bij nader inzien geenszins van plan is de politiek tegenover de Vereenigde Staten te wijzigen. NIEUW CONFLICT IN DE DUITSCHE METAALINDUSTRIE. Staking van instrumentmakers te Berlijn. In de Duitsche metaalindustrie dreigt een nieuw conflict ten gevolge van een staking der instrumentmakers te Berlijn die thans 1500 op een totaal van 5000 in strumentmakers omvat. De werkgevers zijn voornemens, met in gang van Vrijdag a.s. tot uitsluiting over te gaan in de vijf groote Berlijnsche me taalbedrijven; Siemens, Lorentz, Mis und Genest, Deutsche Telephonwerke en Berg- mann. Tengevolge van de staking der instru mentmakers zal het, volgens de werkge vers, niet mogelijk zijn de overige metaal bewerkers na Vrijdag nog in dienst ie houden, zoodat automatisch de cluiting der bedrijven zal volgen. In de vijf genoemde bedrijven zijn ca. 60.000 arbeiders en arbeidsters werkzaam die aan het eind der week zullen worden ontslagen. DE ZUID-TIROOLSCHE KWESTIE. Kalmer stemming te Rome. De spanning, waarmede de verklaring van Mussolini inzake de verhouding tot Oostenrijk werd tegemoet gezien, is thans eenigszins verminderd. Hoewel de door Mussolini af te leggen verklaring op de agenda van de kamer zitting van heden aangekondigd staat, verwacht men toch niet, dat Mussolini vóór Woensdag of Donderdag zijn ant woord aan dr, Seipel zal geven. In Engelsche kringen verluidt, dat van F.ngelsche zijde reeds officieus er op ge wezen zou zijn, dat complicaties tusschen Italië en Oostenrijk zeer oiigewenscht zijn. De ïtaliaansche gezant te Weenen, die door Mussolini werd ontvangen, overhan digde hem de stenografische verslagen van de bewuste redevoeringen in den Oos- tenrijkschen nationalen raad. De „Popoio di Rome" verneemt uit Wee nen, dat men aldaar de verklaring van Mussolini rustig afwacht. Het blad con stateert met voldoening, dat een groote protestdemonstratie van den Andreas Ho- ferbond te Innsbruck uitgesteld is. DE COMM. ACTIE IN CHINA. Een oproep tot een uieuwen gewapenden opstand. Dè Sovjet-pers publiceert een motie van de thans beëindigde plenaire zitting van het Uitvoerend Comité der Komintern aan de communistische partij van China, die tot een nieuwen gewapend m opstand, niet in den vorm van een guerilla, oproept. Alle afdeelingen der Komintern moeten ageeren voor het terugtrekken van de vreemde troepen uit China en steun ver- leenen aan de Chineesche arbeiders. KORTE BERICHTEN. Er gaan geruchten over een uitstel van de zitting van Maart der voorberei dende ontwapenings-commissie. Waar schijnlijker echter is, dat in die zitting alleen het Russische ontwapeningsvoor stel zal besproken worden. De koning van Afghanistan heeft gisteren verschillende industrieele onder nemingen te Berlijn en omgeving bezich tigd. In zijn antwoord op de Fransche voor stellen inzake het anti-oorlogsverdrag ver klaart Kellogg, dat de V. S. zich slechts bij een wereldverdrag van dergelijk ka rakter kunnen aansluiten. Te Rome is iemand aangehouden, die pater Tacchiventuri, den secretaris-gene raal der Jezuieten, met een scherp ge- maakten papiersnijder in den hals gesto ken heeft. Hij bracht slechts een lichte verwonding toe. UIT DE OMGEVING. LIS3E. Onder voorzitterschap van Dr. Ruys, vergaderde gisteravond in de Chr. school, de A-K. Kiesvereen. Ned. en Oranje" alhier. De opkomst was helaas beneden het gewone peil. De vergadering wordt op dé gewone wijze gsopend. Daar de secr. door zijn spree'^ur voor den Raad van Arbeid, nog niet aan wezig kon zh'n, doet eerst de penning meester verslag. Dsze doet dit op sma kelijke wijze, prijst de s:ctie-comm!s.;a- rissen voor hun ijver, kan echter niet ointkomen aan het feit, dat hij de on aangename mededeel ng^ moot doen, dat een klein batig sa dio is veranderd in een (geiukk g ook klein) naddeiig saldo. LD ex secr. is inmiddels verschonen en ijgt nu gelegenheid tot hét lezen vaü de notulen van de vorige vergadering welke zonder opmerking .n worden vast gesteld. Uit het jaarverslag blijkt dat wij een gunstig verkiezingsjaar aohter den rug hebben; ons stemmenaantai hand haafde zich, ondanks bestrijding door de S.G.P. De samenwerking met de C.H. inza ke .de gemeenteraadsverkiezing, wordt gememoreerd en vastgest ld wordt, dat deze samenwerking niets te wenschen overliet. De verschillende sprekers, die voor de vereeniging optraden passeeren de revue, en met- een ernstig woord vao opwekking, besluit de secr. zijn keu rig jaarverslag. Thans is de bestuursverkiezing aan de orde. De 3 af tred enden zijn niet herkiebsaar en door samenloop van omstandigheden, voimen juist deze drie het dage lijksch bestuur. Dit wordt a'ge- meen betreurd, en in overweging wordt gegeven le zorgen dat dit niiet meer voorkomt. Als voorz. wordt verkozen de heer E. Statema, die, hoewel schoor voetend, zich de benoeming laat wel gevallen. Daar de heer Statema al bestuurslid was, moeten nu drie vacatures in het bestuur vervuld worden. Bij e.rste stem ming bljjkt W. Potman geaozen, die de benoeming aanvaardt. Bij tweede stem ming komt de heer A. Koppenaal ,?uit de dus", die eveneens dj benoeming aanneemt. Bij de tusschen van Rossen en Buurman gehouden herstemming, wordt eerstgenoemde gekozen, die hier mede in kennis zal' war den gesteld, aan gezien hij zelf niet aanwezig is. Hierna velgen nog eenige besprekin gen over de Genreent. eoLtlek, die ech ter wegens vergevorderd uur, sterk be kort worden. Hel jaanerslag van den penningm. wc.dt na onderzoek goedgekeurd. Le vooiz. meuii afscheid van dj ver tikkende bestuur. 1 den en dankt hen v, or w.-.t zj voor c'.c K icsvereeniging hebcji. gep.c-t.e d cn mept d nieuwe i'-.mc i' i.êiL^crn een welkom toe. Daar de roe.dna g niets oplevert, wordt dc ve g dering op i.c gewone wij ze g slo.en c.i het aamcgab vi uitgespro ken door d.n heer E. t.itzma, nadat clese aan den vertrekkend; 11 voorz. nog dank lie f: gebracht voor hetgeen hij geweest is voor de vero.ngng gedu- ïerioe zijn voorzitterschap. OEGSTGEEST. Gisteravond werd in net nieuwe ge bouw voor Chr. Bel. aan eten Morsch, het 33stj jaai feest gehouden van de Chr. j.V. „Bidt en w'erkt" al-ier. Le voorz dr heer A. Biesbroek, ppzn- de de vergadering met te lat.11 zingen Ps .103 1 ea geoed. Gel:-zen werd Ps. 103. H.erna s. rak spr. een kort ope- ningswosid, wÜarin hij alle aanwezigen hartelijk welkom heette en dankte voor de groot? opkomst in dit nieuwe ge bouw, waarvoor spr. allen die aan ae totstandkoming hebben medegewerkt, eveneens hartriijk dankte. Verder heet te spr. welkom de verschillende afge vaardigden, speciaal Ds. Kt. Schilder, aie aanwezig was namens den Kerkeraad der Geref. Kerk. Verder wekte spr. al len op donateur van de J.V. te worden, en besprak de noodzakelijkheid van de totstandkoming van een knapenvereen. als opleiding voor de J.V., waarvoor reeds plannen bestaan. Na dit openingswoord werd een aan- van gemaakt mot de afwerking van het programma. We kunnen daar niet punt voor punt op ingaan. Dat zou ons te ver voeren. De diverse jaarverslagen werden ge lezen. Er werden inleidingen gehouden en voordrachten gedaan, zooals zulks te doen op de jaarvergadering van een J.V. gebruikelijk is. Het woord werd gevoerd door verschil lende afgevaardigden. Ds. K. Schilder sprak namens den Kerkeraad der Geref. Kerk, Ds .Hennemann namens da Ned Iierv. iverk, die heer T. v. Egmond als eere-voorz-, de heer G. de W'oli als voorz van den Ring „Leiden en Omstr." van den Bond van J.V. op Geref. Grondsl., en mej. Hoonaard namens de M. V, „iMiirjam". Aan het eindie van de vergadering dank ie de voorz. de verschillende spre kers en voordragers en allen die heb ben medegewerkt tot het welslagen van dezen avond. Nadat gezongen was Ps. 72:11, ein digde Ds. Hennemann met dankgebed. De heer van den Hoek, secr. van de Ned. Zrid-Afr. veresniging, hield on der gl'octa belangstelling in „Het Wit te Hu.s voor de Iele 1 -.er.en. „Ge mejmebelangeen lez.ng over Z.-A£ri- ka, toegelicht met iicktbe. den.' Dr. B;ok was al.er tolk teen hij de spr. dank bracht voor dezei leerzame en interessante lezing. SASSENHEIM. Gistermiddag te vijf uur is (nabij het park, Lr. te Grandaliiier met zijn auto legen een andere auto opg reden, waar door hij de onderlip scheurde en in be- wusteloozen toestand jiaar het St. Bcr- nardusgeilicht is overgebracht. GEMENGD NIEUWS. Doodelijk ongeval. Op den Haagweg onder Loosduinen heeft gistermiddag om streeks halfvier een ernstige aanrijding plaats gehad. Juist toen de Westlandsche stoomtram aankwam, wilden een vracht auto en een handwagen, bestuurd door den 30-jarigen J. B„ elkaar pa,sseeren. De laatste kwam daarbij te vallen en raakte beklemd tusschen de tram en den auto, Met zware verwondingen werd hij over gebracht naar het ziekenhuis, waar hij kort daarna is overleden. De moord op Mr. Wijsman. Naar aan leiding van het bericht, dat de heer J. J. L. van Zuylen, tegen wien een strafrech telijke actie was ingesteld, naar aanlei ding van een publicatie met „onthullin gen" over den moord op mr. Wijsman, van den officier van justitie mededeeling had ontvangen, dat hij niet verder vervolgd zou worden zulks „op gronden aan het algemeen belang ontleend", deelt men aan het Ned. Correspondentiebureau in Den Haag, om verkeerd begrijpen te voorko men, het volgende mee omtrent het ver loop van deze zaak. De vader van wijlen mr. Wijsman, die de klacht tegen den heer van Z. had inge diend, zag er zeer tegen op, na al het reeds doorgemaakte leed, voor deze zaak ook nog eens ter terechtzitting te moeten verschijnen. Hij deed op den officier van justitie het dringende beroep, hem dit te besparen. Deze wilde den bejaarden man wel ter wille zijn. En toen nu de beer van Z. voor den rechter-commissaris de verklaring aflegde, dat hij, zoo de zaak niet verder vervolgd zou worden, den of ficier machtiging gaf tot vernietiging van de in beslag genomen publicatie, heeft deze gemeend, dat in dit geval het alge meen belang een verdere vervolging niet meer vroeg, en heeft hij den heer van Z. kennis van niet verdere vervolging gege ven. Van de trap dood gevallen. Het vier jarig jongetje W. A. is in de woning zij ner ouders aan de Van der Vennestraat in Den Haag door het hard van de trap loo- pen gevallen. Het ventje werd in bewus- teloozen toestand overgebracht naar het ziekenhuis, waar het aan de gevolgen overleed. Ned. trawler gestrand. De Nederland- sche trawler „Noord-Brabant" is bij Brims- ness in Engeland gestrand. De opvaren den zijn te Thwiso geland. AANBESTEDINGEN. Gistermorgen werd ten stadhuize door B. en W. aanbesteed Bestek no. 9: Het afwerken en inrichten van hét gebouw aan de Gasstraat Xo. 30—3S te Leiden tot Gemeentelijk Waschbu- reau. Ingekomen waren 7 biljetten, t.w. van R. Massaar 420C, Fa. v. Riet j 3817, W. E. Xeuteboom 3637, W. O lidshoorn ƒ3033. Fa. Marcelis en Heemskerk 3589, A. J. Kantebeen on C. v. d. Lelie 3327, J. Mugge en W. F. v. Klaveren 3298. Alle inschrijvers zijn te Leiden woonachtig. Gistermorgen werd door B. en W. ten stadhuize aanbesteed Bestek 110. 10: Het uitvoeren van rioleerings- en bestratingswerken voor het aanleggen van een verbindingsweg tusschen Hoo ge Rijndijk en Utrechtsche Jaagpad. Ingekomen waren 9 biljetten, t.w. van P. J. van Meer en J. v. Gooi, Oos terhout 4994, W. Splinter 4975, Fa Marcelis en Heemskerk 4579, R. Massaar 4280, J. Warnaar 4175, Th. cle Winter en J. C. v. Weeren 3989, H. Bakx en H. Steenkist te Haarlem 3'J88, L. P. v. d. Geer en A. Stuif zand 3987, M. v. d. Velden, Leider dorp 3290, Voor zoeverre geen woonplaats ver meld is deze Leiden. Door B. en W. werd gistermorgen ten stadhuize aanbesteed Bestek no. 11: Het leveren van rioolbuizen en rioolstukken van beton en gewapend beten, in twee perceelen, n.l. 1. de le vering van rioolbuizen en bodemstuk ken; 2. de levering van schachtstuk ken er» dekplaatranden. Ingeschreven was als volgt: Ned. Beton-industrie Utrecht te Oudenrijn, massa 3133,31; W. Splin ter te Leiden, perc. 2 837,50; Wer- nink's Beton Mij., te Leiden, perc. 1 2373,65, perc. 2 568,45; massa 2342,10: N. V. Oosthoek en Zn., 's Gra venhage, perc. 1 3544; J. v. Dijk Jr., le Alphen a. d. Rijn, perc. 1 2143,63, perc. 2 818,55; F. I\ Bos en Zn., te Alphen a. d. Rijn, perc. 1 2780, perc. 2 970; N. V. Betondak, te Arkel _(Z. H.), massa 3633,10, FAILLISSEMENTEN. Opgegeven door van der Graaf en Co. (Afd. Handelsinformaties) U itgesproken: A. L. Verhoog, te Sassenheim. Rech ter-commissaris: jhr. mr. H. O. Feith; Curator: mr. J. M. J. Baak, te Leiden Laatste Berichten. UIT HET BOEKDRUKKERSBEDRIJF. De bestaande Collectieve Arbeidsover eenkomst in de Typografie loopt einde Maart van dit jaar af. In verband hier mede zijn de leiders der patroons- en ar- beidersorganisatiën eenigen tijd geleden met elkander overeengekomen over een nieuwe collectieve arbeidsovereenkomst te onderhandelen. Deze onderhandelingscommissie bestaan de uit 11 patroons- en 11 arbeidersleden koos tot voorzitter den heer J. H. van Lonkhuyzen, met als secretarissen aan werkgeverszijde Mr. Dr. A. A. van Rhijn en aan werknemerszijde den neer W. C. van Haaien. Van de zijde van de patroons werden in hoofdzaak de volgende voorstellen gedaan: Het invoeren van een. tweeploegenstel- sel in het machinale bedrijf tusschen 6 uur v.m. en 10 uur n.m. inplaats van tus schen 6 uur v.m. en 7 uur n.m.; de moge lijkheid om jongere werknemers tot re- serve-machinezetters op te leiden, een kleine loonsverlaging voor oudere werk nemers, wier prestaties achteruit gaan; een andere indeeling in de personeelsver- houding, waardoor op elke 10 werknemers niet meer dan 6 vol beloonde krachten zouden behoeven te zijn. Van werknemerszijde werden eveneens ingrijpend, voorstellen ingediend. Men wenschte in hoofdzaak inkrimping van 't ploegensteisel; meerdere beperking van den leerlingenaankweek; een loonsverhoo- ging van 2 ets. per uur en een andere in deeling in gerneenteklassen; vacantietoe- slag en meerdere beperking van het ont slag. Over deze voorstellen werd in de maan den Januari en Februari eenige dagen per week vergaderd. Het resultaat was, dat geen der beide partijen geneigd bleek aan de wenschen van de andere groep tege moet te komen. De onderhandelingen dreigden hierop af te springen. Om dit te voorkomen zijn partijen toen overeengeko men beide hun voorstellen voorloopig in te trekken. Vandaar dat het overeenge komen concept behoudens enkele onder geschikte wijzigingen gelijkluidend is aan het bestaande contract. De duur der over eenkomst werd bepaald op 2 jaar en 7 maanden. Aan het slot der bijeenkomst verklaar den de bonden zich zondor uitzondering bereid het overeengekomen concept met kracht voor hun leden te verdedigen. De patroonsorganisatie zal vermoedelijk een van de laatste dagen van Maart over het concept-contract beslissen. MARKTBERICHTEN. AMSTERDAM, 29 Febr. Veemarkt. Aangevoerd 275 vette kalveren, le kw. 1,10—1,30, 2e kw. 0,90-1,10, 3e kw. 0,70 0,90, per Kg. levend gewicht; 173 nuchtere kalveren, 7—12 per stuk; 800 varkens, Holl. le kw. 0,730,74, 2e kw. 0,72-—0,73; Overz. en Geldersche le kw. 0,73—0,74, 2e kw. 0,72—0,73, vette varkens 0,70—0,72, p. Kg. sl.gew. AMSTERDAM, 29 Febr. Oliën. Lijn olie: Maart 31, 30%, April 31%, 31; Mei 31%, 31%; Mei'Aug 32%. Stem ming kalm. WOERDEN, 29 Febr. Kaasmarkt Aanvoer 44 partijen. Prijs: le kw. 49 52; met rijksmerk le kw. 5557, 2e kw. 5154. Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 29 Februari. Medege deeld door het K011. N.ed. Meteorolo gisch Instituut te De 'Bildt. Hoogste barometerstand 778.1 te Danzig. Laagste barometerstand 745.2 te Vestmanoer. Verwachting: matige oostelijke tot zuidoostelijke wind, half tot zwaar bewolkt, weinig of geen neerslag, om het vriespunt des nachts, overdag iets kouder. Barcmelerstand. De stand van hedenmiddag 3 uur is aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 3 uur: 765. LUCü- 'PERATUUR. Hedenmiddag 3 uur: 10.4 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS E.A. Woensdag 29 Febr.: 6.O0 nam. Haarlemmerstraat - hoek Donkersteeg 2-4-6 OPGERICHT 1875 STEEDS HET BESTE, ALTIJD EXTRA LAGE PRIJZEN. Damast Matrasstellen Extra prima kwaliteit met fijn Linnen Damast overtrek, in pracht kleuren en dessins, gevuld met 1ste kw. Java Kapok li 25 52.65. 49.75 4*4. Een persoons Matrassteilen gegarandeerd solide. 28.95, 24.75, JQ 85 21.75 19a Massiel Eiken Ledikanten Vraagt onze extra zware eiken Ledikanten Buitengewoon solide en prima afgewerkt Onverwoestbaar Wollen Dekens Uitsluitend het allerbeste Leidsche fabrikaat 2 pers. 7.95, 6.25 Flinke 1-persoons 6.75, 5.85 Prachtvolle Fantasie-Dekens 12.85, 10.45, 9.25 5.75 5.18 8.15 Twee peis. Wollen Dekens in extra fijne kwaliteit met roode strepen waarde 14.75 4fl 18 voor slechts Blanke Molton Dekens effen, wit en met strepen 1.67, 1.27, 0,98 0.69 Laat bij ons Uwe Matrassen en Bedden repareeren, vakkundige behandeling, extra billijke prijsberekening w- Met onze gesloten Bestol-Auto wordt alles afgehaald en weer thuisbezorgd.

Nieuwe Leidsche Courant | 1928 | | pagina 3