V Radio-Programma. WAT ER VANAVOND ,TE HOOREN IS. HUIZEN, (N.-HJ, 1840 M. Na 6 uur n.m. 1950 M. Nederl. Draadl. Omroep. Ned. Chr. Radio-Vereen. 6.00 Cursus Paeldagogiek. 7.00 Cursus Boekhouden beginners. 7.30 Cursus Paedagogiek. 8.00 Lezing- en Muziekavond. Spreken Prof. Dr. C. Ch. Aalders te Hilversum. Onderwerp: „Bettr dan Robijnen". Het muzikale gedeelte zal verzorgd worden door: 't Radio Man jdoline Kwartet te Nijkerk. Hierna persberichten van Vaz Diaz 1 HILVERSUM, 1060 M. Alg. Ned. Radio-Omroep. 5.30 Concert. 7.15 Engelsche les. 7.45 Politieberichten. 8.10 Concertgebouw-Concert. 9.50 Verolichte onderbreking voor Noradeich. 10.30 Persberichten. KöNIGWUSTERH., 1300 M. 8.20 Muziek en zang. 9.50 Muziek. i LANGENBERG, 469 M. 5.20 Concert. 7.30 Lichte muziek. Daarna muziek. DAVENTRY, 1604 M. 5.20 Orgelconcert. 5.35 Kinderuurtje. 6.20 Muziek. 6.40 Muziek. 6.50 Tijdsein, weerbericht. 7.35 De grondslagen der muziek. 8.05 Carillonbespeling. 8.20 Muziek. Q.20 Weerbericht^ nieuwsberichten. 9.55 Muziek. 10.35 Edna Thomas, Negerliedjes. 10.50 Muziek. PARIJS (Radio) 1750 M. 8.20 Landbouwberichten. 8.50 Radio-Concert. Beide subcommissies zullen dan een gemeenschappelijk program vaststel len, dat op de conferentie behandeld zal worden. NOODLOTTIGE BRAND IN POLEN. Een oud ridderslot In de asch gelegd. Het oude slot van graaf Tarnowski in Dzikow (Klein Polen) is gisteren bijna geheel in de asch gelegd. Gedurende het reddingswerk kwa men 9 personen, onder wie een gym nasiaste en twee studenten om bet leven. Ongeveer twintig personen lie pen verwondingen op. Het blusscbings werk duurde tot laat in den avond en werd zeer bemoeilijkt door de hevige vorst en door gebrek aan water. Het afgebrande slot is een zeer oud Poolscb riddergoed, en bevatte groote kunsthistorische verzamelingen, oude schilderijen en ëen der grootste bibli otheken van Polen met meer dan 20 duizend boekdeelen. DE AMERIKAANSCHE DUIKBOOT RAMP. Alles verloren. De reddingsoperaties voor de duik boot S 4 zijn gisteren hervat, na een onderbreking van 2 dagen, tengevolge van den hevigen wind, die er stond. De duiker, die tot bij de duikboot ge daald is, en op het omhulsel hamerde, heeft geen antwoord ontvangen en kon geen enkel levensteeken waarne men aan boord. Een officieel telegram uit Province- town Massachusetts meldt, dat de autoriteiten alle hoop, om de zes inge sloten leden van de bemanning der geramde duikboot nog te kunnen redden, heeft moeten opgeven. De dui kers zijn vertrokken. Het wrak zal later bij kalmer weer gelicht worden. De admiraal, die de reddingsopera ties van de duikboot leidt, deelde gis teravond mede, dat het wrak verloren is. De lijn, waaraan het vastgemeerd lag, is gebroken door den hevigen wind. Om 16.16 Amerikaansche tijd kon ge enspoor van het schip worden gevonden. Een later bericht meldt: Het wrak van de duikboot is nu ge vonden. Er zal een poging onderno men worden om een gat in den romp te boren en lucht in de duikboot te pompen. KORTE BERICHTEN. Te Antwerpen heeft in het groote warenhuis „Innovation" een hevige brand gewoed. In Hongarije is de kou gisteren nog toegenomen. Te Boedapest stond de ther mometer 's ochtend 19° C., te Krenger 23°. Op de Donau zijn verscheidene schepen ingevroren. In de provincie zijn tal van menschen verdronken. Het Amerikaansche Representanten- huis nam het wetsontwerp betreffende de teruggaaf der Duitsche eigendommen aan. De president van Mexico, Calles, en de óud-president Obregon, hebben op ver zoek van Lindbergh, als passagiers in diens toestel een half uur boven de stad gevlogen. De gemeenteraad van Keulen zal moeten beraadslagen over een in den loop van het financieele jaar ontstaan tekort van 9.840.000 mark. Na een gesprek tusschen Mussolini en Volpi, den Italiaanschen minister van financiën, 19 het Italiaansche kabinet on verwacht tegen gisteravond bijeengeroe pen. In de zitting zouden de besluiten over stabilisatie van de lire worden ge vat. Lloyd George, is vergezeld van echt- genoote, zoon, dochter en schoondochter, uit Londen naar Rio de Janeiro vertrok ken. Zij worden op 25 Januari te Londen terugverwacht. Met het oog op de a.s. Kerstmisda gen werden de Duitsch-Poolsche onder handelingen tot het afsluiten van een handelsverdrag tot. Januari uitgesteld. UIT DE OMGEVING. HAZERSWOUDE. Tot ouderling bij de Xed. Herv. Kerk is herkozen de heer J. Yellekoop, en fot diaken de heer Joh. Plaizier. In de plaats van den heer Pi. Groen Lzn., die zich niet meer herkiesbaar stelde, werd tot diaken gekozen de heer M. C. van Gaaien, die echter bedankte, zoodat een nieuwe ver kiezing moet plaats hebben. De „Hazerswoudsche IJsclub" hield alhier haar jaarvergadering in café Nat zijl. De voorzitter, de beer A. Iloogendoorn opende de vergadering met een woord van welkom waarop de secretaris, de heer S. Vellekoop, de notulen lus en jaarver slag uitbracht. De penningmeester, de heer Jac. v. d. Spek, bracht financieel verslag uit, waaruit bleek, dat er een batig saldo in kas was van 481. Bij de gehouden be stuursverkiezing werden herkozen de hee- ren W. J. Dekker, J. C. Windhorst en C. Opdam. Bij de gehouden verloting vielen ten deel aan J. van Leeuwen en W. van Aalst ieder een paar schaatsen en aan P. Noordam Lzn., P. de Groot en W. F. Louwers, resp. 100. 50 en 25 sigaren. Aan wezig waren 70 leden, aan wie elk een gratis kop koffie werd verstrekt. Met een woord van dank voor de trouwe opkomst sloot de voorzitter de vergadering. Burg. Stand. Bevallen: W. Bating, geb. van Rhijn, zoon; J. P. Ooms, geb. Op- pelaar, zoon. Overleden. C. Marcelis, 60 jaar, geh. met M. v. d. Voort; L. van Mulder, 31 j. zv. A. van Muilen. Gehuwd: N. v. d. Kleij, 22 jaar en N. de Gelder, 20 jaar. HILLEGOM. De IJsclub „Hillegom" hield op haar iisbaan aan de Vossevaart Woens dagmiddag hardrijderij voer mannen boven 16 jaar. De eerste prijs a f 10,werd ge wonnen door Braam. De tweede prrjs f6,door Been. De derde prrjs f4 door Verbrugge. Er was tamelijk veel publiek, de Dar.en zijn goed in erde. OEGSTGEEST. Gemeenteraad. Gisterenavond vergaderde de Raad dezer gemeente. Voorzitter do Burge meester. Afwezig de heer Bakker. De Vocrz. opent de vergadering, waarna de notulen worden gelezen en goedgekeurd. Onder de ingekomen stukken mer ken we op: Enkele missives van Ged. St. hou dende goedkeuringen Raadsbesluiten. De "Voorz. doet mededeeling van het procesverbaal van kasopname van den gemeente-ontvanger, waarbij alles in orde is bevonden. Verder doet de Voorz. mededee ling van het feit dat aan de School van de Leidsche Buurt gezien het aan tal leerlingen een nieuwe leerkracht noodig is, waarvoor B. en W. solli citanten zullen oproepen. Op een adres yan de Nederland sche Politiehondveieen. om eenjaar- lijksche contributie stellen B. enW. voer afwijzend te beschikken. Aldus wordt besloten. Eenige wijzigingen van de gemeen tebegrooting 1928 worden op verzoet' van Ged. St. vastgesteld. Tot lid van de Commiss'e van Toe zicht op het L.O. wordt herbenoemd de heer H. W. Collee. In de Commissie tot Wering van Schoolverzuim worden herbenoemd d,: heeren C. Rcnes, J. van Noord, C. P. JJaardekooper. C. van Til, L. van Noord, C. P. J. Paardekooper, N. Breedgk, J. Los en benoemd de heer L. J v ..Douveren. Tot leden van de Commissie voor Werkloosheidsverzekering werden her benoemd de heeren G. J. Lubbe en J. Lith. Het kohier schoolgeld vervo'gonder- wijs werd daarna vastgesteld van No vember tot en met Feoruari op 2 x f 4x75- B. en W. stellen voor een 78-tal boomen te rooien aan den Abspoehveg bij Poelgeest. Aldus wordt besloten. De heer Varekamp vraagt of ook niet d e boom gerooid kan worden die staat bij halte Endegeest, die bij zonder hinderlijk is voor het verkeer. De Voorz. zegt dat deze boom niet van de gemeente is, maar dat onderhandelingen zijn geveerd en dat er wel kans op is dat de boom zal verdwijnen. Op verzoek van Ged. St. wordt vervolgens besloten tot een aanvul ling op het reglement van het Bur gerlijk en H.G. Armbestuur. Thans brengen B. en W. rapport uit over de reconstructie van enkele wegen. In dit rapport wordt opge merkt dat voor de bedoelde wegen asphaltbeaekking niet aan tc beve len is. Veel beter is macadam bedekking of bestrating. De wegen die gedeel telijk of geiieel voor verbetering in aanmerking komen, zijn de Lage Morsch- weg (kosten iöooo,Oegstgeester- djjk vanaf de bocht en de Almond* weg (kosten f13.200,j en de Rijns burgerweg (kosten f24.000,B.en W. stellen voor deze verbeteringen aan te brengen. De heeren Varekamp, Bakker en Uitten boogaard kunnen zich geheel met het voorstel van B. en W. vereenigen. De heer u it te nb oogaar d waagt of B. en W. niet in overweging wil len nemen om de scherpe bochten aan de Drirthuis la an eenig^zins weg te werken, .Waneer .da^r me-r gebouwc. word1, zijn die bochten min of meer gevaarPtk. 1 c heer K u b e n kam p gelooft dat als de weg uitgezet is_ op 5 Meter clit beswaar opgeheven is. De Voorz. zegt dat B. en W. deze zaak nader onder oogen zullen zien als de weg is uitgezet. Wanneer het dan noodig is, zullen B. en W machtiging vragen om grond aan ie koor en, en deze bochten weg to w r ken." Na ce:i eenigszins verward? discus sie wordt in principe besloten over te gaan tot verbetering van genoem de wegen, en in d? ta sluiten geld- ïèening ook een bedrag oo te nemen voor verbetering van andere wegen, waartoe reeds vrregcr besloten is ver betering aan te brengen. In d? vol gende vergadering zullen de cijfers genoemd worden Betreffende deze geld feer.ing. Van de versch'llenide verbe teringen d e bu.ten het voorgestelde plan 0111 gaan, wordt een crediet ver leend aan B. en W. van f6500, Enkele reclames schoolgeld en be spreking over de O.L. bchool inde Leidsche Buurt, zullen in geheime zit ting worden behandeld. Bij de rondvraag vraagt de heer Breda of de sloot aan de splitsing bij den heer de Haan niet gedempt kan worden. De Voorz. zal dit in overweging nemen. De heer Varekamp vraagt of niet de mogelijkheid bestaat dat bij de drie witte palen verlichting wordt aangebracht. Het is daar een verba zend druk punt. De heer Bakker is benieuwd hce de heer Varekamp nu weer met een kluitje in 't riet gestuurd zal worden De Voorz. zegt dat bij de drie witte palen geen gasleiding is en ook geen e lectriciteit, zoodat een verlich ting daar moeilijk tot stand kan ko men. De. heer Vare kamp vraagt tevens of het niet mogelijk is, dat het ver plichte aantal leerlingen voor vervolg onderwijs verminderd wordt en dat er langer gelegenheid bestaat om ver volgonderwijs te volgen dan thans. De Voorz. zal in de volgende vergadering deze vraag beantwoorden Ten slotte wijst de heer Vare kamp er op, dat de assistente bij de O.L. School alhier, die reeds an derhalf jaar in dienst is, en momen teel twee klacsen van totaal 46 le r lingen heeft, en daarvoor slechts een salaris van f 500,ontvangt. Spr. vraagt of dat niet te weinig is. De Voorz. wijst er op, dat dit salaris indertijd vastgesteld is door den R aad, en dat dit salaris usance is voor een assistente. Een assisten) wordt als zoodanig gesalarieerd, en ni ji als vol.edige leerkracht. Bdvendien zal de zaak spoedig nader onder oogen gezien moeten worden, omdat een tweede leerkracht moedig is voor df school. Daarna sluiting der openbare ver gadering. Na opening der deuren werd besloten tot den bouw van een 2e openbare school hier te plaatse. Het schijnt wel, dat het besluit van onze IJsclub om een wedstrijd te organiseer en, deprimei. rand werkt op hec weer, want niet zoodra het ba- stuur in actie komt, beginnen dever- schijnse.en van invallende dooi zich te openbaren. De activiteit van h-t bestuur verdient intusschen allen lof en gisterenmiddag is het tot e-n wed strijd gekomen. Niet minder dan 52 deelnemers lieten z.ch inschrijven en de deelnemers h bben zich kranig ge weerd. De ie pr. Th. Kerkvliet; 2e pr. G. J. Hofman; 3e pr. J. Vreeken; 4e pr. W. v. Leeuwen, terwijl ook al cle overigen een prrjs verwierven, bestaande uit levensmiddelen, brand stoffen enz. Het mooie in deze wed strijd was, dat alle3 ten goede kwam aan behoeftige ingezetenen, en voor zoover de deelnemers niet tot deze categorie behoorden, zij ïeden voor dezen. Muz.ek van „Triumph" verhoog de de gezelligheid en alles had een ordelijk verloop, dank zij de politie welke eveneens §p de schaats was, RIJNZATERWOUDE. Alhier heeft gisterenmiddag een wedstrijd in het schqonrjjden plaats VOORSCHOTEN. De Evangelisatie-commissie der Ge- rel. Kerk heelt gistermiddag een Kerst- feestviering georganiseerd in de Geref. kerk. Het kerkgebouw was bijna geheel bezet door kinderen en hun geleiders, die aandachtig luisterden naar wat verteld werd over het Kindeke in de kribbe. Mej. Windemuller vertelde van „Zoo'n vreemde jongen". De heer Verrips had de aandacht der kinderen door hen te verhalen van: Ach ter de schermen, waarbij de heer v. Sint- brink lichtbeelden vertoonde. Aan het einde kregen alle kinderen nog een versnapering en een boek of tekst present, en gingen welvoldaan, na dank zegging van Ds. Wielenga, huiswaarts. WOUBRUGGE. Een tweetal jonge landbouwers, van hier, zijn thans ingescheept naar Amerika waar zij een plaats hopen te vinden bij meerderen onzer voormalige dorpsgenoo- ten. ZOETERWOUDE. Gistermiddag is alhier op Meerburg een hardrijderij voor paren gehouden; 13 paren namen aan den wedstrijd deel. De prijzen werden behaald door 1. Mej. A. Üemmerdaal en H. Fische; 2. Mej. E. Blom en A. Koolmans; 3. M^j. A. Zand bergen en P. Ömtzigt. Een troostprijs, geschonken door den lieer Schippers, kapper ie Leiderdorp, werd behaald door Mej. N. van Klaveren en \Y. Deminerdaal. UIT ONZE INDIEN. SOERAKARTAs RIJKSRAAD. Naar het A.I.D. verneemt, zal clje SoeraKartasche Rijks.aad bij de volgen de verkiezing in 1928, ook particu lieren als lia van het college opne men. Door de verceniging Boedi Oetomo zijn reeds twee cancl.daten voorgebracht n.i. de heeren Martodihardjo en Boa hari. TREILEN IN DE TROPEN. Men schrijft aan de N. R. Crt.: Zooals men weet, hebben twee Ne- derlandsche haringreeders zich tot de Indische regeering' gewend met het verzoek om een subsidie van 150.000 en een rentegarantie van 5 pCt. voor drie jaar over eenzelfde som voor een proef, welke zij met de stichting' van een Westersch vischbedrijf in onzen Oost-Indischen archipel willen nemen, en is dit verzoek aanvankelijk bij de ze regeering gunstig ontvangen. In verband met dit plan is van be lang, hetgeen de directeur der vis- scherijen van de Straits Settlements and Federated Malay States en de visscherij-econoom, mr. W. Britwistle te Singapore, in een dezer dagen door hen uitgebracht verslag meedeelen omtrent de uitkomsten van een proef, welke van 28 Mei tot 31 December 1926 vanwege deze landen met een stoomtreiler is genomen, teneinde na te gaan, of van daar uit in de Chinee- sche Zee met succes de stoomtreilvis- scherij kan worden uitgeoefend. De stoomtreiler Tongkol, waarmee deze proef is genomen, was 125 hij 24 bij 13,75 voet groot, had een bruto- inhoud van 292,35 ton en liep 10 mij len. Hij was voorzien van een koelin- richting. De vangst werd op de gewo ne wijze geijsd: d. w. z. afwisselend werd een laag visch en een laag ijs in het ruim gestort. Dit ruim werd ech- ter bovendien door middel van de koclinrichting voortdurend op een temperatuur van 32 tot 36 graden Fah renheit gehouden; alleen als des ochtends het ruim geopend werd om er een vangst in te storten, steeg de temperatuur in het vischruim eeni- germate. Na aankomst aan de kade te Singapore werd de gevangen visch in het vischruim in kisten gepakt; die kisten werden daarop gelost en in een koelruimte geplaatst, welke men in het koelhuis van Singapore gehuurd had en waar de temperatuur even bo ven het vriespunt werd gehouden. Den volgenden dag werd de visch op den afslag van Singapore aangevoerd. De vangst bestond hoofdzakelijk uit rondvisch en soms ook uit zeer groote hoeveelheden haaien en roggen. Plat- visch werd weinig bemachtigd, daar deze zich voornamelijk ophoudt in de ondiepe wateren, waar de stoomtrei ler zich niet kon wagen. Gemiddeld werd per dag ongeveer 17 ton visch aangevoerd. De vangsten liepen echter op verschillende dagen sterk uiteen. In Verband hiermee fluc tueerden ook de prijzen sterk; in Sep tember daalden zij aanmerkelijk, door dat de markt overvoerd werd. Gevischt werd met een gewoon treil- net en met eeri treilnet volgens het systeem Vigneron-Dahl. Met dit laat ste net werd ongeveer 1% maal zoo veel gevangen als met het gewone net. De exploitatiekosten bedroegen 121.000 dollars; een afschrijving van 10.500 dollars werd noodig geacht. Rekende men daarbij op een dividend van 10 pCt. of 19,800 dollars dan kwam men tot een totaal van 157.300 dollars. De inkomsten bedroegen echter slechts 84,000 dollars, zoodat er een tekort was van 73.300 dollars. Uit dit verslag blijkt, dat. men in onze Oost de proef zeker niet op de zelfde wijze zal moeten nemen als in Achter-Indië, d. w. z. niet niet een grooten modernen stoomtreiler en uit sluitend versche visch. Dit moet trou wens ook niet in de bedoeling liggen van hen, die er zich voorgespamnnen hebbed. ACADEMIE -NIEUWS. Geslaagd voor het doctoraal exa men in de geneeskunde de heer J. A. G. Roeters van Lennep te Den Haag. FAILLISSEMENTEN. Uitgesproken: J. C. Vrijbrug,- timmerman en tuinder te Roelöf- arendsveen, B. 29. Rechter-commissa- ris: H. Haga; Curator: mr. F. J. D, Theyse. L. D. Papendrecht, bloemist te Hillegom, Meerstraat 30. Rechter-com- inissaris als voren; Curator: dr. W. Pr Vis. Laatste Berichten. EEN NACHT IN HET IJS. Gistermorgen te half acht vertrok de postboot, kapitein W. Kroon, met een dertigtal passagiers uit Kampen, om te trachten door of om het ijs heen Urk te bereiken. Het was een buiten gewoon moeilijke reis. Het schip kwam meermalen zoodanig in het ijs bekneld, dat de spanten kraakten. Omstreeks 1 uur in den middag was de postboot tot op ongeveer vijf K.M. van den wal van Urk genaderd, Hier was het ijs zoo dik en vast, dat men niet verder kon. De passagiers verlieten de postboot en begaven zich te voet over het ijs naar het eiland. De goederen en de post werden met een ijsvlet naar het eiland gebracht. Ongeveer 5 uur in den namiddag aanvaardde de postboot den terug tocht naar Kampen. De wind was in tusschen Zui^"""'t geworden., waar door het ijs uit de kom der Zuiderree meer en meer in den Nagel op en in elkaar schoof. De postboot geraakte in het ijs be kneld en heeft den geheelen nacht vastgezeten. Hedenmorgen is het ge lukt de postboot uit het ijs los te wer ken en zal getracht worden Kampen te bereiken. **0 DE GESTRANDE LOGGER. Te Hoek van Holland is gestrand de vrachtlogger KW. 140, geladen met visch, op weg van Plymouth naar Scheveningen. TERSCHELLING GEÏSOLEERD. De stoombootdienst tusschen Ter schelling en het vasteland is ge staakt. De zee is bedekt met drijf ijs en er hangt een zware mist. Morgen zal, indien de nevel optrekt, opnieuw getracht worden de verbinding te her stellen. TELEGRAMMEN. (Draadlooze dieast.) PRINCETOWN, 22 Dec. (.DJ. Ho- idennacht omstreeks 2 uur zijnwe;-r teekenen van leven waargenomen in de duikboot S. IV, nadat in de tor- pedorutmte van de duikboot zuurstof was gepompt. De reddingswerkzaamheden worden voortgezet. PARIJS, 22 Dec. V. D. Door de on gevallen, die gisteren tengevolge van den plotseling ingevallen dooi hebben plaats gehad, zijn twee personen ge dood en vier honderd gewond. PADAN, 22 Dec., Aneta-Vaz Diaz. De route Pajakombo, Pangkalan Kota baroe is tengevolge van een aardstor ting gestoord. Onder de stortingen is een bergstorting van 10000 M3. Het zal een maand duren voor alles is opge ruimd MARKTBERICHTEN. GOUDA, 22 Dec. Veemarkt. Aange voerd 983 stuks, waarvan 204 slacht- varkens. Prijs: Vette varkens 0,30 0,32, Londensche 0,22—0,23, zouters 0,25—0.26, per pond; 295 magere var kens 2535; 275 biggen 814, 4 run deren 250—300; 49 nuchtere kalveren 1220; 155 schapen 1024, alle per st. Overzicht: Vette varkens, Londen sche, zouters, nuchtere kalveren en schapen vlugge handel: magere var kens, biggen en runderen handel mat. GOUDA, 22 Dec. Kaasmarkt. Aan voer 101 partijen. Prijs: met rijksmerk le kvv. 5457, 2e kw. 4(553, zonder rijksmerk le kw. 4853. Handel vlug GOUDA, 22 Dec. Botermarkt. Aan voer 631 ponden. Prijzen: Goeboter 1,101,20, weiboter 1,051,15 per pnd. Handel vlug. GOUDA, 22 Dec. Eieren. Aanvoer 100 partijen. Prijs: Kipeieren 9—12, eendeieren 89 per 100 st. I-Iand. mat. KATWIJK AAN DEN RIJN, 21 Dec. Veiling. Uien 9,40—9,70. peen 3,80— 6, Spruiten 20—23, per 100 Kg.; rood© kool 25—30, gele kool 23—28,50, per 100 stuks. AMSTERDAM, 22 Dec. Oliën. Raap olie: vliegend 55; Lijnolie: vliegend 34. Jan. 303030 ViFebr. 31'/., 30XJan.-April 31 Maart 31G; Maart-April 3131LMei-Aug. 32%, 32%, 32%; Sept.-Dec. 33, 82%. Stem ming prijshoudend. Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 22 Deremb., medege deeld door het Kon N<' i Meteorohi gisch Instituut te De Bil It. H. B. 765.7 te Weenen. L. B. 722.2 te Valencia. Verw. tot den avond van 23 Dec.: Stromachtige tot krachtige zuide lijke tot zuidwestelijke wind. betrok ken tot zwaar bewolkt met regenbui en, aanhoudende zware dooi. Barometerstand. aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 3 uur: 756. LUCri T :"ERATUUR. Hedenmiddag 3 uur: G.4 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS E.A. Donderdag 22 Dec.: 4.13 nam. Wisselnoteeringen. (Amsterdam). Berlijn Londen New-York I r.. a Kon e MadtiJ Oslo Kopenhagen Stockholm Weenen .V V. 1' 59.12' 12.07»/, 2 47® 1. 9 73'/® 34.59 47.82 7.33 13.44 'A 41.25 6583'/, 66 331/. 66.82»/, 34.92'/» V.

Nieuwe Leidsche Courant | 1927 | | pagina 3