Gemeentelijke Aankondigingen WETHOUDERS. Burgemeester en Wethouders van geiden brengen ter algemeene ken nis, dat de Gemeenteraad, in zijn zit ting van 6 September j.l., tot Wethou ders der Gemeente heeft benoemd de heer enAug. L. Reimeringer, J. Splinter Gzn., Mr. A. F. L. M. Tepe en T. S. Goslinga. De heer Reimeringer zal in den re gel ten Raadhuize te spreken zijn des Woensdags te 2 uur; de heer Splinter des Zaterdags te 11 uur; de heer Tepe des Woensdags te 2 uur en de heer Goslinga des Woensdags te 2 H uur. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. Leiden, 8 September 1927. PLAATSVERVANGEND BURGEMEESTER. Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter algemeene kennis, dat in hunne vergadering van 7 Sep- jl. is aangewezen als plaatsvervanger van den Burgemeester, bij diens even- tueele ongesteldheid, afwezigheid of ontstentenis, de Wethouder A. L. R e i- m e r i n g e r, en dat bij eventueele ongesteldheid, afwezigheid of ontsten tenis van den heer Reimeringer, als plaatsvervangers van den Burgemees ter zullen optreden de Wethouders J. Splinter Gzn., Mr. A. F. L. M. Te pe en T. S. Goslinga. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN. Secretaris. Leiden, 8 September 1927. REGELING DER WERKZAAMHEDEN DER LEDEN VAN HET DAGEL. BESTUUR. Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter algemeene kennis, dat de werkzaamheden van de leden van hun College thans zijn geregeld als volgt: De Burgemeester zal zich be lasten met het Voorzitterschap van de Commissie voor het Oud-Archief en van die voor het Stedelijk Museum „De Lakenhal"; de heer A. L. Rei m eringer met de behandeling der zaken betreffende de Bevolking, de Gestichten „Ende geest", „Voorgeest" en „Rhijngeest", het Openbaar Slachthuis, den Markt en Havendienst, het Waschbedrijf, den Geneeskundigen Dienst en den Keu ringsdienst van Waren; de heer J. Splinter Gzn. met de behandeling der zaken betreffende de Fabricage, den Gemeentelijken Reini gingsdienst, de Volkshuisvesting, het Grondbedrijf, het Bouw- en Woning toezicht en de Brandweer; de heer Mr. A. F. L. M. Tepe met de behandeling der zaken betreffende het Onderwijs en met de Personeels zaken De heer T. S. Goslinga rn^de behandeling der zaken betreffende de financieele aangelegenheden, de Ste delijke Lichtfabrieken, het Burgerlijk Armbestuur en den Socialen Dienst. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Leiden, 8 September 1927. BENOEMING RAABSCOMMISSIëN. Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter algemeene kennis, dat door den Gemeenteraad in zijne vergadering van den 6en September j.l. uit zijn midden zijn benoemd, de volgende leden, als: a. Voor de Commissie van Finan ciën: de heeren B. J. Huurman, voorzit ter; H. W. Spendel en M. H. de*Reede. b Voor de Commissie voor de Huis houdelijke Verordeningen: v de heeren K Sijtsma, Voorzitter; Mr D. A. van Eek en P. Heemskerk. c. Voor de Commissie voör de Straf verordeningen: de heeren Mr. D. A. van Eek en Mr. A. J. Romijn. d. Voor de Commissie van Fabri cage: de heeren H W. Spendel en D. Par- mentier. e. Voor de Commissie voor de Ste- lijke Fabrieken van Gas en Electrici- teit: de heeren F. Eikerbout, Mr. D. A. van Eek, J. Wilbrink en H. W. Spen del. f. Voor de Commissie voor het Open baar Slachthuis: de heeren J. A. van der Revden en Th. M. W. Bergers. g.. Voor de Commissie voor den Markt- en Havendienst: de heeren J. Burgerjon en J. Wil brink. li. Voor de Commissie voor- het Oud- Ai chief: de heeren M. H. de Reede en J. H. A. Manders. i. Voor de Commissie van Beheer over het Grondbedrijf: de heeren H. W. Spendel en D. Par- mentier. j. Voor de Commissie van Beheer over de Gestichten „Endegeest', „Voorgeest" en „Rhijngeest": de heeren B. J. Huurman, F. Kooi- stra, Th. B. J. Wilmer en J. B. Meijnen "k. Voor de Commissie van den Ge neeskundigen Dienst en voor den Keuringsdienst van Waren: de heeren J. G. van Es, Th. B. J. Wil mer, T. Groenveld en A. van Rosma len. 1. Voor de Commissie van Onder zoek der bezwaarschriften tegen aan slagen in het Vergunningsrecht: de heeren A. G. Bosman, voorzitter; C. J. van Tol en A. J. van der Reyden. m. Voor de Commissie voor het On derwijs: de heeren J. G. van Es, Th. B. J. Meijnen en M. G. Verwey. A \AN DE SANDE BAKHUYZEN. Burgemeester. zoeterwoude. Gisterenavond is alhier de heer J. Poelgeest, kantoorbediende aan de fa briek „Holland" alhier, in een schuit gevallen. Hij heeP daarbij een z;iner ben nen gebrok n. Per ziekenauto is hij naar het Acad. Ziekenhuis te Leiden ver voerd. ter aar. In de Herv. Kerk sprak voor dc Chr. Oranjevereeniging Ds. A. v. d. Bosch, van 's-Gravenhage over „Spre kende kleuren". In een bezielende re de zette spr. uiteen de sprake die er uitgaat van de kleuren oranje en rood. Oranje, de kleur die het hart van ieder Nederlander sneller doet klop pen en ons verkondigt wat wij, onder Gods bestel, door Oranje verkregen, en tot op den dag van heden nog bezit ten mogen. En rood, de kleur van bloed en revolutie. Het was een genot volle avond en de Chr. Oranjevereen. kan met genoegen op dezen avond te rugzien. De Zangvereen. Looft den Heer" zong eenige Vaderlandsche lie deren. De opkomst was zeer goed. De rondgang van het muziek korps „Eensgezindheid" op Koningin- ne-verjaardag heeft succes gehad. De collecte daarbij gehouden, bracht ƒ80 op. Tot den bouw van een veestal ling voor rekening van YV. Kelder en den bouw van een boerenhofstede voor wed. L. Roodenburg, verleend^ de raad vergunning. zevenhoven. Het timmerwerk voor den bouw van de burgemeesterswoning annex Raadhuis zal uitgevoerd worden door den heer K. de Jong van Alphen aan den Rijn. Op Koninginnedag 31 Aug. wer den de leerlingen der 3 verschillende scholen van Gemeentewege onthaald op versnaperingen. De jeugd was met oranje getooid en had dien dag fees.t, en maakte een wandeling in optocht door het dorp. Voor Poststationhouder is voor gedragen de heer G. van Trigt, alhier. Op 2 Sept. j.l. was het 2ó jaar ge leden dat de heer J. Veerman lid van den Gemeenteraad is geworden. Alhier is na een langdurig lijden in den leeftijd van 23 jaren overleden de eerw. heer Q. J. Koeleman, student op het Seminarie te Warmond. voorschoten. Burgerlijke stand. G&boren: A.ida Maria d.v. Th. H. Does en H. A. Par- levliet. Ondartr-ouwd: A. Plan je en P. J. van Leeuwen. bodegraven. Burgerlyke stand. Geboren: Aaria- na Jozina Willemina d v. L. Schoutenen C. van Beek. Gjjsbertus Kors z v. K. van der Wild en C. M. Stigter. Overleden: Maartje van Vliet 2 j. Ingekomen van: Alphen a. d. Rfin, A. de Wit. Vertrokken naar: Abcoud' Proosdij J. Bolander. Vreeland. A. Corlnelisse. Gouda, P0 P. Evers, Volontair Kaas handel. Alphen a. d. Rijn. A. Knikman. Bennebroek. A. Hocgendoorn, metselaar Leimuiden, C. M. de Jeu, winkeljuf- firouw. Utrecht, G. v. d. Brink, winkel- btdiende. hazerswoude. Burgerlijke stand. Bevallen: A.M. Vertegaal g b. den Biggielaar. z. Th. E. Driessen geb. van Leuzen d. W. van JJiggele geb. v. d. Hoogt. d. A. W. de Kuijter geb. v. d. Mejj, z. WETHOUDERSVERKIEZING. nieuwveen. In de Dinsdag gehouden Raadsver- gad:ring zijn tot Wethouders gekozen d: heeren C. Hoogervorst R. K„ aftr., en J. Augustinus V. B., in da vacature Quelle. zevenhoven. In de Dinsdag gehouden vergadering van den gemeenteraad werden de af tredende Wethouders A. P. van der Weijden R. K. en J. Veerman A. R., herkozen. Beid? heeren namen de be noeming aan. leimuiden. In d? gisteren gehouden raadsverga dering zijn tot Wethouders gekozen de heeren J. A. Bernard en J. van Dam, beida aftrsdend. noordwijkerhout. In de Dinsdagavond gehouden raads vergadering zijn tot Wethouders geko zen de heeren Oostdam en Warmendam beide aftredend. bodegraven. In da Dinsdag gehouden gemeentö- raadsvergadering werden tot Wethou ders gekozen de beide aftredende heé- ren P. Batelaan en J. v. d. Marei. Bei den verwierven 8 stemmen. De benoe- rnnig werd aanvaard. GEMENGD NIEUWS. Hulde aan de post. Het vol- fende kan als tegenhanger dienen vani e berichtjes, idie vaak worden ge lezen over brieven, die pas maanlaen en zelfs jaren later aan hun adres worden bezorgd, zoo schrijft ons een lezeres. En zij vervolgt: Mijn zoon ontving dezer dagen een brief uit Tsjecho Slowakije met het volgende, waarlijk zeer onvolledige adres: Herrn M. W. L„ Akerendam- laan 15, Holland. Ik weet naturhjk niet, aan welk post 'kantoor deze brief het eerst in Hol land aankwam, inaar dit ostkamcor zette bij het adresr „zie bii Winkel" k'ein nla.qts'e in Noord Hot bnd een m i. groot blijk van ken nis rret gescKed'kundise namen- De nost in Winkel haaMe dit door en zptte: „Zie bij Beverwijk", waar da brief nok werkelijk aan zijn bestem ming kwam, en met slechts zeer wemi^ vertraging. Is dit geen sterk staaltje van 'de be- kwpamheirl en accuratesse onzer oost terijen °an onze Nederlandschei postbeambten. Inbraak. Op 25 Aoril f.1. is, f-e'iik werd Pemeld, in Centraal Be heer aan de Zeestraat ingebroken F.en bedrag van ongeveer f 5000 werd uit een brandkast gestolen. De politie slaagde er spoedig in een der claders, een zekeren Y. te arres- teeryi, en deze werd door de Haag- scher rechtbank tot zes jaar gevange nisstraf veroordeeld. Thans is de politie er in geslaagldl in verband met deze zaak nog drie personen aan te houden, n.l. Ide gebr., v. d. M„ en zekeren de D. De laatste fheeft met den nu veroordeelden Y de inbraak gepleegd, terwijl de bei de v. d. M.'s zich aan heling schuldig gemaakt hebben. Verder is de inbraak, die op 22 April j.l. gepleegd werd in een was- scherij aan de Haringkade waar 'n groote hoeveelheid waschgoed wertïl vermist opgelost. Ook hieraan zijh Y. en de D. schuldig. Griezelige vondsten. On der Vlaardingen is in de rivier eeoi rechterarm gevonden en uit de Leu- vehaven is door de politie opgehaaldl een deel van een onderlijf en een rech terbeen, die waarschijnlijk afkomstig zijn van het lijk van den verdronken man S., 'dat door de schroef van een boot is meegenomen. In elkaar gezakt. De 52-ja rige F. W., wonende in het Hang te Rotterdam, is bij het kolentremmen in. het ruim van het s.s. „Australia", lig gende in de Waalhaven, waarschijnlijk .jaoor de warmte bevangen en in el kaar gezakt. Per G. G. D. werd hij naar het! ziekenhuis aan den Coolsingel over gebracht. Ongeluk. Te Ter Apel is het 4-jarig dochtertje van den expediteur Beerta, toen het de s raat wilde over steken en achter een wagen uitkwam, door den uit de tegenovergestelde rich ting komenden auto van oen tandarts K. uit Stadskanaal overreden. Het meisje werd in deerniswekken- den toestand opgenomen en overleed! zeer spoedig. Ongelukkig afgeloopen. De 16-jarige H. van Schin, op Geul, en werkzaam bij den heer D. te Ter- winselen, begaf zich Dinsdagmorgen naar zijn weik. Daar hij vreesde den trein te mis sen, zette hij het op een loopen, doch zeeg, op het perron gekomen, dooldi neer. Noodlanding. Gistermiddag moesten de sergeantvliegers Hommer- son en v. d. Berg, van Soesterberg ge komen, een noodlanding maken we gens motordefect te Bolnes. Doordat het toestel in een greppel kwam, brak de schroef en wem de ondervleugel beschadigd. De beide vliegers zijn ongedeerd. Vergiftiging. Na het eten van garnalen, die Dij een venter waren gekocht, hebben zich bij eenige perso nen te IJmuiden vergifcigingsverschijir sfelen voorgedaan. In een gezin waren alle personen; ziek, man, vrouw, de schoonouidersi van den man en de dienstbode. Het is voor allen goed afgeloopen. Een menscheneter. Bij een twist, die Dinsdagavond in een café aan den Burgwal te Haarlem ontstonidl omdat de caféhouder geweigerd hadi aan twee gebroeders te tappen, heeft een van hen een stuk uit net oor van den waard gebeten. Deze moest zich in het St. Elisa- bethsgasthuis laten verbinden. Hij deed bij de politie aangifte van mishandeling. Ook een raadslid. Haarlem! bezit tegenwoordig in zijn antistem- dwangpartijer G. Oversteegen ook zijn Had je me maar en Coremans. Zijn plan was ten minste den ge meenteraad en het Haarlemsche pu bliek eens flink te amuseeren nu hij. lid is van den nieuwen gemeenteraad. Dinsdagmiddag begai hij zich naar de eerste raadszitting, getooid mét 'n hoogen hoed en op gele, beschilder de klompen en verder in costuum, van wereldreiziger, een functie, die hijl vroeger vervuld heeft. Er was op de Groote Maikt veel be langstelling voor dit geval. In den ge meenteraad voerde Hij eenige malen het woord, protesteerde tegen het? „kwebbelen" der raadsleden en yroegj om brood voor de „armoedzaaiers". Verder weigerde hij aan de stem ming deel te nemen. Het scheen hem echter in de r.iacls heerlijke omgeving niet mee te vallen en langzamerhand werd hij stiller. Intusschen wachtten op de Groote Markt honderden belangstellenden op de terugkomst uit den raad van Geor ge Oversteegen. Deze had er blijkbaar echter ge noeg van, want hij borg zijn hoogeol hoeci en klompen in het pakje en spoedde zich bootshoofds en op san dalen naar huis, niet onduidelijk te kennen gevende, dat hij van al die be langstelling niet gediend was. Hu moet trouwens vertelaard hebben dat hu deze rare intrede in den raad! alleen gemaakt had, omdat hij het aan de kiezers beloofd had, maar dat hij met van plan is, op denzelfden voet dooi te gaan. Zoodat 'de heele zaak den indruk wekt. dat ook h:er s1 echts een goed ^el'-kte verkF7 n^r c'ame en verlok- kerij van een d i-endtal onnoozele kie zers in het spel is geweest. STADSNIEUWS. LIEFDESDRAMA. Zijn naam was D. J. K., inwoner van onze goede stad. Hij was 18 jaar en verliefd! Maar zijn liefde werd niet beant woord.o tragedie! of haar ouders waren er op tegen, dat vertelt de ge- scheidenis niet. Toen hij nu gisteravond naar haar woning ging, haar niet zag en de deu ren van de gevangenis, waarin ze ver borgen was, gesloten bleven, toen zijn er sombere gevoelens in zijn hart ge rezen. Een sprong.PlflmpHet don kere water had hem aangelokt. Was hij gezonken? Sloot zich het water voor altijd boven zijn hoofd? Maak u niet ongerust, lezer! Men een forschen, technisch onbe- rispelijken slag, zwom onze romanti sche held naar de kant, krabbelde te gen den oever op en schudde met het water van zijn kleederen ook de liefde uit zijn hart. 't Water was ook zoo koud! Hedenmorgen heeft op den Hoo gen Rijndijk in een perceel 194, be woond door C. J. Th. een kleine ex plosie plaats gehad, doordat een buis van den bakkersoven sprong. De vlam men sprongen uit den oven en raakten den 16-jarigen bakkersknecht W. H„ die eenige brandwonden opliep. De bandweer, die uitgerukt was/behoefde geen dienst te doen. Zekere de M„ wonende op den Apothekersdijk heeft bij de politie aan gifte gedaan, dat zijn schoonzoon S. een glasruit bij hem heeft vernield. Vannacht zijn door de politie een drietal minderjarige jongens op straat aangetroffen en naar hun ouders ge bracht. Gisteravond hebben in het Vlie gend Hartshof Mej. L. K. en zekere O. waarmede ze samenleeft, ruzie gekre gen, waarbij mej. K. door een vork aan het voorhoofd werd gewond. De man beweerde dat ze in de vork, die hij voor zich uithield is geloopen en dat hij haar niet gestoken heeft. Mevr. S. heeft bij de politie aan gifte gedaan van diefstal van eenige medailles en een geldswaarde van f 17 door een tot nog toe onbekend geble ven persoon. burgerlijke stand. Gehuwd: C. J. F. Dolk, jm. en A. J. M. Klaverwijden, jd. J. Th. Hen- sing. jm. en H. v. Kuyeren, jd. H. H. v. Egmond, jm. en W. v. Dijk, jd. H. C. v. d. Mark, jm. en M. C. v. d. Berg, jd. j. A. M. v. Oyen, jm. en H. J. M. v. Kerkhof A. Huisman, jm. en A. v. Heusden J. H. Post Uiter- weer, jm. en A. C. M. G. v. Hofwegen, jd. D. v. Egmond, wedr. en S. v. d. Steen. jd. I. v. Ees, jm. en M. A. J. Bosselaar, jd. H. Selier, jm. en Th. A. M. v. d. Meer. TELEGRAMMEN. (Draadlooze dienst.) PARIJS, 8 Sept. V. D. Naar uit Nice gemeld wordt, heeft zich aan de Fransch-Italiaansche grens weer een incident voorgedaan. Een Fransch grootgrondbezitter is namelijk, zonder eenige opgaaf van, redenen, door de Italiaanscne militai ren weggevoerd, van zijn op ongeveer 8 K.M. van de Franscne grens op Ita liaansch gebied liggend landhuis. NEW YORK, 8 Sept. V. D. Het zoeken van een vrij groot aantal Oce aanschepen naar ae „Old Glory" is tot nog toe zonder resultaat gebleven. Aan het vliegtuig „Sir John Car- ling", dat, toen net gisteren zijn vlucht van Kaap Race naar Londen voort- zétte, nog niets wist van het iot tier Old Glory, werd later bericht gezon den, en verzocht uit te kijken naar het vermiste vliegtuig. LONDEN 8 Sept. V. D. Van de „Sir John Carlingdie gisteren is opgestegen voor aen Oceaanvlucht, wora' niets meer vernomen. LONDEN, 8 Sept. V. D. Naar uit Tokio gemeld wordt, is in een stadje nabn .Seool, in Korea, een veerboot op de rivier omgeslagen. Bijna, alle opvarenden, meer den, 20b personen zouden verdronken zijn- LONDEN, 8 Sept. V. D. Heden is de Pride of detroit met de Amerikaan sche Brock en Schlee van Rangoon vertrokken naar Bangkok. Wanneer de weersomstandigheden gunstig zijn, zal onmiddellijk worden doorgevlogen naar Hanoi in lndo- China. correspondentie. Een tweetal ingezonden stukken en enkele berichten moesten tot onzen spijt tot morgen overstaan. Red. MARKTBERICHTEN. loosduinen, 7 Sept. Bloemkool le soort 5.4010.40; rijen komkom mers le soort 9.3014.30, gele kom kommers le soort 11.10—11.50, witte komkommers le soort 3h09.80, per ziken le soort 16—20, alles per 100 st.; meloenen 620 c. per stuk; augurken 1217. stokprinsessen 819, snijboo- nen 12—24. spekboonen 2.705.80, al les per 100 KG.; tomaten A 11.80— 13.30. id. B. 10.40—12.10 per 50 KG.; druiven le soort 54-80 c. per K.G.; peen le soort 3.205.70, prei 1.802.30, rabarber 3.20—3.50 per 100 hos; andij vie 0.301 per 100 struik. DELFT, 8 Sept. Botermarkt. Boter 2.102.35 per kilo. Aanvoer 107/8 en 8/16 vaten, wegende samen 2220 kilo. Handel vlug. DELFT, 8 Sept. Veemarkt. Vette koeien 180—425, kalfkoeien 200—400, vaarkoeien 150325, magere varkens 1648, nuchtere kalveren 823, big gen 616, paarden 130300. Rund- vleesch per kilo 1.1.00.950.80. Aan voer 222 runderen. 6 paarden. 1 vet kalf, 73 magere kalveren, 47 schapen of lammeren, 636 varkens, 815 biggen, en 10 geiten of bokken. GOUDA, 8 Sept. Kaasmarkt. Aanvoer 248 partijen. Prijzen le kw. 4852, 2e kw. 4347; met rijksmerk ie kw. 50 54, 2e kw. 4448; zware 57. Handel vlug. Boter aangevoerd 571 pond. Handel vlug. Goeboter 751.05, weiboter 85 95 cent. Eieren aanvoer 254 partijen. Prijs kipeieren 78^, eendeneieren 67. Handel vlug. GOUDA, 8 Sept. Veemarkt. Aange voerd totaal 2420 stuks, waarvan 9 vette runderen, 9 vette en graskalve ren, 647 magere varkens. 287 vette var kens, 31 bokken of geiten. 1433 biggen. 19 schapen en lammeren. 15 nuchtere kalveren. Prijzen koeien 250350 per stuk, vette en graskalveren 5075 per stuk. magere varkens 30—42 per stuk. vette varkens 3233 per pond. bokken of geiten 36 per stuk, biggen 1016 per stuk, schapen en lameren 26—25 per stuk, nuchtere kalveren 1018, Lon- densche 2426, zouters 3132. Levend met. 2 pet. korting. Handel vette varkens, Lond. zouters en nuchtere kalveren vlug, overige soorten matig. HALFWEG, 8 Sept. Eieren. Aange voerd 6700 eieren. Kippeneieren8.05 8.50 per 100 stuks, eendeneieren 5.30 5.80 per 100 stuks. Handel vlug. KOUDEKERK, 8 Sept. Eieren. Aan voer 1046 stuks. Kippeneieren 7—8.90, eendeneieren 66.40 per 100 stuks; oude konijnen 3.001.50. LEIDEN, 7 Sept. „Ons Belang". An dijvie 0.501.40, sla 1.202.40, bloem kool 6.1010.80, perziken 415, roode kool 10.8013.10, savoy e kool 8.9011, groene kool 3.104.90, kroten 2.103 40 selderie 1.102.40, pieterselie 2.10— 4, komkommers 5.109, peen 6.10—9, alles per 100 stuks. Snijboonen 1123, heerenboonen 12 24, uien 5.106.40, postelein 47, spinazie 48, tomaten A 22, id. B 2«.'.80 id. C 20.80, id. C.C. 10—12.80, fijn fijn 4952, fijn 4247, fijn basterd 2932, basterd 1821, bommen 4.205.80, me loenen 1232, druiven 52—64, witte pronkboonen 79, aardappelen 5.20— 8, alles per 100 KG. Telegrafisch Weerbericht. Volgen^waarnemingen verricht in den morgen van 8 Sept., medege deeld door het 'Kon. Ne«l. Meteorol-» gisch Instituut te De Bildt. H. B. 768.9 te Biarritz. L. B. 753.6 te Vestmanoer. Verw. tot den avond van 9 Sept.. Zwakke tot matige zuidwestelijke tot zuidelijke wind, toenemende be wolking, waarschijnlijk eenige regen, weinig verandering in temperatuur. Barometerstand. aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 3 uur: 764. LUCÜ7 RATUUR. Hedenmiddag 3 uur: 18.0 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Donderdag 8 Sept.: 8.01 nam. GEM. ZWEMINRICHTING a. d. ZT Hedenmorgen 7 uur: 19 gr. C. Hedenmiddag 12 uur: 19 gr. C Hedenmiddag 3 uur: 20 gr. C. LEIDSCHE ZWEMINRICH-'l.. (HOOGE RIJNDIJK). Hedenmorgen 7 uur 21 gr. C. Hedenmiddag 12 uur: 21 gr. C. Hedenmiddag 3 uur: 21 gr. G. WisseInoteeringen. (Amsterdam). Berlijn 59.36 Londen 12.13 New-York 2.49' Paros9,78 Brus^) ^ür,ch48.12 'ra7.39'/, 13.567, 42.117.' Oslo65.927, Kopenhagen 66.777, •«tockholra 66.98'/» *<=eoen35.14

Nieuwe Leidsche Courant | 1927 | | pagina 3