DAG AGENDA. 9—13 Juli. Geopend 35 en 7—10 uur, Vrije Evang. Genï., Middëlste- racht 3. Bloemenfeest. De avond-, nacht- en Zondagsdienst 'er apotheken wordt van -Maandag 11 Juli tot en met Zondag 17 Juli a.s. waargenomen door de apotaeek van dén heer W. Pelle, Kort Rapenburg 12, Telef. 594. Te circa half negen stellen de beide ploegen zich op onder leiding van scheidsrechter v. Senus, die deze wed strijd zeer goed heeft- geleid. Na den uitworp een snelle doorbraak der Hagenaars en direct wordt 10 genoteerd. De Leidenaars weren "zich uitstekend en vooral hun achterhoede weet nog menig gevaar te keer en. Nochtans kon niet verhinderd wor den. dat vele malen het Léidsche doel onder vuur werd genomen en de Leid- sche keeper tot 4 maal toe werd ge passeerd. Met dezen stand ging de rust in. Na de hervatting wierpen de Lei denaars zich met enthousiasme in den strijd, wat tot gevolg had, dat daaruit het eenigste tegenpunt op mooie- wijze kon gescoord worden. Jammer was het, dat de ploeg als geheel weer zoo plotseling inéén zakte. Z.I.A.M. had dan ook het pleit gewonnen én wist nog 4 maal mooi te doelpunten. Nadat de achterhoede nog enkele malèn ver geefs beproefd had den Haagschen kee per met verre schoten te verschalken, floot de scheidsrechter het einde van dezen alleszins in prettigen geest ge speelden wedstrijd. POST IN INDIë. Gedurende de eerstvolgende maan den wordt de gelegenheid opengesteld o-m gewone én aangeteekende stukken (zonder aangegeven geldswaarde) voor N.ecjerlandsch-Indië, na aankomst van de .mailbooten van de Maatschappij Nederland en van de Rotterdamsche Lloyd, te doen overbrengen met den luehtdienst Batavia-Semarang-Soera- ba ja. Het boven het gewone port verschul digde luchtrecht bedraagt: 40 cent per briefkaart en 40 cent per 20 gram ot gedeelte van 20 gram voor de overige stukken. Deze correspondentie moet van eene duidelijke aanwijzing per luehtdienst Batavia-Semarang" resp. Batavia-Soe- rabaja zijn voorzien. - Gisternamiddag geraakte een -14- jarige- jongen op den Apothekersdijk te water. De hëer J., aldaar wonende, en lid van de Leidsche Zwemclub. begaf zich gekleed te water, en smaakte het ge noegen het. jongmensch aan wal te brengen. J. v, d. M. heeft terzake van mis handeling een aanklacht ingediend te gen A. J. v.. R., die hem op de Bees tenmarkt in het gezicht zou gebeten en geslagen zou hebben, terwijl -A. J. v. R. een aanklacht heeft ingediend te gen J. v. d. M., die hém met een melk- flesch op het hoofd zou geslagen hebr ben. -r.P. H. D. heeft bij de politie aan gifte gedaan van het vermissen van een fiets uit. een perceel op de Haar lemmerstraat. BINNENLAND. getroffen bevolking der geteisterde streken te vertolken. VLIEGTOCHT BATAVIA— AMSTERDAM. Naar hef, Haagsche Aneta-kantoor verneemt, seinde piloot Geyssendorffer d.d. 11 Juli uit Calcutta, dat het Fok ker-vliegtuig aldaar om 2 uur is aan gekomen. Men vertrok des morgens om 6.30 uur uit Rangoon en had een njoeilijken tocht door slecht moessom Weer. Het vliegveld te Calcutta stond half onder water. Men hoopt heden (Dinsdag) naar Al lahabad te vertrekken. JHR. MR. DE MAREES VAN SWINDEREN. Bij- het departenient"- van - Buiten- landsche Zaken is bericht ontvangen, dat gisteren een tweede operatief in grijpen aan het been van Hr. Ms. ge zant ge Londen, jhr. mr. De •Marees van Swinderen, noodig is geweest, waarvan de gezant groot ongemak on dervindt en waardoor hij dientenge volge 'n onrustigen pacht heeft door gebracht. De geneesheeren zijn tevreden over den toestand. „GEEN BELEMMERINGEN VOOR HANDELSVLUCHTEN. In een onderhoud met een vertegen woordiger van „United Press" ver klaarde de heei: Geyssendorffer, die thans 'met de Fokker VII op den te rugtocht naar Nederland is, dat de mo'essonbqien, waarmede men, zooal's reeds gemeld, tusschen Rangoon en. Calcutta te worstelen had over het al gemeen handersvluchten niet zullen belemmeren. Het zal echter wel nood zakelijk zijn bestuurders aan te stel len, die geheel op de hoogte zijn van deze weerstoestanden. De heer Van Lëaï Black zeide nog', dat de storm boven Bankok en Rangoon wel erg was. Men is evenwel alles goed te bo ven gekomen. DE RAMP IN SAKSEN. De Nederlandsche rêgeering heeft aan de Duitsche regeering .haar deeL neming betuigd met de ramp in Sak sen en verzocht haar sympathie door de bevoegde autoriteiten aan de zon. EEN AUTO-KEFKHOF. Zooals-men weet 'gaat er zelclen een week voorbij, of een of meer auto's vallen van den smallen dijk, die van Gouda naar Oudewater loopt, Gevolg, veel ongelukken en vernieling van auto's. Sedert jaren wordt dan ook de benedendijlc, waar de auto's terecht komen, „het auto-kerkhof" genoemd. In verband, met dezen onhoudbaren toestand, heeft de heer K. R. van Staal, lid van de Prov. Staten, aan Ged. Staten van Zuid-Holland het verzoek gedaan, om met bekwamen spoed maatregelen te willen voorbereiden, die leiden tot verbreeding van den Prov. weg GoudaOudewater, opdatr het auto-kerkhof spoedig tot het ver- léden zal behooren. DE HAAGSCHE ORANJEVEREEN. Gisteravond is in de groote zaal van den Dierentuin- hét 55-jarig bestaan van de Christelijke Oranjevereeniging „Bijbel en Oranje" herdacht. De zaal was geheel gevuld. De Koningin had zich doen. vertegenwoordigen door haar kamerheer i. b. d. F. F. baron de Smeth. Vóórts waren aanwezig de burgemeester van 's-Gravenhage en mevrouw Patijn, het Tweede Kamerlid mr. Bijleveld, generaal Laatsman, ge neraal Weber en afgevaardigden van verschillende corporaties èn zuster verenigingen. Dr. G. Wisse, Chr. Geref. predikant te Urecht, heeft de feestrede gehou den. DE FILM „MOEDER". De Haagsche Gemeenteraad heeft gistermiddag met. £2 tegen 17 stem men een motie-Viskoper aangenomen, waarbij wordt uitgesproken, dat de Raadsleden, alvorens aan den burge meester te ku-nnen verzoeken het ver bod van de filra„Moeder" op te heffen, de film eerst moeten zien. De film zal- binnen eenige .dagen voor de Raadsleden vertoond Worden. Mr. F. FERNHOUT. f Te 's-Gravenhage is Zaterdag naar de „N. Haagsche. Crt." meldt, na een smartelijk lijden overleden mr. F. Fernhout, mede-directeur der Han dels- en Landbouwbank. Hij bereikte den leeftijd van 51 jaar. Mr. Fernhout, dié. zich in 1923 te 's-Gravenhage vestigde, was voor dien tijd te Gorinchem woonachtig, waar toen het hoofdbestuur der Handels- en Landbouwbank gevestigd was. Sinds 1 Januari 1907 was hij haar directeur. Hij vertegenwoordigde vele jaren in den Gorcumscheii Raad de anti-rev. partij. De kiezers van het Statemdis- trict Sliedrecht vaardigden hem af naar de Staten van 'Zuid-Holland, waarin hij tot 1923. zitting behield. ZANGERSDAG. Men meldt uit Apeldoorn: Uitgaande van den Ring Gèlderlajicl van Zangvèreenigixigen. aangesloten bij den Bond van Chr. Zangverenigin gen in Nederland, zal op' Woensdag 20 Juli in den Theetuin „Berg én Bosch" te Apeldoorn gehouden worden een Zangersdag, 'waaraan 34 koren met 1400 zangers en zangeressen zul len deelnemen. Het Zangersfeest zal den geheelen dag in. beslag' nemep. Des morgens om halt acht vertrekken de deelnemers ih optocht van af liet Marktplein naar „Berg en Bosch" waai- om tien uur de officieeie opening plaats heeft'. Ónd^r dé vele beschikbaar gestelde prijzen zijn 'medailles van H.H.M.M. de Koningin, de Koningin-Moeder en de gemeente Apeldoorn. BORING TE MEÜ3EH0. In -de boring te Meddeho in den Gelderschen Achterhoek is Zaterdag een nieuwe steenkolenlaag doorboord. Deze boring heeft reeds zes goed ont- ginbare steenkoollagen doorsneden BUITENLAND. DE DRIE-MOGENBHEDEN- CONFERENTIË. De plenaire zitting onbepaald uitgesteld. Het secretariaat van de conferentie; inzake de' Bewapening ter zee heeft g-isteren een commüniq.ué verstrekt. waarin wordt medegedeeld, dat de plenaire zitting van de conferentie, welke hedenmiddag zou plaats hebben voor onbepaalderi tijd is uitgesteld in verband met den moord op den Ipr- schen minister "O'Higgins. In kringen der conferentie te Ge- nève hebben den geheelen dag ver trouwelijke besprekingen tusschen de delegatieleiders plaats gehad, doch er werden geen belangrijke vorderingen gemaakt. Een gunstiger wending? Naar uit Genève gemeld wordt, schijnt de vlootconferentie thans, een gunstiger wending te nemen. Engeland deed nieuwe voorstellen, Idle hét gevaar van een wedloop in vlootbouw in de naaste toekomst uit sluiten. Engeland is n.L bereid, den maxi mum (tonneninhoud der kruisers te beperken tot 500.00b ton, wanneer Amerika zich verbindt niet meer groo te kn-isers van 10.000 tot te bouwen, dan noooig is om Amerika's aantal! troote kruisers gelijk te maken met) at -van Engeland. Vermoedelijk zal Amerika's gelijk heid met Engeland, bereikt zijn kort) voor 1931, zoodat nieuwe besprekin gen, óver de kruisers dan zouden kun nen samenvallen met de herzieningl van de Washingtonsche conferentie. Iii ieder geval zou dan voorioopig. de Amerikaansch-Engelsehe vloot bouw wedloop, vermeden zijn.; i De Amerikpjlén beoordeelen thans! den toestand gunstig. ERNSTIGE AARDBEVING IN PALESTINA. Tal van slachtofferden groote schade. Een aardbeving- heeft'tal van slacht) offers gemaakt te Jerusalem, Terichoi en elders, ep. ook groote- schade aan gericht.' v. De kleine k'p.epej van de basiliekl van het Heilige graf is ingestort. t CLEMENCEAU ERNSTIG ONGESTELD. Er loopen te Parijs slechte geruch ten over den gezondheidstoesta.nd, van1 Clemenceau» die. een attaque geh'ajd moet hebben-. 1 De geneesheeren hébben na consult verklaard, dat het wenschelijk is, dat de familieleden naar Parijs overko men, hetgeen is geschied. Volgens.'de laatste, berichten is en eenige verbetering ingetreden en heeft de patiënt wat vóédsel kunnen nemen doen blijft de toestand der verstande lijke vermogens zorgwekkend. DE MOORD OP O'HIGGINS. Talrjifee arrestaties. De lersche Minister van Justitie O' Hi grins is Zondagmorgen op weg naar de Kerk. w^ar hij dé Mis ging bijwo nen. nabij Dublin door drie personen in een automobiel door revblverscho ten verwond. In den namiddag is hij aan zijn- verwondingen bezweken. De minister laat een jeugdige we duwe en een dochtertje van nog geen jaar achter. O'Higgins. die 34 jaar oud was. was 'de jongste.zoon van Dr. O'ffiggins. die in 1922 door onbekenden in zijn huis1 vermoord werd. Te Dubhji' dóen thans allerlei ge ruchten de ronde, doch een-, pafue<c heerscht er niet. Het is reeds duidehik. dab deze mis daad de nósitie van de regèerring eer der versterkt dan vérzwakt hééft. Minister -'O'Higgins was. een vastbe raden en onvërsaagdhelper dér re geering bij het herstel, ynn de open bare orde. t j Men neemt aan. dat de misdaad een wraakneming was, -daar hij het was, die in hoofdzaak de verantwoording droeg voor de toepassing der wet in 1922'en 1923. toen op last der regee ring 77 terechtstellingen plaats had- ^en- 7 -j Te Dublin znn m verband _met den moord op O'Higgins talrijke- arresta ties uitgevoerd. De politie bezit thans een juiste be schrijving der moordenaars én heeft een cordon om'Dublin getrokken. Al]e auto's die aankomen, of ver-, trekken, worden oriderzochtri Een officieëi'è verklaring-'-door het hoofdkwartier van hètr rëpubhk'einsche leger uitgegeven^ -.wijst elke verant woordelijkheid* vpor den .moord af De ihtlmk in Londen. Alle Engels'che bladen uiten hunne verontwaardiging-óver den moord' op (O'Higgins. In een hoofdartikel geeft de Times als volgt' de algëmeene opvatting ween O'Higgins had, als minister van jus titie van den IèFschën Vrijstaat de moeilijkste en «onaangenaamste taaki in de regeering, ri.L het herstel, van vrede en orde,- een arbeid,, waarbij hij zijn vtoegére'-kameraden als tegen standers had. 1 O'Higgins gaf zijri leven als kampi oen van de taak varri zijn land. Eertijds me'eiidë-"hij. de belangen van Ienand'te diehen door te strijden tegen Engeland^ daarna echter werd) hij de voornaamste1 voorvechter van het Engelsch lersch traetaat, en hij heeft voor den 1 vrede én de vriend"-» schap met Engeland herhaaldelijk zijn leven in de waagschaal gesteld. 'Stervende kon hij terugzien op eens succesvóilen arbeid voor het welzijn van zijn land. UIT DE OMGEVING. AARLANDERVEEN. De gqhoudsn eollecie in de "Ned. Herv. Kerk vcor de .stormramp, heeft opgebracht_f 285220. Vl_-"- - BOSKOOP. Voor Ged. Staten, van Zuid-Holland is beh ndeld het beroep van W. de Ruy- ter alhier tegen zijn aiet-toeiating als raadslid dezer gemeente op grona van zijn leeraarschap aan den Rijks tuinbouw winiercursus. Appellant merkte op dat deze cursus niet als een Rijksinstelling is te beschou wen,. aangezien hij uitgaat van de Maat schappij voor tuinbouw- én plantkunde. Bovendien is het onderwijs aan,dezen cursus niet bij de Onderwijswet gere geld. De beslissing zal later volgen, NIEUWVEEN. Tot opperbran.dmeester is benoemd J. Augustinus. Hij is bij brandgevaar (aangewezen om de brandweer op te roepen. Alhier-heeft ten raadhuize een be spreking plaats gehad tusschen B. en W. en ae Directeur dér Bodegraafsche Waterleiding-Mij., inzake het waterlei dingplan. Eerstdaags volgt eén gecom bineerde vergadering van belanghebben de Gemeentebesturen plaats hebben. Dezer dagen slaagde onze plaatsge noot de heer R. .van Poelgeest voor het examen aan het conservatorium te Am sterdam. De 40e jaarvergadering van de ver- esniging Johannesstichting, zal D. V. V rij dag 22 Juli om 2 uur gehouden wor den. NIEUWKOOP. De kiezerslijsten voor afd. Groot- en Kleinbedrijf voor de Kamer van Koophandel' en Fabrieken te Leiden, lig gen ter inzage tot-14 Juli ter Gem.-Secr. In de vergadering der Kamer van Koophandel voor Rijnland, is het plan der püasseridëjhping en ophooging met stadsvuil', ter- sprake1 gekomen. Ge'brriVfnk hébben gebouwd voor rekening van J. v. Capej, tuinder en groentehandelaar, een warenhuis van 36 Rijnlandsché Roeden. Van Gemeentewege is verbetering gébracht door 't afgraven van de ber men en het verharden van dez?n strook met het afval' van de vernieuwde straat in het dorp om het smalle gedeelte weg in het z.g. Kruiseind te verbeteren. Veel is hier over 'geklaagd, vooral met het oog op het zoo sterk toenemend auto verkeer. v Door J. de Wit te Zegveld is een autobusdienst .'geopend van Nieuwkoop naar Woerden. Naar wij 'vernemen, zal getracht worden alhier wederom een cursus te openen ter verkrijging van het diploma van vo orgeoëfehdheiT Jongelieden, geboren in 1909, kunnen zich aanmelden, bij den instructeur op 12 Juli a.s. des v.m. van 8—10 uur in café Valkenest. Een verzoek van N. Vink te Noor den, is bij den Raad dezer gemeente ingekomen vböfT'een op te richten ma chinale, houtbewerkingsinrichnng. Bezwaren "kunnen worden ingebracht vanwege de Hinderivet. Alhier is.een afd. van het Mobili- satiekruis opgericht Het bestuur ber staat uit de heeren P. A. T. v. d. Wey- den, Burgemeester, Weth. P.- Augusti nus, Pastoor W J.. J. A. Borsboom. Pas toor H. P. A. v. Dijk. Ds. W. J. Keiler, Weth. T. Mounts, Dr. J. Vogelenzang, Arts, T. Baas, G. v. d. Neut, H. Schellin- üerhout en A: J. Verhaar. Een gehouden collecte voor de al leenstaande blinden te Wolfhezen heeft opgebracht f-74,5 5 Dr. J." Vogelenzang is door do Rechtbank te Utrecht vrijgesproken, in zake den onderhoudsplicht van den kant van den weg. NOORBWIJKERHOUT. Zaterdagmiddag- te ongeveer 4 uur, had er op de bitumeweg bij het kasteel Leeuwenhorst, een ernstige aanrijding De 18-jarige C. Broekhof uit deze ge meente, welke met eenige vrienden liep te wandelen, werd, terwijl 2 auto's uit tegenovergestelde richting elkaar wilden passeeren, van achteren aangegrepen door de auto G 43046 en tegen den grond geworpen. Bewusteloos en met een diepe hoofd wonde werd hij opgenomen. E enig en uit een groep padvinders; welke in die om geving vertoefden, legden een'noodver band, maar konden echter het bloed niet stelpen. Gelukkig was Dr. Rcmijn van hier spoedig ter _plaatse, welke dm ge wonde verbond," en per auto begel-id door den chef der Politie en een padvin der, liaar zijn woning liet brengen voor nader onderzoek. Na eenigen tijd heeft de dokter hem per .auto naar huis ge bracht. Liet eerst de toestanö zich nog al schikkelijk aanzien, eenge uren lat r werd het minder,- zoodat het Heilig Oliesel werd toegediend. Eigen onvoorzichtigheid schijnt aan dit ongeval niet vreemd. Korten tijd. daarvoor waren twee heeren bij Dr. Komijn gebracht, welke op .de bitumeweg bij het uitwijken in .het zand waren terecht gekomen, en met den motor over den kop geslagen. Beiden waren in 't gelaat tamelijk erg verwond, doch honden na verbonden te zijn weer "huiswaarts keeren. De mo tor was niet erg beschadigd. NOORDWIJK. Alhier heeft zekere H. met een buks, waar hijmeende dat zij ongela den was, zekeren C. in den buik gescho ten. Deze is in vrij ernstig en toestand naar het Academisch 'Ziekenhuis te Lei den overgebracht. NOORDEN. Een 5-jarig meisje van den vee houder Hogendoorn, is te water g?raakt en verdronken; RIJNSBURG. De jongeheeer L. j. R. H. Altena, leerling aan de Koningin Wilhelmina School, hoofd de lieer J. G. Vreeswijk alhier, is geslaagd vcor het toelatings examen tot het Stedelijk Gymnasium te Leiden. TER AAR. x Alhier is van de schuur van den tuinder P. A. het bovendak ingestort. De wagen met galanterieën, welkè van den heer V. hierin werd opgeborgen, kon in veiligheid worden gebracht'. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. De instorting is aan bouwvallig heid te wtjten. WASSENAAR. Zondagmorgen werd Mej. W. na bij den Deyl alhier, toen zij per rijwiel uit de kerk kwam, door een auto be stuurd door den heer G. uit. Rotterdam aangereden. Z\j liep enkele beenwon den op, terwijl haar rijmel ernstig be schadigd werd. Daar de automobilist zonder schadevergoeding te betalen is doorgereden, zoo is door de politie pro cesverbaal' tegen hem opgemaakt. Naar wij vernemen, zal getracht worden, door het houden van een in- leling in deze gemeenf. d:-n vracht rijder L. v. d. B. alhier in de door hem geleden schade tegemoet te komen. Van v. d. B. werden namelijk jl. Zaterdag bij het zware onweder dat over onze ge meente is heengegaan, 2 paarden door den bliksem gedood. Gemeentelijke Aankondigingen 7T HINDERWET. Burgemeester en wethouders van Leiden; gezien het verzoek van a. GeLU. Dullaart, 0111 vergunning (ot het op richten van een plarsl ijperij m v v zilverinrichting in het perceel La.re- gracht 110. 33, kadastraal hoketpL Ge meente Leiden, Sectie-B No. 2l.i';5; b. de N.V. Arnold Manufacturing Goip.- pany, om vergunning to het oprich ten van een fabriek voor het vervaar digen van rijwielóiulerdeelen in bet perceel Rijn- en S'hiekarle no. 124, lta.- dastraal bekpnd Geipeente Leiden, Sec tie M No. 4943; gelet op de artt. G en 7 der Hinder wet; geven kennis aan het publiek, dat. genoemde verzoeken met de bijlagen op de Secre arie dezer gemeente^, dor visie gelegd zijn; alsmede dat op Zaterdag, den 23en Juli e.k. dts voormiddags te half'elf uren op het Raadhuis gelegenheid zal worden gegeven om bezwaren tegen- deze Werzoeken in te brengen, terwijl zij er de aandacht op vestigen, datjiiet tot beroep gerechtigd zijn zij, die met- overeenkomstig art. 7 der Hinderwet voor het gemaentebestuur of een zij ner leden zijn verschenen, teneim-tó; hunne bezwaren mondeling toe te lichten. Burgemeester en Wethouders van Leiden, brengen ter algemeene kennis, dat de beslissing op het verzoek van Gebrs. G. en J. van den Oord, om ver gunning tot het uitbreiden van de broodbakkerij in het perceel Maresiu- gel no. 71a, kadastraal bekend Gc^ meente Leiden, Sectie K no. £522, is verdaagd. Leiden. 12 Juli 1927. A. VAN DE SANDE BAKHUYZF.N, Burgemeester. VAN STRIJEN. Secretaris. Burgemeester en Wethouders van Leiden doen te weten,'dat door den Raacl dier gemeente, in zijne vérgadèj ring van den 20en Juni 1927, is vast gesteld de volgende verordening: Verordening7, houdende wijziging van cle verorde ning van 23 Mei 1(J12 (Gemeenteblad no. 18) op het Rijden, laatstelijk ge wijzigd bij verordening van 22 Novem ber 1926 (Gemeenteblad no. 20). Artikel I. Uit Artikel 7 van bovengenoemde verordening vervallen de twee volgen de alinea's: „het Rapenburg Westzijde tussc'hen de Nonnensteeg en het Noordeinde iii de ïpdriing naar het Noordeinde; het Rapenburg Oostzijde tusscfièii de Breestraat en de Kloksteeg.in de richting naar de Kloksteeg;" Art. II. Tusschen artikel 7 en artikel 8 wordt ingevoegd een nieuw artikel" 7bis, luidende: „Het is den bestuurders van rijtui gen verboden, tenzij met schriftelijke vergunning van Burgemeester en Wet houders, de navolgende straten in de daarbij aangegeven richting te berij den: het Rapenburg Westzijde tusschen de Nonnensteeg en het Noordeinde -in de richting naar het Noordeinde; het Rapenburg Oostzijde tusschen de Breestraat en de Kloksteeg in dlÉr richting naaT de Kloksteeg." Art. III. In de tweede zinsnede van artikel 62 wordt tusschen de cijfers „7" en „8" ingevoegd het cijfer „7bis,". Vastgesteld door den Gemeenteraad van Leiden, in zijne openbare erga- dering van den 2Cten Juni 1927. Zijnde deze verordening aan do Gedeputeerde Staten van Zuid-HoL land volgens hun bericht van den 27 Juni en 4 Juli 1927, B, No. 1681, (2e afd.) G.S. No. 142, in afschrift mede gedeeld. En is hiervan, afkondiging geschied, waar het behoort, den 9en Juli 1927. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN. Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. DRANKV/ET. Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter openbare kennis-, dat: a. P. den Hertog te Leiden, een ver zoek heeft ingediend ter bekoming van verlof voor deii verkoon van alcohol vrijen drank voor gebruik ter plaatse van verkoop in het perceel Hooge Rijn dijk no. 70; b. A. P. Papöt, te Leiden, een ver zoek heeft ingediend ter bekoming van verlof voor den verkoop van alco holhoudenden, anderen dan sterken drank voor gebruik ter plaatse van verkoop in het perceel Kort Rapen-' burg no. 10; c. W. Schroder, te Leiden, een ver zoek heeft ingediend ter bekoming van verlof voor den verkoop van alcohol houdenden. anderen dan sterken drank voor gebruik ter plaatse van verkoop in het perceel Lammermarkt- no. 36. Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter openbare kennis, dat zij, uitsluitend ten aanzien van den door het bestuur van het kinder huis „Jeruel" van 9 tot en met 13 Juli a.s. in het gebouw Jeruel aan de Mid delstegracht georganiseerden nazaar, ontheffing hebben verleend van het sluitingsuur voor winkels. Leiden, 12 Juli 1927. A. VAN DE SANDE BAKHÜYZEN. Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris.

Nieuwe Leidsche Courant | 1927 | | pagina 2