WAALS buitenland. uit de' omgeving! uit onze indien. NIEUWE LECIUSCHfc. CUUKANI VAN ZA(HKUAU 9 ATF*H1 L DAG-AGENDA. Noordwijk-Binnen. Dinsdag 12 April. Bazar v. d. Br. Mr. Willem van den Berghstichting. Geopend van 35^; 7 10 uur. Noordwijk-Binnen. Woensd. 13 April. Bazar v. d. Dr. Mr. Willem van den Berghstichting. Geopend van 25 7 —10 uur. Dinsdag 19 April, 's av. aclit uur. Foyer Stadsgehoorzaal (ingang Aal markt): Ledenvergadering v. d. On- derl. Ver. v. Ziekenhuisverpl. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 11 tot en met Zondag 17 April (le Paaschdag) waargenomen door de. apotheek van den heer C. B. Duyster, Nieuwe Rijn 18, Telef. 523, en 18 April (2e Paaschdag) neemt waar de apoth. van den heer P. du Croix, Rapenburg; 9, Telef. 807. De Zondagdienst voor de Huisartsen te Leiden zal 10 April worden waar genomen door de doctoren Bruining, Niemer. Schreuder, Starck en Veld- huyzen. De geneeskundge Zondagsdienst te Oegstgeest zal worden waargenomen door Dr. Varekamp, Tel. 1916. Oegstgeest. Apotheek „De Vijzel" Kempenaerstraat 4, des nachts en des Zondags. DE STATENVERKIEZINGEN. De zitting van het Centraal Stembu reau voor'de verkiezing van de leden oer Prov. Staten van Zuid-Holland, in welke zitting hekend zal worden ge maakt de uitslag van de verkiezing van de leden der Staten, zal plaats hebben op Dinsdag 12 April a.s., na middags te twee uur in het raadhuis te 's Gravenhage. Mocht het blijken, dat een candidaat op meer dan één lijst is gekozen, dan zal de loting, bedoeld in art. 114, laat- fite lid der Kieswet, op genoemd uur aan bedoelde zitting vooraf gaan. NA DE VERWERPING VAN HET VERDRAG. Belga seint uit Brussel: Buitenlandscke bladen maken er gewag van, dat de Belgische regeering in Parijs en Londen haar voelhorens heeft uitgestoken naar aanleiding van de verwerping van het Nederlandsch- Belgisch verdrag. Het Belgische departement van buitenlandsche zaken doet opmerken, dat de Belgische zaakgelastigden in Parijs en Londen, die in dagelijksch contact staan met de Fransche en En- gelsche regeering, inderdaad, als van zelf spreekt, zich ook met deze regee ringen hebben verstaan over den toe stand, die geschapen is door de ver werping van het verdrag, maar ver wijst alle ter zake gepubliceerde bij zonderheden naar het rijk der fantasie. EEN PROTEST DER COMM. PARTIJ. De Communistische partij-Holland heeft aan den Minister van Buitenland sche Zaken een telegram gezonden, waarin zij protesteert tegen het optre den van onzen gezant te Peking, den heer Oudendijk, die de politie last zou hebben gegeven soldaten van contra revolutionaire generaals toegang tot d© concessie te verleenen waardoor de inval dezer contra-revolutionairen in het Russische consulaat mogelijk ge maakt werd. Zij eischt, dat de Minis ter onze verontschuldigingen aan de Sovjet-regeering zal aanbieden, de on middellijke terugroeping van onze ma ritieme troepen uit China en afzetting; van den gezant te Peking. Ook het Nationaal Arbeidssecreta riaat heeft aan den Minister van Bui tenlandsche Zaken een telegram ver zonden met een dergelijk protest. Het N.A.S. eischt aanbieding van veront schuldigingen aan de Sovjet-regeering en afzetting en bestraffing van gezant Oudendijk. DE VOORBEREIDENDE ONTWAPENINGSCONFERENTIE. Geen overeenstemming. Paul Boncour is gister in de voorbe reidingscommissie voor de ontwapenings conferentie met zjjn voorstel, dat de te sluiten conventie voor iederen staat het maximum der militaire uitgaven vast leggen moet, op den onbuigzamen tegen stand van Engeland, Amerika en Japan gestooten. Ook Mr. Rutgers en de Zwee'dsche gedelegeerde Hennings schaarden zich aan de zijde der tegenstanders, doch zij lieten doorschemeren ,dat ingeval1 de commissie het Duitsche voorstel tot directe beperking van het oorlogsma* teriaaal der landmachten verwerpen mocht, zij toch wel voor den een of an deren vorm van indirecte beperking van het oorlogsmateriaal door middel van beperking der militaire uitgaven te vin den zouden zijn. Tevergeefs trachtte Boncour de voor standers van de beperking dier geoefen de reservetroepen tot aanvaarding van zijn voorstel te bewegen, door er op te wijzen, dat de beperking van de mil> taire uitgaven zal medebrengen beper king van oorlogsmateriaal en dus ook beperking van ae militaire sterkte der geoefende reserves Na afloop van een vijf-urig debat, kon voorzitter Loudon slechts vaststellen, dat er een overeenstemming inzake het Fransche voorstel te bereiken was. Als schralen troost bood Cecil den voorstanders toen een platonischen wensch in den considerans der conventie aan, waarin de hoop werd uitgesproken dat een volgende conferentie gelukkiger inzake de beperking der militaire uitga ven moge zijn. Een tweede Fransch voorstel, dat a- thans de uitgaven voor onderhoud, aan koop en vervaardiging van oorlogsmate riaal beperkt zullen worden, werd voor loopigi nog van den dood gered door een Zweeasch voorstel, om eerst het Dui - sche voorstel tot directe beperking van het oorlogsmateriaal te behandelen. Na de verwachte niet-aanneming van het Duitsche voorstel zal dan dit tweede Fransche voorstel tot indirecte beper king van het oorlogsmateriaal nog aan de orde komen, doch over het droevige lot ook van dit voorstel kan men zich (geen illusies meer maken. Op het gebied der beperking van de militaire uitgaven en der beperking van het oorlogsmateriaal der landmachten, zal het resultaat der besprekingen zeer waarschijnlijk geheel negatief zijn. Het ontbreekt Engeland, Amerik?? Ja pan en Italic aan goeden wil om dit be langrijk deel' van het ontwapeningswerk mogelijk te maken. IN DE HOOFDSTAD DER SOVJETS. Drie mooi den per dag. Leningrad, de hoofdstad van sovjet- Rusland, heeft blijkbaar alle Russische en buitenlandsche records geslagen, wat dronkenschap en moorden betreft. Gedurende één enkele week werden 5124 personen gearresteerd wegens dron kenschap. Het mag een rustige dag heeten, als er minder dan drie moorden plaats heb ben. Het zijn vaak jeugdige lieden, die deze mooraen bedrijven. Het motief is dan zich van het geld der slechtoffers meester te maken. DE OORLOG IN CHINA. Een Britsch luchteskader. Een eskader uit het vliegkamp van Ramsgate heeft order gekregen, naar China te vertrekken. De datum van het vertrek is nog niet bepaald. Het eskader is toegerust met verken nings- en bombardementsvliegtuigen en is de eerste volledige tuchteenheid, die naar China gaat. De opmarsch der Zuidelijken. De nationalistische opmarsch naari het Noorden ondervindt ernstigen te-; genstand in Noordelijk Kiangsjoe, waar de nationalisten herhaaldelijk herhaaldelijk moesten wijken na ge vechten met de Sjangtoengtroepen, aie vliegmachines gebruiken om de natio nalisten met bommen te bestoken. Op verschillende punten moet zwaar zijn gevochten. Wellington Koo weer minister president. Als een gevolg van de huiszoeking in de gebouwen, die tot het Russische ge zantschap behooren, heeft Wellington Koo ydie als minister-president wasi afgetreden, zijn functie voorloopigl weer hervat. Hij had gistermiddag een onderhoud met JTsiang Tso lin en bepleitte aat de bij de huiszoeking gevangen genomen persqnen zouden worden berecht door de gewone rechtbanken. Tsjang «Tso lin weigerde echter. De maarschalk is voornemens de ge vangenen te laten terechtstaan voor den militairen rechter. KJRTE BERICHTEN. De strijd In de Kwomintang neemt in scherpte toe. Pei Tsjoeng sji heeft! een inval gedaan in het Politiek Bui reau te Tsjapei. Tsjang Kai sjek is naar Nanking vertrokken voor nieuwe militaire voor bereidselen. Het diplomatieke corps te Peking; heeft verklaard, geen blijvende bezet ting van de gezantschapswijk te zullenj toestaan. Terwijl Japan voorloopig geen versterkingen naar China zal sturen, heeft Amerika tot het zenden van 1500 fusiliers besloten. Tot president van Letland is de voormalige vice-voorzitter van den na- tionalen raad, .Gustaaf Semgals geko- zen. NOORDWIJK BINNEN. Uitvoering Chr. Gem. Zangkoor „Advendo". Donderdagavond gaf het Chr. Gem. Zangkoor „Advendo", directeur de hr Tac. Smit, haar 7de uitvoering in de Ned. Herv. Kerk alhier. Na het gemeenschappelijk zingen van Psalm 68:10, ging Ds. van Haaf' ten, die de leiding op zich genomen had, voor in gebed en gaf na een kort; inleidend woord het koor gelegenheid zijn repertoire aan te vangen. 'Her openingsnummer was het be kende „Bondslied" van H. Graaf van Hoogendorp, waarover we echtef met kunnen roemen. De tenoren waren met op dreef en onzuiver. De hoofdschotel van dezen avond' was wel het tweede nummer „Jefta", van J. H. J. Haasbroek, waarvan we het volgende willen melden: Het koor begint met een vragen om! bevrijding en geeft daarmede een goei de inleiding, waarop het mannenkoor! (dat o.i. {L'n stemmen niet goed ver deeld was) Jefta als hoofd voor Israels! heir vraagt. j Jammer, dat die eerste tenoren onzui ver waren. De bariton-soli werden, hoewel' on duidelijk, met gevoel' voorgedragen, ter; wijl! de sopraan zeer goed haar zang! vertolkte en een woord van lof ven dient. Het vrouwenkoor werd licht en! frisch en met veel uitdrukking gezon gen. Het duet van Jefta en zijn dochter kon ons niet'bijzonder bekoren. Daarentegen verdient het vrouwen-1 koor, inzonderheid de 2e en 3e slem,, lof. In 't tweede vers kwamen de zan geressen goed uit, daarmede het koon opbeurend om „eindi goed, al goed" te RECLAME. Wij maken U er op attent dat onze BEHANGEDIJ EN SI0FFEE1ERI! zoo is georganiseerd, dat zelfs in dezen drukken tijd, wij U direct kunnen bedienen. De naam „WAALS" waarborgt U tevens, dat alle door deze afd. ver richte werkzaamheden geschieden door prima vaklieden, terwijl U verzekerd kunt zijn, dat wij U den billijksten prijs noteer en. Bezoekt onze Magazijnen. VRIJ ENTRÉE. VRIJ ENTRÉE. Haarlemmerstraat 130/136 maken, en inderdaad, het slotkoor werd heel' mooi gezongen, terwijl' de te noren de cromatische sluiting netjes uitvoerden. De begeleiding van dit stuk rustte in handen van de pianiste, Mej. E. van Rooié, die met vaste hand het koor in menig moeilijk oogenbük hielp.. Haar spel verdient alle lof. Dit nummer is eigenlijk meer ge schikt voor een grooter zangkoor, waar aan meerdere heerenleden verbonden zijn, en het ware misschien beter, het koor niet met zulke zware nummers, te belasten, dit kwam immers duidelijk uit in het tweede gedeelte van den avond, waarin het koor beter werk le verde en blijf gaf van meerdere gerust heid in kleinere nummers. In de pauze gaf de heer Jac. Smit een tweetal iovrgelsoli te hooren, n.l.. Andante van L. van Beethoven enj „Allegro" van R. Wagner. Veel nuanceering en gevoel konden we tot onze spijt niet bespeuren, wat in dit schoone en voortreffelijke 01 gei' toch is te beluisteren. Onmiddellijk na de pauze vervolgt het koor het programma en werkt vlot de resteerencfe nummers af. „De zwaluwen" van H. J. den Hei tog werden goed uitgevoerd. De direo teur haalde daarmee uit het koor wat' er in zit. De sopraansolo „Genommerde boo- men" werd duidelijk en zuiver gezon gen. In Psalm 27 van Möhring was het koor eenigszins weifelend, overigens verdient het waardeering. „Zondagmorgen", een duet voor twee sopranen en twee alten, is één der best geslaagde nummers. Hoewel; de orgelbegeleiding zoowel in dit num mer als bij 'bovengenoemde sopraan solo te hard was, komt de zangeressen een woord van lof toe. En „eind goed, al goed", zeiden we, het laatste nummer „Gebed vooi her Vaderland", van Arnold Spoel, werd op waardevolle wijze gezongen en gaf een goed slot aan de uitvoering. Ds. van Haaften sprak een slotwoord! en zei, geen critiek te willen uitoefenen Er is zeer veel' voorbereiding van noode, voordat de spijze klaar op tafel komt, en wij, als luisteraars, hebben dan maar te genieten. Dat elk dan wat goeds meeneme. Als tolk der aanwezi gen bidt hij de vereeniging toe, „dac het haar moge welgaan en vele nieu we leden zich aansiuiten zullen. Met een woord van dank aan direc teur, koor en inzonderheid Mej. E. van'Rooié, voor haar hulp, sluit Ds. van Haaften met dankgebed, waarna nog gezongen werd Gezang 69. KATWIJK AAN DEN RIJ*. Predikbeurten. Ned. Herv. Kerk v.m. 9.30 en n.m. 6 uur Ds. Bollee. Geref. Kerk v.m. 9.30 en n.m. uur Ds. Meijering. NIEUWE WETERING. In den nacht' van Donderdag op Vrijdag is de brug over de Ringvaart aangevaren door ae motorboot „Oom© Hein" uit IJmuiden. Een der palen is stuk gevaren. De oorzaak moet worden ggezocht in roekeloos varen RIJNSBURG Er is dezer dagen ook voor het bin nenland in den bloemenhandel goede vraag en de prijzen zijn redelijk. Er ko men meer en meer Darinnen uit de kou de kassen. Betaald ordt thans Cramoisie Brillant 2,303, - Fred. Moore 2,40— 3,10, La Reine 2,30—2,50, Eleonora3>4° 3,óo, Cullinan 3,303,40, Couleur de Cardinal 66,50, Duchesse de Parma 3,90—4, Herman Schlegel1 2,903, Prins van Oostenrijk 2,703, Bartigon 3>8o— 4,60, Farncombe Sanders 3,604, William Copland 3,60—3,80, Baron de la Tonnay e 3,40—3,50, Koude grond Nar cissen 0,30—0,50. SASSEN HEIM. Woensdag 6 April hield de afd. Sas senheim v. d. Ned. Chr. Vrouwenbond hare gewone vergadering, waarin als spreker voor dien avond optrad Ds. Krijkamp met het onderwerp: „De Op standigen" van Jo v. AmmersKiill'er. Spr- begint met op te merken, dat onge veer 30 jaar geleden in een boek „Hilda van Slylenburg" de emancipatie der vrouw voor het eerst naar voren werd gebracht en dat er voor dat boek altijd groote belangstelling is geweest,^ maar dat „Le Opstandigen" in dezen tijd nog meerdere opgang maakt. Voor het eerst verschenen in Augustus i92ij beleeft het nu reeds (den ioden druk. Het boek bevat 3 tijdperken. Het eer ste gedeelte speelt 111 1840, het tweede in 1872 en het derde in 1924. In deze 3 deelen treedt een familie Coornveidt, wonende in een Patriciërshuis Rapen burg Leiden, in verschillende geslachten op. Spr. typeert deze drie deelen van het boek „De Opstandigen'' achtereen volgens als de groeiende opstandigheid, de zijnde opstandigheid en de vragende opstandigheid. Op uitnemende wnzewerd dit belangrijke ooek dqor Ds. Krijkamp behandeld, en schoone gedeelten daaruit voorgelezen. Ten slotte gaf spr. eigen meeninig over het boek, sprekende over het ver schil van opstandig en opstanding, ba. de wcorden zijn afgeleid van hetzelfde woord ops taan en dat ook voor de vrouw de weg recht te herkennen ig,_ in dien Gods Woord voor ons is een licht op het pad, waarvan helaas in het boek van Jo v. A.-K. niets is te merken. Mevr. Wester beek was zeker wel aller tolk, als zij Ds. Krrjkamp hartelijk dank bracht voor zijn mooi werk. Daar het te laat was geworden moest het anderewerk worden bekort. De dames Le Grand en Wijntjes brachten verslag uit van hun bezoek aan de meis- jesvereeniging „Credo", maar de inlei ding van mevr. Bergman moest om des tijds wille wachten tot de volgende ver gadering. Na enkele huishoudelijke besprekingen werd deze vergadering met dankgebed gesloten. VOORSCHOTEN Mej. M .Zwijnenburg alhier, is benoemd tot onderwijzeres aan de Chr. School te Nootdorp. WOUBRUGGE. Predikbeurten. Ned. Herv. Kerk v.m .9.30 uur (Bevestiging van nieuwe Lidmaten) en n.m. 6.30 uur Ds. J. Kijne. Geref. Kerk v.m. 9.30 en n.m. 0.30 uur, de heer J. Wisters, Candidaat te Utrecht. RECLAME. MIJNHARDT's Hoofdpijn-Tablettcn 60 ct Laxeer-Tabletten 60 ct. Zenuw-Tabletten 75 ct. Staal-Tabletten 90 ct. Maag-Tabletten.75 et- Bij Apoih. en Drogisten, MEDISCHE HQÜGESCHOOL IN INDIë. Thans zijn aangewezen tot gewoon hoogleeraar aan de Indische Hooge- school voor Medisch Onderwijs Prof. J. Boeke uit Utrecht, de directeur van de S.T.O.V.I.A., Dr. A. de Waart; het waarnemend hoofd van den dienst der Volksgezondheid, Dr. L. Otten, de di recteur van het Havenziekenhuis te Rotterdam, Dr. C. D. de Langen; en de leeraar aan de N.I.A.S., Dr. R. Lesk. Tot buitengewoon hoogleeraar zijn benoemd de leeraren aan de S.T.O.- V.I.A., Dr. W. A. Mijsberg, Dr. W. Rad- sma, de heer N. J. A. T. Boerma en de onderdirecteur van de S.T.O.V.I.A., Dr. C. Bakker. Voor het propaedeutisch onderwijs; zijn aangewezen de directeur van 's Lands Plantentuin te Buitenzorg. Dr. W. M. Doctors van Leeuwen; het hoofd van het laboratorium voor het onder zoek der zee, Dr. H. C. Delsman; het hoofd der afdeeling Pharmacie aan het Geneeskundig Laboratorium te Weltevreden, Dr. B. C. P. Jansen, en de directeur van het observatorium te Batavia, Dr. J. Boerma, allen als bui tengewoon hoogleeraar. Prof. Boeke is slechts voor één jaar aan de hoogeschool verbonden. Hij treedt op als voorzitter van de facul teit en wordt daarna als gewoon hoog leeraar opgevolgd door Dr. Mijsberg. De heeren Radsma en Boerma worden bij den aanvang van de colleges tot ge woon hoogleeraar benoemd. De gewoon» hoogleeraar in algemeene ziektenkun- de is nog niet gekozen. CORRESPONDENTIE. Tot onzen spijt moeten een ingezoa den stuL het verslag van de zitting der Eerste Kamer van gisteren en eenige berichten uit de omgeving tot Maandag overstaan. Laatste Berichten. EIGEN GEBOUW BLOEMBOLLEN CULTUUR. Het hoofdbestuur van de Alg. Ver. voor Bloembollencultuur, heeft uit de ingezonden ontwerpen voor de ver- houwing van het gebouw complex „Figeé" aan de Leidsche Vaart te Haar lem, met algemeene stemmen gekozen het ontwerp van den architect A. T. Kraan te Oegstgeest, met wie ge noemd Hoofdbestuur nadere bespre kingen zal houden over de uitvoering van het ontwerp. TELEGRAMMEN. (Draadlooze dienst.) LONDEN, 9 April. V.D. Het Central News Agentschap meldt uit Buenos-Air es dat Ibanez den President van Ohili heeft afgezet fm zichzelf tot dictator uitger,oe pen. PARIJS, 9 April. MD' Op het' vlieg veld bij Istres is een vliegtuig van 50 M. hoogte naar beneden gestart en ver nield. De vlieger werd op slag gedood. De waarnemer werd gewond. MARKTBERICHTEN. LEIDEN, 8 April. Ons Belang. Selde rie 1.80—2.40, sla 2.30—5.40, radijs 4*.40 6.30, savoye kool 13.6015.40. roode kool 14.5015.70, pieterselie 2.703.40, raapstelen 1.802.30, prei 1.101.70, alles per 100 stuks. Lof 1317, spina zie 11—16. uien 2,80—3.30, .waspeen 9— Radio-Programma. Wat at vanavond to hooran Is. j KöNIGSWUSTERH., 1300 M. 4.20—5.20 Concert. Z.50 Vroolijlce avond. 9.5P—11.50 Muziek. 1 ÜAVENTKY', 1,600 M. 6.20 Concert, ^hjjÉÏÉtS 7.05 Concert. 'V' 8.05 Variété programma. 9.55. JIuziek. ._j. f; 10.50—12.20 Muziek. HILVERSUM, 1050 M. 5.B015.30 Duitsche lea. 5.3a6.00 Fransche les. 6.006.45 Concert. 6.45—j.45 Boekhoudles. 7.45 Politiebericht. 8.10 V.A.R.A.-avond. 10.30 Persberichten. 10.45 Orkest. PAKIJS (Radio-Paris), 1750 M, 5.05 Concert. I 5.55 Koersen en inlichtingen. 8.00 Actualiteiten. 8.20 Koersen en persberichten. 8.50 Galaconcert. ZONDAG 10 APRIL. HILVERSUM, 1050 M. 9.55 Uitzending van den Kerkdienst vanuit de Geref. Kerk a. d. Hooi- eracht te Leiden. Voorsanger: D& H. J. KOUWENHOVEN Dzn. Kort overzicht van den dienst. 1. Orgelspel. 2. Votum en zegen. 3. Zingen: Ps. 117:4. Voorlezing van de Wet des Hee ren. 5. Voorlezing van Matth. 27 :3850. 6. Gebed. 7. Zingen: Ps. 118 7, 8 en II. 8. Voorlezen van de tekst Hebr. 12 vers 1 en 2. 9. Inleiding tot de preek. 10. ie geil. preek. 11. Zingen Ps. 73_13.. 12. 2e ged. preek. 13. Dankgebed. 14. Zingen Ps. 89:8. 15. Zegen. 16. Orgelspel'. 14, kroten (gek.) 6.108.70, stoofsla 10 14, postelein 5563, schorseneeren 0.90—8.30, peen (gr.) 1.90—5.60, alles per 100 Kilo. Zuring 0.40—0.60 per kist. rabarber 0.0C0.13 per bos. LEIDEN, 4—9 April Turfmarkt. Aan voer Lange turf 220.000, 7.508 per 1000 LEIDEN, 9 April. Eciermarkt. Pri ma fabrieksboter 2.10, prima boeren- bote 1.902, goede boerenboter 1.75 1.85. Aangevoerd 137(8, 39/10 vaten, we gende 3420 K.G. Handel matig. Leiden, 9 April, Eierenveliing. Tota le aanvoer 18530 stuks. Kipeieren 5— 5 80, eendeneieren 4.70—5.40, per 100 stuks. Handel matig. LOOSBUINEN, 8 April. Velling. Bloemkool 12—22. kaskomkommers le soort 37.20—43. dito 2e sri. 23.50—34.50, per 100 stuks; kroten 1.501.70, kom- kommerstek 1831, per 100 K.G., pos- telein 2.65—3.15 per 6 K.G.; spinazie 42 83 cent per 4 K.G., sla le soort 3.30— 7.50 per 100 krop; peen 6873. prei 1.30—2.30, radijs 4.20—6.20. raapstelen 33.55, rabarber 610, selderie 33.80 per 100 bos. Aanvoer o.a. 71160 krop sla, 17592 komkommers. Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 9 April 1927 medege deeld door het Kon. Ned. Meteonui» gisch Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 764.7. Laagste barometerstand 747.1. Verwachting: 'Aanvankelijk zwakke veranderlijke wind, later uit noordelijke richtingen, betrokken tot zwaarbewolkt met kans op regen, later opklarend, aan vankelijk weinig .verandering in tempo ratuur, later iets lender. Barometerstand. aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 3 uur: 7.55. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Zaterdag 9 April: 7.15 nam. LUCHTTEMPERATUUR. Hedenmiddag 3 uur: 8.2 gr. C. Wisselaoteeringen. (Amsterdam). Berlijn59.23 Londen 12.14 New-York 2.49,5/u Parij9.787a Brussel 34.75 Zurich 48.06 PraajJ 7.40 Rome 12,03 Madrid44-15 Oslo6450 Kopenhagen 66.69 Stockholm 66.94 Weenen 35.15

Nieuwe Leidsche Courant | 1927 | | pagina 2