TiiEuwe. L£iu5>OHE. CÜUKAIMT VAN UONDERDAG 3 FEBRUARI 192" 'te- Radio-Programma. Wat er vanavond to hooren ls. KöNIGSWUSTERH., 1300 M. 8.20 Orkestconcert. Tot 11.50 Muziek. OAVEJSITKY, 1600 M. ;.35 Kinderuurtje. 6.20 Concert. 6.40 Concert. 7.35 Pianomuziek. 8.05 Variété. S.20 Concert. 9.50 Muziek. to.5012.20 Muziek. HILVERSUM, 1050 M. .5.006.45 Concert. 1 1 6.457.45 Beginselen v. h. Recht. 7.45 Politiebericht. 8.10 Concertgebouw. 10.00 Persberichten. ,10.30 Muziek. PAKIJS (Radio-Paris), 175° M. 5.55 Koersen en inlichtingen. 8.00 Actualiteiten. 8.20 Koersen en persberichten. 9.05 Concert. steenverandering, gasaansluiting, bezoek (Vergadering Nat. Woningraad, passeo ren de revue. Leedwezen wordt uitge sproken over het bedanken van den heer Schrier om gezondheidsredenen. De bestuursverkiezing is aan de orde Zonneveld en Kuipers zijn aftredend en herkiesbaar. In de vacature Schrier wordt door een aantal leden C. Schaap bijgesteld. Het bestuur heeft aangezochi de heeren P. Buurman en Horsman De aftredenden worden op voorstel van v. Resteren bij acclamatie herkozen en verklaren zich deze benoeming te laten weglevallen, en in de vacaturs Schrier wordt, ook bij acclamatie, verkozen ver. klaard de heer Schaap, die eveneens de benoeming aanneem. 36 nieuwe leden worden voorgesteld. De leden zullen 2 weken den bg-d hebben hun bezwaren tegen aanneming in te brengen. Thans komt aan de orde het bestuur» voorstel tot royement van het lidGroe newegen, wegens tegenwerking van b» Btuursbesluiten. De Voorzitter leidt deze kwestie in met een verslag vanaf het begin, et behandelt de zaak in details. De heer Groenewegen krijgt het woord ter ven dediging van z'n houding, en stelt n» tuurlijk het bestuur in het ongelijk, he. welk, even natuurlijk, door den Voorn» ter met melding van feiten wordt bestre den en weerlegd. Zoo gaat de discussie met pro- en contra-sprekers geruimen tijd voort, zelfs de beide aan het bestuur toegevoegde Raadsleden (de Haan en So» gers) voeren het woord, waarna tot stem ming wordt overgegaan. Resultaat der stemming is, dat het bestuursvoorstel tot royement wordt aangenomenv Uitgeloot worden No. 21 en No. 32 Stamkapitaal. De Voorzitter 'doet mededeeling dat het kant- en padgras ter beschikking is en roept gegadigden op; dat de bouw van slechts zes woningen niet rendabla te maken is; dat men verzocht wordt het huisafval aan de gemeentevuilnis wa gen af te staan en niet in den polder op ile wegen te deponeeren en vraagt en verkrijgt toestemming om handelend te 'mogen optreden bij êvent. koop en ven koop van grond. De rondvraag levert geen bijzonders, waarna de Voorzitter de vergadering sluit. OEGSTGEEST. Sara Sonsbeek, dienstbode bij de wed. v. Nieuwenhuizen, herdenkt he den den dag waarop zij voor 40 jaren in dienst trad. De commies der belastingen, da heer van Doorn was bezig met de mer- schen aan de Haarl.trekvaart gelukkig? te maken met een belastingbiljet 1926 1927, teen de hond van den heer W. hem in het been beet cn zijn broek in stukken scheurde bij wijze van .nadere kennismaking''. Procesverbaal is opgo smaakt. De autohandelaar van der H. reed met een vaart van plm. 60 K.M. door de drukke Kempenaerstraat en is deswege op getuige verbaliseerd. Waar hij De kend staat als eea wilde rijder is een gevoelige straf op zijn plaats. SASSENHEIM. Gisteren hield de v-®9ënifi;ing „Eea School met den Bijbel", haar algemeen® tjaarvergaderi ng Haar president de heer L. van Leeu wen Sr., opende deze vergadering met een krachtig openingswoord. Hij wees in gloedvolle woorden ér op, dat onze schoolvereeniging offers heeft geëischt; zelfverloochening; en dat wij thans 0» der Gods zegen onze 35ste vóorjaarsven fadering mogen houden. Hij wijst op e vruchten die de school heeft mogen afwerpen; en eindigt met den wensch, dat de vereeniging door God nog verder tot rijken zegen moge worden gesteld voor de jeugd vaji ons Christenvolk ter Uit het verslag van den secretaris vernamen wij, dat de school gemiddeld werd bezocht door 16S leerlingen, en dat geen verandering in het personeel had plaats gehad. Verder dat de strook grond langs school en Concordia, val- de gemeente was aangekocht. Een zei', uitvoerig verslag liet ons de waarnemen de penningmeester hooren en met gene» gen mogen wij vermelden, dat de finan ciën er gunstig voor stonden. De heer van Leeuwen die aan de beurt van aftra den was, werd met op één na algemea ne stemmen herkozen. Het laatste punt van de agenda .„verbouw Concordia" ontlokte aan de leden verschillende oLi merkingen. Het vóór en tegen van een en ander goed besproken zijnde, werd met algemeene hoofdelijke stemming aan het bestuur vrij mandaat gegeven te har- delen naar omstandigheden en inzicht Be heer Wiepkema ging voor in dank gebed. RECLAME. Bij Griep en gevatte koude Sanapirin-tabletten. Buisje 75, 40, 25 ct. Verkoudheid der luchtwegen Anga-bonbons. Doozen van 90 en 60 ct. Bij Apoth. en Drogisten. NOORDWIJK AAN ZEE. Be J.V. op Geref. Gr. „Hebt de Waarheid en den Vrede lief', vierde gisteren haar 25-jarig bestaan. Gisterenavond sprak in de Neil Herv. Kerk alhier, Ds. Veldhoen van Alphen over: „Bouwen en afbreken" zulks op uitnoodiging der Chr. Jonge). Vereeniging „Volg Mij''. Z.Eerw. sprak voor een aandachtig ge* hoor, naar aanleiding van Jeremia 45 vs. 4: „Wat Ik gebouwd heb, dat breek Ik af en wat Ik geplant heb, dat ruk Ik uit", BOSKOOP. Dinsdagavond gaf de Chr. Gym nas- tiekvereeniging „Hercules" een goedge- slaagde turnavond. De Chr. Muziekver- eeniging „Concordia" verleende voor dien avond 'hare medewerking. De verschillende oefeningen dermeis VOORSCHOTEN. De afd. Voorschoten van de Chs Nat. Geheelonthoudersbond, hield gister, avond in het gebouw voor Chr. Belangert rr jaarfeest. De Voorzitter de heer Mechelse verzocht te zingen het Li> therlied en ging daarna voor in gebed De heer Mecnelse riep de vrij talrijke vergadering een hartelijk welkom toQ in 't bijzonder Mevr. Jalink met haït Meisjes-Zangkoor, en de leden der Afd. Wassenaar. Hierna hield de Voorzitter een propagandistische toespraak over het woord van Paulus, „Laat ons dan waken en nuchteren zijn". Dit is een woord waar de leden van de vakon fanisatie het hoofd over schudden, di; eweerde spr. tenminste, maar de Chr. Geheelonthoudersbond doet evenals de Bilt bjj ,storm en roept de menschen toe: „Weest op uw hoede voor d© alco hol". De idrank! slaat ook het Koninkrijk! Gods in den weg, in de kroeg is geern iplaats voor Christus. [Wij drinken niet om onze zwakke broeders te stefken en te laten zien, idat zij ook zonder drank door de we reld kunnen. Hoeveel ellende brengti jde drank niet. iToch willen wij niet door wetter* iNederland droog maken, maar zelf bewuste menschen kweeken, die uit; vrije wil Nederland droog maken. Het) Idoet spr. genoegen, dat wij thans een minister hebben in Dr. Slotemaker de Bruine, die een glas wijn durft wei geren. Nadat het kinderkoor van Nieuw Voordorp heel lief eenigle liederen en twee dames een duet hadden gezon gen, trad de heer Hartman, declama tor uit Den Haag op. Deze droeg voor „,De wensch van kleine Jantje" en t,De Stakes". Met veel genoegen hebben we den heer Hartman in deze stukken ge hoord. Uitstekend werd ook gespeeld het 'tooneelstukje: „Twee jonkvrouwen", spelende in de i5de eeuw, en een beeld gevend van de kettervervolging door Rome. De heer J. v. d. Zwart sloot na het laten zingen van den Avondzang dezo gezellige bijeenkomst met 'dankgebed. WOUBRUGGE. Onze plaatsgenoot de heer H. Kam nieraart is benoemd tot ambtenaar ter secretarie van Haarlemmmerliede en Spaarnwoude te Halfweg. ALKEMADE. Gemeenteraad. (Maandagmiddag vergaderde ;de Raad dezer gemeente. Voorzitter de burgemeester. Tegenwoordig alle leden. Na opening der vergadering met het gebed worden de notulen der vorige vergadering gelezen en onveranaerdl goedgekeurd. Alvorens met de afweiking der agen Ida te beginnen, wil de voorzitter bij( Ide eerste vergadering van het pas be gonnen jaar een oogenbli'k stilstaan en een terugblik werpen op het afgeloc* pen jaar. In de eerste vergadering op 2 Jan. fnochten we herdenken het 25-jarig! ambtsjubileum van onzen gemeente ontvanger, terwijl spr. in die vergade ring aankondigde, dat verschillende malen aan den raa;d steun zou worden; gevraagd voor belangrijke verkeers- verbeteringen. Op 15 April werd een geldleening aangegaan, groot f 31.000 voor be taling van Ide kosten voor slootdem- ping, aankoop grond voor wegverbree- Qing en kosten voor verbouwing van Ide school' met onderwijzerswoning te Oude ;Wjetering. Voorts werd 'n vracht auto aangeschaft ten dienste van de wegen. Op 13 October nam de heer Bouw meester om gezondheidsredenen ont slag als lidi van den raad en op 22' November werd het nieuwe lid, de hr .O. Bontje als raadslid geïnstalleerd. Het zielental ging slechts met 29) vooruit, zoodat op 1 Januari de ge meente Alkemade 5888 zielen telde. De oorzaak van deze geringe vooruïa gang is gelegen in het feit, dat vele jonge gezinnen Ide gemeente gingen: verlaten. Jammer, Idat spr. moet constateeren, dat het jaar 1926 voor de tuinderij! en veehouderij geen gunstig jaar is! geweest. Aan de veiling werd voor 1300.009 minder geveild dan in 1925. terwijl ook de veehouderij zich ongun stig afteekende -tegen verleden jaar; Spr. uit den wensch, dat het jaar 1927 een in alle opzichten gunstig jaav moge zijn, dat de andere jaren verre zal overtreffen. Spr. kan mee voldoening constatee ren, dat er in den tulp ent rek gelukkig een 'kentering ós gekomen, want de prijzen der getrokken tulpen zijn mo menteel bevredigend. Ook dc glascultuur heeft in 1926 een enorme vlucht genomen, zcodaf spr. ook hiervan de beste resultaten verwacht. Alles tezamen nemend, stemt hef afgeloopen jaar niet tot groote dank baarheid. Doch dankbaar is spr. gestemd voor de royale medewerking die hij in het ötgeloopen jaar van de leden mocht, -ondervinden. Spr. brengt hier openlijk! den leden dank en spreekt daarbij! den wensch uit, clat zij ook voor het jaar 1927 weer dezelfde medewerking; in het belang der gemeente zullen ge ven, zonder daarbij bepaalde groeps belangen te Idienen. Spr. dankte de leden voor de ont vangen gelukwenschen bij de jaar wisseling en spreker wenscht we- (deikeerig den leden en hunnen ge zinnen een voorspoedig jaar toe, on der den onmisbaren zegen van God. De heer De Jong, weth., dankt den; voorzitter voor zijn wenschen en hooptl dat 1927 zoowel voor den voorzitter! persopnlij'k als voor zijn gezin een ge lukkig jaar moge zijn. Hierna is de agenda aan de orde. 1. .Voorstel van B. en [W;. om over •te gaan tot verbreeding van een ge deelte van den Dorpsweg te Oude- [Wetering. De Voorzitter zegt, dat reeds eer der een plan voor wegverbreeding al- Idaar is ontworpen, doch in verbandl met het feit, dat deze weg niet in de termen viel voor subsidie van de pro vincie, kon dit kostbare plan niet uit gevoerd worden. B. en W. hebben thans een minder kostbaar, maar tocb goed plan doen ontwerpen en om een zoo juist mogelijk beeld van deze ver betering te krijgen hebben B. en Wj. gemeend deze zaak te doen toelich ten door een deskundige. Spr. vraagt den Raad machtiging om den heer [Wiertsema in de vergadering toe te laten, die'dan in geheime zitting na- |dere inlichtingen kan Verschaffen. De heerr Rietbroek heeft tegen het' géven van inlichtingen door den des kundige geen beswaar, doch vraagt Iden voorzitter wat er tegen is om de ze zaak in openbare zitting te behan- idelen. De voorzitter acht zulks in het be lang van het werk. Hierna wordt zonder hoofdelijke stemming goedgevonden, dat de heer iVViertsema in geheime zitting de noo- Idige toelichting en inlichtingen ver schaft. De voorzitter schorst hierna de ver gadering. Na heropening deelt de Voorzitter mede, dat de voorglestelde verbetering 'betreft het verbreeden van den wegj te Oude Wetering, loopende vanaf het pontveer vanaf den heer van Stave ren tot aan de brug bij de firma) Bonda. B. en W. A-ragen aan den raad een crediet van f 13.000 k f 14.000. De weg zal op verschillende plaatsen een breedte krijgen van 7.60, 8.75, 7. 7.60 en 8.60 M. Na een breedvoerige discussie wordt' z.h.st. het voorstel1 van B. en W|. aan gienomen, met het toestaan van de noo Idige credieten. 2. Voorstel van B. en W. om over te gaan tot uitbreiding van de straat verlichting aan den Langeweg te O. [Wetering, door bijplaatsing van zesi lantaarnpalen. De voorzitter deelt mede, dat de wegverbreeding aan den Langeweg Zoover gereed ris gekomen, dat B. en ,W. het wenschelijk achten ook op het gedempte gedeelte straatverlichting aan te brengen. Z.h.st. wordt besloten de straatver lichting uit te breiden, en worden B. en Wi. gemachtigd tot aankoop van Ide benoodigde palen. 3. Bespreking verhuring landerijen te Huigsloot. In de raadsvergadering van 2 Sep tember 1926 werd door den raad in beginsel besloten tot onderhandsche wederverhuring over te gaan van de landerijen te Huigsloot en wel aan (dezelfde huurders van thans, echter onder voorbehoud, dat de Commissie eerst het land eens grondig zou op nemen. Deze opname heeft plaats ge had, met het gevolg, dat de commissie tot ,de conclusie kwam, dat door de meeste huurders de bepalingen van het huurcontract niet werden nage leefd. Besloten werd, de huurders- met 'de voornaamste bepalingen op de hoogte te brengen, onder bemerking, dat de voorwaarden in het contract niet be schouwd moesten worden als een doo ide letter, zoodat in het vervolg aan [de bepalingen van het contract stipt ide hand zou worden gehouden. Het gevolg hiervan was, dat slechts één huurder zich bereid verklaarde hef land weder in te huren. Na dien is nog een conferentie ge houden ten gemeentehuize met de huurders., de commissie en B. en W. lOp die conferentie zijn de voor waarden nog nader besproken en wer Iden de huurders in Ide gelegenheid ge-< steld', hun bezwaren naar voren te brengen. Aan enkele bezwaren werd tegemoet gekomen en de huurders kon; Iden zich Binnen 8 dagen verklaren,/ .of zij het land weder voor 5 jaren .wenschten in te huren. iVan de 18 huurders wenschten maar 8 hun land wéder voor 5 jaren in ten huren. Het land ziet er zeer verarmd! uit en Ide commissie met B. en iW[. zijn unaniem van oordeel', dat zoa met langer voortgegaan mag worden. Intusschen heeft zich een landbou wer aangemeld, die bereid is de ge heels Huigsloterpolder van de gemeen te te buren. Na vele conferenties met belangr hebbende personen zijn B. en \V|. cn de commissie tot een voor beide par tijen bevredigende oplossing gekomen. B. en jV. stellen in de eerste plaats) voor het land na] 1 October 1918 niet meer publiek te verhuren. Hiertoe 'wordt z.h.st. besloten. Verder stellen B. en :W'. voor aan A. Breure, landbouwer te Haarlem mermeer en G. Ze'kveld', landbouwer te Ouderkerk aan den AmSjtel voor den tijü van 20 jaar te verhuren de 65 H.A. gras- en bouwland en wel voor ;de volgende huurprijzen. De eerste 5 jaar f 100, de tweede 5 jaar f 110, de 'derde 5 jaar f 120 en de) vierde 5 jaren f 130 per H.A'. De huurder zal' voor zijn rekening! op het land de benoodigde gebouwen plaatsen en tevens zal net land weer! in behoorlijken staat worden gew, bracht. De heer De Vette vraagt, of !dc •gron'd in erfpacht wofdt gegeven* De heer Los antwoordt, dat 'del huurder op het land de gebouwen mag plaatsen. Bij niet wederinhuring moeö na 'die 20 jaren 'de gemeente de ge bouwen tegen taxatieprijs overnemen en bij overlijden van den huurder, wanneer de -erfgenamen den loopen- |den huurtij'd niet overnemen, moet de (gemeente de gebouwen eveneens te lgen taxatieprijs overnemen. De heer Bontje heeft reeds eenige malen de landerijen geinspecteerd en moet constateeren, dat het er een grooten rommel is. Hierna wordt z.h.st. besloten aan G. Zekveld de landerijen onderhands te verhuren. Het kohier Hondenbelasting wordt' z.h.st. vastgesteld op f 464. Tot de ingekomen stukken behoor de o.m. een verzoek van het kerkbe stuur van Roelofarendsveen om gei lden voor de stichting van een R.K. Bijz. school te N. Wetering. Genoemd! bestuur is echter ook bereid de be staande O. L. school te aanvaarden, mits in behoorlijken staat. Aangezien het onderzoek naar de mogelijkheid tot beschikbaarstelling v? het gebouw der O. L'. school nog niet is geëindigd, worden de stukken we ider gerenvoyeerd naar B. en W. Verder een adres van de drie koud slachters, waarbij zij wederom verzoe ken om 50 pet. vergoeding te mogen ontvangen in de verbouwingskosten voor het voldoen van hun noodslacht plaatsen aan de eischen van het K.B. van 10 Juli 1926. B. en W. stellen voor dit adres voor kennisgeving aan te nemen. De heer "de Vette wenscht meer licht in deze zaak. De voorzitter zegt, dat in de vo rige vergadering het adres van deze. slagers voldoende is toegelicht gewor 'den. Zij komen met geen nieuwe argu menten. Men kan wel aan den gang! blijven.- De heer de Vette is hier echter niet mee tevreden en wil hierover .clicussii- eeren. De voorzitter is geenszins van plan hierover discussie toe te laten. De heer v. d. Geest ondersteunt het voorstel van den heer de Vette, doch aangezien het voorstel De Vette door geen anderen wordt ondersteund, kan Idit geen punt van beraadslaging! uitmaken en wordt het adres voor ken nisgeving aangenomen. Voorts werd onder begeleidend schrijven aan den raad aangeboden een "schilderij, voorstellende ten ta fereel uit De Kaag. Dit schilderij was aangeboden door den kunstschilder M. Heynes. B. en W'. stellen voor dit schilderij, hetwelk aan de leden wordt vertoond onder dankbetuiging te aanvaarden en te doen ophangen in de raadzaal. Z.h.st. wordt niertoe besloten. In bespreking komt nog de demping van de sloot, toebehoorencl aan C. van der Meer Nzn. in deze gemeente De heer de Vette zou deze zaak nog wel iets uit willen stellen. Moge lijk komt Ide fanjilie tot een ander in zicht. De voorzitter zegt, dat dit uitge sloten is. Vooral met het oog, dat aan vele gezinnen geen werk ver schaft kan worden dringt spr. op aan jneming van het voorstel van B. en \V'. aan. Hierna wofdt z.h.st. tot de 'dem ping besloten, terwijl tevens wordt goedgevonden, dat, zoolang de werk loozen nog niet aan deze sloot kun nen weiken, zij grond kunnen varen in de poel tegen 80 cent per M3. Hierna sluiting. gehad van Curatoren der Leidsohe Uni versiteit en de Leidsohe Professoren welke bijeenkomst door Curatoren was belegd, teneinde het contact tusschem hen en de Hoogleeraren te bevorderen ACADEMIE -NIEUWS.' Geslaagd voor het candidaatsexamen Ind. recht de heer Ko Hong Liem (Oegstgeest)voor het aanv. doctoraal examen Ind. recht Mr. C. Reichenfeld (Leiden); voor het candidaats-examen rechtsgeleerdheid de heeren C. C. Vi- gelius (Den Haag), C. M. Corporaal (Leiden). TELEGRAMMEN. (Draadlooze dienst.) STADSNIEUWS. STADS-E VAN GELIS ATIE. Gisteravond werd in het gebouw) Morschweg 59, de jaarvergadering ge houden der Comm. v. Stadsevangelie- satie der Geréf. Keik. Hoewel' niet zoo druk bezocht, 'droegl ideze samenkomst, evenals vorige jaren een meer feestelijk karakter dan de gewone commissievergaderingen. Door verschillende leden werd het woordi gevoeld. Aangedrongen werd o.m. op krach tiger aanvatten van-den'arbeid in het [Kooikwartier en ook op de noodzake lijkheid! van meer opgewektheid en medeweiking, niet alleen fmandieel, maar ook door het zich persoonlijk ge ven voor dezen arbeid door de leden der Geref. Kerk, vooral waar an- ideren, zooals nu broeder Hanegraaf. heengingen. Financieel' bleek er een klein batig fcaldo te zijn. Maar dan is er ook geen igelrf voor 't Kooikwartier. Het verslag van den secretaris bleef •■achterwege, doordat nog niet alle al- Ideelingen haar rapport inzonden. Ten opzichte .van de ontslagname van iden voorzitter, Ds. H. J. Kouwen hoven, ideelde deze mede, dat dit eerst tegen Juli zal geschieden. EEN BIJEENKOMST VAN CURATOREN EN PROFESSOREN Gisterenavond heeft in Huize Bruyna alhier, een gezellige bijeenkomst plaata LONDEN.. 3 Febr. V. D. De „Dab» ly Telegraph" meldt, dat het kabinet gisteren besloten heeft de Britsche po litiek in China niet te wijzigen. De „Daily Express", meent evenwel te weten, dat aan den Britschen leglal tieraad O' Malley nieuwe instructies zullen worden gezonden. BERLITN, 3 Febr. V. D. Uit Ti rana wordt gemeld, dat de regeeringj van Albanië is afgetreden. MARKTBERICHTEN. LEIDEN. 3 Febr. Ons Belang Roode kool 7.1C9.50, savoye kool 6.707.20, groene kool 57, selderie 1.903.40, prei 33.70, kn. selderie 1.803.10, al les per 100 stuks: boerenkool 69, uien 3.80—4.20, loof 18—21, broeivet 27—54, winter pos^plein 2527, veldsla 57, kroten 3.30—4.70, spruiten I 14—16.50, II 8.4010.10, schorseneeren 9.509.90, peen (gr.) 4.604.90, peen (was) 69, alles per 100 Kilo. DELFT, 3 Febr, Botermarkt. Boter 2.471a— 2.55, p. klio. Aanvoer 9/8, 3/16, wegende samen 210 kilo. 1 ALPHEN, 3 Febr. Kaas. Aanvoer 10 wagen. Ie srt. Rijksm. 49—51, 2de srt. 4548, zware 51, zonder stempel 50. Handel matig. GOUDA, 3 Febr. Veemarkt. Aange voerd 1801 stuks, waarvan 5 vette run deren, 647 magere varkens, 198 vette varkens, 6 bokken of geiten, 668 big- eeii, 27 schapen en lammeren, 250 nuchtere kalveren. Koeien 250350, magere varkens 3040, beiden per st.; vette varkens 0.290.30 per K.G., bokken of geiten 3—10 per stuk, big gen 815 per stuk, schapen of lamme ren 1624 per stuk, nuchtere kalve ren 812 p. st. Handel: vette varkens nuchtere kalveren, schapen en bok ken en geiten vlug, overige soorten matig. GOUDA, - 3 Fëbr. Kaas. Aanvoer 79 partijen kaas. Prijzen le kw. 464-8, 2e kw. 42—45; in. rijksm. Ie kw. 4252>2, 2c kw. 41—48. Boter aangevoerd 943 pond. Handel vlug. Gocboter 11.10, weiboter 0.951, per K.G. Eieren aan- gevo^iu 2Ju partijen, i.ippeneieren 0.5Ö 8, eendeneieren 78, per 100 stuks. Hmrdel vlug. BODEGRAVEN, 2 Febr. Eierenvrfl- ing Aanvoer 5110 stuks. Prijs: 6.20— 8.30 eendeneieren aanvoer 110 stuks, 6.50—6.70. Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 3 Februari rnedego deeid door liet Kon. Ned. Mcteurolo- Hoogste barometerstand 773.4. Laagste barometerstand 732.6. Verwachting: Matige, later wellicht toenemende zuidelijke tot zuidwestelijke wind, half tot zwaarbewolkt, of betrol- ken, waarschijnlijk tijdelijk regen, zach ter. Barometerstand. De stand van hedenmiddag 3 uur ia aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 3 uur: 760. LUCHTTEAÏPERATUUR. Hedenmiddag 3 uur: 3.0 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Vrijdag 4 Febr.: 5.15 nam. Wisselnoteeringen. (Amsterdam). Berlijn59.29 Londen12.135/# New-York 2.5Ql/4 Parijs9.84 l/t Brussel 34.80 Zürich 48.12 V» Rome 10.68 Oslo64.70 Kopenhagen 66.65 Stockholm66.75 Weeneu 35.30 Praag 7,40 Madri I 41.85

Nieuwe Leidsche Courant | 1927 | | pagina 3