Handelsdrukkerij Nieuwe Leidsche Courant Voor levering van alle soorten Handelsdrukwerk houden wij ons beleefd aanbevolen. - Men vrage bij gelegenheid ook bij ons aan Vlugge levering - Minimum prijzen - Nette uitvoering NIEUWE LEIDSCHE COURANT VAN ZATERDAG 7 AUGUSTUS 1926 De ontzettende aardbeving op Padang Pandjang (N. O.-I.). Maandag 28 Juni ora 10.05 uur werd geheel Padang opgeschrikt door een hevigen aardschok, zooals er in de laatste 10 jaren daar ter plaatse nog niet gevoeld werd. Wli geven hierbij een drietal foto's, die een duidelijk beeld geven van de ruïne door deze aard-beving op Padang Pandjang, veroorzaakt. Onderste lange foto: De verwoesting van het Postkantoor op Padang Pandjang. Foto in den rechter bovenhoek: Ruïne van de spoorbaan tusschen Padang Pandjang en Fort de Koek. Foto in den linkerbovenhoek: De verschrikkelijke verwoes ting in het Chineesche kamp te Padang Pandjang. Een van de aardigste gebeurtenissen tijdens de Carnaval-week in Plymouth, was de Baby-Show in Millbay Park. Van alle kanten werden de aardige en lachende kindertjes op de tentoonstelling gebracht De Prins van Wales ontving deze week het eereburgerschap van Portsmouth en bracht bij deze gelegenheid o.a. een bezoek aan het Koninkl. Ziekenhuis aldaar. Bij het verlaten van het ziekenhuis hadden de verpleegsters zich in een haag opgesteld waarbij velen van hen gebruik maakten om hun fototoestel op den Prins te rich ten en op deze wijze zijn bezoek te vereen wigen. De heer R. J. Roscher is 2 Augus tus veertig jaar werkzaam ge weest als boekhouder bij de N.V. Wijnhandel v/h. Wed. R. Rahder Zoon, te Amsterdam, waar hij sedert 1 Jan. 1925 ook als procura tiehouder i" De president van Mexico Calles wordt, in verband met zijn anti kerkelijk decreet door de Katholie ken met den ban bedreigd. Woensdagavond is het 4e congres van de Intern. Federatie voor Vrouwen met Academische Opleiding tè Amsterdam in de groote saai. van het Koloniaal Insti tuut te Amsterdam geopend. Van 2 tot 7 Augustus a.s. maken de Directeuren en Leeraren der Binnenvaartscho- len van het Onderwijsfonds voor de Binnenvaart een vacantlecursus naar Antwer pen en Gent aan boord van het Instructie vaartuig JPrins Hendrik",

Nieuwe Leidsche Courant | 1926 | | pagina 8