Bij de beoordeeling van drukwerk mag niet alleen en uitsluitend - evenmin als bij andere producten - aan clen prijs aandacht worden geschonken. - Immers, de zorg aan Uw drukwerk besteed, beheerscht den prijs overwegend. - Welke papierkwaliteit ont vangt U, wat voor lettermateriaal wordt gebruikt, welke zorg wordt aan correctie, druk en aflevering besteed Dit zijn factoren, die op den prijs van grooten invloed zijn. - Wendt U voor smaakvol drukwerk tot de Drukkerij van de Nieuwe Leidsche Courant. Dat is een goed adres. - Hooigracht 35. - Telefoon no. 1278. NIEUWE LETDSCHE COURANT VAN VRIJDAG 18 JUNI f9§8 Te Amsterdam arriveerde het ^-meri kaansche oorlogsschip „Pittsburg" De „Pittsburg" gemeerd aan de steiger van de Holl, Amerika-Lijn, Van dé werf van de Nederl. Scheepsbouw Mij. te Amsterdam werd het stalen tank schip „Phobos", groot 10.000 ton D.W. gebouwd voor de Petroleum Mij. „La Co rona" te Den Haag, van stapel gelaten. Een foto van de stapelloop van de „Pho bos". In den inzet rechts: mevr. C. Mulder Thysse, echtgenoote van den heer J. Mul der, chef van den Techn. Dienst van de Nederl. Indischen Tank toomboot Mü. die de laatste beletselen voor de stapelloop wegnam. Te "Wageningen werd door de Vereen, tot Bevordering der Paardenfokkerij in Gelderland, het 28ste coneours-hippique gehouden. Overzicht tüdens het rüden van 3-jarige fokpaarden. Het opbouwen van het Theater waar ter gelegenheid van de a.s. lustrum-feesten het openluchtspel zal plaats vinden. Een foto van de tempel van „Achet-Aton" Studenten-Lustrumfeesten Utrecht. De Menschelijke ploeg: Deze hoeren, even buiten Peking (China) wonend, wier paarden door militairen zijn afgedwongen, moeten nu hun eigen beesten vervangen in het klaarmaken van hun velden voor de lentebeplanling. Deze menschelijke ploeg is een voorbeeld van de arbeid, die nu dit jaar door de meeste boeren in Noord- China wordt verricht De grootste melkflesch der we reld. Dit gebouw, toebehoorend aan een Amerikaansche Melkfabriek in Portlen (Oregon) is een geslaagd evenbeeld van een melkflesch. Te Blaricum werd de jaarL Sacramentsprocessie gehoudne.

Nieuwe Leidsche Courant | 1926 | | pagina 8