Onze 2de Goedkoope Week in 1921. A.WAALS, s 1 Haarl.str.134-136 iiiiiiiiiii mm Corsetten, Schorten, Lingerieën, Stukgoederen, T afeigoed SE 34 Cl. i mÊmmmmmÊÊÊÊÊmÊmÊÊÊmBmÊmtÊÊÊÊmtmÊimmÊaÊÊÊÊÊU Vanaf heden bijzondere aanbiedingen in 1 Mooie Witte Jeans 29 ct. Zwarte Satijn Jeans voor vakkleeding 56 Wit Katoen 90 c.M. pracht kwaliteit 31 8/( Wit Katoen voor Schorten 46 Wit Katoen voor Sloopen 54 Extra zw. Witte Flanel 38 Oogjes en blokjes, prima kwaliteit 26 Kussensloop met over slag 68 Met gefestonneerde overslag 87 Kinder-Onderjurken m. borduursel. 1.29, 1.39 Oames-Corsetten, roest vrije baleinen 2.90 Dames-Corsetten met spiraal-baleinen3.30 Dames-Corsetten van extra zware stof 3.65 Kinder-Corsetten met spiraalbaleinen 1.70 Huishoudschorten 1.49 m. lange mouwen 1.69 Kinder8chorten, prima Kinderschorten met lange mouwen 1121/;. 2 persoons geel katoen Lakens1.7Ö 2 persoons graslinnen Lakens, gefestonneerd 2.65 Jeans Dames-Pantalons 1.15 Jeans Damesrok met gefestonneerde strook 147'/, Dames-Onderjurk met pracht borduursel 3.00 Dames-Hemden, voor. en schoudersluiting 1.60 Dames-Pantalon met borduursel 1.49 Oames-Nachthemden 2.35 Geel Katoen Mans- en Vrouwenhemden 102'/. Geel Keper Mans- en Vrouwenbroeken 99 Keper Mans-Borst- Witte Molton 35 Gekleurde Molton 39 Blauw Piqué voor Onderbroeken 34 s/4 Blauw Katoen 43 Prima Dril voor Boe zeroenen 39 Sportflanel in licht en donker39, 41 Oxfort voor Boezeroens 47, 54 Zephir voor Overhemden 41 Moleskin, zwarte rug 89 Manchester, zware kwaliteit 1.20 §1 THEEDOEKEN 25 Groote maat 29 WITTE HANDDOEKEN 26, 34 TAFELLAKENS ?/4X10/„ 1.25 Duizenden Coupons Voiles, iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Stoffen en Katoentjes. Gemeentelijke Aankondigingen. Gemeentelijke Vischverkoop. Do Burgemeester van Leiden brengt ter tennis van da ingezetenen, dat uiorgen (Zaterdag) aan de gemeentelijke Visch- winlcels (Viachmarkt cn 8 tails hulpwerf) GROOTE SCHELVISCH k 0.25 en S C H AR a 0.20 per pond. W. PEBA, Wetk, lo co-£ urgemeea Ler. Leiden, 24 Juni 1921. democratische» bloede, en die bewezen heeft goed met de Kaïn er overweg te kunnen, doch ook om Aalberee weg -te krijgen van Arbeid. Hem toch wachten hier in de naaste toekomst groote moeilijkheden. Wat toch is het geval? Do rogeer in g, en in het bijzonder de mi nister van Arbc-id ie geroepen, de Ziektewei van Talma uit te voeren. Door den oud- minister Posthuma als leider van de Com trale Werkgevers Risico Bank is een actie opgezet om deze wet geheel om te werken en haar voor de invoering volkomen van karakter te doen veranderen. Bij deze actie kreeg do heer Posthuma den steun van Kuper, een der leiders van het N.V.V. Minister Aalberee heeft nu ten aanzien van dit plan Pesthuma-Kupers zeer ver gaande toezeggingen gedaan. Zelfs heeft hij een der hoofdambtenaren van zijn departe ment. ter beschikking gesteld van den heer Posthuma, om het plan van dezen in een wetsontwerp uit te werken. In de Volksvertegenwoordiging vindt het plan-Post huma-Kupers echter allerminst onverdeelde instemming. De heer Wittert van Hoogland bestreed het in de Eerste Ka mer in een gedocumenteerd en scherp be toog, en verschillende katholieke Kamen leden staan op hetzelfde standpunt, de pro- tcetanteche rechterzijde is er eenstemmig tegen, terwijl een deel der sociaal-democra- tischo Kamerleden onder leiding van den heer Duijs er niets van weten wil. Het is dus zeker, dat er heftige oppositie zal komen in de Kamer tegen de wijziging. En deze oppositie zal zich ook richten tegen minister Aalberee, die to ver schijnt te zijn gegaan met zijn toezeggingen. Zijn overgaan naar Financiën zou deze moeilijkheid uit den weg ruimen. Maar het plan-Posthuma was er. voor afzienbaren tijd althans, mee van de baan. De Bijbel voor het prinsesje. Maandag j.l., aldus de „Ned." begaf zich do burgemeester der gemeente Staphorst, vergezeld van de Staphorster boerinnetjes Jent je Spijker en Aaltje Kooiker, per auto naar het Loo om Prinses Juliana een Stap- thorster bijbel aan te bieden. De suikerprijs. Het Ned. Weekblad voor den handel in Kruidenierswaren bericht, dat in de afge- 'loopen week de suikerprijs tweemaal met 1 per baal is verlaagd en verdere verla ging te wachten is in verband met ruimen aanvoer tegen verlaagde prijzen uit Amerika. De parlementaire machine wordt weer op gang gebracht De lijdelijke Voorzitter van den Raad van Ministers Jnr. Mr. Ch. Ru ijs de Beerenbrouck heeft d.d. 20 dezer, aan den Voorzitter van de Eerste Kamer een schrijven van den vol genden inhoud gericht: Gelijk TT.H.E.G. bekend :s, heeft het Kabinet den Voorzitter van de Tweede Kamer verzocht, dc verdeTC behandeling van aangelegenheden, waarbij de aanwezigheid van één of meer Mi nisters gevorderd wordt, voorloopig te schor- Het door het Kabinet aan Hare Majesteit de Koningin gericht verzoek om ontslag heeft Hare Majesteit in overweging genomen, onder uit- noodiging aan de Ministers, om zich te blijven belasten met de behandeling en afdoening, zoo mogelijk, van de loopende zaken. Ten einde aan deze laatste opdracht te voldoen stelt het Kabinet prijs op behandeling van de wetsont werpen, welke reeds zóó ver zijn gevorderd, dat zij de Eerste Kamer hebben bereikt. BUITENLAND. Opper-Silezië. Op het oogenblik is het wachten op de be slissing, welke de intergealL commissie ne< men zal inzake het voorstel der Commissie van twaalf. Het voorstel luidt aldus: Binnen 36 uur, nadat het voovstel van de Commissie van Twaalf door de geallieerde commissie is aangenomen, trekken de Po len terug op een linio van Lublinitz, uit gaande een boog om Gleiwitz beschrijvend on dan naar Rybnitz loopend. Twee dagen nadat de Polen deze linie hebben ingeno men, ontruimt, de Duitsdie Selbstschutz den Annaberg; vier dagen nadat het voorstel is aangenomen beginnen de Polen' den terug tocht op de tweede linie, die hij Tarnowitz begint en achter Gleiwitz om naar Torau loopt. Do Selbstschutz gaat in, de volgende 48 uur ongeveer 30 K.M. verder terug. Ein delijk trekken dan de Polen den zesden dag terug op een linie ongeveer 30 K.M. achter de tweede linie, waardoor Beuthen en Kö- ningshutte bevrijd worden. De Selbstschutz trekt zich dan terug tot op de westgrens van Opper-Silezie. Den zevenden dag ont ruimen de Polen de overblijvende smalle 6trook aan do grens. Tegelijk met het terugtrekken van de Selfstschutz bieden de Duitsehers de gelei delijke ontbinding en ontwapening der zelfverdcdigingsorganisalies aan. Generaal Henniker zou dit denkbeeld goedkeuren, de Italianen eveneens. Maar de houding deT Fransohen in de geallieerde commissie is nog onzeker. Intusschen is de beslissing der intergeall. comm. nog niet ingekomen. De vertraging wordt thans toegeschreven aan de bespre kingen met de Poolsche opstandelingen'. Intusschen 'hebben nog herhaaldelijk bot singen plaats tufisdhea Polen en Duits chars, zoodat. de onveiligheid in de neutrale zone nog blijft voortduren. Algem. toestand van het land. Door de daden der insurgenten heeft de nijverheid in O. S. enorme schade geleden. O. S. wordt, volkomen door het bols jewisme beheerseht De industrie is er vc-rniebigd, de bevolking geplunderd en be stolen. Wel werken in de'mijn A 80 pCt. der ar beiders, maar ze prestoeren veel minder. Afzet is ook onmogelijk, behalve dan dat Korfanty groote hoeveelheden de grens over laat brengen', echter zonder betalen. Ook de ijzermdustaie neigt naar haar on dergang. Do fabrieken moeten per maand 10 o 15 millioen toeleggen. Ijverig wordt door de Communisten pro paganda gemaakt. Do communistische een trale is gevestigd to Gleiwitz en beschikt over ruime middelen. Vooral onder de troe pen van Korfanty heeft deze actie veel suc ces. Wanneer ze ontbonden zijn, trekken ze in kleine benden door het land. Zelfs zijn de ideeën doorgedrongen; in de gelederen der Duitsche Selbstschutz. Men heeft, ze daar echter spoedig uit weten te verwij deren. GriekenlandT urkije. In antwoord op een gisteravond in het Lagerhuis gestelde vraag met betrekking .tot de door lord Curzon gevoerde bespre kingen met Briand, verklaarde Chamber-, lain, de leider van liet Lagerhuis, dat de minister van Buitenlandscrje Zaken- naar Parijs was gegaan voor een uitwisseling van gedachten met Briand, in het bijzonder in zake de politiek in het Oosten 6n in Opper-Silezië. De Italiaansche gezant had aan een conferentie dec-lgenomep, waar vraagstukken van geallieerde politiek of geallieerde actie waren besproken. Besloten was, een telegram te zenden aan de Griek- 6che regeering, waaraan de Italiaansche re geering haar goedkeuring had gehecht, tot het aanbieden van de diensten der gealli eerde mogendheden, uit ovc-rweging, dat wat ook het rc-sultaat zou zijn van een her opening van het conflict tusschen de Griek- scho en Turksche strijdmachten, niet het vooruitzicht bestond op een duurzamen vre de. De geallieerde regeeringen hadden aan de Grieksche regeering medegedeeld, dat zij bereid waren, een poging te doen om een verzoening tot stand te brengen, zoo de Grieksche regeering bereid was haar belan- gen in handen der Geallieerden te stellen. Mocht de Grieksche regeering beslissen, dat zij niet bereid is om interventie of ad vies van derden te aanvaarden, dan zou de verantwoordelijkheid voor de gevolgen van een nieuwen 6trijd op de Grieken zeiven ko men rusten. Aan den anderen kant, mocht de Grieksche regcering besluiten de inter ventie van de mogendheden te aanvaarden dan waren laatstgenoemden bereid, bun voorwaarden bekend te maken', waarmede zij zich tot de Turksche regeering zouden wenden tot. het bewerkstellign van een op schorting der vijandelijkheden en het. ope nen van onderhandelingen tot het sluiten van vrede. Chamberlain voegde hieraan ten slotte toe, dat einde der volgende maand een bijeenkomst van den. Oppersten Baad te Boulogne zal plaats hebben Wat die mededee'iog aan Griekenland betreft; gedetailleerde voorstellen zijn niet gedaan in verband met de afwezigheid van koning en ministers. Goenaxis ie nu in Griekenland terug- gekeeld w de idiwietenwid stolde een ont> werp-antwoord cp hetwelk telegraph is ch aan den to Smyrna verblijvenden koning ter goedkeuring gezonden werd. Het officieele antwoord zal waarschijn lijk heden aan de Geallieerden worden over gemaakt. De Volkenbond. Woensdag en Donderdag heeft de Raad van den Volkenbond do kwestie Polen en Dantzig behandeld. Men is hot thans over 'het. volgen-de eens geworden.: Een bijzonder emplacement aan den oever van de Weichsel, zal worden gesteld ter beschikking van do Poolsche regecring voor* de ontscheping, de tijdelijke opslag, en de verzending naar Polen van oorlogs tuig in doorvoer. Polen zal het -recht heb ben bij dat emplacement personeel voor be waking te hebben, dat -belast is met de orde en do veiligheid. De hooge commissaris van den volken bond te Dantzig zal het recht hebben, op de hoogte te worden gehouden van dit per soneel, welks aantal door -hem zal worden vastgelegd, in overeenstemming met Polen. Dit personeel zal geen wapens mogen dra gen -buiten het emplacement, en geen uni form mogen dragen. Dr. Sa'bm, de voorzitter van den Dant- zigschem Senaat, verklaarde dat de regee ring van Dantzig gesloten is, de bepalingen van het vredesverdrag nauwgezet na to ko men. Hij verzocht, den raad van den Vol kenbond do vrijstad te willen blijven be schermen, en wel rekening te willen honden niet de huidige economische moeilijkheden van Dantzig. Burggraaf Isji zeide toen, dat de raad het daarover eens wa6. De raad heeft definitief geregeld de kwes tie van de vervaardiging van wapens te Dantzig. Hij nam het volgende besluit: Iedere vervaardiging van wapens te Dant zig moet onmiddellijk worden beëindigd. Dit besluit betreft ook jachtgeweren. Wa Dc Hongersnood in China. De „Times"-correspondent uit Peking meldt per pjsi droevige bijzonderheden omtrent het nameloos lijden in den afgelo pen winter van mHlioenen ("hineezei ia de door hongersnood geteisterde provincies. Het droevigst van zijn mededcelingen is wel, dat talrijke meisjes en vrouwen- als slavinnen werden verkocht om het leven te redden van de mannelijke leden van haar gezinnen. Do gemiddelde prijs van een vrouw was tien dollar en in de meeste ge vallen' werden die ongelukkige wezens ver kocht voor de prostitutie. Nu de hongersnood i6 afgeloopen, ver wacht men, dat in de geteisterde provin cies epidemieën zullen uitbreken. Rusland verklaart Japan den oorlog. •Volgens berichten uit Beval heeft do sov- jetregeering aan de geallieerde mogendhe den doen mededeelen, dat. Rusland zich in staat van oorlog bevindt met Japan, wijl dit land tezamen) met de contra-revolution- nairen gedeelten van Oost-Biberië bezet houdt. Longenpest en Cholera. Naar uit Kopenhagen wordt gemeld, zijn uit Moskou berichten ontvangen, dat. in Siberië en Perzië de longenpest. heerscht en deze zich ook over de Zuid-Oostelijke dee- len van Europeesch Rusland heeft uitge breid. De cholera grijpt in de zuidelijke en cen trale gouvernementen steeds meer om zich heen en in geheel Rusland neemt, tengevol ge van zeer groote muggenzwermen de ma laria in verontrustende mate toe. De Mijmamp in Westfalen. Van do 70 mijnwerkers, dio na de ramp in de mijn Mont-Cenis in de ziekenhuizen moesten worden opgenomen, zijn er tot dusver vijf overleden. Van vijf der andere verpleegden is de toestand zorgwekkend. Gisteren waren 15 mijnwerkers uit de ziekenhuizen ontslagen. In totaal zijn thans 83 der slachtoffers overleden. Zij zullen vandaag op het kerhof van Holthauscn in een massagraf worden begraven. Do Minis ter van Handel, Fischbeck, zat 'heden to So- Hingen aankomen. Ook de Minister van Arbeid, Braun, heeft verklaard, de begrafe nis te zullen bijwonen. Droogte in Frankrijk. In sommige gedeelten van Frankrijk heeft hc-t de laatste maand zoo weinig ge regend, dat zelfs het. drinkwater -begint te ontbreken. Het groote gevaar der droogte is echter, dat bijna overal do oogst ernstig bedreigd wordt; ook voor het vee is er op vele plaatsen bijna geen water meer. Het ern stigste heeft de omgeving van Brest te lij den, waar de laatste regen den 13den Mei gevallen is. Te Bayonne verwacht men sinds een maand, dat een hevig onweder zal uitbreken, daar de hemel voortdurend zwaar bewolkt is, maar er valt geen drup pel water. In de omstreken van Lyon heeft men de vorige week het eerst sinds twee maanden regen gehad. De temperatuur is daar wat afgekoeld, en de hemel blijft er bewolkt. KERK EN SCHOOL NED. HERV. KERK. Beroepen. To 't Zandt: J. J. P. Huizinga te Loppersum; te Ameide: J. G. Bruins, cand. te Zeist, Bedankt'. Voor 's-GravemoerIJ. Doorn- vcld te IJsselstcinvoor Oosterwoldo (toez.)B. Batelaan te Amersloort. GEREP. KERKEN. Tweetal. Te Nieuw Dordrecht: 'A. J. do Boer te Garrelsweer en M. Elzinga te Grootc- gast. De toga. Ds. H. Bouma is het, naar hij in het Friosche Kerkblad meedeelt, niet eens niet hen, die be weren, dat een echte Gereformeerde domino© do toga moet dragen. Hij wil van dezo aangelegen heid geen twistpunt maken, maar zegt er het vol- dende van: ,,'k Vind het een beetje tegenstrij dig", aldus do schrijver, „dat de gemeente ons in do weck ziet in een heel gewoon pakje, licht van kleur soms nog wel, zoodat ze ous kent als men sehen van onzen tijd en dan op Zondag in eens ons ziet als mensclion van eeno vorige generatie in ouderwetsche deftigheid en naar vroegcren stijl. Bovendien vind ik onze kerken er in het g<* heel de gebouwen niet naar, om daarin in toga op te treden. Een toga behoort bij iemand, die preekt van af een fijn-bewerkte preek-stoet in een kerk-gebouw, waarin de hooge gewelven ge- doragen worden door rijzige pijlers. Maar onze kerken missen alles, wat in do Gotbiscbe kerken gevonden wordt, 'k Wil geen kwaad van onzo kerken zeggen, maar met haro smallo paden, hare rijen banken en bescheidcne platvormen vind ik het wel wat brutaal van zoo'n toga, om zooveel van do beschikbare ruimte, waar zoo energiek mede gewoekerd is, voor zich op te eischen. Eu zoo is het duidelijk, dat naar mijn smaak, do toga geen kleedingstuk voor ons is. Wij zijn er de menschen niet voor cn wij hebben er de kerken niet naar." To 'Arnhem ie plotseling in den ouderdom vaw 60 jaar overleden de heer H. Moora, oud-inj spec leur van scholen in de Transvaal. Uit de Omgeving. SASSENHEIM. Op uitnoodigisg van den Bur-t j) geoieester waren gisteravond hall 8 oen 50 join f gelioden in de. zaal van „Bet Bruine Paard" bij-i eengekomen ter deelname aan de te houden oefc-i ningcu voor den Vrijw. Landstorm. Luit. van Pelt, zette het doel eu de voordee* len aan een verbintenis verbonden, uiteen, waar na iedere bezoeker een biljet mede kreeg, waaw cp dc resp. ouders hunne goedkeuring voor eeu verbintenis kunnen betuigen. Deze biljetten moe ten worden ingeleverd bij den heer van Breda aan de Kerkelaan. Dc oefeningen hebben tweemaal por week«plaats telkens gedurende 2 uur, onder leiding van eeui- ge instructeurs. In Januari, Mei en September worden er exa mens afgenomen en- kunnen de jongelui dan voor korporaal, sergeant en vaandrig worden opge-i leid, welke graad zij behouden bij eventueele im dicnsttredïng bij het leger. Bij volledige voorgeocfendheid is dan de duur hiervan slechts 2 maanden. Burger lij ko Stand. Gob or en:1 Petrus Cornells Adrianus z. vau A .G. van dor Zwet en W. H. Langelaan. Overleden: Maartjo Treur 51 j., echlg. van A. Over vliet Johanna Smit 73 j., wede. van P. Lagas. Gehuwd: Johannes Bernardus Bakker 34 j. en Johanna Maria van Leeuwen 26 j. Cornelia Hermanus van Dijk 2*1 j. en Cornelia Johanna i Duijn 25 j. Ingekomen: Moj. M. J. C. Kuijpers, Char- tonlaan 16, van Rotterdam J.- P. Schraal en gezin, Charbonlaan 4, van Leiden Mej. M. M. van Hage, Hoofdstraat 172, van Hillegorn. Vertrokken: Mej. J. M. van Leeuwen', naar Noordwijkerhont. J. H. J. Bronswijk, naar Wassenaar. De inlevering van rijksgoede- ren door landweerpliebtigen der lichting 1916d, dezer gemeente, moot plaats hebben te Lisse, ia hot politiolokaal onder bet Raadhuis op Woensdag 6 Juli a.s. des voorin, te 10.30 uur. KATWIJK AAN DEN RIJN. De Herijk van maten en gewich-t ten, zal alhier plaats hebben op 24 en 25 Juni. Tevens alhier ook voor de gemeente Valkenburg. Het oude schoolgebouw op de Kerklaan, zal, naar men ons mededeelt, weder! ingericht worden voor schoollokaal, daar do Christelijke school alhier to klein wordt. Daarbij zal het op dio manier ingericht worden, dat het tevpns doelmatig zal zijn, voor verschillende ver gaderingen, wat voor ons dorp van harte toe 1.0 juichen is. KATWIJK AAN ZEE. Het jacht gezelschap „G or tel" waarvan Z. K. H. de Prins der Nederlanden lid is, hield gistermiddag op een der' schietbanen gelegen onder dezo gomoanto een schietwedstrijd. De Prins arraveerde per auto op" hét aange-» kondigde uur. De kampwachter, do heer W-oud, had te voren alles in' gereedheid doen brengen, zoodat terstond met het schieten een aanvang kon worden gemaakt. Er werd geschoten met geweer M. 95 op een afstand van 100 Meter. Do verschillende beweegbare doelen stelden wilde zwijnen, herten en- ander wild voor. In aanmerking nemeiido dat het beweegbare doelen waren, werden er vele treffers gemaakt. Do Prins was bijzonder goed op schot en werd winnaar van den eersten prijs. Ook do andera heeren van het gezelschap schoten zeer good. Omstreeks drie uur begonnen was de wedstrijd omstreeks 6 uur geëindigd. Per auto tufte het gezelschap van hier naar Noordwijk aan Zeo om aldaar to dineeren. -Hot muziekgezelschap „Uitspan ning na Inspanning" alhier gaf hedenavond op de Boulevard een zeer goed geslaagd© 'uitvoering, dank zij de welwillende medewerking van eeuige leden van het muziekgezelschap der gemeente Valkenburg. Een aantal-nummers van het programma wer den zelfs zeer verdienstelijk uitgevoerd. Het zachte weer bracht heel wat publiek in de omgeving van do muziektent, i De Christel. Jeugdbond voor Geheelonthouding, afdeeling Leiden: hield gister avond in de gemcentczaal een prepaganda-avond. Een tweetal sprekers voerden het woord. Hot doel was om to trachten alhier ook eeno afdeeling op to richten. De voorzitter van do Christel. Nat. Geh. Ontli. Vereen, van de afdeeling Katwijk, kwam met de sprekers in debat. Tgt het oprichten van oene afdeeling kwam het niet, De belangstelling was zeer matig. HAARLEMMERMEER. Burgerlijke Stand. Geboren: Jtn z. van A. van Arkel en G. T. Reijux Da niël z. van J. Robijn en H. M. Lharman Dirk z. van P. Zaal eu D. Wolf Pranciscus z. van A. J. Mesman en P. do Ruijte Peirus Bene- dictus z. van P. B. Zwetsloot en A. C. van Sta veren Kemmerina d. van H. F. Mittertreiner len K. van der Bent Adriana Cornelia d. van C. J. Leonkouts en L. Ripzaat Jan z. van K. K. van der Boon en J. P. van Duijn Leen-dert. z. van P. van Reeuw ijk en M. van Vuurcn. Ondertrouwd: J. J. van Wicringen 22 j. en J. M. Nouwen 21 i. A. W. Griokspoor 23 j. en T. M. de Berg 20 j. G. Dekker 25 j. eu W. Verboom 21 j. H. Timmers 32 j. en G. Enthoven 28 j. N. Haspels wedr. 32 j. en M. G. van Groenigen wede. 27 j. Gehuwd: B. Veracor 25 j. en H. van Putten; 26 j. C. Roodenburg 42 j. en L. van Aspe-t ren 24 j. Overleden: Krijna van Dijk 20 j., ongeh. d. van B. van Dijk overl. en G. van Geest. KOUDEKERK, i Predikbeurten. Geref. Kerk voorin. 10 uur en nam. 7 uur Ds. Ha6per6. Ned. Her/. Kerk voorna. '10 uur Ds. Israel. w-, De netto opbreug6t, van de in dezo gemeente-, op 17 Juni j.l. gehouden collecte, tot aanmoediging en ondersteuning van den ge- wapenden dienst, bedroeg f 17.81 De Herijk van maten en ge wie lis ten zal dit jaar plaats hebben op Maandag 11 Juli a.s. voorin, 1012 en nam. 12.30---3 uur en

Nieuwe Leidsche Courant | 1921 | | pagina 2