klaard dat de regering hoop had dat de reglen op het invoeren van zout in Frankrijk, aanmerkelijk zullen verminderd worden. De Belgische regering had er nog niet in toegestemd om in handelsaan gelegenheden Engeland op gelijken voet als andere landen te behan delen, maar Engeland blijft aandringen op dezelfde voorreglcn. TURYN, 19 Maart. Naar men verzekert, zegt de Italiaheeft Garibaldi heden een langdurig onderhoud met den voorzitter van den ministerraad gehad. Het vertrek van garibaldi is tot den 21steu uit gesteld. ATHENE, 15 Maart. De buitenwerken van Nauplia zijn bemag- tigd. De opstandelingen hebben eene amnestie gevraagd. Een wapen stilstand van 24 uren is toegestaan. Athene is rustig. MILAAN, 19 Maart. Volgens een dagblad van Brescia zijn een kapitein en twee officieren van de vloot op het meer van Mantua ge vangen genomen en naar Triest gebragt, als verdacht van de Ilaliaan- sche zaak te zijn toegedaan. De Ooslenrjjksche regering neemt groote voorzorgen aan de Lombardyseh-Venetiaansche grenzen. De voorpos ten worden verdubbeld, de garnizoenen versterkt en krijgsvoorraad aan de troepen, die langs de Po post hebben gevat, uitgereikt. De keizer van Oostenrijk heeft Venetië verlaten om naar Vicenza te gaan. VERA-CRUZ, 21 Fehrttarij. RO.) De generaal Prim heeft te Solodad een onderhoud gehad met den generaal Doblado, hetwelk vredelievend is afgeloopen. Een dagblad verzekert dat men overeen gekomen is dat er te Orizaba onderhandelingen zullen worden gevoerd tusschen twee Mexicaansche ministers en de bondgenooten. De laatsteu zullen, met het oog op de gezondheid der troepen, Orizaba, Cordora en Thehuacan bezetten, indien de onderhandelingen niet worden af gebroken. De bondgenooten moeten hunne vroeger ingenomen stellin gen verlaten zoodra zij naar de bovengenoemde plaatsen oprukken. De Mexicaansche vlag zal te Vera-Cruz en te San Juan d'Ulloa naast Öe vlag der bondgenooten geheschen worden. Indien de onderhande lingen eenen goeden afloop hebben beloven de Mexicanen de hospitalen der bondgenooten te eerbiedigen en te beschermen. De marsch naar het binnenland zal onniiddelijk aanvangen. Te Leyden ter Boekdrukkerij van J. C. DRAB BE.

Leydse Courant | 1862 | | pagina 6