vervanging van de honten schutting, welke tot afscheiding dient van den hun afge- stanen grond in de Boomganrdsteeg. Gelet op het rapport van Burgemeester en Wethouders Is na deliberatie dienovereenkomstig met algemeene stemmen besloten, den adres santen liet verzochte uitstel te verleenenmits zij gedurende dien tijdeindigende 1°. October 1866, zorgen voor het behoorlijk onderhoud der bestaande schutting. 12°. Adres van gebroeders van Wijk en Comp.fabriekanten alhier, om vergun ning tot het leggen van een duiker, met daarbij behoorenden filtreerput, aan den wal op de Heerengracht, ter bekoming van versch water, loopeude door hun woon huis aan die gracht, in hnnnc fabriek in de Vestestraat. En gelet op het rapport van Bnrgemeester en Wethouders Is na deliberatie dienovereenkomstig met algemeene stemmen beslotenden ver zoekers het leggen van dien duiker toe te staan, tegen betaling van de regten, be paald bij art. 3, n°. 10, 16 en 17 van het tarief, vastgesteld den 5 Maart 1857. 13°. Adressen van J. S. Seuter en A. A. van Wensen, wed. H. A. Schmier, beiden strekkende ter bckoming van afschrijving van hunnen aanslag in de plaatse lijke directe belasting, 1861. Gelet op de rapporten van Burgemeester en Wethouders en de Commissie van Financiën Is na deliberatie dienovereenkomstig achtereenvolgehs met algemeene stemmen be sloten a. Aan Johannes Stephanus Seuter, thans wonende te Gent (prov. Gelderland), afschrijving van gezegde belasting toe te staan voor vier maanden of 4/12, tot een bedrag van 3,73 b. Het verzoek van Anna Alida van Wensen, weduwe Herman Anion Schmier, binnen deze gemeente woonachtig, als niet voor eene gunstige beschouwing vatbaar, te wijzen van de hand. 14°. Rekeningen over 1860, van: a. Regenten van het II. G. of armen wees- en kinderhuis. En gelet op het rapport der Commissie van Financiën; Is na deliberatie dienoverkomstig met zestien stemmen (het lid Tichler was daarbij als mede-regent der betrokkene instelling, ingevolge art. 24 der wet van 29 Junij 1851 (Staatsblad n°. 85), niet tegenwoordig, besloten, deze op nemen en goed te keuren in ontvang tot 41103,ll5, in uitgaaf tot 44097,155, er, alzoo ople verende een batig saldo van f 5,96hetgeen de rendanten gehouden zijn benevens de som van ƒ112,595, die als nog te verhalen is aangewezen, in hunne eerstvol gende rekening te verantwoorden. b. Arm verzorgers der Israëlitische gemeente. Gelet op het rapport der Commissie van Financiën; ls na deliberatie dienovereenkomstig met algemeene stemmen beslotenonder goedkearing van den daarbij behoorenden staat van af- en overschrijving, deze op te nemen en vast te stellen, in ontvang tot 1626,695, in uitgaaf tot 1635,675 en mitsdien aanwijzende een nadeelig slot van 8,98, hetwelk den rendanten bij hunne eerstvolgende rekening in uitgaaf zal worden geledenterwijl daarbij verantwoording behoort te worden gedaan van hetgeen als nader te verhalen is gebleventen bedrage van 52,00. c. Het Roomsch-Catholijk armbestuur. En gelet op bet rapport der Commissie van Financiën Is na deliberatie dienovereenkomstig met algemeene stemmen besloten, onder £=>edkeuring van den daarbij overgelegden suppleloiren staat van begrooting en staat van af- en overschrijving, deze rekening goed te keuren en vast te stellen in ont vang tot 12266,51, in uitgaaf tot 12265,185en mitsdien sluitende met een voordeelig saldo van 1,323, hetwelk, benevens de som van 1363,70, als nader te verhalen aangewezen, door de rendanten in bnnne eerstvolgende rekening moet rtorden verantwoorden d. Regenten van het Roomsch-Catholijk wees- en oudeliedenhuis. Gelet op het rapport der Commissie van Finantiën; Is na deliberatie dienovereenkomstig met algemeene stemmen besloten, onder goedkeuring van den daarbij behoorenden staat van af- en overschrijving, deze op te nemen en goed te keuren in ontvang tot 22838,875, in uitgaaf tot 22806,17$ en alzoo aanwijzende een batig slot van 32,70hetgeen door de rendantenin hunne eerstvolgende rekening, in ontvang behoort te worden gebragf. Niets meer aan de orde zijnde, sluit de Voorzitter de vergadering. Te Ley den ter Boekdrukkerij van J. C. DRAB BE,

Leydse Courant | 1861 | | pagina 6