BUITENGEWOON GOEDKOOP! Kort Rapenburg, Wijk IV. N°. 167. ATTENTIE S. Y. P. BEKENDMAKING. BEKENDMAKING. BEKENDMAKING. BEKENDMAKING. BEKENDMAKING. HOTEL LE LION D OR. ONTVANGEN VERKOOPHUIS DONKERSTEEG. KiizVAK.KilT.it AKAtttCA. I De Ondergetekende verwittigt het geachte Publiek dat hij het Kofflj- en Bierhuis, genaamd RVlJnxiO-Theeft aanvaard, en beveelt zich minzaam in de gunst van het geachte Publiek aan. Hij zal alles aan wenden zich die gonst waardig te maken. G. A. J. TETHOFF. De BURGEMEESTER der Gemeente OEGSTGEEST, door tusschenkomst van Zijne Excellentie den Heer Staatsraad, Commissaris des Konings in de Provincie Zuidholland, van het Ministerie van Binnenlandsche Zaken ont vangen hebbende de stukken betrekkelijk de onteigening van eenige in deze Gemeente gelegen percelen tot aanleg van eenen Spoorweg ter verbinding van Scheveningen en s Gravenhagelangs Leydenmet den Nederlandschen Rijnspoorweg bij Woerden-, Brengt ingevolge de bepalingen der Wet van den 28"™ Augustus 1851 (Staatsblad N°. 125) bij deze ter kennis van de belanghebbenden, dat 1». een uitgewerkt plan van den aan te leggen Spoorweg van Leyden naar Woerden-, 2°. een perceel-staat, opgemaakt in overeenstemming met de uiltreksels uit de Registers van het Kadaster; 3'. eene grondkaart van het werk, van Zondag den 19d™ Mei 1861 af, gedurende dertig dagen, op de Secretarie der Gemeente in het Gemeentehuis ter inzage voor een ieder zijn nedergelegd; wordende de belanghebbenden herinnerd, dat zij ingevolge Art. 8 der bedoelde Wet hunne bezwaren mondeling of schriftelijk binnen de bedoelde dertig dagen aan het Collegie van Burgemeester en Wethouders moeten opgeven. De Burgemeester voornoemd, Oegstgeesï, 16 Mei 1861. H. D. TERWEE. De BURGEMEESTER der Gemeente HAZERSWOUDE, door tusschen komst van Zijne Excellentie den Heer Staatsraad, Commissaris des Konings In de Provincie Zuidholland, van hel Ministerie van Binnenlandsche Zaken ontvangen hebbende de stukken tot voorbereiding eener onteigening volgens de Wet van eenige percelen, in gemelde Gemeente gelegen en die tot de uitvoering aanvankelijk voor zoo veel de lijn Leiden—Woerden betreft, benoodigd zijn. Brengt ingevolge de bepalingen der Wet van den 28"en Augustus 1851 (Staatsblad N°. 125) bij deze ter kennis van de belanghebbenden dat: 1«. een uitgewerkt plan van den aan te leggen Spoorweg van Leiden naar Woerdenvervat in eene zakelijke beschrijving van dit werk; 2«. een staat der in te nemen percelenopgemaakt in overeenstemming met de uittreksels uit de registers van het kadaster; en 3». eene grondkaart van het werk, van af Dingsdag den 21"™ Mei aanstaande, gedurende dertig dageu op de Secretarie der Gemeente, ter inzage van een ieder zijn nedergelegd, wor dende de belanghebbenden herinnerddat zijingevolge Art. 8 der genoemde Wet, hunne bezwaren, mondeling of schriftelijk, binnen de bedoelde 30 dagen aan het Collegie van Burgemeester en Wethouders moeten opgeven. De Burgemeester voornoemd, hizebswoüde18 Mei 1861. C. van der VLIES. De BURGEMEESTER der Gemeente WOERDEN, door tusschenkomst van Zjjne Excellentie den Heer Staatsraad, Commissaris des Konings in de Provincie Zuidholiand, van het Ministerie van Binnenlandsche Zaken ont vangen hebbende de stukken betrekkelijk de onteigening van gronden in die Gemeente, voor den aanleg van een Spoorweg ter verbinding van Sche veningen en 't Gravenhage langs Leiden met den Nederlandschen Rhjjn- spoorweg bij Woerden. Brengt, ingevolge de bepalingen der Wet van den 28"™ Augustus 1851 Staatsblad N°. 125) bij deze ter kennis van de belanghebbenden, dat: 1°. een uilgewerkt plan van den aan te leggen Spoorweg van Leiden naar Woerden; 2°. een perceelstaatopgemaakt in overeenstemming met de uit treksels uit de registers van het Kadasteren 3°. eene grondkaart van het werk, van Diugsdag den 21st™ Mei 1861 af, gedurende dertig dagen op de Secretarie der Gemeente ter inzage voor een ieder zijn nedergelegd; wor dende de belanghebbenden herinnerddat zijingevolge Art. 8 der bedoelde Wet, hunne bezwaren mondeling of schriftelijk, binnen de bedoelde 30 dagen aan het Collegie van Burgemeester en Wethouders moeten opgeven. De Burgemeester voornoemd, Woerden, 16 Mei 1861. C. J. BREDIUS. De BURGEMEESTER der Gemeente BARWOUTSWAARDERdoor tusschenkomst van Z. E. den Heere Staatsraad, Commissaris des Konings in de Provincie Zuidhollandvan het Ministerie van Binnenlandsche Zaken ontvangen hebbende de stukken betrekkelijk de onteigening van gronden, in deze Gemeentevoor den aan te leggen Spoorweg van Leyden naar Woer- den. Brengt, ingevolge de bepalingen der Wet van den 28"™ Augustus 1851 Staatsblad N°. 125), bij deze ter kennis van de belanghebbenden dat: 1». een uilgewerkt plan van den aan te leggen Spoorweg; 2°. een per- ceelstaatopgemaakt in overeenstemming met de uittreksels uil de registers van liet Kadaster; en 3°. eene grondkaart van het werk, van Zaturdag, den 18d« Mei 1861 af, gedurende dertig dagen, ter Secretarie der Gemeente, ter inzage van een ieder zijn nedergelegd; wordende de belanghebbenden herinnerd dat zij, ingevolge Art. 8 der genoemde Wet, hunne bezwaren, mondeling of schriftelijk, binnen de bedoelde 30 dagen, aan het Collegie van Burgemeester en Wethouders dezer Gemeente moeten opgeven. De Burgemeester voornoemd, B*«w0htswaarder, 16 Mei 1861. J. BREDIUS. De BURGEMEESTER der Gemeente WAARDER, door tusschenkomst van Z. E. den Heere Staatsraad, Commissaris des Konings in de Provincie Zuidholland, van hel Ministerie van Binnenlandsche Zaken ontvangen heb bende de stukken betrekkelijk de onteigening van gronden in deze Ge meente, voor den aan te leggen Spoorweg van Leyden naar Woerden. Brengt, ingevolge de bepalingen der Wet van 28"™ Augustus 1851 Staats blad N°. 125) bij deze ter kennis van de belanghebbenden, dat: 1°. een uilgewerkt plan van den aan te leggen Spoorweg; 2°. een perceelstaat, op gemaakt in overeenstemming met de uittreksels uit de registers van liet Kadaster; en 3°. eene grondkaart van het werk, van Zaturdag den 18d™ Mei 1861 af, gedurende dertig dagen, ter Secretarie der Gemeente, ter inzage voor een ieder zijn nedergelegd; wordende de belanghebbenden her innerd, dat zij, ingevolge Art. 8 der genoemde Wet, hunne bezwaren, mondeling of schriftelijk, binnen de bedoelde 30 dagen, aan het Collegie van Burgemeester en Wethouders dezer Gemeente moeten opgeven. De Burgemeester voornoemd Waarder, 16 Mei 1861. J. BREDIUS. De Ondergeteekende verwittigt hare geëerde Begunstigers dat er ten haren huize gelegenheid beslaat tot plaatsing van een Tafel om te Dineren belovende door eene prompte en civiele bediening, zich de begunstiging en verdere recommandatie waardig te zullen maken. UEd. Dw. Dien. 17 Mei 1861. Wed. SCHIJF ZOON. Eene fraaije collectie Heeren en Dames Reiszakken, Reiskoffers, Nécessaires, Spoorwegmandjes, Courier- en Badtassen. Een ruime keuze in verlakte en rustieke Vogelkooijen en Bloemtafels en een groot assortiment Horretjes, met Landschappen, Bloemen, Fruit, en Jaglstukken. De nieuwste dessins in verlakte Thee- en KelkenbladenBeschuildoozenFlesschenbakken Brood manden; Thee- en Koffijkistjes, zoowel in het fijn als ordinair. Ook zijn weder ontvangen de zoo gunstig bekende Messenslijpers, eenvoudiger, ge makkelijker en doelmatiger als de gewone; zij worden verkocht a ƒ0.95 en de steenen om dezelve weer aan te zetten a ƒ0.20. Naphta om Handschoenen te wasschen a ƒ1.— de wijnflesch is weder voorradig. Door overneming van een Fransch Magazijn in Mode-Artikelen is de Ondergeteekende in staat gesteld te verkoopen, eene zeer aan zienlijke collectie fraaije Fransche Linten, Bouquetlen, Hoeden-veeren van de beste Kwaliteit en laatste Smaak; als ook Fransche Zwarte en Gekleurde Zijde Heerendassen, Fijne linnen Boorden, Halve Hemden, Echte Fransche Negligé-, Mutsen en Kragen, en meer andere Mode-Arti kelen KantenTullesBlondes enz.alles 30 pCt. beneden den ge wonen Fabrieksprijs. Tevens biedt hij zijne geëerde Begunstigers, alles wat tot het vak van Manufacturen behoort, tot de minst mogelijke prijzen aan, als: Amersfoort van af 13£ Cent en hooger. Neteldoek van 12 Cent en hooger. Katoen echt van kleur van 15 Cent en hooger. Wit Katoen 6/4 breed van 11 Cent en hooger. Jaconnets van 16 Cent en hooger. Linnen iu soorten. Zwarte en Witte Kousen, enz. MOD1STEN genieten bij eene tamelijke hoeveelheid een extra rabat. R. M. BEUTH Hoogewoerd bij de Kraajjerslraat. De Revalenta wordt alhier door velen met het beste gevolg gebruikt. Zoo hoorde ik dezer dagen nog van drie gevallen. De Heer F. T. V. namelijk is door het gebruik van 2 bussen Revalenta, elk van 2 ft, genezen van zware maagpijn, waarvoor vergeefs verscheidene andere middelen beproefd waren geworden. De dochter van den Wel-Edelen Heer II. is door de Revalenta van eene verzwak king der ingewanden hersteld. Voor het kind van den Landbouwer P. waren slechts 2 kleine busjes Revalenta voldoende, om hetzelve van het zuur te genezen, waaraan het sedert geruimen tijd lijdende was. Nadere inlichtingen ben ik gaarne bereid mondelings te geven. Leiden. get. L. G. DIRKS. De Revalenta heeft eene verwonderlijke geneeskracht. Er gaat geen dag voorbij, waarop niet het een of ander merkwaardige feit van genezing bekend wordt; niet uit ver verwijderde landen, van onbekende lijders, maar in ons eigen land, in onze steden en dorpen, ónder onze oogen zien wij ze plaats hebben. Zegeneest volkomen al de volgende ziekten door de spijs vcrleringswerktuigen te versterken derzei ver verrigtingen te regelen en het bloed te zuiveren: koortszinkingshoofdpijn slijmzuurmaagpijnmaagkrampgalziektenaamborstigheidhoestver stoppingen, diarrhoeaslechte spijsverteringoprispingenspanning op de maag en eene menigte andere ziekten geneest zij spoedig en met weinig kosten. De Revalenta is een heerlijk, gemakkelijk, goedkoop, smakelijk geneesmiddel, dat nooit kwaad doen kan en altijd helpt als het maar goed gekookt wordt waarop wij bijzonder aandringen moeten. Men zie daarover de kleine gebruiks-aan- wijzing, die hij iedere Bus los afgegeven wordt, en zorge dat daarbij met een weinig oplettendheid te werk gegaan worde. De echte Revalenta van de Heeren BARRY DU BARRY en C°.77, Regentstreet Londen, wordt alleen verkocht door het Verkoophuis en deszelfs Dépots. Men lette er vooral op, dat iedere Bus, tot waarborg der echtheid, door »F. yon WINDÜEIM Co., VERKOOPHUIS" geteekend is. De prijs der Revalenta is: Kleine bussen 87} Cts.1 ft ƒ2, 2 ft ƒ3.50, 5 ft ƒ8., 12 ft ƒ16. Amsterdam, VERKOOPHUIS. LeidenL. G. Dirks, Verkoophuis Donkerst. Bodegraven, J. B. E. C. Schlatmans. Delft, Wed. J. T. Wagner. HaarlemJ. P. Karthaus. Haarlem, AVed. de Lange en van Eek. 's Hage Sack 0°. Oudshoorn, G. van der Boom. Woerden, G. G. H. van den Berg. en in de bekende depóts in de andere steden.

Leydse Courant | 1861 | | pagina 3