b. G. Pondman, wednwe T. Noomen Jz.thans tc Amsterdam woonachtig, voor 8/12 of 7.82; e. E. H. Geraerds Thesingh, thans wonende te Apeldoorn, voor 4/12 of 33.82. De leden Gevers, Sikkel Groos en le Poole verlaten de vergadering. 8». De benoeming van leden voor de gezondheids-commissie. Gezien artt. 2 en 8 der verordening tot regeling der werkzaamheden van de gezondheids-commissievastgesteld den 31sten Julij 1860 (Gemeentebl. n". 6) Gelet op de voordragt van Burgemeester en Wethouders; zijn, nadat de leden Tollens, Ilartevelt en Hubrecht waren aangewezen om met den Bur gemeester het bureau van stemopneming uit te maken achtereenvolgens telkens bij 13 stembilletten, overeenkomende met het getal aanwezige leden, nitgebragt voor de 2 leden van den gemeenteraadals: Voor bet lste lid op de heeren van Kaathoven en Krantz, ieder 6 stem men en de Moen 1 stem. Niemand eene volstrekte meerderheid van stemmen verkregen hebbende, wordt tot eene tweede vrije stemming overgegaanwaarbij werden nitgebragt op de heeren Krantz 7 en van Kaathoven 5 stemmen, één billet was in blanco gelaten. Voor bet 2dc lid op de heeren Tichler 9 stemmen, van Kaathoven en Sikkel Groos, ieder 1 stem, blanco twee billetten. Voor de 2 leden van de plaatselijke Commissie van geneeskundig toe- voorzigtals voor bet l!,e lid op de heeren Krieger 10 en Lührman 3 stemmen; voor bet 2llc lid op de heeren Aalbersberg 11 en Reiche 2 stemmen voor een geneeskundige op de heeren Schrant 7 en Hockema Kingma G stemmen; voor een regtsgeleerde op de heeren Tak 8 en Neeb 4 stemmen, terwijl één billet in blanco was gelaten; Voor een scheikundige op de heeren Tjaden Modderman 9, Garrcr en Fornara, ieder 2 stemmen; voor een natuurkundige op de heeren van der Ven 8 en Lcvoir 5 stemmen en voor een bouwkundige op de heeren Schaap 9 en Holtz 4 stemmen. Zijn mitsdien tot leden der gezondheids-commissie in deze gemeente be noemd de HH. B. F. Krantz en P. L. Tichler, leden van den gemeenteraad. Prof. F. W. Krieger en G. Aalbersberg, leden der plaatselijke commissie van geneeskundig toevoorzigt. Dr. J. M. Schrant. geneeskundige, Mr. S. Tak, regtsgeleerde, Dr. R. S. Tjaden Moddermanscheikundige Dr. E. van der Ven, natuurkundige, en J. W. Schaap, bouwkundige. Niets meer aan de orde zijnde, slnit de Voorzitter de vergadering. Te Leyden ter Boekdrukkerij van J. C. DRABBE.

Leydse Courant | 1860 | | pagina 6