zien de daartoe gevorderde uitgave voor de kas lmnner inrigling te bezwa rend is. Gelet op de rapporten van Burgemeester en Wethouders en de Commissie van Fabricage, is na deliberatie dienovereenkomstig met 15 stemmen (de leden Tichler en Tollens bielden zich, als mededirecteuren der betrokkene inrigting, ingevolge art. 46 der wet van 29 JuDij 1851 (Staatsblad n°. 85), buiten stemming) besloten, bet verzoek der adressanten, als in lijnregten strijd inet het in dato 30 Januarij 1855 aangegane contract, te wijzen van de hand. 9°. Adres van Willem Arnoldusom vergunning tot het leggen eener brug over de sloot voor zijne slijterij builen de Marcpoortonder den zoogenaam- den stads vrijdom. En, gelet op 'de rapporten van Burgemeester en Wethouders en de Com missie van Fabricage; Is na delibaralic dienovereenkomstig met algeineene stemmen besloten, bet verzoek van den adressant te wijzen van de hand. 10°. Adres van G. Wilhelmy Damstéhoudende verzoek om een gedeelte van den muur van de waag gemeen te mogen maken en daarop te bouwen. Gelet op de rapporten van Burgemeester en Wethouders en de Commissie van Fabricage; Is na deliberatie dienovereenkomstig met algemcene stemmen besloten het verzoek van den adressant in te willigen en hem mitsdien het bouwen op een gedeelte van den muur der waag toe te staanmits hij de goot welke door dit innemen versmallen moetzooveel doet rijzen als de nevens- liggende goot aangeeft, het lijen dak van bet boterkuis cene laag inkort en het lood en voetlood weder naar behooren herstelt en opmaakt, alles buiten kosten en bezwaar van de stad. 11°. Adres van P. Lagerenbergom een gedeelte gemeentegrond te mogen innementen einde den voorgevel van het huis in de Lokhorststraatgetee- kend wijk IV, n°, 630, bij vernieuwing, p. m. 20 duim te laten vooruit springen. En gelet op de rapporten van Burgemeester en Wethouders en de Commissie van Fabricage; is na deliberatie dienovereenkomstig met algemcene stemmen besloteneen gedeelte gemeentegronds voor het huis in de Lokhorststraat wijk IV, n°. 630, ter lengte van ongeveer 11 ncderlandsche ellen, op eene breedte van gemiddeld 20 duim, ingevolge art, 230 der wet van 29 Junij 1851 (Staatsblad n». 85), te verklaren ter openbare dienst niet meer bestemd te wezen, en voorts aan den adressant te vergunnen, den voorgevel van dat huis p. m. 20 duim in de straat vooruit te laten springentegen betaling eener recognitie van vijftig cents jaars, waartoe dc vcreiselite besluiten tevens zijn vastgesteld. 12°. Rekeningen over 1859, van: o. de plaatselijke Schoolcommissie; Gelet op het rapport der Commissie van Financiën Is na deliberatie dienovereenkomstig met 15 stemmen (de leden Sicgenbcck en van der Hoeven hadden als medeleden der betrokkene commissie, inge volge art. 24 der wet van 29 Junij 1851 (Staatsblad n». 85), tijdelijk dc vergadering verlaten, terwijl de Wethouder Stoffels inmiddels bet praesidium op zich nam) beslotendeze rekening op te nemen en goed te keuren in ont vang tot 225.00, in uitgaaf tot 171.53 en alzoo sluitende inet een voor- deelig saldo van 53.47hetgeen de rendantcn gehouden zijnin hunne eerstvolgende rekening te verantwoorden. h. Vrouwen kraammoeders En, gelet op het rapport der Commissie van Financiën; is na deliberatie dienovereenkomstig met algemeene stemmen besloten deze goed te keuren en vast te stellen in ontvang tot 3357.033, in uitgaaf tot 2168.763 en mitsdien opleverende een voordeelig slot van 1188.27, welk saldobene vens eene som van ƒ9.00, die nog te verbalen overgebleven is, door de rendanten in hare eerstvolgende rekening in ontvang moet worden gebragt. c. Regenten van het Gereformeerde minne- of arme oude mannen- en vrouwenbuis; Gelet op het rapport der Commissie van Financiën Is na deliberatie dienovereenkomstig met algemeene stemmen besloten deze op te nemen en goed te keuren in ontvang tot ƒ16256.10, in uitgaaf tot 16186.02, en alzoo met een goed slot van 70.08, hetwelk door de ren dantcn in hunne eerstvolgende rekening moet worden verantwoord. Niets meer aan de orde zijnde, sluit de voorzitter de vergadering. Te Leyden ter Boekdrukkerij van J. C. KRABBE,

Leydse Courant | 1860 | | pagina 6