hunrtijd op 5 jaren te bepalenwelk voorstel in rondvraag gebragt zijnde met 11 tegen 7 stemmen is verworpen. Vóór stemden de leden lluyser, Krantz, Sikkel Groos, van der Boon MeschLismanlc Poole en de Moen. Tegen, deleden Olivier, Gevers, Stoffels, Siegenbeek, du Rieu, Hubrecht, Bucaille, Ysselsteyn, Luzac, Driessen en de Voorzitter. Daarna zijn de voorwaarden, zooals die zijn overgelegd, in rondvraag gebragt en met 13 tegen 5 stemmen, zijnde die van de leden Krantz, Sikkel GroosLismanle Poole en de Moenvastgesteld. b. de voorwaarden van het beweiden van 2 partijen land, gelegen onder de gemeente Oegstgeest; c. idem van opene gronden langs het Haarlemmer trekpad d. idem van de afmaaijing van het grasgewas op de vestwallen; e. idem van het bevissclien van de Zijl, bet Braassemmeer, de Mare en de Marepoel; f. idem van het bevisschen van eenige der Vroonwateren. En zijn deze met algemeene stemmen vastgesteld. 10°. De voorwaarden tot verpachting van het passagegeld van de Zijl of Spanjaardsbrngvoor den tijd var. 6 jaren, ingaande 1° Jannarij 1858 en zullende eindigen uit» December 18G3. Ook deze zijn met algemeene stemmen vastgesteld. 11°. de voorwaarden omtrent het zesjarig schoonmaken en onderhouden van al de straatkolkenwaterlozingen en riolen binnen deze ge meente. Op voorstel van het lid Sikkel Groos is besloten deze aan te houden en te trachten het beslaande contract voor den tijd van één jaar onderhands te continueren. b. De voorwaarden omtrent de leverantie van grof rivier- of kegel- zand, ten behoeve der gemeentewerken. Deze zijn met algemeene stemmen vastgesteld. De leden Krantz en Gevers verlaten de vergadering. 12°. De plans en voorwaarden omtrent het bouwen van een nieuw Stede lijk Ziekenhuis. Na het wisselen van consideratiën hierover, is het voorstel van Burge meester en Wethouders in rondvraag gebragt, strekkende om deze goed te keurenmet bepaling evenwel dat op de aanbesteding de nadere goedkeuring dezer vergadering wordt vereischt, waartoe met 11 tegen 5 stemmen is besloten. Voor stemden de leden Olivier, Stoffels, Siegenbeek, du Rieu, van der Boon Mesch, Hubrecht, Bucaille, Ysselsteyn, Luzac, Driessen en de Voorzitter. Tegen de leden HuyserSikkel GroosLisman le Poole en de Moen. Hierna is de vergadering gesloten. Te Leyden ter Boekdrukkerij van de Wed. LA LAU.

Leydse Courant | 1857 | | pagina 6