10®. Adressen ran Mr. Regenten Tan Het Heiligen Geest of Armen-, Wees- en Kinderhuis en ran J. Pontom tot Stads aanplakker te worden benoemd. En gelet op hel rapport ran Burgemeester en Wethouders, strekende dat Mr. Regenten voornoemd en Johannes Pont tot Stads aanplakkers worden aangesteld de eersten echter met vrijheid om zulks te doen uitvoeren door zoodanige kinderen als zij daartoa de bekwaamste zullen oordeelen en schrif telijk te magtigen, voor welke aanplakking hoogstens zal mogen berekend worden voor ieder billet, groot of klein vijf Cents, blijvende evenwel aan de boden dezer Gemeente opgedragen alles wat hun van wege het Bestuur ter aanplakking wordt gegevenop de stadsbordcn aan te plakken. En na deliberatie goedgevonden zijnde deze conclusie ten opzigte van elk der belanghebbenden te splitsenis deze eerst met betrekking tot Mr. Regenten in rondvraag gebragt en dien overeenkomstig met 13 stemmen besloten hebbende de leden van Kaathoven on Huyser als Regenten dezer administra tie aan de stemming geen deel genomen. Voorts deze conelusie voor zoo veel J. Pont betreft, in stemming gebragt zijnde is met 11 tegen 4 stemmen besloten, dezen niet tot stads aanplakker aan te stellenen alzoo zijn verzoek niet in te willigen. Voor de conclusie van het rapport stemden de HH. Ysselsteyn, Driessen, ten Sande en de Voorzitter. Tegen de HH. Cock, Siegenbeek, van der Boon Mesch, Gevers, de Moen, Luzac, van Kaathoven, Lisman, Huyser, Krantz en le Poole. Het lid van Kaathoven verlaat de vergadering. 11®. De rekening van het Israëlitisch armbestuur over 1855. En gelet op het rapport van de Commissie van Finantie. Is na deliberatie met algemeene stemmen de overgelegde staat van af- en overschrijving op de begrooting van 1855 vastgesteld en voorts deze rekening goedgekeurd, in ontvang tot 2589.79; in uitgaaf tot 2587.395, en alzoo sluitende met een batig saldo ad 2.395; hetgeen door de rendanten in hunne eerstvolgende rekening in ontvang zal worden verantwoord. 12®. De rekening van Mrel> Regenten van het Heiligen Geest of Armen Wees- en Kinderhuis over 1855. Overeenkomstig het rapport van de Commissie van Finantie, is deze reke ning met 13 stemmen goedgekeurd, zijnde het lid Huyser als Regent dezer administratie, ingevolge art. 24 der wet van 29 Junij 1851 (St. bi. n®. 55) daarbij niet tegenwoordig geweest, als in ontvang ad ƒ42121.695. en in uitgaaf ad 42121.69'. sluitende alzoo quite. 13». De rekening van Mrcn Regenten der Armbakkerij over 1855. Overeenkomstig het rapport van de Commissie van Finantie, is de reke ning met algemeene stemmen goedgekeurd. In ontvang tot een bedrag van ƒ129895.26 en in uitgaaf ad ƒ107110.635 sluitende alzoo met een batig saldo van 22784.62». van welk batig slot in de eerstvolgende rekening veranwoording zal behooren te worden gedaan. 14". De begrooting van VM Kraammoeders voor 1857. Overeenkomstig het rapport van de Commissie van Finantie is deze met algemeene stemmen goedgekeurd. 15®. De begrooting van de vereenigde Gast- en Leprooshuizen benevens die van de Stads-Apotheek voor 1857. Overeenkomstig het rapport van de Commissie van Finantie zijn deze beide begrootingen met 12 stemmen goedgekeurdhebbende de leden van der Boon Mesch en le Pooleals Gecommitteerden tot deze administratie zich buiten stemming gehouden. Waarna de vergadering is gesloten. Te Leyden ter Boekdrukkerij van J. G. LA LAU.

Leydse Courant | 1856 | | pagina 94