Overeenkomstig het rapport van de Commissie van Finantic, wordt deze suppletoire slaat van begrooting en staat van af- en overschrijving met algemeene stemmen goedgekeurd. 3° Een suppletoire Staat van begrooting en Staat van af- en overschrijving van het R. C. Weeshuis over 1853. En is naar aanleiding van het rapport van de Commissie van Finantie besloten, Mren Regenten dezer administratie uit te noodi- genom binnen 8 dagen eene juiste summiere opgave hunner administratie over 1853 over te leggen, onder mededeeling van al de contractendie met de kostkoopers in hun gesticht aan wezig gesloten zijn, en inmiddels deze Staten aan te houden. 4°. Staat van af- en overschrijving van BIren Regenten der R. C. Armen over 1853. Overeenkomstig het rapport van de Commissie van Finantie is besloten dezen Slaat goed te keuren, onder herinnering der be staande voorschriften, omtrent de kosten van begraven, en zonder dat daarmede geacht kan worden tot eenige bepaalde uitgaaf authorisalie te zijn verleend. 5°. Omtrent de verordening op het bakken en verkoopen van brood deelt de Burgemeester mededat de Commissie verzocht heeft deze op heden niet Ie behandelen, daar nog bedenkingen bij haar zijn ontvangen. En is dienovereenkomstig besloten. 6°. De rekening van de Onderwijzers-Kweekschool over 1852. Conform het rapport van de Commissie van Finantie is beslo ten deze op te nemen en te sluiten in ontvang tot 1198,97, en in uitgaaf tot 1310,55, en dus sluitende met 111,58 na- deelig saldo, hetgeen in eene volgende rekening in uitgaaf zal worden geleden. 7°. De rekening van Vrouwen-Kraammoeders over 1853. Gelet op het rapport van de Commissie van Finantic, is be sloten deze op te nemen en goed te keuren in ontvang tot ƒ3982.10 en in uitgaaf tot ƒ3455.655, en dus met een batig slot van 526.44s, hetgeen de rendanten in eene volgende rekening zullen verantwoorden zijnde deze goedkeuring voorafgegaan door het vaststellen van eenen tot de begrooting dezer administratie over dit dienstjaar overgelegden Staat van af- en overschrijving. 8°. liet voorstel van gecommitteerden tot de administratie der Vereenigde Gast-en Leprooshuizenwaarbij deze verzoeken, in de berekening van den prijs van het gaz met de overige godshuizen te worden gelijk gesteld. Gelet op de rapporten van Commissarissen tot de Gaz-fabriek en Burgemeester en Wethouders, is overeenkomstig het verzoek besloten. Het lid Bucaille verlaat de vergadering. 9°. Een voordragt van Burgemeester en Wethouders om te besluiten, om ter vervanging van den Heer Stoffels, naar luid der bepalingen van het reglement op de Gaz-fabriek een ander lid geen Wethouder zijnde, te benoemen. En is dienovereenkomstig beslotenen alzoo goed gevonden Commissarissen uit te noodigen, overeenkomstig het reglement, daartoe eene voordragt te doen. Waarna de Vergadering is gesloten. Te Leyden ter Boekdrukkerij van J. G. LA LAU.

Leydse Courant | 1854 | | pagina 6