aangezien ook daarop door de Commissie van Finantie aanmer kingen waren gemaakt. 7°. De Rekening van Arm verzorgers der Israëlitische gemeente. Overeenkomstig het ten deze uitgebragt rapport der Commissie van Finantie, wordt met algemeene stemmen besloten deze reke ning op te nemen en goed te keuren, in ontvang tot 3059.581, in uitgaaf tot 3059.531, sluitende alzoo met een voordeelig saldo van 0,05; welk voordeelig saldo door de rendanten in hunne eerstvolgende rekening in ontvang moet worden ver antwoord. 8°. De Rekening van Vrouwen-Kraammoeders over 1852. Is conform het rapport der Finantie-Commissie besloten ge noemde rekening op te nemen en goed te keuren in ontvang tot ƒ3982.10, in uitgaaf tot ƒ3455.05', voordeelig saldo ƒ526.441. Heigeen door de rendanten in hunne eerstvolgende rekening in ontvang moet worden verantwoord. 9°. De missive van de Plaatselijke Schoolcommissie, betreffende de vervulling van de betrekking van Onderwijzer aan een' der Stadsscholendaarbij aan de goedkeuring dezer Vergadering on derwerpende de tijdsbepaling voor het te houdtgi vergelijkend examen van 46 sollicitanten naar die betrekking; en bij welk examen deze Vergadering of wel eene Commissie uit haar midden wordt uitgenoodigd tegenwoordig te zijn. Wordt na deliberatie besloten zich met den inhoud en strek king dezer missive te vereenigen, en de Plaatselijke Schoolcom missie op te dragen, in deze de belangen dezer gemeente te be hartigen en voor te staan. Geene onderwerpen meer aan de orde zijnde, is de vergadering in eene geslotene overgegaan. Te Leyden ter Boekdrukkerij van J. G. LA LAU.

Leydse Courant | 1853 | | pagina 6